|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:47:17   
Anoniman
mi idemo skoro svake subote na lutkarske predstave,Nikoli je zanimljivo,predstava traje oko 40 minuta a on i ne trepne i onda svima prepricava sto je gledaouser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:47:39   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja mislim da nije ispravnije, jer je ovo repertoar za novembar, a danas smo 29.11.

A upravo sam rezervisala tri karte za nedelju. user posted image


provalila sam se .. ne prisjedaj mi na muku :) uvijek gledam ovdje pa sam mislila da na vrijeme i stave al sad da znam da je infobar azurniji :) mi bili u proslu nedelju i evo razmisljam dal da idemo i u ovu al nam previse onda tri za redom a 11.12. kako pise je aladin a on nam je preci user posted image   ovoj mojoj je najveci praznika kad idemo u pozoriste djete se vec sad priprema da je babo, majka ili neko treci vode kad se ja porodim aBD:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 16:13:27   
Neca xxx
Je li neko vec gledao ovu predstavu Hrabri zecic uplasic i da li zna koliko traje. Ja sam taman planirala odvesti moju smizlu na predstavu. Mislim da bi joj se moglo dopasti iako ima samo 22 mjeseca, ali uvijek mozemo izaci i ranije prije kraja predstave ukoliko joj dosadi.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 7:21:37   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: marijanna

mi idemo skoro svake subote na lutkarske predstave,Nikoli je zanimljivo,predstava traje oko 40 minuta a on i ne trepne i onda svima prepricava sto je gledaouser posted image


pa zar ima toliko predstavauser posted image    mislim, svaki vikend da je druga predstavauser posted image ili vi ponavljate gradivo user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 8:29:49   
maja78 RR
E ponukana vasom jucerasnjom pricom ja sam rezervisala karte za nedjelju, vodimo A po prvi put u pozoriste. Pricala sam sa tetom iz pozorista, kaze pravi je momenat da pocne ici (3 godine) a i ova predstava je bas za tu najmladju dob, jer je lutkarska i traje oko 35 minuta.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 8:34:17   
bananica
na koju predstavu idete?? u koliko sati pocinje?

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 8:41:45   
Lulu_08
L. je imala priliku ranije u vrtiću vidjeti lutkarsku predstavu, i par puta po igraonicama nešto slično doživjeti. Međutim prvi put smo prošli vikend išli u pozorište da gledamo lutkarsku predstavu i ona je bila oduševljena, šteta što nema češće sigurno bih je vodila.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 8:45:48   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E ponukana vasom jucerasnjom pricom ja sam rezervisala karte za nedjelju, vodimo A po prvi put u pozoriste. Pricala sam sa tetom iz pozorista, kaze pravi je momenat da pocne ici (3 godine) a i ova predstava je bas za tu najmladju dob, jer je lutkarska i traje oko 35 minuta.

odlično! izdržaćemo! ali nismo rezervisali karte? na koji broj? mora li se odmah platiti?



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 8:47:07   
emma.L
Mislim da nije problem ni ako poneku dobace ili glasnonešto pitaju. Ipak je to lutkarska predstava i često su i interaktivne te predstave. Ako je Ema mogla izdržati Tigričeka i prepričati mi kad je došla doma, a sve sam shvatila šta se dešavalo, onda zaista svi mogu povesti djecu. Ona ne može baš sjediti niti zadržati dugo koncentraciju a baš joj se dopalo. A ovog zeku smo pikirali odavno user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 8:50:39   
Lulu_08
U našem slučaju je bila Zečija Škola, i diiiivno joj (čitajte = nam) je bilo, hehehe. Baš što emma.L kaže interaktivno pa i dječica sudjeluju kako u odgovorima tako i u pjesmicama, a frajerka se naravno išla među prvima slikati sa mamom Zečicom i malom djevojčicom zečicom.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 9:41:33   
emi7908
E ponukana vasom jucerasnjom pricom ja sam rezervisala karte za nedjelju, vodimo A po prvi put u pozoriste. Pricala sam sa tetom iz pozorista, kaze pravi je momenat da pocne ici (3 godine) a i ova predstava je bas za tu najmladju dob, jer je lutkarska i traje oko 35 minuta.


Majo jel' se mora rezervisati ili? Ja ovih dana razmišljam da vodim E i sve kontam je l' rano ili ne ali evo vidim da je taman vrijeme za to.... user posted image i mi bi rado da idemo jer maleni voli lutkarske predstave, u vrtiću im često rade pa je oduševljen... tako da bi ovo bila super prilika user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 10:27:07   
maja78 RR
Karte se ne moraju rezervisati, blagajna u nedjelju radi od 9 i kaze teta bude karata nije to problem. Karta kosta 5 KM.
Ja sam rezervisala jer je A nizak pa radi reda, tj da bude blize bini. Ali ih moram podici do petka i to u periodu od 12 do 14 h, valjda danas uspijem izletiti.
Obzirom da je prvi put idemo porodicno i svi se radujemo tome.
A sam A sinoc pricala kako ga vodimo u pozoriste, pa nasla slike i pokazivala mu i rekla da mora biti miran, a kaze on ja cu sve galamiti user posted image Ali onda je mojima prepricavao gdje cemo ga voditi i kako ce biti tih i gledati lutke kako pricaju i pjevaju i plesu. user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 11:13:19   
pocahontas
uh, znači, svi se mi vidimo u nedjelju na zekoslavu user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 11:15:39   
Hanady RR
Joj ja već nedeljaka hoću mlađu po prvi put d avopdim i vrijeme nemama nikako user posted image
ne mogu u ovu nedelju jer sam u subotu na svadbi...nema šanse da idem u nedelju ujutro u pozorište sa dvoje djece...a tako bih rado sa vama.

moja je starija imala manje od 3 godine i išla i pregledala komletan repertora...njoj će ovo biti ponavljanje...

a svima sugerišem da pogledju crvenkapicu na tačne kaopačke...poučna i za male i velikeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 11:46:14   
bananica
Hrabri zecic Uplasic smo gledali prosle godine na dodjeli paketica, meni je bilo dosadnouser posted image user posted image

< Poruku je uredio bananica -- 30.11.2011 11:55:34 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 11:53:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: marijanna

mi idemo skoro svake subote na lutkarske predstave,Nikoli je zanimljivo,predstava traje oko 40 minuta a on i ne trepne i onda svima prepricava sto je gledaouser posted image


pa zar ima toliko predstavauser posted image    mislim, svaki vikend da je druga predstavauser posted image ili vi ponavljate gradivo user posted image user posted image



svake subote nam je druga predstava , e sad ne znam koliko ce to trajati al mislim cijelu zimu. Gledali smo : Patkica Blatkica,Zlatna ribica,Vuk i sedam kozlica,proslu subotu smo preskocili,a ovu cemo gledati Tigricauser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 11:55:21   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

Hrabri zecic Uplasic smo gledali prosle godine na dodjeli paketic, meni je bilo dosadnouser posted image user posted image


bananice, mojne nam sjebuser posted image koncepciju user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 11:56:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

Hrabri zecic Uplasic smo gledali prosle godine na dodjeli paketic, meni je bilo dosadnouser posted image user posted image


bananice, mojne nam sjebuser posted image koncepciju user posted image




user posted image user posted image necu

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 15:17:04   
emi7908
eee Majo,Majice hvala na informacijama  pa se možda vidimo u nedjelju user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 16:06:10   
sabinos
prvi put u kino-sarajevo film festival ljetos,otvorena scena,puno svijeta i mi.francuski film.meni se bas svidio,onako romanticna komedija...ajdin sve odgledao,nije ni trepnuo.a najbolje je bilo kad bude nesto smijesno i raja se smije a onda i on krene u smijeh...ma super nam bilo

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 17:28:48   
sheri
mi smo nedavno isli u pozoriste na lutkarsku predstavu (trajala je oko 40 minuta), i ja sam super pozitivno iznenadjena svojom curicom. odgledala je sve bez da se pomjerila, pobunila, zaista je uzivala. mi imamo 2 g i 5 mjeseci, mislim da je ovo dobro vrijeme za odlaske na neke krace predstave


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 17:47:13   
gvendolina
Mi smo prvi put gledali zecica prosle godine na dodjeli paketica,ali posto smo bili i suvise mali vise ga je zanimalo tko jos sjedi u gledalistuuser posted image Ali mislim da bi mu se sad svidjela i da bi pozorno pratio,jer bolje moze shvatiti o cemu se radiuser posted image Po meni je predstava super i ne traje dugo,taman dovoljno da malisanima ne dosadiuser posted image   Mozda vam se i mi pridruzimo u nedjeljuuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2011 23:45:12   
Crvena
Od svih ovih predstava koje se vrte u Pozoristu mladih mislim da Aladin traje najduze  user posted image
Mi smo gledali sve osim Tigricekauser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
1.12.2011 0:03:32   
magbi
kino moj sin voli pogotovo sinhronizovane crtane cesto smo u cinemacity-u,ovo dana puni tri godine ako BOG da cetvretu uzima i super je slusa gleda stavi naocale ako je 3d,a pocela sam ga voditi nekad ljetos kad je imao 2 i po godine,djecu sto vise voditi na razna dogadjanja neki dan smo ga vodili i na koncert enesa begovica pjevao je cjelu vecer lijepa je hahah

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
1.12.2011 1:23:57   
treciputmama
pozz.....ja sam svog H vodila prosle sedmice na predstavu "Biberce"...on ima 2 god. i 4 mj.....inace je veoma miran i veliiika maza, i uz sve to placko koji je nadmasio sve ijednu curicu....bojala sam se kako ce reagovati kad se svjetla ugase ali bio je dobar...jedino ga je prepadalo kad ubace zvucne efekte jer dodju iznenada i posto su prilicno glasni , malo se prepadne ali mu ja odmah dam do znanja da sam tu...tako da nije nijednom zaplakao...uzivao je gledajuci svu tu djecu na sceni..ustvari, zadivio se on na samom ulazu kad je ugledao veliki broj djecice koji su dosli pogledati predstavu i samo je ponavaljao " ima puuujjjo deteee"- ima puno djece u prijevodu hehheh
e, sljedeci nam je podvig kino i to 3D projekcije za djecu- tu sam jos vise sigurna da ce uzivat..samo jos trebamo izabrati dobar naslov...


_____________________________

10.10.2005. rodila se moja ljepotica- nasa prva sreca
07.07.2009. obradovani smo po drugi put- stigao je jedan momak....
18.07.2011. jos jedna ljepotica se pridruzila sretnoj porodici...

eto...jedna veeeeelika sretna porodica, hvala Allahu dz.s

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *