|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BICIKLI NA GURANJE
2.5.2010 23:54:52   
noaa

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

i mi dobili za rođendan..super stvar..za manju bebu..pa se poslije izvadi korpa i bude tricikl..mi to zasad vozamo po kuci....user posted image

mi isto dobili za rodjendan i vec 2 puta pali s njega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: BICIKLI NA GURANJE
3.5.2010 0:13:40   
iv@ncica
i mi se izvrnuli isto 2 puta..sreca sve je ok....pa smo na operezu hewhhehehe

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: BICIKLI NA GURANJE
3.6.2010 16:35:26   
emma.L
Mi isto imamo bicikl na guranje, kupila tetka (srećom, jer bih ga prodala da smo mi dali 105 KM za njega). Ema je više oko njega, a na njemu samo stoji kad je parkiran u hodniku (mislim stoji na sjedalu i skače user posted image , a nemam kud skloniti ga). Kad iziđemo vani, krenemo fino i nakon 20 metara, hvatam nju, guram bicikl, sklanjam ga s ceste da ljudi mogu prolaziti, sve to trčeći za Emom. Doduše, kasnije se skine guralica i štitinici, pa može i do 4 godine... možda joj se i svidi.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: BICIKLI NA GURANJE
3.6.2010 18:44:11   
Anoniman
Mi smo nase bicikl na guranje maximalno iskoristili, ali joj je postalo malo(sve je nogicama udarala u ruck kad pedala), pa smo joj neki dan kupili vece biciklo. Ima pomocne tockice koje cemo skinuti kad nauci pravo da vozi..3dana smo ga trazili i jedva nasli...U marsu na Stupu 116KM Barbieuser posted image

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: BICIKLI NA GURANJE
8.6.2010 22:45:14   
Anoniman
vidjela sam jedan u obi-u...prilicno solidno djeluje...ima i kaiseve, sic je dosta dubok ...slican je ovom lailinom
user posted image

mana mu je sto osim pedala nema podlogu za noge...e sad me interesuje, je li postoje ovi tricikli sa mogucnoscu manipulacije putem rucke...tj. da mu ja ruckom zadajem "putanju"...ne kontam ni sama sta sam ovdje napisalauser posted image ...elem...moze li koja od vas na tim biciklima upravljati ruckom ili jedino mozes gurati i zaustavljatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: BICIKLI NA GURANJE
8.6.2010 22:49:37   
Mya_81 RR
Mi smo naslijedili isti ovakav na slici samo mu je ručka za guranje malo drugačija, ostalo je identično user posted image I mislim da skoro svi ovakvi tricikli imaju mogućnost da se volan zakoči pa da se samo gura pomoću ručke...a to da sa ručkom možeš upravljati nešto nisam siguran može li seuser posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: BICIKLI NA GURANJE
8.6.2010 22:52:20   
acudesa
Možeš upravljati njime...ne mogu tačno da se sjetim, ali čini mi se da su sa tvojom ručkom povezani toškovi nekom žicom...???
uglavnom, upravljaš djetetom bez problema

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: BICIKLI NA GURANJE
8.6.2010 23:10:53   
sarayka
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Možeš upravljati njime...ne mogu tačno da se sjetim, ali čini mi se da su sa tvojom ručkom povezani toškovi nekom žicom...???
uglavnom, upravljaš djetetom bez problema


Da vecina može, pa i oni najjeftiniji...


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: BICIKLI NA GURANJE
9.6.2010 0:26:08   
Tidzi
IZVORNA PORUKA: dadada

vidjela sam jedan u obi-u...prilicno solidno djeluje...ima i kaiseve, sic je dosta dubok ...slican je ovom lailinom
user posted image

mana mu je sto osim pedala nema podlogu za noge...e sad me interesuje, je li postoje ovi tricikli sa mogucnoscu manipulacije putem rucke...tj. da mu ja ruckom zadajem "putanju"...ne kontam ni sama sta sam ovdje napisalauser posted image ...elem...moze li koja od vas na tim biciklima upravljati ruckom ili jedino mozes gurati i zaustavljatiuser posted image



Mi imamo trokolicu. Nasa ima osim pedala i podlogu za noge. Sto je super stvar. Na toj rucki, kojom ti guras biciklo, mozes da ti upravljas kud hoces i kako hoces. I naravno, kada dijete nauci voziti bicilko, tu rucku mozes i da sklonis.  Sic se moze podesavati vise naprijed ili nazad, u zavisnosti koliko je dijete i kako mu pase nogicama da moze dukuci pedale. I ima te kajseve kojima se veze.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: BICIKLI NA GURANJE
9.6.2010 2:11:40   
milenium

IZVORNA PORUKA: dadada

..elem...moze li koja od vas na tim biciklima upravljati ruckom ili jedino mozes gurati i zaustavljatiuser posted image



možeš upravljat sigurno 100 %user posted image ,ako ti ručkom lijevo i biciko ti ide lijevo ako desno ide ti desno i tako...isto kao da volanom motaš ,jer to je povezano.a ako ti mali okreće volan desno a ti hoćeš i okrećeš lijevo onda se teže okreće ali se ipak okrećeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: BICIKLI NA GURANJE
9.6.2010 9:44:25   
Anoniman
e pa to me interesuje...znaci moze...mozda ovi u obiu nisu dobo spojili...moram jos jednom otici i provjeriti...tnx

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: BICIKLI NA GURANJE
9.6.2010 10:00:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: dadada

..elem...moze li koja od vas na tim biciklima upravljati ruckom ili jedino mozes gurati i zaustavljatiuser posted image



možeš upravljat sigurno 100 %user posted image ,ako ti ručkom lijevo i biciko ti ide lijevo ako desno ide ti desno i tako...isto kao da volanom motaš ,jer to je povezano.a ako ti mali okreće volan desno a ti hoćeš i okrećeš lijevo onda se teže okreće ali se ipak okrećeuser posted image

I kod nas se moglo ruckom upraljati bicikl. Mislim da je to i poenta te rucke.

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: BICIKLI NA GURANJE
9.6.2010 10:02:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: dadada

..elem...moze li koja od vas na tim biciklima upravljati ruckom ili jedino mozes gurati i zaustavljatiuser posted image



možeš upravljat sigurno 100 %user posted image ,ako ti ručkom lijevo i biciko ti ide lijevo ako desno ide ti desno i tako...isto kao da volanom motaš ,jer to je povezano.a ako ti mali okreće volan desno a ti hoćeš i okrećeš lijevo onda se teže okreće ali se ipak okrećeuser posted image

I kod nas se moglo ruckom upraljati bicikl. Mislim da je to i poenta te rucke.

ma to je meni isto jedino logicno..garant oni nisu nesto dobro spojili

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: BICIKLI NA GURANJE
9.6.2010 13:53:40   
milenium
dadada ako je bicikl 20km vjerovatno mu se ručka ne može odvojit.kolko platiš tolko vrijedo.kod mene je onaj od 80 ,ima slika na prethpdnim stranicama,netko je postavio slično je kao moje samo druge boje.dosta je teško,nije plastikauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bicikli na guranje
9.6.2010 14:16:55   
Anoniman
nije 20...50 i nesto km ... ne mogu se sjetiti

< Poruku je uredio maja78 RR -- 27.7.2010 7:05:11 >

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bicikli na guranje
20.5.2011 20:04:27   
Azra76
user posted image ćao raja zanima me da li ima polovno tricikl-bicikl na guranje ,a da ima ogradica i postolje za nogice  na području Sarajeva ili Zenice??

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Bicikli na guranje
19.1.2012 13:13:06   
meli28
Pozdrav svima.

Imate li savjet koji bicikl kupiti?  Imat cemo uskoro 2 god.Pripremamo se za toplije daneuser posted image
Hvala.

(odgovor članu Azra76)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bicikli na guranje
19.1.2012 13:14:52   
bebacha
sad ima mnogo izbora.uglavno tricikl,sa onom ruckom za guranj,i da ima okolo zastitnu ogradu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu meli28)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bicikli na guranje
14.3.2013 14:53:47   
aidana
Je li moze neko iz iskustva preporuciti bicikl za bebe. Mi cemo dobiti na poklon za 1 rodjendan ali trebamo sami sebi izabrati. Ne znam na sta da pazim kada biram user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *