|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
4.12.2011 0:34:49   
maja78 RR
Ima li neko da zeli ici sutra na zecica uplasica, imam tri karte, poklanjam, meni A bas bolestan pa necemo moci

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu treciputmama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
9.12.2011 11:13:22   
Anoniman
Mi smo gledali Macka u cizmama 3D. Toplo preporucujem. Jednako smo uzivale i Farah i ja. 

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
9.12.2011 11:43:08   
tekja
Joj Majo, kako nisam vidjela ovaj tvoj post, nadam se da karte nisu propale...a ja zagledala ima li vasuser posted image ...mi smo gledali Hrabrog zeku uplascica, V. prva predstava, on se odusevio, ja bas i nisam, iskreno vise sam ocekivalauser posted image ...i ljepsu pricu, prijatnije lutke, bolje ozvucenje itd.

E sad za kino nisam sigurna, on voli dugometrazne crtice, ali kuci nikad ne odsjedi do kraja crtica...budu po dva-tri prekida...mozda da s tim sacekamo jos malo...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
9.12.2011 15:07:20   
Alma_27
mi smo prije dvije sedmice prvi put isli u pozoriste. u tuzli se prikazivala "zecja skola".

s obzirom da on nema jos ni edvije godine, mislila sam da ce biti dobro ako izdrzi i desetak min a on je odgledao sve do kraja i pljeskao i govorio bravo user posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
9.12.2011 15:10:12   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: tekja

Joj Majo, kako nisam vidjela ovaj tvoj post, nadam se da karte nisu propale...a ja zagledala ima li vasuser posted image ...mi smo gledali Hrabrog zeku uplascica, V. prva predstava, on se odusevio, ja bas i nisam, iskreno vise sam ocekivalauser posted image ...i ljepsu pricu, prijatnije lutke, bolje ozvucenje itd.

E sad za kino nisam sigurna, on voli dugometrazne crtice, ali kuci nikad ne odsjedi do kraja crtica...budu po dva-tri prekida...mozda da s tim sacekamo jos malo...


jesu propale su :(

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
19.12.2011 23:09:13   
Skvo RR
Mi sutra idemo u Narodno pozoriste, na baletnu predstavu Palcica..javim utiske.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2012 13:47:44   
/MMK/
Pokušavam izguglati, ali mi ne ide.

Ako neko može neka pomogne i prosvjetli me.
Odvela bih djevojčicu prvi put u pozorište, ima 26 mj. da vidimo i probamo, voljela bih na neku lutkarsku, a može i dječija što kraća predstava.

U koje pozorište da idem, jel postoji neki repertoar, pa da proberem nije da nam se žuri.
Gdje ste vi išli i kako su vam se ponašala djeca ?


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2012 15:57:27   
Neca xxx
Ja sam vodila svoju kcerku prosle godine prvi put u Pozoriste mladih. Imala je 21 mjesec. Gledali smo predstavu Hrabri zecic uplasic. Gledala je lutke, pljeskala rukicama uz pjesmice i bilo joj je zabavno. Nedavno smo gledali Tigriceka i isto je ok za manju djecu. Ima pjesmica i vidim da im je to uglavnom najinteresantnije. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2012 18:52:31   
/MMK/
Možeš li mi molim te reći gdje mogu pogledati kad, koje i u kojem terminu imaju predstave? Koliko traju.w?
Hvala ti.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2012 19:08:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: /MMK/

Možeš li mi molim te reći gdje mogu pogledati kad, koje i u kojem terminu imaju predstave? Koliko traju.w?
Hvala ti.



evo web pozorišta mladih u sarajevu
ovo je repertoar za novembar...
za decembar očekujemo svaki dan :)
http://www.pozoristemladih.ba/bos/rept.aspx

Iz ovoga reprtoara za djecu malenu je Hrabri zečić uplaškić, Mali Muk, kapretan dpžn piplifox, tigtiček i aladin...

ako u nekom do repretora bude mačak u čizmama ili crvenkapica na tačke naopačke i to do srca preporučujemo :)

< Poruku je uredio Hanady RR -- 30.11.2012 19:09:16 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2012 23:33:21   
milenium
jeste li vodili vaše 3-godišnjake i 4 godišnjake u kino?ima dobrih 3D ali i drugih filmova i crtića za djecu ali traju po 2 sata i više.jesu li mogli toliko držati koncentraciju na film ili ste ipak otišli kući prije kraja filma?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2012 23:36:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: milenium

jeste li vodili vaše 3-godišnjake i 4 godišnjake u kino?ima dobrih 3D ali i drugih filmova i crtića za djecu ali traju po 2 sata i više.jesu li mogli toliko držati koncentraciju na film ili ste ipak otišli kući prije kraja filma?


kako koje...moja starija sa 3 godine regularno prgledala ledeno doba u kinu...mlaša sa skoro 4 zvončicu sa mužem izašla u BBI a ja i starija ostale...
idnividulano je to...
mislim nekako najbolje ocjeniš sam dijete...ja sma znala da će ovako biti pa smo zato i išli u četvoro, inače koji će mi vrag muž na zvončiciuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2012 23:41:02   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: /MMK/

Možeš li mi molim te reći gdje mogu pogledati kad, koje i u kojem terminu imaju predstave? Koliko traju.w?
Hvala ti.



Na web sstranici Pozorista mladih.

http://pozoristemladih.ba/bos/rept.aspx


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2012 23:44:46   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

inače koji će mi vrag muž na zvončiciuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2012 23:45:24   
Neca xxx
Nisam vidjela da je Hanady vec postavila. user posted image
Milenium, ja sam L proljetos vodila u kino da gledamo crtic Lorax, a prije 3 mjeseca smo gledali Zvoncicu. Ona bi sjedila meni u krilu i gledala, a ja bih joj tu i tamo objasnila tiho, sapcuci na uho neki dio, cisto da budem sigurna da moze da prati. Bila je mirna cijelo vrijeme i odgledala film do kraja. Tada je imala oko 2,5 godine (cak i manje prvi put).

Pokusajte, uvijek mozete izaci iz sale ako mu bas ne bude odgovaralo.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.11.2012 23:59:30   
milenium
hvala neca.prvo ćemo otić na jedan obični pa onda ako bude sve uredu onda ćemo na 3 Duser posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
1.12.2012 1:09:35   
Nunny
ja sam mog sina u pozoriste vodila sa 2 ipo godine, bilo nam je prekrasno

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
1.12.2012 20:24:18   
škorpija
ja sam planirala da ajdina sutra da vodim na prvu predstavu, ima 3,5 godine, mislim da je krajnje vrijemeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
4.12.2012 8:57:06   
ada033
Škorpija, jesi li vodila Ajdina na predstavu u nedelju, čini mi se da je bio Mali Muk?  Kakva je predstava, koliko traje?  Mi smo do sad gledali Hrabri zečić uplašić i Tigriček i super je prošlo - imamo skoro 3 godine :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
4.12.2012 16:59:55   
leona81

IZVORNA PORUKA: ada033

Škorpija, jesi li vodila Ajdina na predstavu u nedelju, čini mi se da je bio Mali Muk?  Kakva je predstava, koliko traje?  Mi smo do sad gledali Hrabri zečić uplašić i Tigriček i super je prošlo - imamo skoro 3 godine :)

dobra je predstava, ne sjecam se koliko traje ali nije predugo. sve su djecije do sat vremena...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
4.12.2012 17:05:47   
reallove

IZVORNA PORUKA: Nunny

ja sam mog sina u pozoriste vodila sa 2 ipo godine, bilo nam je prekrasno

i moj je imao ovako nesto,super je proslouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
5.12.2012 21:44:50   
škorpija
mi ne odosmo na predstavu u nedjelju, ustali u 10 satiuser posted image  i nismo mogli stići, kafa, doručak, ovo-ono,ma stvarno ko je smislio da je predstava vikendom u 11, pa zna se da se vikendom duže spavauser posted image , ali sam pikiralal 23. decembra da idemo tad je na repertoaru Aladin, a kažu da je to najbolja predstava Pozorišta mladih.



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
5.12.2012 22:10:07   
leona81

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi ne odosmo na predstavu u nedjelju, ustali u 10 satiuser posted image  i nismo mogli stići, kafa, doručak, ovo-ono,ma stvarno ko je smislio da je predstava vikendom u 11, pa zna se da se vikendom duže spavauser posted image , ali sam pikiralal 23. decembra da idemo tad je na repertoaru Aladin, a kažu da je to najbolja predstava Pozorišta mladih.



i mi cemo ici ako preguramo ospice:) predobra je, ja sam je gledala 2 puta ali bez M

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
5.12.2012 22:41:25   
škorpija
leona možda se i vidimouser posted image ,

p.s. danas u nekim novinama čitam da su hanu hadžiavdagić udali za tvoga muža user posted image , čini mi se u azri da je bilo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
6.12.2012 11:29:20   
zagy
I ovu nedelju ima Mali muk u 11 sati, pa smo planirali da odvedemo curicu, također i na Aladina. Kako je ova zima, to nam dođe kao super izlazak. Inače mojoj curici 3,5 godine i idemo i u požorište mladih i u kino, čak i 3D. E sad, u dilemi sam, naime, u narodnom pozorištu ima ježeva kućica, ali opera. Da li je neko od vas vodio dijete na operu ili na balet palčica i može li proći?





















































































































































_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nagradne igre za bebe!
sporty mamaa

Prijavljujete li svoje bebe na raznorazne nagradne igre?

Da (18%)

Ne (68%)

Ponekad (14%)


Broj svih glasova: 95

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *