|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:26:20   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dinaa

Moj savjet je izbaci always iz upotrebe,meni je ginekolog rekao da ih niposto ne koristim,a imala sam uzasne probleme dok ih nisam prestala koristiti.

stvarno su grozni, slazem se, al ne znam kako da se naviknem na tampone, njih inace samo na moru koristim


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:27:25   
veeseelaa
mene strah tampona user posted image kontam zaglaviće se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image il prodadnu ko u bunar user posted image user posted image user posted image user posted image no, no tamponi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:29:02   
dinaa
Pa probaj neke druge uloske Violeta,Librese itd... moras naici na neke koji ti odgovaraju,i ja imam obilno krvarenje za vrijeme m. tako da znam o cemu pricas.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:29:48   
dinaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mene strah tampona user posted image kontam zaglaviće se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image il prodadnu ko u bunar user posted image user posted image user posted image user posted image no, no tamponi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ma joooooooooj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:30:38   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa probaj neke druge uloske Violeta,Librese itd... moras naici na neke koji ti odgovaraju,i ja imam obilno krvarenje za vrijeme m. tako da znam o cemu pricas.

ma probala sam, vjeruj mi, sve prodje okolo user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:32:11   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mene strah tampona user posted image kontam zaglaviće se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image il prodadnu ko u bunar user posted image user posted image user posted image user posted image no, no tamponi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ma joooooooooj user posted image user posted image user posted image user posted image

vesela ja sam jednom stavila i posla u goste kod prijatelja hajd reko prosetacu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam to haman pogresno stavila ili sta da me toliko zuljalo morala svratiti u park da ga izvadim i nikada vise user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:32:33   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa probaj neke druge uloske Violeta,Librese itd... moras naici na neke koji ti odgovaraju,i ja imam obilno krvarenje za vrijeme m. tako da znam o cemu pricas.

ma probala sam, vjeruj mi, sve prodje okolo user posted image

Joj, fakat ti nije lako... Razmisli da ugradiš hormonalnu spiralu, mirenu. Preporučuje se baš ženama koje su rađale s takvim problemom.



_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:33:10   
DM
Teacher draga,mnogo žena ima isti problemuser posted image gin. mi je bukvalno zabranila always i dnevne uloškeuser posted image rekla mi je da koristim vir80-ali kako user posted image
I onda fino stavim always na donji veš , a unutar stavim vir i problem riješenuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:34:27   
dinaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa probaj neke druge uloske Violeta,Librese itd... moras naici na neke koji ti odgovaraju,i ja imam obilno krvarenje za vrijeme m. tako da znam o cemu pricas.

ma probala sam, vjeruj mi, sve prodje okolo user posted image



Znam,jbg radi sta znas samo always otkaciuser posted image .

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:35:41   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mene strah tampona user posted image kontam zaglaviće se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image il prodadnu ko u bunar user posted image user posted image user posted image user posted image no, no tamponi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ma joooooooooj user posted image user posted image user posted image user posted image

vesela ja sam jednom stavila i posla u goste kod prijatelja hajd reko prosetacu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam to haman pogresno stavila ili sta da me toliko zuljalo morala svratiti u park da ga izvadim i nikada vise user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nisi dovoljno ugurala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: bolni odnosi :(
26.9.2010 23:37:10   
teacher75
IZVORNA PORUKA: doublemum

Teacher draga,mnogo žena ima isti problemuser posted image gin. mi je bukvalno zabranila always i dnevne uloškeuser posted image rekla mi je da koristim vir80-ali kako user posted image
I onda fino stavim always na donji veš , a unutar stavim vir i problem riješenuser posted image


e ovo je super savjetuser posted image user posted image user posted image sad cu i ja tako, hvalauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: bolni odnosi :(
27.9.2010 0:13:10   
Cherry
a jesu li vir80 one od vate u mrezi? ako jesu, kako ih stvljate kad su DEBELI i sve se ocrtaju na hlacama????user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: bolni odnosi :(
27.9.2010 0:14:45   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Lejlla

a jesu li vir80 one od vate u mrezi? ako jesu, kako ih stvljate kad su DEBELI i sve se ocrtaju na hlacama????user posted image user posted image

izbjegavam hlace kad dobijem inace, uglavnom nosim suknju ili helanke uz duzu tuniku, tak oda mislim da cu to moci izvestiuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: bolni odnosi :(
27.9.2010 14:40:51   
SdZ
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Da li poslije menstruacije imate bolan odnos, prvi put nakon menstruacije?? Ja osjecam uzasno peckanje unutra i boli jako bas kao "so na ranu". Imam jaku upalu, to je potvrdjeno kod ginekologa, ali vec mjesec dana se pridrzavam svih uputa i lijekova koje mi je dao. Prije menstruacije nisam osjecala to peckanje sto vise pocela sam uzivati jer sam seksualno aktivna od kako sam braku, ali evo nakon ove menstruacije me uzasno boljelo, pa me zanima je l' inace prvi put uvijek neugodno i pomalo bolno ili je to samo kod mene.

imam isti problem, koje uloske koristis? mene always pravo iziritiraju, pa me uvijek pecka i zacrveni se poslije, tipicna upala



Ja koristim Feel fine i zadovoljna sam s njima. S vanjskim dijelom nemam problema, ali zato unutrasnji dio vagine uzasno pecka. Ne znam objasniti tu bol. Imam upalu kao sto rekoh, ali prije menstruacije sam se osjecala kako treba za vrijeme odnosa, ali prvi put nakon menstruacije - umirem, ne mogu izdrzati. Koristim cak i med, namazem ga kao mast.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: bolni odnosi :(
27.9.2010 14:53:07   
taurus
Selmy moguće je da ti je terapija koju koristiš poremetila normalnu vaginalnu floru a i samo krvarenje poremeti vaginalnu kiselost pa zbog toga osjećaš nelagodu
vidi sa svojim dr. koje vaginalete da uzmeš na kraju terapije, ja bih ti preporučila gynophilus vag. jer vračaju floru u normalu, možeš uzimati i lagtogyn tbl ali za konačni efekat trebaće ti malo više vremena
naravno kantarion vaginalete je dobro koristiti bar nekoliko puta godišnje
i na kraju obrati pažnju čime se pereš, ne bi bilo loše da koristiš neku kupku za intimno pranje koja ne nadražuje sluznicu

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: bolni odnosi :(
20.11.2010 15:27:21   
SdZ
Zene drage, ja stvarno ne znam sta cu sa sobom. Ne mogu uzivati u odnosu, zelim, a ne mogu. Uzasni bolovi, unutra kao da mi se dere koza koja je upaljena. Jednostavno boli me. Ginekolog mi je dao samo jednu terapiju vaginaleta i rekao je da ce to biti dovoljno, ali nista opet me boli. Imam osjecaj da je svaki put sve gore i gore.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: bolni odnosi :(
20.11.2010 15:34:43   
Anoniman
Selmy, dusice, ma najbitnije je da nadjes dobrog ginekologa, i da se rijesis tih upala, a odnosi nek pricekaju dok se to ne sanira, mora postojati lijek, i nakon toga imas cijeli zivot da uzivas, ali stvarno pronadji dobrog ginekologa, uradi papa test ako vec nisi OBAVEZNO

Pusa.

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: bolni odnosi :(
20.11.2010 15:40:12   
Anoniman
I da zaboravih najbitnije, moras znati da se cesto istovremeno moraju lijeciti oba partnera, znaci postoje terapije koje koriste oboje, i ne brini to nije nikakva rijetkost.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: bolni odnosi :(
20.11.2010 15:42:16   
Dida79

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Zene drage, ja stvarno ne znam sta cu sa sobom. Ne mogu uzivati u odnosu, zelim, a ne mogu. Uzasni bolovi, unutra kao da mi se dere koza koja je upaljena. Jednostavno boli me. Ginekolog mi je dao samo jednu terapiju vaginaleta i rekao je da ce to biti dovoljno, ali nista opet me boli. Imam osjecaj da je svaki put sve gore i gore.



Selmy promjeni ginekologa jer to je jaka upala koji tvoj dr nije vidio.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: bolni odnosi :(
20.11.2010 22:29:56   
Galicia
Selmy, meni je tako bilo dok nisam pocela koristiti lubrikant. Od tad nikakvih problema. Vjerovatno ti je vagina suha, i treba joj vlaznosti.
Pokusaj, nemas sta izgubiti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: bolni odnosi :(
20.11.2010 22:38:33   
malena27 RR
selmy, ocigledno vaginalete nisu pomagale, a ako je rijec o upali, trebas koristiti i antibiotike.
i sama sam imala problema sa bolnim odnosima, cak sam imala ponekad i kontaktno krvarenje pri odnosu. upaljen je sigurno i grlic materice cim osjecas toliku bol. cuvaj se s nogu, topli se. promijeni ginekologa, uradi papa test i neka te dr. pregleda, nekada se moze i vidjeti upala i golim okom, bez papa testa. i oboje popijte funzol, 1 tabletica za oba partnera da se sprijeci kandida koja obicno, ako se ne lijeci na vrijeme, osim iscjedka i nelagode pri odnosima, izaziva i upale.


< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.11.2010 22:39:14 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 11:56:02   
SdZ
Hvala vam, zenice drage, na odgovorima, savjetima. Sve cu pokusat jer stvarno zelim uzivati. Place mi se i od bolova i od muke. Zelim muzu pruziti zadovoljstvo, ali nema sanse. Zelim ga, ali kad pomislim na bolove koje osjecam bole me i misli.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 11:58:27   
teacher75
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Hvala vam, zenice drage, na odgovorima, savjetima. Sve cu pokusat jer stvarno zelim uzivati. Place mi se i od bolova i od muke. Zelim muzu pruziti zadovoljstvo, ali nema sanse. Zelim ga, ali kad pomislim na bolove koje osjecam bole me i misli.

selmy, da li se oboje lijecite? nema svrhe da koristis vaginalete ako se i tm ne maze necim. morate oboje proci terapiju


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 12:02:18   
SdZ
I on koristi canesten mast, to nam je ginekolog preporucio.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 12:05:08   
Skvo RR
Kupi durex play gel...on je lubrikant...upravo je namjenjen za "suhocu" vagine i nelagodnost..Imas u apoteci ili svakom vecem trznom centru.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *