|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 18:37:19   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: elvy

Adria upravu si kad kazes da je on kriv,svjesna sam ja toga,al ga i razumijem jer je on puno ulozio u ovu kucu i to je jedini razlog zasto nece da ide,jer idalje vraca kredit u koji ga je ona uvalila da sredi kucu uradi fasadu....posto sam mi bili dosli do razvoda,al smo sjeli i razgovarali i kaje se sto je poslusao,i svestan je on svega ovog sto prolazimo.Ja znam da je njemu sada najteze ona je ipak njegova mati pa da je i najgorauser posted image (kao sto i jeste).....a ja cu izdrzat jos malo,mogu ja to.....

ako je toliko ulozio nek trazi od roditelja da prepisu na njega,a gospodin brat kad zavrsi faks nek se fino zaduzi i kupi sebi stan.jel sad ga treba i odskolovati i dati mu kucu,sve na gotovo,a vi kako vam bude.meni bi bilo realno da ta kuca ostane tebi i muzu

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 18:39:21   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: elvy

Nisam ja odgojena tako da lupam sakom od sto niti nedja Boze psujem,pa zar mi to doliciuser posted image ? Jedino sto mogu da na fin,kulturan i diplomatski nacin ubjedim svog muza da i on spakuje svoje stvari i da idemo odavde,a dogovorili smo se da vec sljedeci mjesec pocinjemo pravit svoju kucu,bolje je da za to vracam kredit..........

ma jasmin nije mislila bukvalno na lupanje sakomuser posted image

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 18:44:02   
elvy
Jedino cega se trenutno sad bojim jeste da kad ona sazna za nase planove(nezna da cemo pravit kucu) ponovo ne napravi scenu i glumi bolescinu kakvu kao sto je do sad znala radit,on ne promjeni misljenje,al nadam se da nece jer je i njemu dosta svega,prisustvovao je svim njenim scenama zna kakva je,i zna da mi ode zdravlje u ovoj kuci,jer me morao u hitnu vozit sta se ona sve nagovorila da sam se onesvestila na rukama me iznio,ako zeli da me svaki put tako iznosi OK al joj nece imat to zadovoljstvo da me vidi da ja odlazim iz ove kuce bez svog muza....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 18:45:11   
Adria
A stan ne dolazi u obzir?Kredit za stan?

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 18:54:02   
elvy
Tinkivinki duso od koga ce sta trazit,pa to su ti svjetski paraziti svi redom,lezi hljebu da te jedem,on se bori tolike godine a oni uzivaju...
E da da vam malo jos docaram kakva je to zena:Nakon sto je njen sin kojeg je ostavila nasao nakon 33 godine(on zivi u Belgiji),posalje joj pare kupi kartu da ona dodje i da se vidi,da upozna njegovu porodicu(zenu i 2 sina),spremi se gospodja sva sretna,ovdje napravi haos i sve ostavi u cudu jer niko nije imao pojma da on postoji,mm je sa 27 godina saznao da ima brata....nakon mjesec dana provedenih tamo,zena od tog njenog sina izbaci iz kuce i njega i nju iz kuce....sad je on razveden upoznao neku belgijanku zivi sa njom u njenom stanu....isla je ona i ovu upoznat i otisla na mjesec dana vratila se za 10....user posted image ,cisto sumljam da ce ga vise otic.....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:00:46   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: elvy

Tinkivinki duso od koga ce sta trazit,pa to su ti svjetski paraziti svi redom,lezi hljebu da te jedem,on se bori tolike godine a oni uzivaju...
E da da vam malo jos docaram kakva je to zena:Nakon sto je njen sin kojeg je ostavila nasao nakon 33 godine(on zivi u Belgiji),posalje joj pare kupi kartu da ona dodje i da se vidi,da upozna njegovu porodicu(zenu i 2 sina),spremi se gospodja sva sretna,ovdje napravi haos i sve ostavi u cudu jer niko nije imao pojma da on postoji,mm je sa 27 godina saznao da ima brata....nakon mjesec dana provedenih tamo,zena od tog njenog sina izbaci iz kuce i njega i nju iz kuce....sad je on razveden upoznao neku belgijanku zivi sa njom u njenom stanu....isla je ona i ovu upoznat i otisla na mjesec dana vratila se za 10....user posted image ,cisto sumljam da ce ga vise otic.....

znaci svaki put kad mama dodje u posjetu,valja novu zenu trazitiuser posted image

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:01:56   
elvy
A gdje u ovoj selendri da kupimo stan? On nece da ide iz svog rodnog kraja...ok na to sam pristala ,samo da se rijesim ovog pakla....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:07:12   
Adria
Ma onda da je kupiti gotovu ili najbolje polugotovu kuću, da se odselite odmah jer dugo traje pravljenje kuće, valja ti onda još koju godinu s njom deverati...

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:09:27   
elvy
Ovo ti je posebna vrstauser posted image ,nece on trazit novu zenu nego matiuser posted image ,juser posted image o je on jeza u ledja,zazalio sto je ikad upoznao kad je mogao zivit 34 g bez nje mogao je i ostatak,al neda djavo mira.....nego nemogu za njega nista ruzno reci jer mi je puno pomogao kad je mm nedavno bio kod njega i razgovarali o ovom sta se desava,posavjetovao ga je i rekao mu da nedozvoli mati da se mjesa....al nemozes ti njoj reci,djon obraz...

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:14:09   
elvy
Znam Adria da dugo traje al sam ja vec skovala plan,samo jos da mi uspije...prvo cemo naci neki stan(postanarski)pa lagano...pocet pravit,jednu sobu i kupatilo...i svoj rahat....to mogu za par mjeseci,pa i ovdje zivim u sobici,nisam ni kupatilo imala...ma i da ga nemam u svojoj kuci u lavoru cu se kupat al samo zivce da mi je sacuvat....Amin

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:21:19   
Galicia
Ne znam, da mi nije zao zivota iza resetaka, ja bi nju davno snajperom pogodila. Bez zeze.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:26:12   
elvy
Galiciauser posted image user posted image user posted image ,ona je saama sebi kazna,a njen jezik snajper,kojim puca direkt sebi u srce svaki put kad ga repetira....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:29:37   
Galicia
Znam, razumijem te. Ali ne razumijem tvog muza. On je trebao tebe da zastiti a to nije ucinio. U mojim ocima pao je tamo gdje je trebao da bude najjaci i najpotrebniji.
Imam i ja svekrvu, slicnu tvojoj, ali mm je 150% na mojoj strani i realno vidi kakva je ona. Ja da nemam njegovu podrsku, davno bih napustila "taj dio mog zivota".

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:34:04   
Marija13

IZVORNA PORUKA: Adria

Elvy ako je tako ja te podržavam, drži svoj nivo, na kraju što kažeš to je njegova majka da je ne znam kakva, ona ga je rodila i da nje nije bilo ne bi bilo ni njega... ali ne daj svoje živce nizašto na svijetu... daj mu jasno do znanja, da nikakve pare, nikakvi krediti, nikakve kuće, ponos i želja za imovinom nisu vrijedna vašeg braka, sreće i mira.... Nema ništa ljepše nego probuditi se u svojoj kući(iznajmljenoj) sa svojim mužem popiti kafu, pričati ili ne pričati, smijati se ili ne, maziti se ili ne, rasporediti sebi obaveze kako hoćeš, isplanirati dan zajedno sa njim,dovesti goste bez grča...
Želim ti svu sreću i da se to što prije riješi!


Kako si ovo divno rekla..pomislih kao da si zivjela u zajednici a onda gore procitah da jesi. Mi zivimo sa njegovom majkom u istom stanu vec 5god. Kada smo se tek vjencali nismo je mogli ostaviti samu jer nije imala nikakva primanja, tek od nedavno je u penziji, a sada mm konta da li bi mogli placati stan, ili kupiti stan..sad vec to moze postati stvarnost, radila sam tako da do sada kad sam na porodiljskom nije bilo problema, nije se puno ni mijesala u nase stvari..prije 2 mjeseca smo dobili bebu i situacija je postala nepodnosljiva, ulazak u sobu kada place i pitanje "sta mu je" me izludjuje, pored borbe sa dojenjem i hormonima ona udje i kaze "gladan je, odoh mu napraviti hapu" ili "garant je zedan, daj mu caj" user posted image
Zivim za dan kada cu kako ti lijepo rece, popiti kafu sa svojim muzem, pricati ili ne, smijati se ili ne, ma otici iz kuce a da ne moram reci gdje cemo...Do sad se sve moglo trpiti, navikli smo se da nam prijatelji ne dolaze, vecinom mi idemo kod njih, ali sad ludim..
Mozda ce neko reci zar ti samo to smeta, ali nije samo to, mislim da je normalno da svaka zena zeli urediti zivotni prostor po svojim zeljama, cistiti kucu generalno kada i kako zeli,ma hiljadu stvari koje ne mogu ni da nabrajam vise, a koje su pocele da me jedu iznutra..


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:37:27   
Adria
Marija, ja te razumijem i amin da ti se ostvari sve to što si poželjela! Ne pretjeruješ, nisi razmažena, nisi bezobrazna, normlna si i želiš normalne stvari! Svako treba da ima svoj život i tu nema šta ko da se ljuti...

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:37:50   
Galicia
O tim stvarima se trebalo razmisljati prije udaje, zar ne.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:38:03   
elvy
Ja sam vec rekla da je on donekle na mojoj strani i neda joj nijedne,al moj problem je sto on radi van i sto kad ode na put nema ga po 5/7dana a ona njega isprati pa opali po meni...a ja sutim....na posao,sa posla...i po svom....a on nije tu da me zastiti on nje,i puno toga nevidi a ja mu necu da govorim nista dok ona ne napravi gresku kad je on kuci,pa samo na sve to dodam sva ova desavanja kad on nije tu....samo kazem sve ovo je ponovila sto puta kad ti nisi bio tuuser posted image ,i obicno to radi pred nekim npr .mladjim sinom,al i njemu je svega dosta pa sve to potvrdi,netreba njoj puno da se pokaze...vrijedja ona i njega vjeruj mi sta mu sve ne nagovori toliko mi bude zao da placem 2 dana....pa kakva je ona mati to,kad to radi svom sinu sta ja onda da ocekujemuser posted image

< Poruku je uredio elvy -- 26.2.2013 19:40:30 >

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:42:01   
Galicia
elvy, onda moju i tvoju mozemo zajedno.

Meni je moja rekla pred mojom mamom, da je svako zensko kurva. Nemam ti sta dalje pricati.
A ja sam se zaklela, da kad joj bude najpotrebnije u zivotu, necu joj pomoci. Ostace sama i bolesna, nece je imati ko paziti i njegovati, a ja znam da ja necu. Nije svjesna sta je ceka.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:43:05   
Adria
Naravno, treba da se razmišlja... ali uvijek razmišljaš na način da ne može sve u životu biiti savršeno i to odmah pa hajde strpit ćeš se malo a ko zna možda ti se i posreći pa ne bude većih problema, ali kad počnu problemi i kad krenu da traju i ne pretaju e onda treba da se bježi pa u jednu sobu u jednu, što kaže Elvy kad bi se kupali u lavoru...
Najgore je od svega kad izostane podrška muža ali ne treba kriviti baš ni njega 100%

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:46:13   
Marija13
Galicia..hm...kao sto rekoh zena nije imala nikakva primanja, znaci trebali smo biti u vezi jos 5 godina dok se ona ne penzionise? Kakvi bi mi bili ljudi da smo je ostavili na cijedilu, a sada mozemo otici i to je to

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:46:28   
elvy
Galicia,isto mislimo....i ja sam se to zaklela svojoj....sve dok ja disem ona moze da izdise prstom maknut necu....

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:54:09   
elvy
Marija13 mila vjeruj mi da ces samo biti samo gora to si joj pomagala tih 5 godina,razmisli sta si dobila a sta izgubila za tih 5 godina,sta si sve mogla imat dok si njoj pomagala(nista nije bitnije od svog mira),sad se dokopaala penzije pa ko veli sad cu ja da pustim kandje,do sad nije mogla....e to ti je hvala

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 19:56:05   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Marija13

Galicia..hm...kao sto rekoh zena nije imala nikakva primanja, znaci trebali smo biti u vezi jos 5 godina dok se ona ne penzionise? Kakvi bi mi bili ljudi da smo je ostavili na cijedilu, a sada mozemo otici i to je to


Ok to, ali kasnije ili pre, one uvijek pokazu svoju tamnu stranu lica. Vi se njoj izasli u susret, pomogli joj, a ona vas sad zahebaje? Meni to nije okej.
Bolje na pocetku se odvojiti, svako svojim putem, i mirna Bosna.
Cist racun duga ljubav.
I ne dam nikome da me za MOJE pare zahebaje.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 20:56:20   
lady_bubamara
Eh žene čitam vas i tako kontam o svačemu... Jesam već pisala na ovoj temi ali nije zabranjeno ponovo zar ne user posted image

Ja sam juče mužu rekla da idem konobarisati , a on se zabezeknuo kaže pa u petom si mjesecu trudnoće , e rekoh nek sam reći ću da sam debela a ne trudna al ovako više ne ide ...On ne može da nađe posao , konkuriše on jadan i zovnu ga i taman se ponadamo ali na tim razgovorima sve se završi... I juče poslije jedne scene sve me nekako sastavilo , baš sve u zadnjih mjesec dana što mi se dešava ja okinem al onako ko iz pištolja i ospem pred mužem , al eto sreća pa je on takav i na mojoj je strani i razumije da sam realna pa me nekako smirio... Tako da svaki put drage moje kad vas čitam imam potrebu da se malo ispušem, al neću, bojim se još i vi da me pogrešno razumijete , neka...

Elvy ja se iskreno nadam da ćeš izaći iz te situacije na najbolji mogući način i zaista ti od srca želim da se što prije izdvojiš i odvojiš sa svojim dragim.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Zivot u zajednici
26.2.2013 21:05:22   
elvy
Ninulina trudnice nasa,pa ti mozes svasta da kazes u trudnoci je sve dozvoljenouser posted image ....nadam se mila da ce tvoj muz ubrzo naci posao,a ti se nemoj puno sikirat nije dobro ni za tebe ni za bebu....

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *