|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 116 [117] 118   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 13:54:15   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: mist

Gdje da kupim nepromočive čizme broj 21, a da nije Planika, Astra ili Ciciban? Ustvari da su malo jeftinije od 100 KM?


Deichmann??

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu mist)
Neposredna veza do poruke: 2901
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 14:00:30   
mist
E toga se nisam sjetilauser posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 2902
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 14:02:26   
Visnja RR
Pogledaj u Office shoes...imali su fantasticne.... jos ako te potrefi snizenje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mist)
Neposredna veza do poruke: 2903
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 14:05:03   
pocahontas
deichmann obavezno..ja sam uzimala bas zimske cizme djetetu prvo neki broj 21 i prosle godine 27 i odlične su..nepromočive i tople user posted image a cijena je stvarno pristojna

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2904
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 14:05:04   
bebaa
ima i ona nova radnja kod vječne vatre gdje je bio beneton....možda pitarelo,ne znam tačno...ali sam ja malom gledala,lijepe su...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2905
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 14:24:20   
I love youu
Moze li pomoc oko prvih cipelica hodalica, koje kupiti, na sta obraditi paznju, jel bas moraju djetetu biti uknap ili ?

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu mist)
Neposredna veza do poruke: 2906
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 14:42:56   
canim
Ja kupujem da su cipelice samo jedan prst vece, dakle kad obuce cipele, probaj uvuci prst nazad i ako stane znaci da su ok user posted image
Meni je bitno da su udobne, dakle da su mekse i svakako da odgovara vremenskim prilikama.
Nas prvi model je bio slican ovom modelu http://www.img.casual.hu/shops/43/images/item/ciciban-cipo-682132f-navy-121.jpg

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 2907
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 15:03:24   
I love youu

IZVORNA PORUKA: canim

Ja kupujem da su cipelice samo jedan prst vece, dakle kad obuce cipele, probaj uvuci prst nazad i ako stane znaci da su ok user posted image
Meni je bitno da su udobne, dakle da su mekse i svakako da odgovara vremenskim prilikama.
Nas prvi model je bio slican ovom modelu http://www.img.casual.hu/shops/43/images/item/ciciban-cipo-682132f-navy-121.jpg

Ma naravno da odgovoraju godisnjem dobu u kojem se kupuju, nama je jos malo rano, imamo tek 7mj al da se na vrijeme informisem sta i kako. Aha znaci da vidim moze li stati prst odozada. A koje marke, ciciban, frodo? Pitala sam u cicibanu kaze krecu se cijene oko 100km takvih cipelica, je li svugdje takva cijena?

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2908
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 15:09:47   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: canim

Ja kupujem da su cipelice samo jedan prst vece, dakle kad obuce cipele, probaj uvuci prst nazad i ako stane znaci da su ok user posted image
Meni je bitno da su udobne, dakle da su mekse i svakako da odgovara vremenskim prilikama.
Nas prvi model je bio slican ovom modelu http://www.img.casual.hu/shops/43/images/item/ciciban-cipo-682132f-navy-121.jpg

Ma naravno da odgovoraju godisnjem dobu u kojem se kupuju, nama je jos malo rano, imamo tek 7mj al da se na vrijeme informisem sta i kako. Aha znaci da vidim moze li stati prst odozada. A koje marke, ciciban, frodo? Pitala sam u cicibanu kaze krecu se cijene oko 100km takvih cipelica, je li svugdje takva cijena?


I Pavle....

ma moze se naci i oko 60 km...

evo malo savjeta

http://www.ringeraja.ba/clanak/prve-cipelice_1994.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 2909
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 17:00:50   
canim

IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: canim

Ja kupujem da su cipelice samo jedan prst vece, dakle kad obuce cipele, probaj uvuci prst nazad i ako stane znaci da su ok user posted image
Meni je bitno da su udobne, dakle da su mekse i svakako da odgovara vremenskim prilikama.
Nas prvi model je bio slican ovom modelu http://www.img.casual.hu/shops/43/images/item/ciciban-cipo-682132f-navy-121.jpg

Ma naravno da odgovoraju godisnjem dobu u kojem se kupuju, nama je jos malo rano, imamo tek 7mj al da se na vrijeme informisem sta i kako. Aha znaci da vidim moze li stati prst odozada. A koje marke, ciciban, frodo? Pitala sam u cicibanu kaze krecu se cijene oko 100km takvih cipelica, je li svugdje takva cijena?

Pa ako ces frodo, ciciban, chicco otprilike takva ti je cjena, a ako hoces povoljnije, moze se naci i u deichmannu povoljnijih koznih cipelica.
Mi smo prosle zime kupili ciciban 100 km njihov model soft mi je bio najmeksi i najudobniji, ove zime isto smo uzeli ciciban ali drugaciji model, ostale cipelice imamo raznih, na pocetku je nosila kozne cipele koje smo kupili u Turskoj, neke njihove marke, placene max 50tak Km, nama su se super pokazale.

Tako da prosetaj po radnjama, pa vidi koji ti model i cijena najbolje odgovaraju user posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 2910
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 17:05:56   
I love youu
Ma ja bi malo jeftinije sta, al opet me strah zbog stopala I svega uzeti nesto povoljno pa da se zeznem kasnije.Al obici cemo sve prodavnice pa vidjeti.Hvala vam.

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2911
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 17:34:33   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: I love youu

Ma ja bi malo jeftinije sta, al opet me strah zbog stopala I svega uzeti nesto povoljno pa da se zeznem kasnije.Al obici cemo sve prodavnice pa vidjeti.Hvala vam.



mi smo kupili ovakve prve cipelice... bile su 70 km...sto je pristojan cjena a kvalitetne su

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 2912
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 17:44:57   
I love youu
A gdje je ta prodavnica pavle? Nisam cula za njih.Divne su cipelice.

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2913
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 18:58:12   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: I love youu

A gdje je ta prodavnica pavle? Nisam cula za njih.Divne su cipelice.



e sad valjda ce ti nek znati odgovoriti...bili su u BBI u Lakonogom ali te prodavnice vise nema ...pitaj u Astri, Borovu... čini mi se u Iana (BBI)da imaju nesto od njih...

evo pogledaj na njihovoj stranici

za BiH Adelso TR sd nabavlja.... u Velikom Ćurčiluku su

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 2914
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 20:59:34   
canim
Iana je imala pavle cipelice, a frodo cipelice su isto tako povoljnije, ja sam vidjela divne frodo cizmice oko 70tak km, nazalost nije bilo broja za moju curu, ona nosi 24 a te cizmice idu od 25 broja.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2915
   RE: Cipelice za djecu
21.11.2013 21:13:37   
I love youu
Hvala vam cure na info, pitat cu u BBI u lani za te cipelice :)) Jedva cekam da jos malo poraste pa da kupimo prve cipelice :)))

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2916
   RE: Cipelice za djecu
22.11.2013 11:50:52   
škorpija
pavle su odlične cipelice, u rangu cicibana, ali malo povoljnije, a za nogice koje su krofnaste, najbolji su izbor

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 2917
   RE: Cipelice za djecu
22.11.2013 12:07:14   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

pavle su odlične cipelice, u rangu cicibana, ali malo povoljnije, a za nogice koje su krofnaste, najbolji su izbor



baš to,,,asji su none bile krofnaste...i ta guma koja se nalazi preko risa je jako vazna ... i vrlo je tesko naci modele za krofnice

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2918
   RE: Cipelice za djecu
25.4.2014 9:13:03   
elmaL
Zanima me kako bih mogla oprati djecije sandalice (kozne)?

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2919
   RE: Cipelice za djecu
25.4.2014 9:14:11   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: elmaL

Zanima me kako bih mogla oprati djecije sandalice (kozne)?


lavor, potopi malu četkicu i udri, mada ja sam znala staviti i u mašinu, al to ne čitaj i ne radi hahahahha

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2920
   RE: Cipelice za djecu
25.4.2014 9:35:03   
elmaL

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: elmaL

Zanima me kako bih mogla oprati djecije sandalice (kozne)?


lavor, potopi malu četkicu i udri, mada ja sam znala staviti i u mašinu, al to ne čitaj i ne radi hahahahha



I mislila sam ovako, da ih iscetkam user posted image
Iako, vukla mi se i ideja o masini, jer imam potrebu bukvalno sve uvaliti u masinu user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2921
   RE: Cipelice za djecu
25.4.2014 9:38:29   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: elmaL

Zanima me kako bih mogla oprati djecije sandalice (kozne)?


lavor, potopi malu četkicu i udri, mada ja sam znala staviti i u mašinu, al to ne čitaj i ne radi hahahahha



I mislila sam ovako, da ih iscetkam user posted image
Iako, vukla mi se i ideja o masini, jer imam potrebu bukvalno sve uvaliti u masinu user posted image



ja jednom napisah tako ovde na RR da sa, frodove cipelice oprala u mašini, ostadoh živa, al kamenova, više nikad, šuti, peri u mašini i sve govori na ruke da pereš,

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2922
   RE: Cipelice za djecu
26.4.2014 20:19:36   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mama_alma

ja jednom napisah tako ovde na RR da sa, frodove cipelice oprala u mašini, ostadoh živa, al kamenova, više nikad, šuti, peri u mašini i sve govori na ruke da pereš,


Lagendo...user posted image

I ja perem na ruke... kao ti...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2923
   RE: Cipelice za djecu
14.10.2014 9:36:28   
Just smile
zna li neko kada bi trebala doći Frodove čizmice u radnje, broj 21. Ja znam samo odgovor "doći će" hahah :D a veći brojevi su došli.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2924
   RE: Cipelice za djecu
14.10.2014 9:50:24   
eaeb
imam ja nekoliko 100% nepromočivih čizmica po 20km, sve su malo nošene, super očuvane. Ako nekog interesuje može pogledati u mom albumu ili na fcb krpice i ostalo

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 2925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  114 115 116 [117] 118   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 116 [117] 118   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *