|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
2.8.2009 22:34:59   
new mama
Ja sam isto voljna pomoci, ako bude kafa docu kao i na proslu ,jedino ako me sta ne sprijeci,a citala sam u novinama za tu porodicu,a upravo maloprije citam na txt ftv neka porodica iz Visokog bukvalno nema sta jesti,user posted image otac rudar ostao bez posla,a jos mu dvije djevojcice tesko bolesne,bas mi se nesto sazalilo,pa mozemo ako nista mjesecno skupiti,pa ko moze koliko da da neko 5,neko 10,stvarno tuznih sudbina imauser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
2.8.2009 23:04:32   
almai
i mene je jako pogodila sudbina porodice Spahic i bas sam dirnuta,a pogotovo mi je zao djece njegove dvije kcerke koje su bolesne.user posted image user posted image user posted image Zaista bih bila voljna mu pomoci pa koliko toliko od koristi mu je.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
2.8.2009 23:12:09   
škorpija
Ja ne mogu na kafu, ali poslaću muža da odnese našu donaciju u tu radnju na čaršiju čim prije

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 10:41:25   
stella
Hvala vam drage moje na podrsci,nadam se da cemo uspjeti pomoci,a za sledecu kafu,mozemo organizovati pomoc porodici Spahic.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 12:25:01   
tea lana
ja nisam stigla na proslu kafu i starasno mi je zao i ovu necu propustiti sigurno.Rado cu pomoci,ali ja mislim da je bolje da nam ti kazes sta im je u ovom trenutku najpotrebnije,novac,hrana odjeca 

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 15:56:38   
Visnja RR
kada je kafa?
al bide dva tri dana kise ... pa skontajte i da damo dovoljno vremena mnogima da se oraganizju...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 16:39:22   
Suzana
Stella, mimo novčane pomoći, pretpostavljam da bi im bila dobrodošla i pomoć npr. u garderobi?

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 21:52:17   
Nunny
Na prosloj kafi Visnja je dala super prijedlog da se doniranje malo bolje organizuje i da se to podigne na malo visi nivo da to bude redovna aktivnost u okviru RR...svakako je pozeljno znati kome se daje objaviti koliko je skupljeno i prikazati neki dokaz da je to uruceno...daleko od toga da je potrebna reklama ko je koliko dao mnogo je bitnija cinjenica kome se daja...sami smo svjedoci da danas ima puno prevara i bilo bi dobro da to budu ljudi koje neka od nas poznaje, napustena djeca, samohrane majke isl....pa ima li jos nekih prijedloga kako bi se to organizovalo...da li bi se mogao otvoriti neki ziroracun...bilo sta???

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 21:55:42   
Visnja RR
Ja sam razmisljla da otvorim u banci koja je u mojoj zgradi devizni i km Z.R. a sve to na ime RingeRaja... pa da se moze donirati novac i mimo kafe iz cijele BiH a i van nje...

sta mislite?


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 21:58:29   
mamina cura
Mislim da je to nemoguce. Neko mora biti vlasnik racuna a samim tim i ovlascen da dize novac. Iza svega mora neko da stoji. Da imamo organizaciju to bi bilo moguce.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 22:00:53   
Visnja RR
pa nemamo na zalost... imali smo divnu zelju da oformimo Udruzenje mama RR ali...
al ako sve ide na moje ime ili bilo koga od vas (stvar dogovora) sta onda?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 22:07:45   
mamina cura
Ma neznam koliko smo slozni u svemu i mislim da nema ni potrebe. Oni kojim treba pomoc uglavnom sami otvore racun za takve stvari.


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 22:12:23   
Anoniman
Ma najbolje je da se oformi udruzenje...ja recimo ne bi nikada pristala da je racun na moje ime i draga Visnja ne bi ni tebi savjetovala...nikada ne znas ko je kakav i zasto sebi sekiraciju zadavati

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 22:13:49   
Nunny
bas zato smatram da to treba ici preko RR cisto da sutra mozemo provjerit situaciju danas svako moze otvoriti zr i reci treba za operaciju kao sto i rade ili trazit novac (sto je Visnja rekla)a imaju alkoholicara u porodicikoji jedva doceka da te pare propije u tom slucaju bi se trebala davat iskljucivo hrana i garderoba...znaci poenta je nekako provjeravat potrazivace

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 22:16:06   
Nunny
mozda je pravo bezveze s moje strane ali ja kad dam dam od srca i sve kontam Bog ce mi vratiti i nisam razmisljala da li je to doslo na pravu adresu ili ne ...ali u zadnje vrijeme budi mi se savjestuser posted image

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 22:17:11   
mamina cura
Zato sam ja uvijek za davanje pomoci nekome koga znamo, kao sto je Stela uradila. Uvijek se krece od malih stvari. Ako vam se pomaze krenite od svog komsiluka, okrenite se oko sebe. Sigurno ima neko kome treba pomoc. Pa i lijepa rijec je ovih dana jako rijetka i mislim da moze i ona pomoci.
Nije samo pomoc uplacivati novac nekome - meni je to vise pranje novca - treba osjetiti tudju nevolju i znati da ste novac dali u pravu svrhu.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 22:24:40   
Visnja RR
ako zelimo raditi ubuduce takve stvari onda moramo sve precizno i organizovati...
naravno da je ok donacija u nekim kucnim potrepstinama, odjeci i sl...
ali nekad je potreban i novac...
nas ima preko 7000 ...aktivnih ? hm.... ne znam tacno...

Kao Udruzenje bi mogli mnogo toga uraditi timski: mi iz BiH i mi (mrzilo me da napisem oni) iz drugih zemalja...

e sad pitanje je koliko se u sve ovo zeli uci ozbiljno!!!

a ili sam ja naivna ili mislim da ovo sa z\r ne bi bilo strasno
npr... jednom sedmicno uzeti izvod ...fotkati ga i staviti na forum na uvid... svakih 30 dana podici sav novac i proslijediiti kome treba...
iako bih voljela da grijesim ne vjerujm da bi tu moglo biti neke vece sumeuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
3.8.2009 22:30:40   
Anoniman
mogao bi se i na stranicu staviti pay pall..al' na zalost opet kod nas nije moguce uplacivati na racun pravnih lica nego samo fizickih (ovo znam provjereno)...to bi recimo olaksalo svima pa cak i nama ovdje

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
4.8.2009 0:10:51   
stella
Ja mislim da im je novac najpotrebniji,ali naravno i pomoc u odjeci,namirnicama,gradjevinskom materijalu bi dobro dosla...
Mi smo kontali da svi koji daju prilog u ovoj radnji koju sam navela,upisu ime(ako hoce i prezime,ili nadimak,ili nik) i iznos koji ostavljaju,na kraju sve sabrati i uslikati kad se novac preda.A ona ce otvoriti ziro racun pa cu ga naknadno upisati.
jos jednom hvala svimauser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
4.8.2009 0:13:58   
stella
A sto se tice kafe,kolegica se ponudila da mijenjamo smjene,pa bi ja mogla doci iza 15h,eto odredite dan koji vam najvise odgovara u ovoj sedmici.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
4.8.2009 0:18:20   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ako zelimo raditi ubuduce takve stvari onda moramo sve precizno i organizovati...
naravno da je ok donacija u nekim kucnim potrepstinama, odjeci i sl...
ali nekad je potreban i novac...
nas ima preko 7000 ...aktivnih ? hm.... ne znam tacno...

Kao Udruzenje bi mogli mnogo toga uraditi timski: mi iz BiH i mi (mrzilo me da napisem oni) iz drugih zemalja...

e sad pitanje je koliko se u sve ovo zeli uci ozbiljno!!!

a ili sam ja naivna ili mislim da ovo sa z\r ne bi bilo strasno
npr... jednom sedmicno uzeti izvod ...fotkati ga i staviti na forum na uvid... svakih 30 dana podici sav novac i proslijediiti kome treba...
iako bih voljela da grijesim ne vjerujm da bi tu moglo biti neke vece sumeuser posted image


ovo je super ideja imas uvid koliko je uplaceno na nas racun i kolika su redstva prebacena na racun te porodice kojoj je pomoc potrebna.Ne znam ja sam za ovu opciju cini mi se sasvim u redu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
4.8.2009 0:20:11   
remzy
Stella ja sam kao sto sam vec napisala ZA ,i cekat cu dok vecina odluci za kahvu i eto i mene!!!

a ovo sad da proslijedim za zadnju humanitarnu kahvu posto je isla preko mene!!!
jedno veliko HVALA (ljudi su ostali bez texta ,kad sam im javila da smo skupili 100KM,za njihove curice)od porodice Besirovic iz Gradacca kojima ce otici pare ovih dana ,koje smo skupile na zadnjoj RR kahvi!!!
kazem ovih dana ,jer pare su JOS UVIJEK kod mene,iz tog razloga sto cekam svekra i svekrvu koji se vracaju sutra s mora i isti ce pare da uruce porodici!!!
ja sam cak zamolila oca od djevojcica da slika pare i spisak sa  forumasicama koje su dale po 10 KM,i da mi te slike proslijedi nekako ,pa da ih stavim na forum!!!
nadam se da mi necete zamjeriti ,sto ja odulji ovo i jos jednom HVALA OD SRCA
I sigurna sam da su pare otisle u prave ruke!!!

HVALA vam i da budete nagradene od UZVISENOG za svako dobro dijelo koje ucinite!!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
4.8.2009 16:56:19   
stella
Drage moje
Jasminu sam vidjela danas,sto se tice gardarobe snadbjeli su se,zive svi odvojeno,djeca su joj u visokom sa snahom,ona je kod komsinice,sutra ce vjerovatno kod tetke,snalaze se nekako.
Sada im je najpotrebniji novac,i materijal za obnovu kuce.

Otvorila je ziro racun u rajfajzen banci
a broj racuna je 19000703946 Mehanović Jasmina

Ziroracun banke 1610000000000011


 

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
4.8.2009 16:59:32   
stella
Evo ja dajem prijedlog za humanitarnu kafu u petak u 18h,na Vilsonovom-Tito.
Sva skupljena sredstva cu upisati na papir i uslikati kada budem predala novac.
Unaprijed hvala svima i nadam se da ce odziv biti mnogobrojan.
Pusa za sve pa se vidimo.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Molim vas za pomoć mojoj prijateljici!
4.8.2009 17:21:21   
sarisari
e hanume do kada se moze novac ostaviti u toj obucarskoj radnji, jer ja ne mogu prije ponedeljka i da li postoji odredjen iznos ili koliko sam shvatila koliko ko moze? A zasto bas u toj radnji je li to neki rod od te zene kojoj skupljamo prilog ili...?Ne bih da bude da ispitujem, ali cisto informativno da znamo kome dajemo pare?

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *