|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Turističke destinacije u BiH
16.5.2011 10:04:11   
taurus
i ja sam ovdje pročitala da su neljubazni u Begovom selu pa smo se zbog toga odlučili za Bijambare, a možda i mi odemo slijedeći vikedn

u pećini je hladno (oko 5 stepeni), obavezno ponesite jakne, ulaz je 3 km, a ulaz u Bijambare je 2 km i plaća se na ulazu gdje je obezbijeđen i parking

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Turističke destinacije u BiH
16.5.2011 13:22:34   
mojbebac
Etno selo Stanisici kod Bijeljine, predlazem vikend tamo ....zaista prelijepo, i za djecu, a boga mi i za tate i mame ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Turističke destinacije u BiH
16.5.2011 13:25:10   
Blue rose RR
Mi smo bili prije 15-tak dana u Umoljanima na Bjelašnici, otišli mahsuz na uštipke ... i bilo mi je fenomenalno. Čist zrak, nebu pod oblake, mir i tišina prava seoska idila.

P.S: prvi put je kikica ugazila u balegu :)))


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Turističke destinacije u BiH
16.5.2011 13:36:51   
Anoniman
Pa dajte nam koju slikuuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Turističke destinacije u BiH
16.5.2011 13:38:44   
Blue rose RR
Na svim slikama smo mi porodično :)))

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Turističke destinacije u BiH
16.5.2011 13:49:24   
Anoniman
Opalite nekad pejzaž za rajuuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Turističke destinacije u BiH
16.5.2011 13:51:19   
Blue rose RR
MoRe, dok čojek u mene mi, skine ostale fotografije sa aparata, pa ću izabrati neke (ako ne smetnem sa uma) :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Turističke destinacije u BiH
16.5.2011 14:34:38   
M kao Mama
Pa, jel Begovo selo ili nije, šala mala, ali št aoečivati drugo, zanma ko su vlasnici, tako da me to ne čudi.

Od destinacija, ja predlažem Srebrenicu i Guber vodu, tamo je zaista fasvcinantno, ja sam sedmicama pričala o tom malom raju na zemlji, koji jeste uništen, ali opet voda puna željela i ostalih metala teče i to se mora vidjeti,

zatim, Prokoško jezero, onda etno selo u Međugorju, etno selo Stanišić, Bijambare i pečina svakako, Buna me uvijejek odmori i da mi snagu za predstojeće dane,

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Turističke destinacije u BiH
17.5.2011 9:38:19   
aldi
Meni su Umoljani fantastični. Ima jedan novootvoreni objekat mi smo ga kao grupa unajmili za Novu godinu i za Prvi maj i bilo je super. To je mali motelčić, vrlo ugodan pogled prelijep, sobe super ima i wc. Može se dogovoriti i da vam oni kuhaju ili da vi donesete svoju hranu. može se doci i vikendima i kada god. Ako je neko zainteresovan imam mob pa probajte.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Turističke destinacije u BiH
17.5.2011 9:56:15   
taurus
a koliko su udaljeni umoljani od sarajeva
je li se ide onim putem za bjelašnicu i igman pa ima ono skretanje gdje piše dejčići user posted image

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Turističke destinacije u BiH
17.5.2011 10:03:37   
ziki
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


Od destinacija, ja predlažem Srebrenicu i Guber vodu, tamo je zaista fasvcinantno, ja sam sedmicama pričala o tom malom raju na zemlji, koji jeste uništen, ali opet voda puna željela i ostalih metala teče i to se mora vidjeti,


Ja još ne skupih hrabrost da odem od Sebrenice, baš ne bih da izgubim iz sjećanja onu idilu. Je li bar malo obnovljeno, ako ništa jesul staze uz Guber bar malo sređene.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Turističke destinacije u BiH
17.5.2011 11:02:15   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: taurus

a koliko su udaljeni umoljani od sarajeva
je li se ide onim putem za bjelašnicu i igman pa ima ono skretanje gdje piše dejčići user posted image



Koliko ima kilomatara nemam pojma, a ne ide se prema Dejčićima, već prema Šabićima, i kad se dođe pred Šabiće, (ima ona planinska kuća) skrene se desno putem, i ide prema Sinanovićima. Kad se dođe do mosta preko Rakitnice, u Sinanoviće se ide lijevo preko  mosta, a u Umoljane desno uzbrdo.  I pravo onda putem. Jeste malo više uzbrdo, ali je put u odličnom stanju.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Turističke destinacije u BiH
17.5.2011 11:11:16   
taurus
blue rose hvala na objašnjenju
ali ja nikad nisam išla ni u šabiće pa ne znam gdje je to, kojim putemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znam da su šabići negdje na bjelašnici ali vrhunac mog poznavanja  bjelašnice je hotel maršal
baš sam ... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Turističke destinacije u BiH
17.5.2011 12:42:05   
Blue rose RR
Prođe se onaj objekat policije i ide prema hotelu Maršal, prođe se hotel i pravo ideš putem. Nema se gdje skrenuti kroz šumu se vozite izvjesnim putem (naravno taze asfaltiran), a onda izađete na čistine .. ma opucajte pravo samo :))) Prvo selo koje vam dolazi u susret su Šabići. 

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Turističke destinacije u BiH
17.5.2011 12:57:58   
taurus
blue rose user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Turističke destinacije u BiH
18.5.2011 10:07:01   
aldi
user posted image Blue rose svaka čast. Kao da si se rodila gore. E sada recimo u tom novootvorenom objektu su uštipci 5 KM i dodje ih  9 još su sa heljdom. Mljac. A u ovim drugim su 6 KM i dodje ih 6. Eto i to da znate. Taj novi objekat nema nekog putokaza, ali pitajte imaju veliku reklamu Sarajevo osiguranja. Za ostale cijene baš i nisam sigurna, ali velika porcija teletine sa kuhanim krompirom i teletinom je 10 KM

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Turističke destinacije u BiH
18.5.2011 12:04:54   
Blue rose RR
Aldi, a zamisli to mi je prvi put da idem gore :))) (a rodila sam se miljama daleko :) )

Mi smo jeli uštipke i vala ne znam kolika je bila cijena istih. Znam da smo za dvije porcije uštipaka (sa ogromnom količinom kajmaka i sira mladog-naravno domećeg), kola, kisela, sok od jabuke i porcija pite od krompira, sve zajedno 23 KM.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Turističke destinacije u BiH
19.5.2011 9:07:51   
esmina i bebina mam
Ja bila na Rostovu za 1.maj i eto svidjelo mi se.Kisa je padala pa nismo mogli prosetati bili smo u istoimenom restoranu i hrana im je jako ukusna a cijene prihvatljive.Ispod toga je etno selo u izgradnji sa kucicama za iznajmljivanje.Kazu da je zimi jako lijepo narocito za pocetnike ski sportova.

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Turističke destinacije u BiH
19.5.2011 9:15:06   
taurus
aldi je li taj novi objekat o kojem ti pričaš teško naći
je li baš u samom seluuser posted image

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Turističke destinacije u BiH
19.5.2011 10:24:35   
voljena
Preporučujem park prirode Tajan u Zavidovićim a
ljepota jedna
slike šaljem mailom ukoliko ej neko zainteresiran nek se javi na PP


_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Turističke destinacije u BiH
28.5.2011 14:41:51   
Anoniman
je li iko bio na jezeru smoluca...mm hoce da lovi, a ja da uzivam...a Andrejevic da pravi kule u pijeskuuser posted image user posted image ...ne fakat...zanima me kako je...mogu li s djetetom...na slikama izgleda ok sto sam googlala ...zanima me je li minirano...mm kaze da nije...al ja njemu nis ne vjerujemuser posted image ...je li prljavo...i tako to

(odgovor članu voljena)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Turističke destinacije u BiH
28.5.2011 14:48:50   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Ja bila na Rostovu za 1.maj i eto svidjelo mi se.Kisa je padala pa nismo mogli prosetati bili smo u istoimenom restoranu i hrana im je jako ukusna a cijene prihvatljive.Ispod toga je etno selo u izgradnji sa kucicama za iznajmljivanje.Kazu da je zimi jako lijepo narocito za pocetnike ski sportova.


eno na ekuponu u pola cijene nocenje sa doruckom za dvoje izadje samo 40 KM

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Turističke destinacije u BiH
28.5.2011 15:04:26   
koka i po
IZVORNA PORUKA: dadada

je li iko bio na jezeru smoluca...mm hoce da lovi, a ja da uzivam...a Andrejevic da pravi kule u pijeskuuser posted image user posted image ...ne fakat...zanima me kako je...mogu li s djetetom...na slikama izgleda ok sto sam googlala ...zanima me je li minirano...mm kaze da nije...al ja njemu nis ne vjerujemuser posted image ...je li prljavo...i tako to



info iz prve ruke user posted image ...
jezero je na pet min od Lukavca autom.jezero je pod privatnom koncesijom.za sve aranzmane dogovaras se sa gazdom Edom .sto se tice uredjenja....jezero i okolo suma sa uredjenim placevima.postoje plaze bez ugostiteljskih objekata.(morat ces kuhati user posted image )
nije prljavo i minirano.napaja se sumskim potokom.ima ribe i dominira saran.


< Poruku je uredio koka i po -- 28.5.2011 15:07:30 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Turističke destinacije u BiH
28.5.2011 15:19:36   
Niobe
Bijeljina, etno selo Stanišići. Ja se zaljubila u to mjesto user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Turističke destinacije u BiH
28.5.2011 15:29:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus



u pećini je hladno (oko 5 stepeni), obavezno ponesite jakne, ulaz je 3 km, a ulaz u Bijambare je 2 km i plaća se na ulazu gdje je obezbijeđen i parking



Ja sam prije par godina bila u Bijambarama, u pecini se smrzla jos da dodam da obucete udobnu  obucu  koja se lako cisti jer ja kad sam bila  blata do koljena....Ne znam kako je sad ali je osvjetljenje jako slabo bilo pa ponesite  sebi i kacigu/sljem , jer ima mjesta gdje se  morate dobro saginjati....

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *