|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Turističke destinacije u BiH
24.7.2009 16:55:23   
Anoniman
user posted image
Vodopad.Kravice
Dragulj ovog područja je kristalno čista rijeka Trebižat. Jugoistočno od Ljubuškog nalazi se vodopad Kravice. Sa širinom od 100 m i visinom od 25 m, Kravice su jedan od najvećih i zasigurno najimpresivnijih vodopada u Hercegovini. Voda je svojom snagom pada u podnožju vodopada napravila prirodni bazen. Ovo je omiljeno lokalno kupalište i izletište, a u zadnje vrijeme dolaze i turisti sa svih strana. Ovo mjesto je najbolje posjetiti u proljeće kada je najviša razina vodopada a okolna priroda se zaogrnu blještavim zelenilom. Tokom sezone tu je par kafića u blizini izletišta, a postoji i nekoliko mjesta gdje se može postaviti šator.

user posted image


user posted image

Meni je ovo prelijepo al nisam još bilauser posted image ... Da li je neko bio od vas ovdje? Interesuje me smještaj -privatni
neke vikendice,bungalovi...samo da nije hotel...Šator ne mogu postaviti imam bebu malecku.
Hajte hercegovke ... čekam na vas user posted image


< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 19:47:35 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vodopad-Kravica
24.7.2009 17:01:38   
Adana
Kravice su prelijepe! Pravi raj na zemlji. Jos pogotovo u svom onom krsu Hercegovine. Ja sam bila ocarana... Nisam odavno isla, ali planiramo ove godine.
Nadam se da ce se neka Hercegovka javiti, jer ja sam isla samo na dan. Ono malo brckanje i ljeskarenje. Nisam vidjela da ima ikakav smjestaj. Ali ima kuca blizu pa mozda ima privatni smjestaj, a vjerujem da raja i kampuje - znam da ti to  ne zelis. user posted image
Uglavnom jaaaako je lijepo i necete se pokajati ako odete.


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vodopad-Kravica
24.7.2009 17:14:39   
Romali
Napisala post i dječak mi ugasio komp user posted image

Bila sam na Kravici više puta, zadnji put u junu ove godine. Vodopad je prelijep, ima restoran i hladovina, voda hladna, brrrr. Krasno mjesto, ali za jedan dan.
Malo je nezgodno ići do vodopada s kolicima, jer ima uzbrdica na povratku, ali vi ste jaki i mladi user posted image .
Ne znam ti ništa o iznajmljivanju kuće, jer nam to nije trebalo. A ne znam ni šta bi tu radila više dana... Možda ti se javi nikita, ona živi nedalako, čini mi se. Sigurno zna šta bi još tu mogli raditi.



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vodopad-Kravica
24.7.2009 17:18:19   
Romali
Ispravak, ovo za uzbrdicu. Mi smo išli autobusom, đački izlet, zato nismo mogli sići dole do vodopada.
Vi ćete autom pa možete prići bliže.
Pardon, profesionalna deformacija user posted image .


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vodopad-Kravica
24.7.2009 18:36:01   
Anoniman
Svašta bi ja tamo radilauser posted image user posted image user posted image ...roštilj, kupanje, duboka hladovina, spavanje...Baš bi voljela da više saznam o ovom mjestu, jer na slikama su samo prikazani vodopadi a okolinauser posted image , ne znam ni koliko je udaljeno od grada...
Nikita javi se, javi se, Nikitaaaa...

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vodopad-Kravica
24.7.2009 20:27:27   
Adana
Imas malo mjesto, da ga tako nazovem na putu za vodopad. Mene podsjeca na put prema Borackom jezeru. Blizu je Citluk i Ljubuski, ali ne sad ono 5-10 minuta.
Vidjala sam ljude da kampuju. Moze se i kupati jer se napravi kao veeeeliki bazen. Ima hladovine. Jedino WC je mali problem...
Moguce je da neko u tom mjestu iznajmljuje sobe ili tome slicno. Autom se moze prici skoro do vodopada, a autobusi se parkliraju malo dalje.
Mi smo prije 2-3 godine bili zadnji put, ali u maju, pa se nije ni moglo sici, previse vode je bilo. A slucajno smo svratili, isli da vidimo Medjugorje pa samo produzili da MM vidi Kravice, jer nije nikada prije.
Uglavnom prelijepoooo je...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vodopad-Kravica
24.7.2009 20:38:15   
triplemama
Mi smo bili prije 2-3 god i čisto sumnjam da ima kakav smještaj. Sigurno je 1/2 h o Čitluka možda i više i pravo je pusto. Ja znam da sam baš komentarisala da je šteta što je tako jer je vodopad predivan, samo 1 restoran i nešto kao kafić gdje namaju struje pa ni kafu ne prave samo sokovi user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vodopad-Kravica
24.7.2009 20:44:23   
Anoniman
šteta a kako je lijepo... ovi naši ne znaju iskoristiti ove ljepote što imamo, ...čekat ću da mi Alim još poraste pa ćemo kampovati...user posted image  

(odgovor članu triplemama)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vodopad-Kravica
24.7.2009 20:50:39   
triplemama

IZVORNA PORUKA: Breskva

šteta a kako je lijepo... ovi naši ne znaju iskoristiti ove ljepote što imamo, ...čekat ću da mi Alim još poraste pa ćemo kampovati...user posted image  


Baš zbog toga, tuga da te uhvati kada vidiš kako je lijepo a ništa organizovano. user posted image user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vodopad-Kravica
24.7.2009 20:50:41   
juni
Sto se tice smjestaja ne mogu ti nista reci jer mi Mostarci na Kravice idemo na dan. Ono sto sam htjela reci, priroda je predivna, cista rijeka i vodopad koji odmara oci. Ako hoces mogu ti poslati slike na mail.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vodopad-Kravica
24.7.2009 21:02:34   
nikita
sorry na FB nisam vidjela da si pisala pravila veceru....
Sto se tice Kravica kao vodopada super je...
Uz to imas kafic i ne znam dal ima restoran...mozda jedino sluze roštilj...To je u Ljubuskom...
Između Međugorja i Ljubuskog imas Etno selo (imas slike na mom FB) a u Međugorju ima pansiona dosta tu bi mogla i spavati...imaju i bazen a ima i dosta restorana...
Mozete svratit do Mostara, do Starog grada a i od Ljubuskog do prve plaze vam je 45 min...

To su neke od mogucnosti...al oko Kravica bas nemas nista....


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vodopad-Kravica
25.7.2009 10:10:22   
Anoniman
Hvala vam žene na odgovorima...
juni ako imaš slike okoline voljela bih da malo razgledamuser posted image , pa možeš mi poslat na mail ili stavi ovdje koju da i ostali mogu vidjeti...
nikita super je ono etno selo gledala sam slike, baš sam se pitala gdje se nalazi...
Znači na Kravice je najbolje otići samo na dan...stvarno šteta...morat ću se zadovoljit ovim vještačkim slapovima na Panoniciuser posted image ...eh šta bi Jasmin Imamović napravio od Kravica, morat ćemo vam poslat našeg gradonačelnika.

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vodopad-Kravica
25.7.2009 10:35:42   
milenium
Mi na Kravice idemo samo onako kao na izlet,razgledavanje prirode i to je to.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vodopad-Kravica
25.7.2009 11:18:21   
Romali
IZVORNA PORUKA: Breskva
...eh šta bi Jasmin Imamović napravio od Kravica, morat ćemo vam poslat našeg gradonačelnika.



Ne pripadaju Kravice Gradu Mostaru,a mi ti uopšte  nemamo gradonačelnika user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vodopad-Kravica
25.7.2009 13:25:39   
milenium
Meni se jako sviđaju Peć Mlini,nalaze se u blizini Tihaljne.Tu smo ja i mm baš guštali u prirodi,i odmarali i oči i dušu.na povratu kući smo skrenuli u neku ulicu desno kad tamo,ima se šta vidjeti,raja se kupa,neki mali kaffe pored rijeke,zelenilo svud naokolo.čak i kabine za presvlačenje(kad sam ovo vidila baš sam se nasmijala),ne znam kako se točno zove to mjesto,ali je u blizini Peć Mlina.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vodopad-Kravica
30.8.2009 13:40:30   
milenium
Nikita,jaaaavi seeeee!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vodopad-Kravica
30.8.2009 13:42:29   
milenium
Zanima me pada li kod vas kiša i kakvo je dole vrijeme?Kod nas je jutros padala kiša a sad nije.Mi bi popodne prošetali do Etno sela!Pa ako si za da nam se i ti pridružiš na kaficuuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vodopad-Kravica
30.8.2009 13:46:32   
Romali
E ja bila na Kravicama prošli utorak. Najnovije, ima par kafića, jedan restoran. Zanosne strankinje se kupaju u ledenoj vodi, a muškarci čuvaju djecuuser posted image .
Poneki hrabri posjetilac se popne ispod vodopada i uslikauser posted image .

Autobus ne može sići do samog vodopada, a auta mogu. Ako idete pješke po onom zvizdanu prijeti opasnost od moždanog ili srčanog udara.

Posjetili smo i Etno selo, eh to je već druga priča. Sve je savršeno, za moj pojam i presavršeno i čisto. Smještajni kapacitet za oko 60 osoba, cijena k'o na moru. A cijene u restoranu hm...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vodopad-Kravica
30.8.2009 13:52:08   
milenium
U Etnu mi je bila sestra i oduševila se,nedavno mi išla i kuma i ....user posted image Pa hajd da i mi sad odemo reko!Ima neka divna kapelica,životinje nije mogla vidjeti jer je već bila noć,a restoran za 10!Kaže da je ljepši nego naš ''Borak''user posted image E mogu onda misliti kako je fino!Pada li u Mo kiša??

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vodopad-Kravica
30.8.2009 13:56:58   
Romali
U Mo.je palo malo kiše, ništa strašno, a izgledalo je kao da će nevrijeme. Sad je samo malo svježije, taman za hodanja!

Etno selo je stvarno super, uredno, maštovito . Ali nisam ni ja sve obišla, došli tamo oko 15h, bilo prevruće za duži obilazak.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vodopad-Kravica
30.8.2009 14:02:48   
milenium
Mi idemo čim se bebica probudi,meni je ovo taman za šetnju,samo nek ne pada,nešto ću i uslikati pa vam javim!Ništa od niki,a ja misla da se nađemo na kafiuser posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vodopad-Kravica
30.8.2009 15:06:20   
tea lana
U Grudama oblacno ali toplo 27 stepeni informacija iz prve ruke roditelji su mi dole,a kad vec ima tema o Kravicama.Mog oca zemlja se nalazi odmah do vodopada.aBd nekad para dole pravimo vikendicu kakvo more ja se uzivam tamo kupati.Naravno kad ima vode user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vodopad-Kravica
30.8.2009 15:09:12   
milenium
I moja mama s grudskog kraja hahaha!uf malo smo off top.user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vodopad-Kravica
30.8.2009 15:14:33   
tea lana
mozda smo i familija user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vodopad-Kravica
30.8.2009 15:26:50   
nikita
Hay milenium odg sam ti na pp pa vidi
Hvala na pozivu al ja sam ti na strogom lezanju , ne idem nigdje ...
A svekrva mi je operirala stitnjacu pa je muz u Mo otisai u posjetu sa svekrom, nece jos za 2 h najmanje... dr put nadam se, tad ce bit vec moj bebač sa mnom user posted image
A vrijeme, hm... lijepo je zaladilo, malo pusika, oblacno jest a oko moje mi kaze da ne bi kisa trebala...Nemoj me ubit ako padne a vi odete user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *