|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 12:47:58   
hanabanana
Pogledaj sliku iznad i reci da li je to bezobrazluk. user posted image

MOje shvatanje bezobrazluka je nešto sasvim drugo.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 12:56:35   
hanabanana
user posted image

Ovo su naše instalacije od plastelina.

Plastelin - 2 KM
Čišćenje - malo arfa, jedna spužva
Vrijeme ciscenja - 30 minuta

Njeno zadovoljstvo urađenim radom - Neprocjenjivo! user posted image

< Poruku je uredio hanabanana -- 18.10.2010 12:57:08 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 12:59:11   
snijeg
Prelijepo, ja jedva čekam da dođemo u fazu "šarocrtanja" user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 12:59:48   
veeseelaa
vidjela sliku, preslatko
ako si dopustila da to radi ok
vidi možda bi i ja dala da crta po staklu al po zidu nikako, a da to uradi samovoljno bilo bi puc puc
Za sve što joj kažem NE a ona uradi nakon toga, meni je bezobrazluk
Npr ja joj kažem ne prosipaj mlijeko, lijepo pij iz čaše a ona prospe namjerno ja šizim, bezobrazna, nego šta i razmažena user posted image user posted image  al i zato sam ja kriva user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:00:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

Prelijepo, ja jedva čekam da dođemo u fazu "šarocrtanja" user posted image user posted image user posted image  


ja ću da preskočim ovu fazu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:01:11   
ziki
Nemirko takođe voli da crta. Sad je već veliki momak i zna da se scrta po papiru ali je prošle godine crto po zidu. Stan je bio ko galerija, sve izšarano: zidovi, vrata, laminat, čak i frižider. Nama nije smetalo. Polako smireno smo mu objasnili da to ne smije. Svekrva i tetka mm kad su dolazile pokušavale su da peru zid ne bi li makle- bujrum ako vam smeta i ako hoćete tako da prekratite vrijeme dok mi radimo.  Ljetos fino okrečili i super. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:02:30   
marny
joj obožavam ovako opuštene i strpljive mame kao Hanab. i moj mališan ima jedan djelićak gdje se sakrije i povlači crte sa olovkom, kemijskom, šta prvo uhvatiuser posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:03:49   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vidjela sliku, preslatko
ako si dopustila da to radi ok
vidi možda bi i ja dala da crta po staklu al po zidu nikako, a da to uradi samovoljno bilo bi puc puc
Za sve što joj kažem NE a ona uradi nakon toga, meni je bezobrazluk
Npr ja joj kažem ne prosipaj mlijeko, lijepo pij iz čaše a ona prospe namjerno ja šizim, bezobrazna, nego šta i razmažena user posted image user posted image  al i zato sam ja kriva user posted image user posted image user posted image



Znači nije problem što crta po zidu, nego u tome što si ti rekla NE user posted image user posted image
Vesela, vesela NE se tako ponašat prema kreativnosti user posted image

Moja još ne šara, ali već znam da će imati punu slobodu da se izražava na zidovima svoje sobe....ako bude imala talenta proširit ćemo dozvolu na zidove kuhinje i hodnik user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:05:16   
veeseelaa
ma svak ima svoje, ja volim da mi je sve ok i uredno, nervira me i kad razbaca svoje stvari
Čim ona raznese igračke ja za njom kupim il kupimo zajedno user posted image user posted image user posted image
Za sve ima vrijeme i odredjeno mjesto
Stalno uzima daljinski od tv-a, klime i dvd-a, stalno joj ponavljam da to nije za nju, da ja ne bi ponavljala lijepo ih sklonim tamo gdje ih ona neće dohvatiti i sve ok
U ja mislila da sam popustljiva a vidi vas user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:06:31   
Amrino
Ja sam jedno vrijeme dopustila da sara po zidovima u svojoj sobi...ali njemu su odjednom postali zanimljiviji zidovi u hodniku...helem skontam ja da to nema veze sa kreativnoscu nego sa necim drugim....I tako...zidovi mu u njegovoj sobi nisu vise bili zanimljivi cim je to mogao.
Sada- soba okrecena i zabranjeno je sarati po zidovima...vratima...ali zato ima stafelaj (moj stari) pa kad mu volja to, kad mu volja blokovi, sveske, plastelin, vodene...Mislim da sam mu obezbijedila i dovoljno mjesta i materijala da se izrazava a da ne unistava neke, meni bitne stvari (jeeedva sam se nakanila okreciti ove godine...i da mi sad isara zidove- bas bi mi bilo lose) user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:07:58   
veeseelaa
Znači nije problem što crta po zidu, nego u tome što si ti rekla NE
Vesela, vesela NE se tako ponašat prema kreativnosti


e da, baš tako, ako kažem NE onda je NEuser posted image
Nisam ni ja šarala po zidovima pa neće ni ona, do duše jest da sam duduk za crtanje, možda da su mi dopustili moji da šaram sad bi imala izložbu hahahah

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:09:01   
veeseelaa
...helem skontam ja da to nema veze sa kreativnoscu nego sa necim drugim


i ja 'vako mislim, pusti mi se kreativnosti pa po mojoj šteti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:10:56   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Vi ste dobre mameuser posted image ...meni bi bilo nesto da mi sara zid.


Hahahahaha... evo mene sada k'o ti - umireeeeem:))))
Ma, obojiš zid i sve dobro... Iako, moja umjetnica je samo na jednom mjestu voštanom pošarala zid u hodniku, i nema trenutno tih ambicija... Kada ih pokaže, nekako ćemo se već nositi s njima...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:11:19   
Hannan
Hanab. ovo je super, svaka cast i tebi na strpljivosti  a curici na remek djelu, ja ovo danima ne bih oprala bas ti je super uredila.
Ja sma i zaboravila, a ona tema peglanje me asocira, meni je sin sredio odasku za peglanje svojim kreacijama, nogare i to, pa sad mama s pjesmom pegla:)
A nikad nije sarao zid par puta mu se omaklo  ako ima olovku u ruci da slusajno "sarne"kaucu, ali odmah skonta sta je uradio pa trci po krpicu da brise,ko fol.
Dugo vremena sam htjela d amu kupim onaj veliki hamer ili kako vec papir pa da zalijepim na zid i neka crta, ali svi zidovi su mi neravni, tako da je propala  ideja.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:12:00   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
doduše jest da sam duduk za crtanje, možda da su mi dopustili moji da šaram sad bi imala izložbu hahahah


hahahahahahahahaha...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:12:04   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Amrino

Ja sam jedno vrijeme dopustila da sara po zidovima u svojoj sobi...


Kod nas se isključivo šara po jednom zidu ( jednina ne množina ) i nikada, ali nikada nisu pošarale neki drugi.
MOžda je i do djece.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:14:20   
veeseelaa
moja malena kad hoće da piški kaže piša, piša a i kad hoće da piše kaže piša, piša
ja se uvijek pravim da hoće da piški hahahahah i nosim joj tutu user posted image user posted image user posted image  pravim se Memo kao ne kontam šta traži user posted image user posted image user posted image i tako ona nema razlog da se na me ljuti, nek nauci da prica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:15:02   
snijeg
Moja prijateljica ima djevojčicu od 4 godine i kod nje u stanu je pravo šarenilo...svi je napadaju zbog toga, a meni je njen stan baš cool pun beznačajnih linija, a tako dražesno i bezazleno, opušteno i razigrano...FANTAZIJA. Jesam li luda - ne znam, hoće li mi moji zidovi biti tako dražesni - ne znam. Nadam se da će imati talenat user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:20:00   
veeseelaa
svaka čast cure na strpljivosti i toleranciji, plaho sam iznenadjena jer većina dopušta šaranje po zidovima
Ja sam kontala da to rijetko koji roditelji dopuštajuuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:20:27   
hanabanana
Nama je zid za šaranje prvo što se vidi pri ulasku u stan.
Kad je dolazio majstor za krećenje prije par godina, vidim ja čovjek se streso na vratima od šoka.
Ja mu tu objasnim da je to zid na kojem naše dijete izražava svoj talenat, te da jako voli da crta. ( tada sam bila trudna sa S. )

Nakon što je izmjerio stan ode čovjek, dolazi kroz par dana sa majstorima i kantama i kaže meni:
" Znate šta, ovaj zid izgleda tako veselo i razbije svu monotoniju prostora, ja to ne bih ni krečio da sam na vašem mjestu.  "
Ja mu rekoh: pa to nećete ni krečiti svakako. user posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:22:02   
M kao Mama
Moju sveinteresuje drugo više od slova, brojeva, crtanja, to je sve kratkog daha, hahahaha.

Pokušavala sam da je učims lova, neće, pa neće, čak je do te faze došla da kaže da neće u školu jer ne zna čitati i pisati, a joj kažem pa mama će te naučiti, jok. I kažem svekrvi pusti je, nemoj je forsirati ako hoće, hoće ako neće kad bude morala naučit će, a meni srce puca jer je stvarno prepametna,

Jučer igra se ona sa rodicinom kćerkicom, ona pošla u prvi i hajd da se igraju slova i moja Lajla napisa svoje ime, ja kad nisam počela plakati od sreće, jest da je L naopako, ali nema veze, napisal sva slova svog imena.

Što se tiče crtanja, sa zidovima zaista nikada nismo imali fazu, izgleda da je tu na babuku, hahaha, šalim se nikada nije ni pokušala da šarne, a i da jeste ja bih joj dala.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:26:56   
Anoniman
Imaju da se kupe boje za table (u raznim bojama)...kod nas vjerovatno toga ima u obi-u...meni je to recimo super ideja...od jednog zida napraviti tablu i kasnije moze sluziti za svasta...od pisanja br. tel..izreka...recepata...ostavljanja poruka...etc

user posted image
user posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:28:11   
ziki
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nama je zid za šaranje prvo što se vidi pri ulasku u stan.
Kad je dolazio majstor za krećenje prije par godina, vidim ja čovjek se streso na vratima od šoka.
Ja mu tu objasnim da je to zid na kojem naše dijete izražava svoj talenat, te da jako voli da crta. ( tada sam bila trudna sa S. )

Nakon što je izmjerio stan ode čovjek, dolazi kroz par dana sa majstorima i kantama i kaže meni:
" Znate šta, ovaj zid izgleda tako veselo i razbije svu monotoniju prostora, ja to ne bih ni krečio da sam na vašem mjestu.  "
Ja mu rekoh: pa to nećete ni krečiti svakako. user posted image

user posted image za zid, mi smo naše  slike ljetos prekrečili zajedno svo toje po valjak i stavili tačku na tu fazu.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:29:45   
mama_debeljuca
Mi smo prevazišli fazu šaranja po zidovima user posted image Nisam ga sputavala u tome, šta nam je posebno paralo oči, malu četkicu i prekrečim. Čak smo imali jedan zid u dnevnom boravku, gdje je bio njegov kutak, tu smo zajedno crtali, mama crtala diznijeve junake i zajedno bojali user posted image , sa nekim posebnim dodacima sa strane user posted image Ljetos sve lijepo prekrečili, ništa nije ostalo zamrljano i od tada ne crtamo po zidu user posted image
Jednom nam je bananom iscrtao pola zida, e tu smo imali "konflikt", taj umjetnički izraz nije bio ni malo sladak, morala sam oprat pa onda prekrečit, ali nije se ponovilo user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:39:23   
Amrino
IZVORNA PORUKA: dadada

Imaju da se kupe boje za table (u raznim bojama)...kod nas vjerovatno toga ima u obi-u...meni je to recimo super ideja...od jednog zida napraviti tablu i kasnije moze sluziti za svasta...od pisanja br. tel..izreka...recepata...ostavljanja poruka...etc

user posted image
user posted image



Jao ovo je super!
Nisam znala za ovo...cisto sumnjam da toga kod nas ima....ako ima neka mi neko javi pa cu i ja jedan zid u njegovoj sobici prekreciti u tablu user posted image .



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *