|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:41:42   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam za..sa skromnim prilogom jer sam već opremina 2 dijece za školu...
i još 2 stvari su mi u planu do Bajrama...
Moj skromi budžet može odvojiti sredstva nije nikakav problem.

Ja jedino  nisam sigurna kako bi došle do podataka svih naših članica sa težom materijalnom situacijom...
Dali one žele ovakav projekat...
šta je ''''''''''''''''teža materijalna''''''''''''''''situacija?
nadam se shvate moju trenutnu dilemu...

za pomoć materijalnu na određeni zajednički račun sam Za...ali nebih nikako učestvovala u pravljenju spiska niti bih ja birala kome pernicu a kome teku....user posted image




pa kontam svi imamo neku forumasicu koju poznajemo a da joj samo muz radi i da imaju mala primanja a 2-3 djece, pa eto da se prisjetimo....
mislim da bi se trebala otvoriti nova tema i prenijeti postovi
al izgleda da je raji dosta humanitarnih akcija user posted image

pa moguće je da je došlo i do zasićenja...

recimo sad će 1.rođendan djetetu ''naše forumašice''....
ja se i za to spremam aBd....

ja bih opremila nečije dijete sa pernicom i sveskama...
svaka forumašica kojoj to treba...neka mi se slobodno javi na PP...
ako ti poznaješ nekoga kome zaista sada to treba javi se na Pp ja i ti ćemo to obaviti nije problem....

ja samo nebih da bilo koja ajcija dovede nas u stanje podjele neke...
nisma sigurna dali zanmo baš sve...
nebih da nekoga izostavimo ili da neka stavimo na spisak...a nije mu potrebno to ga uvrijedi...
e to sam ja htjela reći...

i naravno kada bi kupovale ja bih svima istio...
nebih nekom eprenica nekome teka...
ja sam sigurna da taj tužni pogled što kod mene nije onakva pernica nebi nam lahko pao....
čak šta više moja hanadi koja nie školsko dijete kada bi vidjela da sam nekome dala pernicu koju ona nema ( a ima ih 4) plakala bi za tom...

e to sam htjela reći...

možda da bolje osmislimo...

možda druženje za školsku djecu mama sa foruma...a pare skupimo pa svima kupimo isto po jednu pernicu i 2-3 sveske

svi zadovoljni podjela nema


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:43:27   
mama75
Bojica, flomastera, tempera, sveski raznih... toga nikad dosta. Moj prijedlog je sljedeci: svako ko zeli moze otici u najblizu skolu i raspitati se kod ucitelja imaju li djece u razredu koji su u tezoj materijalnoj situaciji. Ucitelji to znaju. Date taj pribor koji ste kupili uciteljici i ona da djetetu kada krene skolska godina. 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:45:34   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: mama75

Bojica, flomastera, tempera, sveski raznih... toga nikad dosta. Moj prijedlog je sljedeci: svako ko zeli moze otici u najblizu skolu i raspitati se kod ucitelja imaju li djece u razredu koji su u tezoj materijalnoj situaciji. Ucitelji to znaju. Date taj pribor koji ste kupili uciteljici i ona da djetetu kada krene skolska godina. 


Mama 75 nisi dobroprocitala post, forumasica predlaze da se sakupi pribor za djecu nasih clanica

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:51:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam za..sa skromnim prilogom jer sam već opremina 2 dijece za školu...
i još 2 stvari su mi u planu do Bajrama...
Moj skromi budžet može odvojiti sredstva nije nikakav problem.

Ja jedino  nisam sigurna kako bi došle do podataka svih naših članica sa težom materijalnom situacijom...
Dali one žele ovakav projekat...
šta je ''''''''''''''''teža materijalna''''''''''''''''situacija?
nadam se shvate moju trenutnu dilemu...

za pomoć materijalnu na određeni zajednički račun sam Za...ali nebih nikako učestvovala u pravljenju spiska niti bih ja birala kome pernicu a kome teku....user posted image




pa kontam svi imamo neku forumasicu koju poznajemo a da joj samo muz radi i da imaju mala primanja a 2-3 djece, pa eto da se prisjetimo....
mislim da bi se trebala otvoriti nova tema i prenijeti postovi
al izgleda da je raji dosta humanitarnih akcija user posted image

pa moguće je da je došlo i do zasićenja...

recimo sad će 1.rođendan djetetu ''naše forumašice''....
ja se i za to spremam aBd....

ja bih opremila nečije dijete sa pernicom i sveskama...
svaka forumašica kojoj to treba...neka mi se slobodno javi na PP...
ako ti poznaješ nekoga kome zaista sada to treba javi se na Pp ja i ti ćemo to obaviti nije problem....


ja samo nebih da bilo koja ajcija dovede nas u stanje podjele neke...
nisma sigurna dali zanmo baš sve...
nebih da nekoga izostavimo ili da neka stavimo na spisak...a nije mu potrebno to ga uvrijedi...
e to sam ja htjela reći...

i naravno kada bi kupovale ja bih svima istio...
nebih nekom eprenica nekome teka...
ja sam sigurna da taj tužni pogled što kod mene nije onakva pernica nebi nam lahko pao....
čak šta više moja hanadi koja nie školsko dijete kada bi vidjela da sam nekome dala pernicu koju ona nema ( a ima ih 4) plakala bi za tom...

e to sam htjela reći...

možda da bolje osmislimo...

možda druženje za školsku djecu mama sa foruma...a pare skupimo pa svima kupimo isto po jednu pernicu i 2-3 sveske

svi zadovoljni podjela nema



super, moze i ovako
Nijet mi je bio pomoci a sad svak najbolje zna.... vec cemo se dogvoriti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:51:50   
mama75
OK je to, vi se vjerovatno medjusobno poznajete pa znate cije djete ide u skolu i sl. U tom slucaju kupis i das zeni, ne treba "humanitarna akcija" za to. I ne treba biti u teskoj mat. situaciji da bi se dijete obradovalo poklonu. Ali ima stvarno puno djece u teskoj mat. situaciji cije mame nisu clanice RR user posted image Eto neka onda to bude moj prijedlog, ko zeli moze i tako nekoga obradovati. 

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:52:29   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mama75

Bojica, flomastera, tempera, sveski raznih... toga nikad dosta. Moj prijedlog je sljedeci: svako ko zeli moze otici u najblizu skolu i raspitati se kod ucitelja imaju li djece u razredu koji su u tezoj materijalnoj situaciji. Ucitelji to znaju. Date taj pribor koji ste kupili uciteljici i ona da djetetu kada krene skolska godina. 



ako nemamo mi nasim forumasica moze i na nacin koji predlaze mama75

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:53:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama75

OK je to, vi se vjerovatno medjusobno poznajete pa znate cije djete ide u skolu i sl. U tom slucaju kupis i das zeni, ne treba "humanitarna akcija" za to. I ne treba biti u teskoj mat. situaciji da bi se dijete obradovalo poklonu. Ali ima stvarno puno djece u teskoj mat. situaciji cije mame nisu clanice RR user posted image Eto neka onda to bude moj prijedlog, ko zeli moze i tako nekoga obradovati. 



al treba postaci ljude user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:55:55   
bananica
upala sam i ovdje kao padobranac, nemam pojma o cemu se diskutuje, al vidim da zelite nekome pomoci, ja sam uvijek za, samo recite kako i kada i tu sam

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:57:30   
hanabanana
Meni ste dali poticaj.
Dijete u srijedu krece u skolu, a nisam kupila ni S od skolskog pribora.
kakva nemajka!!!!
user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:59:28   
bananica
sve ces ti stici kupiti, nista se ne brini

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 17:19:56   
mamine oci
veseliceuser posted image bravo za pokretanje teme i sto imas zelju pomoci nekom skolarcu zaista lijep gest kao i svih ostalih hanumica koje su vec to uradile ja nazalost nemogu pomoci jer ja imam skolarca i ni neznam odakle da pocnjem juce sam samo za jedan dio knjiga dala 130km a dok uciteljica ne da spisak sta ce im sve trebati nesmem ni da pomislim al hvala Bogu kao i svake godine necu dozvolit da mom skolarcu nesto zafali svim skolarcima nek je sretna nova skolska godina i da petica ima sto vise da pljuste kao kise i sretno prvacicimauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 21:45:54   
Visnja RR
ja zaista ne znam ni jednu zenu koja ne moze nabaviti svom djetetu skolski pribor... eto tek sam danas saznala da su knjige do cetvrog razreda besplatne sto je za male djake i njihove roditelje odlicno...
ako neko od vas zeli nekom pokloniti onda to i treba da uradi...ali davati nekom samo svesku i bojce je i vise nego mizerno, meni zaista djeluje ponizavajuce za tu osobu kojoj treba dati...a kome dati... ko je toliko ugrozen da nema za svesku i bojice?...
Mi ne mozemo viditi borbu za osobe koje eto nemaju dovoljno jer na zalost takvih osoba je jako mnogo ...znamo li koliko ih je medju skoro 19.000  registrovanih? naravno da ne i kako uopste praviti selekciju?
 
Uvjek smo za humanitarnu akciju koja ima smisla naravno...
 
Opet da dodam ko zeli da daje poklone bilo kome to i treba ali iz prijateljskih razloga a ne zato jer taj neko nema... ja zaista nikog ne mogu toliko poniziti i reci "ona nema" 50 maraka da kupi pribor... a i hvala Bogu pa takve ne znam ( i molim Boga da ih sve manje bude)...
Trebalo se o svemu mozda ranije razmisljati , mozda smo mogli naci neku grupaciju u drzavi gdje bi pribor bio pozeljan!
I nek me niko ne shvati pogresno ali nije u praksi da RR dijeli bajramske i bozicne poklone...
mi djelujemo humanitarno na grupacije i pojedince kojima je jako jako potrebna pomoc..ljudima ili djeci koji su u nekoj mat pozciji (materijalnoj ili emotivnoj)
Kad se ukaze situacija u kojoj treba da reagujemo onda to uradimo... mada u zadnje vrijeme rijedje jer je doslo do zasicenja ili mozda i do nekih razocarenja kad se nije uopste reagovalo ili kad se reagovalo a nije trebalo...
 
ako mislite da postoji zena koja ima dosta djece i da ne moze kupiti svom djetetu skolski pribor recite...al samo ako je alarmantan slucaj mozemo reagovati kao grupa ...a ako je to eto tek zato sto neko ima manje onda neka svako reaguje  na prijateljskoj osnovi ali pojedinacno...jer RR ne moze voditi akciju za nekog kome pomoc nije prijeko potrebna...
 
dakle ako imate neki alramantan slucaj javite!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 21:53:09   
Visnja RR
samo sto napisah posto dobih pp da udzbenici nisu dzaba do cetvrtog..osim za djecu socijlno ugrozenu

< Poruku je uredio Visnja RR -- 30.8.2010 21:59:47 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:00:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

samo sto napisah post dobih pp da udzbenici nisu dzaba do cetvrtog..pa dobro ko sad laze..ja stvarno ne znam user posted image





ja te isto danas htjela pitati gdje su to dzabeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:03:50   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

samo sto napisah post dobih pp da udzbenici nisu dzaba do cetvrtog..pa dobro ko sad laze..ja stvarno ne znam user posted image

sve zavisi mozda do skole i opstine kod nas su bili skola Mesa Selimovic a sad mi je sin u peti placaju se knjige niko ne laze ne mora se odma nazvati laz jer niti sve skole korite isti plani program imas recimo ista knjiga ali razliciti autori i taj ucitelj trazi od drugog autora mislim im dosta uciteljica na forumu oni ce bolje obijasniti a sto se pomoci tice mislim da vesela nije nista lose mislila cak naprotiv to sto zeli da pomogne je za svaku pohvalu sad javno ili tajno ona je zeljela potsaci jos zena e sad niko nije reko da mora biti Bajramski ona je to navela ko primjer a pomagalo se ovde i kom treba i ne treba pa se ne mora se oko ovog dizat prasina...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:05:32   
veeseelaa
oh koja polemika
Noa, mamine oci i Trnoruzice hvala sto ste razumjele moju gestuuser posted image
bananice ja vec sve skontala, danas isla da narucim, cak sam i nasla donatore, skolski pribor u vrijednosti od 70 KM po djetetu ce dobiti 15 djece bez jednog ili oba roditelja, jako sam sretna sto sam navedeno uspjela zavrsiti
Ja cu svakako uz pomoc mm kupiti skolski pribor za 5-6 djece, takodje imam nijet za dvije nase forumasice tj za njihovu djecicu donirati skolski pribor
A ko nema 50,00 KM za skolski pribor??? Boga mi pored knjiga koje su roditelji obavezni kupiti za pribor je i cener puno, tako da o tome ne bi polemirala....
meni je drago ako sam pokretanjem ove price postakla nekog da uradi isto, ja sretna a ove price hvalim se, imam para i sl nidje veze, za mene je sasvim normalno ici na fitnes, 100 KM mjesecno, nista strasno a lakse se i smrsa user posted image osim toga privredjujem da bih imala, nikom nisam otelauser posted image
jako mi je mizerno da to neko spominje u negativnom kontekstu, ja na temi markirana odjeca procitah svasta nesto.... samo razgovaramo a prioritete svak pravi za sebe, mm voli trositi na mene o i ja i te kako na sebe user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.8.2010 22:10:16 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:05:53   
acudesa
za  socijalno ugrozenu djecu-udzbenici su besplatni

< Poruku je uredio acudesa RR -- 30.8.2010 22:06:10 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:07:52   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

za  socijalno ugrozenu djecu-udzbenici su besplatni

kod nas nije cjeli razred ugrozen nego da napomenem da su generacija koja zavrsi ostavi knjige i sljedecoj s tim sto ovi moraju cuvat i vratit knjige kad se skolska godina zavrsi znaci nisu u pitanju nove knjigeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:10:09   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

oh koja polemika
Noa, mamine oci i Trnoruzice hvala sto ste razumjele moju gestuuser posted image
bananice ja vec sve skontala, danas isla da narucim, cak sam i nasla donatore, skolski pribor u vrijednosti od 70 KM po djetetu ce dobiti 15 djece bez jednog ili oba roditelja, jako sam sretna sto sam navedeno uspjela zavrsiti
Ja cu svakako uz pomoc mm kupiti skolski pribor za 5-6 djece, takodje imam nijet za dvije nase forumasice tj za njihovu djecicu donirati skolski pribor
A ko nema 50,00 KM za skolski pribor??? Boga mi pored knjiga koje su roditelji obavezni kupiti za pribor je i cener puno, tako da o tome ne bi polemirala....




user posted image user posted image
a ovo ko neme za skolski probor ima ih i to mnogo prva ja gledam da kupim sto jeftinije ne kupujem ruksak od 100km nego od 10km kad nemam a djete kad hoce da uci ucice i sa knigama u riuksaku od 10km i olovkom od 1kmuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:11:47   
veeseelaa
mamine oci razumijem te, nas troje djece je vecim dijelo djetinjstva prozivjelo uz samo ocevu platu....
sjecam se da bi se radovala svakoj kupljenoj gumici o daljem da ne pricam
draga moja, ljubim ja tebe


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:12:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: acudesa RR

za  socijalno ugrozenu djecu-udzbenici su besplatni

kod nas nije cjeli razred ugrozen nego da napomenem da su generacija koja zavrsi ostavi knjige i sljedecoj s tim sto ovi moraju cuvat i vratit knjige kad se skolska godina zavrsi znaci nisu u pitanju nove knjigeuser posted image

da, tako je

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:13:27   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

oh koja polemika
Noa, mamine oci i Trnoruzice hvala sto ste razumjele moju gestuuser posted image
bananice ja vec sve skontala, danas isla da narucim, cak sam i nasla donatore, skolski pribor u vrijednosti od 70 KM po djetetu ce dobiti 15 djece bez jednog ili oba roditelja, jako sam sretna sto sam navedeno uspjela zavrsiti
Ja cu svakako uz pomoc mm kupiti skolski pribor za 5-6 djece, takodje imam nijet za dvije nase forumasice tj za njihovu djecicu donirati skolski pribor
A ko nema 50,00 KM za skolski pribor??? Boga mi pored knjiga koje su roditelji obavezni kupiti za pribor je i cener puno, tako da o tome ne bi polemirala....
meni je drago ako sam pokretanjem ove price postakla nekog da uradi isto, ja sretna a ove price hvalim se, imam para i sl nidje veze, za mene je sasvim normalno ici na fitnes, 100 KM mjesecno, nista strasno a lakse se i smrsa user posted image osim toga privredjujem da bih imala, nikom nisam otelauser posted image
jako mi je mizerno da to neko spominje u negativnom kontekstu, ja na temi markirana odjeca procitah svasta nesto.... samo razgovaramo a prioritete svak pravi za sebe, mm voli trositi na mene o i ja i te kako na sebe user posted image user posted image user posted image user posted image



odlicno user posted image user posted image  kako fitnes pozitivno utice na tebe user posted image

svaka cast za humanitarnost...
to sam bas i rekla ko hoce moze se pojedinacno organizovati...
bravo veeseela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:14:59   
mube
ja cu samo kratko...Vesela svaka ti castuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:30:34   
D_K
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

oh koja polemika
Noa, mamine oci i Trnoruzice hvala sto ste razumjele moju gestuuser posted image
bananice ja vec sve skontala, danas isla da narucim, cak sam i nasla donatore, skolski pribor u vrijednosti od 70 KM po djetetu ce dobiti 15 djece bez jednog ili oba roditelja, jako sam sretna sto sam navedeno uspjela zavrsiti
Ja cu svakako uz pomoc mm kupiti skolski pribor za 5-6 djece, takodje imam nijet za dvije nase forumasice tj za njihovu djecicu donirati skolski pribor
A ko nema 50,00 KM za skolski pribor??? Boga mi pored knjiga koje su roditelji obavezni kupiti za pribor je i cener puno, tako da o tome ne bi polemirala....
meni je drago ako sam pokretanjem ove price postakla nekog da uradi isto, ja sretna a ove price hvalim se, imam para i sl nidje veze, za mene je sasvim normalno ici na fitnes, 100 KM mjesecno, nista strasno a lakse se i smrsa user posted image osim toga privredjujem da bih imala, nikom nisam otelauser posted image
jako mi je mizerno da to neko spominje u negativnom kontekstu, ja na temi markirana odjeca procitah svasta nesto.... samo razgovaramo a prioritete svak pravi za sebe, mm voli trositi na mene o i ja i te kako na sebe user posted image user posted image user posted image user posted image



svaka cast.. bas je lijepo sto si se sjetila a stici ce te nagrada za ucinjeno dobro dijelo sa dobrim nijetom..
ne mogu da vjerujem da bilo ko moze ovakvu akciju pogresno shvatiti ili osuditi. pa neka se i ne odazove na ovu akciju a neka se sjeti siromasnog djeteta iz komsiluka i pomogne mu - i to je ispunjen cilj ovog poziva.. ja sam to tako shvatila..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 22:32:44   
chuci
veeseelaa svaka ti čast
i mene si podstakla, ja nisam i znala da školska godina već u srijedu počinje, nadam se da nije kasno jer znam djece kojima bi mogli pomoći.

za sve one koje veeseeluu (da li idu dva slova u pitam seuser posted image user posted image ) grde jer kad lijeva ruka daje, nek desna ne zna neka znaju da svoj imetak treba dijeliti i javno i tajno. to piše u Kur'anu. a javno baš iz razloga na koji je čini mi se veeseelaa i ciljala a to je da se i drugi podstaknu na isti čin.



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *