|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
2.11.2009 14:08:57   
vila_7
milomoje...naježila sam se čitajući tvoj post....predivan je. I ja se pokušavam odvojiti od sveg tog silnog čekanja bebice i pokušavam smanjiti stres, ali imam stresan posao, ponovo se vratila na fax i pokušavamo kuću kupiti. Sad smo odustali od kuće i vjerujte upola manje imam stresa! Ne kažem da ne čekam više od svega bebicu ali sam prestala biti opsjednuta iščekivanjem. Evo sad ima 8 dana do menst. i prije bih ludila i umišljala milion simptoma, a ovaj mjesec uopće ne mislim na to ...čak i kad pomislim odagnam misli što prije i usredotočim se na mm! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
3.11.2009 9:28:24   
milomoje
Da, razumijem te Helena, radi bas onako kako si napisala u potpisu... svaka cast!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
3.11.2009 14:57:21   
Amelaa RR
Eh drage moje evo upravo smo se ponovili user posted image user posted image kupili smo nova dva prirodna preprata za pospješivanje začeća a to je:
user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.11.2009 15:00:54 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
3.11.2009 14:59:29   
bebacha
od srca zelim da vam to pomogne i da onda proslijedis i drugim zenicama pa da bude punooo novi RR bebica

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
4.11.2009 15:43:04   
dojbinica
malo sam i ja se raspitivala i tražila, što bi moglo da mi pospješi zatrudnjivanje, pa sam pročitala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da kapsule PMS Free od Encijana kao i Maca potent za muškarce, pospiješuju,pa se moram baciti u nabavkuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
4.11.2009 16:41:35   
NUR
Dojbinica, PMS free utiču na hormone, pa ako ti je sve u redu s njima, bolje se ne igrati, jer ih možeš poremetiti. One sadrže ekstrakt biljke vitex, i dobro je za smanjenje prolaktina i inače za regulisanje hormona. Mada, ako ti to već treba, dokazano je da su kapi bolje od kapsula.
Ja sam evo izgleda trudna. Test je pokazao dvije linije. Još trebam otići kod doktora pa da potvrdim. Nadam se da će biti hajr.
Uglavnom, ja sam pila čaj od vrkute i čaj od đumbira po šolju dnevno, i ove kapi za hormone Mastodynon (po 30 kapi ujutro i navečer u čaši vode - imala sam visok prolaktin). I imala ciljani odnos kada su LH trakice pokazale ovulaciju. I nismo prečesto imali odnos (jer kod nekog treba duže vremena da spermići sazriju, bar tri dana prije ovulacije bez odnosa).
Neću još da su radujem zbog ranijeg iskustva, ali eto upalilo je. A valjda će Bog dati da i ishod bude dobar aBd.
Sretno svima!!!

< Poruku je uredio NUR -- 4.11.2009 16:43:40 >

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
4.11.2009 16:46:00   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: NUR

Dojbinica, PMS free utiču na hormone, pa ako ti je sve u redu s njima, bolje se ne igrati, jer ih možeš poremetiti. One sadrže ekstrakt biljke vitex, i dobro je za smanjenje prolaktina i inače za regulisanje hormona. Mada, ako ti to već treba, dokazano je da su kapi bolje od kapsula.
Ja sam evo izgleda trudna. Test je pokazao dvije linije. Još trebam otići kod doktora pa da potvrdim. Nadam se da će biti hajr.
Uglavnom, ja sam pila čaj od vrkute i čaj od đumbira po šolju dnevno, i ove kapi za hormone Mastodynon (po 30 kapi ujutro i navečer u čaši vode - imala sam visok prolaktin). I imala ciljani odnos kada su LH trakice pokazale ovulaciju. I nismo prečesto imali odnos (jer kod nekog treba duže vremena da spermići sazriju, bar tri dana prije ovulacije bez odnosa).
Neću još da su radujem zbog ranijeg iskustva, ali eto upalilo je. A valjda će Bog dati da i ishod bude dobar aBd.
Sretno svima!!!



čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a pms free i sadrže vrkutu

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
4.11.2009 16:48:49   
ivana st
Amela a gdje si kupila ovu matičnu mliječ i med?

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
4.11.2009 16:50:38   
NUR
Ne sadrže one vrkutu, već samo konopljiku (agnus castus). Ali su ti bolje kapi, dokazano bolji učinak. Imaš ih kupiti po apotekama. Ja sam kupila na Č. Vili, i u njima ima još nekih trava, a ranije su forumašice rekle da čista konopljika ima na Ilidži i još nekim apotekama.

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
4.11.2009 16:54:05   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: NUR

Ne sadrže one vrkutu, već samo konopljiku (agnus castus). Ali su ti bolje kapi, dokazano bolji učinak. Imaš ih kupiti po apotekama. Ja sam kupila na Č. Vili, i u njima ima još nekih trava, a ranije su forumašice rekle da čista konopljika ima na Ilidži i još nekim apotekama.



hvala ti puno na informaciji

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
4.11.2009 16:58:47   
NUR
Ma nema na čemu, i ja sam to sve pročitala po forumima. Dobro je što ove kapi (tj. konopljika) podižu progesteron. Zato sam ja pazila da ih redovno pijem nakon ovulacije kada progesteron čuva trudnoću.

Ove kapi pijem od već mjesec i pol. U augustu sam popila jednu kutiju PMS free dok nisam pročitala da je učinkovitije u kapima.

< Poruku je uredio NUR -- 4.11.2009 17:00:00 >

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
4.11.2009 17:03:57   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: NUR

Ma nema na čemu, i ja sam to sve pročitala po forumima. Dobro je što ove kapi (tj. konopljika) podižu progesteron. Zato sam ja pazila da ih redovno pijem nakon ovulacije kada progesteron čuva trudnoću.

Ove kapi pijem od već mjesec i pol. U augustu sam popila jednu kutiju PMS free dok nisam pročitala da je učinkovitije u kapima.


i ja sam dobijela progesteron u trudnoći, ali kao inekcije, pa eto mislila sam sada sa ovim kapsulam da probam, pa ako Boga da bude nešto

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 0:10:03   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: ivana st

Amela a gdje si kupila ovu matičnu mliječ i med?


Ivana to sam narucila kod jednog pcelara, sad nam je napravio mjesavinu s 5grama maticne mlijeci na 470grama meda(tri vrste meda) a kasnije ce povecati gramazu maticne mlijeci na 10grama. Ako budes htijela nije problem samo reci..tu smo da pomognemo. ljubim te
user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 5.11.2009 0:11:42 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 7:48:28   
Anoniman
Ja trenutno pijem lozu u koju sam prije 40 dana stavila peršun i kunicu.Svako jutro po 1 čašicu,a na veče se parim na kamilici,crvenom luku i kimu.Dok se parim pijem čaj od macine trave zaslađen pravim medom.
Loza je užasna,sve mi se povraća kad je popijem,ali šta ću moram,da i to probam.

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 7:57:51   
ena30
NUR, kažeš da si pila vrkutu, jesi li prije nje imala uredne cikluse, ja od kad ne pijem nekeko mi je čudno stanje, imala men 12.10. počela piti vrkutu 17.10. dobila men ponovo 29.10. i još uvijek mi nešto brlja, sad ne znam jel to od nje šta li je, inače nikad nisam imala problema uvijek mi je men bila uredna, jel moguće da je to vrkuta prouzrokovala??? jesi ti imala ikakvih čudnih simptoma?
Još jednom čestitka na user posted image , tebi i maloj mrvici sve najboljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 8:04:07   
ivana st
Amela nema što nisam kupila zadnje vrijeme a što je dobro za imunitet,od proizvoda Herbalife-a,shitake gljiva,propolisa,vitamina,sok od aloe,a bolje da ne nabrajam user posted image user posted image user posted image .Malo sam se istrošila ovaj mjesec,pa ću pričekat da se financijski oporavim...Svakako bi htjela naručit ovaj med,pa ću ti se javit krajem mjeseca da se dogovorimo user posted image Uzimala sam matičnu mliječ sa vitaminom C u obliku tableta ali mislim da je ova kombinacija sa medom puno bolja.Hvala ti na pomoći user posted image user posted image user posted image !
Neutješna mioslim da ovo sa lozom nikako ne može biti loše,ja isto nisam ljubitelj rakije ali prema preporuci jednog starijeg doktora navečer znam popiti bićerin.sad je lakše jer je zahladilo pa lozu ulijem u čaj i tako je lakše lakše za popiti.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 9:25:30   
aidicaa
Cao drage moje. Ja sam nova na forumu, nadam se da sam dobrodosla. U braku sma oko dve godine a radimo na user posted image nekih godinu dana i dva meseca.
Pila sam macinu travu, folnu kiselinu,a i jedno izvesno vreme med sa karanfilicom(1kg meda i karanfilic-po kasicica ujutru i uvece). Ali jos uvek nista od user posted image .
Nur cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na user posted image . Zelim ti ugodnu i lepu trudnocu.


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 9:27:52   
baby_joy
aida/ammo  dobro došla nadam se da ćeš što prije preći uuser posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 9:38:53   
aidicaa
Hvala baby_joy punouser posted image user posted image . A koliko ti radis na user posted image ?

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu baby_joy)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 9:55:43   
milomoje
Aida dobrodosla! user posted image
Nur cestitam i cuvam fige da i dr potvrdi, bice to dobro! Sretno!

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 10:00:03   
vila_7
Aida dobro nam došla sa željom da što prije budeš user posted image ! Pređi i u čekaonicu tamo možeš sa nama trudilicama os vemu pričati a da ne silaziš s teme!

NUR...iskrene čestitke....mogu misliti da si neizmjerno sretna! user posted image user posted image user posted image Nek ti trudnoća prođe zdravo i bezbrižno!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 12:12:23   
bebica89
vec 14 mjseci iscekujem user posted image ,neznam vise sta da radim,sve teze i teze podnosim user posted image kad dođe...al valjda ce i mene sunce da ugrije na tom polju mislim s user posted image ,i niko nebih bio sretniji od mene

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 14:52:07   
Anoniman
ivana.st i ja mislim da ne može nauditi ova loza,ali je gadna da Bog sačuva,stisnem nos i u ex popijem (fuj,fuj,fuj)

Nur koliko čekaš na user posted image ,jel ti to prva trudnoća da se sad ne vraćam na početak da sve čitam.
U svakom slučaju nek je hairli i sa srećom

(odgovor članu ivana st)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
5.11.2009 18:32:25   
aidicaa
IZVORNA PORUKA: bebica89

vec 14 mjseci iscekujem user posted image ,neznam vise sta da radim,sve teze i teze podnosim user posted image kad dođe...al valjda ce i mene sunce da ugrije na tom polju mislim s user posted image ,i niko nebih bio sretniji od mene


 Bebica89 u potpunosti te razumem, ali doci ce i taj dan kad ces ti a i mi sve ostale trudilice ugledatiuser posted image user posted image a onda ces se smejati user posted image user posted image user posted image sto si toliko brinula zbog toga. To ti od srca zelim.

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Šta sve koristite kako bi pospješili začeće
17.11.2009 16:29:20   
NUR
Drage moje, samo da vam javim da sam bila na pregledu kod dr. Sestra me pitala da li sam pila neke lijekove i ja joj kažem da jesam Mastodynon kapi, i kaze mi ona: "Gdje si ih nabavila? One su super za regulisanje ciklusa, hormona i povećanje plodnosti.". Eto, da znate.

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *