|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 0:30:10   
milenium
ujutro idem u mostar pa možda i neku maicu mu kupimo!user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 8:37:43   
ziki
Takav bicikl na guranje, sa ogradicom, suncobranom i postoljem za nogice je i Tarik dobio za rođendan. Još je imo cuka koji svira ispred. Kako mu je moja mama kupila bicikl 10-tak dana ranije cuku glava nije izdržala do rođendana, mali razbojnik ju je otkinuo. Ostalo je ok, voli da se vozi u njemu a i da ga sam gura po stanuuser posted image  Kao poklon je super jer ipak se prvi bicikl pamti, a meni su uspomene bitne, a može do 3 godine da se koristi.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 8:39:24   
lejlaze
Mi smo kupili bicikl za koji pise da je od 10 mjeseci do 3 godine.
Meni se pravo svidio, narucili smo ga putem interneta i Daris voli da se voza u njemu. Evo slikice
http://www.yopi.de/image/prod_pics/860/e/860690.jpg



< Poruku je uredio lejlaze -- 11.8.2009 8:41:04 >


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 9:02:47   
mamina princeza
mi imamo ovo biciklo ali moram je dobro paziti jer se zna popeti na sjedalicu i ne daj boze moze ispasti. Imamo i postoljena koje se noge spuste i to joj olaksava ustajanje a imamo i obruc koji je cuva ali ako se popne na sjedalicu nije nikakva sigurnost.
Nekad se bas voli voziti u njemu al nekad ne vec odmah ustaje.
Koristimo negdje od oko malo prije prvog  rodjendana


< Poruku je uredio mamina princeza -- 11.8.2009 9:03:09 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 9:10:31   
M kao Mama
I mi imamo to biciklo, ali je sada svo rasformirano, hahaha, skinuli smo joj ogradici, skinuli postolje, samo ja preporučujem mamama koje imaju mogućnosti neka kupe malo bolju i kvalitetniju varijanut od od ove koju je nadady postavila. I mi imamo identično i nisam baš zadovoljnja onom ručkom pozadi, malo, malo pa preskoči kada guram Lajlu i to može biti problem, jer kada je tako kriva i biciklo ide krivo. Ali, poklonu se ne gleda u zube. Da sam ja kupovala uzela bih u TL, jeste i skuplje, ali je zato i puno "tvrđe" i kvalitetnije. Inače, u suštini ovo je super stvar. Jer bebu stavite unutra, bebica stavi nogice na postolje, ima zaštitna ogrdaica i idemo. Malo je nezgodno jer je ona ručka poniska, pa mama nakon vožnje bude ko ? , ali sve za bebe naše.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 11:25:49   
Okarica
Taj bicikl nam je u planu svakako, možda za rođendan. Zna li neko gdje ima kupiti onih sa mrežicom iznad glave?

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 11:42:32   
M kao Mama
Samo u Robotu koliko ja znam, ali kvalitet nije neki, opet ponavljam ovo iz vlastitog iskustva 

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 11:49:14   
Anoniman
Ima i u Fisu. Mi smo nas kupili u Fisu prije  2.godine i bio je oko 35KM na snizenju (doduse, bez te mrezice iznad).

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 11:51:01   
lejlaze
Vidjala sam u Zenici u Bingu taj sa tom mrezicom. Mi zakacimo kisobran na sipku i tako se stitimo od sunca. Meni se svidja rucacic koji dodje uz ovo biciklo, za usputne sinice koje trebaju


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 11:58:42   
Visnja RR
user posted image

mi smo neki dan kupili ovaj u Grandu na Ilidzi ...71 km ... ima kupiti i taj sa mrezicom iznad...
Asji se svidja u njemu al ne vise od 10-ak minuta... al lakse mi to gurati nego kolica u koja nece...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 12:11:57   
Amrino
Mi smo dobili chiccovo kod kojeg se rucka moze odvrnuti i staviti pozadi pa bude obicni bicikl. Nema ogradice ni ostalih cuda. Da nismo dobili- ja mu ga nikada ne bih kupila. Nemam lijepo misljenje o ovim guralicama jer od malena "uce" djecu da ne voze sama nego da ih stalno neko gura. Mi svoj bicikl nikada nismo nosili napolje a u kuci ga vozi i naucio je da okrene pedale par puta skroz sam. Na polju koristimo kisobran kolica ili hodanje. Ponekad i nosanje...user posted image .Sto se bicikla tice- ima da ga voza sam kada nauci a meni ne pada na pamet jos i to da guram user posted image .
To je ok za male bebe ali kad vidim djecu od 3-4 godine u tome....brrrr...Djeca tog uzrasta treba sama da se vozaju.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 13:22:01   
Anoniman
user posted image

Ovo je slikano ima godinu dana....Tako da smo od tada naucili sami da vozimo bicikl, pa su mama i babi skinuli ove podmetace za nogice, jer mi vise ne trebaju. Rucka se moze skinuti i podesavati po nivoima.


< Poruku je uredio pahuljica farah -- 11.8.2009 13:25:14 >

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 15:03:03   
jasmina_mm
mi smo nedavno dobili ovaj tricikl od rodice i mogu reci da Benjo uziva vozajuci se. Ne zna sam okretati pedale ali stavi nogice na mjesto predvidjeno za njih i uziva. A i meni je lakse vozati ga. Ne bojim se da ce ispasti jer se jako dobro zna sam cuvati.
Medjutim njemu su kisobran kolica jos uvijek draza user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 19:39:37   
Anoniman
user posted image Asja je od nane i dede ovaj dobila za rođendan,kad nauči da vozi sa pomoćnim onda ćemo skinuti ovu ručku za guranje.

(odgovor članu jasmina_mm)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 21:19:16   
mamma mumi
Mi smo svom Tariku bas juce kupili ovaj bicikl u Robotu 39 km ima i zastitu od sunca iznad, a njemu je 11 mj. Mogu vam reci da je odusevljen, samo vice brbrrrrrr

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: BICIKLI NA GURANJE
13.8.2009 14:06:17   
mamin sin
E Ivany hajde pitaj nanu i dedu gdje su kupili ovaj bic! user posted image   Djeluje mi pravo dobar i dugo iskoristiv...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: BICIKLI NA GURANJE
14.8.2009 9:46:59   
tweety
Ovo je Emre ispred Merkura kad smo mu kupili ovaj bicikl na guranje.


user posted image





_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: BICIKLI NA GURANJE
14.8.2009 9:52:43   
milenium
jooooj što sam jepiuser posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: BICIKLI NA GURANJE
14.8.2009 13:41:14   
haidy
Mi imamo ovaj kao Visnjin, plus mreza odozgo i postolje za noge. on predivno izgleda, ali ja nisam bas zadovoljna, nestabilan je, prije neki dan je pala, i to na stranu. a ona vise voli da se igra oko njega.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: BICIKLI NA GURANJE
23.3.2010 8:02:52   
shejla
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

user posted image

mi smo neki dan kupili ovaj u Grandu na Ilidzi ...71 km ... ima kupiti i taj sa mrezicom iznad...
Asji se svidja u njemu al ne vise od 10-ak minuta... al lakse mi to gurati nego kolica u koja nece...


i mi bismo nesto ovako za rodjendan user posted image  
Da li se skida ova ogradica, ove pedale sto se ne okrecu i rucka za guranje???
Da li je neko vidio nedavno...gdje? Koliko para???



_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: BICIKLI NA GURANJE
23.3.2010 8:04:59   
shejla
IZVORNA PORUKA: Hanady

Ja sam ga kupila u robotu i baš taj dan bilo sniženje platili smo ga 38 Km a inače je oko 50 KM, uglavnom ovo naše ima ispod sjedala ravnu površinu koja je iznad pedala pa djete na nju spusti noge-kasnije kad može dohvatiti pedale skineš tu površinu, a na cicu ima pričvrščen naslonjač i malu ogradicu koju spustiš da neispadne, kasnije tu orgradicu držiš podignutu iznad naslonjača da djete može samo penjati se i spuštati.
user posted image evo sličica, ona ovdje malo plače a razlog je što je nemože niko voditi vani da voza kva -kva jer je vrijeme za podnevno spavanjeuser posted image


a ima i ovih guralica kao sto je na slici crvena, pored bicikla??? Je li mozda ovo bolje???
Nekako mi se cini da bicikl duze traje, kad se to sve poskida onda moze da ga vozi i sama kad poraste???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: BICIKLI NA GURANJE
2.5.2010 18:36:00   
Sonja
i mi imamo ovo biciklo..
ja i mm kupili Adinu sad za rodjendan..on ga obozava..vozam ga i po kuciuser posted image

user posted image

user posted image

ima i neka muzika da svira..mene vec od nje boli glava dodje mi da izvadim baterijeuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: BICIKLI NA GURANJE
2.5.2010 21:18:06   
gvendolina
sonja ovo je bas super,jako mi se sviđa,mislili smo i mi Ajdinu uzetiuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: BICIKLI NA GURANJE
2.5.2010 23:48:29   
iv@ncica
i mi dobili za rođendan..super stvar..za manju bebu..pa se poslije izvadi korpa i bude tricikl..mi to zasad vozamo po kuci....user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: BICIKLI NA GURANJE
2.5.2010 23:54:14   
Visnja RR
super je pod uslovom da beba hoce u njega... Asja je htjela 3 puta user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *