|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
25.8.2013 22:11:55   
hatepsut
Ja nisam kupila niti olovku,necu ni da kupujem.Moj K. polazi u 6. razred i sigurno ce svaki nastavnik imati posebne "zelje".Prirpemam se za kupovimu obuce i odjece s obzirom da mu je sve maleno.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
25.8.2013 22:27:09   
hanabanana
Kod nas je zvanicna lista na situ, a direktorica takva da nastavnici mogu zelje imati van radnog vremena.user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 11:06:47   
dambolina
i nasi su objavili spisak udzbenika, ali cu ja ipak sacekati ponedeljak, jer ce nam uciteljica dati i spisak potrebnog pribora. Pa kad odem u kupovinu da sve zajedno kupim a ne jedno po jedno. Nemam ni vremena ni zivaca za to. Ruksak imamo proslogodisnji, opremu za tjelesni takodjer, fali nam pernica... ja godisnje kupim sigurno 5 razlicitih pernica, to je cudo kako dijete podere svaku pernicu, nebitno kojeg proizvodjaca...

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 11:08:25   
dambolina
aha i svidja mi se sto su odabrali jeftinijeg izdavaca (uzbenici sa 10 snizeni na 8 KM) - o kvalitetu sadrzaja ne znam nista, vidjecemo kad kupimo...

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 11:25:03   
Ben 10
Teke A5 tanke korice u Konzumu 0,10pf.Valjaju za vjezbanje ako nista drugo.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 17:03:52   
Amrino
Žene drage, ja sam čula da prvačići dobijaju besplatne udžbenike ali može li mi neko reći kako to ide...preko škole ili...? I kada se ti udžbenici dobiju?

Mi smo, za sada, kupili kuksak i pernicu a za ostalo ćemo pričekati prvi dan škole i spisak potrebnih stvari, da ne kupujemo na pamet.

Za one koji budu kupovali jedini savjet je da prohodaju i obiđu sve. Primjera radi- mi smo kuksak zapikali u Interexu (gdje je, izgleda, najveći izbor svega), kupili takav isti u knjižari Svjetlost za 49 KM (kod njih je zaista mnogo manjji izbor) dok sam juče u Merkatoru vidjela da takav identičan košta 68 KM! user posted image Mislim....to je jbt 20 KM razlike!
On je, srećom, sam izabrao nešto što se i nama fakat sviđa (mislim- nije težak, ima airbag, i fin je ušušan i crne je boje...Batman) a rasponi cijena su nevjerovatni. Vidjela sam u Svjetlosti Targetove ruksake koji koštajo oko 50 KM ali su njemu preveliki i izgleda baš nekako komično kada ga stavi na leđa...dok ima nekih ruksaka sa enormnim cijenama a nisu ništa posebno.
Za prve dvije tri godine, mislim da ćemo proći sa ovim a onda mu planiram naručiti Eastpack pa da ga nosa do fakulteta ( a i poslije) user posted image .
Može li mi iko reći čega to najviše treba za prvi razred...drvene bojice, grafitne olovke....kad budem kupovala da poduplam? user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 17:21:29   
Visnja RR
pitanje za iskusne mame skolaraca
da li se smiju korisiti za skolu one sveske sa spiralnim uvezom?
u Asjinoj šokli se to ne smije a ja ih tako volim user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 17:21:58   
bebacha
Pa nisam znala da i Hamza krece u skolu
pa neka vam bude sretno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 17:23:02   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pitanje za iskusne mame skolaraca
da li se smiju korisiti za skolu one sveske sa spiralnim uvezom?
u Asjinoj šokli se to ne smije a ja ih tako volim user posted image user posted image


i meni su bas drage te sveske

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 17:31:54   
Amrino
bebacha: Hvala draga user posted image

Višnja: pretpostavljam da je ona žica potencijalna opasnost, oružije ili šta već user posted image . Ja sam se fakat jednom posjekla na onaj feder i nije bilo nimalo lijepo mada su i meni ono i dalje najbolje sveske user posted image .
Mi još uvijek ne znamo niti koje ćemo i kakve trebati kupiti, niti brane li nam neke ili ne user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 17:41:44   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: Amrino

Žene drage, ja sam čula da prvačići dobijaju besplatne udžbenike ali može li mi neko reći kako to ide...preko škole ili...? I kada se ti udžbenici dobiju?

Mi smo, za sada, kupili kuksak i pernicu a za ostalo ćemo pričekati prvi dan škole i spisak potrebnih stvari, da ne kupujemo na pamet.

Za one koji budu kupovali jedini savjet je da prohodaju i obiđu sve. Primjera radi- mi smo kuksak zapikali u Interexu (gdje je, izgleda, najveći izbor svega), kupili takav isti u knjižari Svjetlost za 49 KM (kod njih je zaista mnogo manjji izbor) dok sam juče u Merkatoru vidjela da takav identičan košta 68 KM! user posted image Mislim....to je jbt 20 KM razlike!
On je, srećom, sam izabrao nešto što se i nama fakat sviđa (mislim- nije težak, ima airbag, i fin je ušušan i crne je boje...Batman) a rasponi cijena su nevjerovatni. Vidjela sam u Svjetlosti Targetove ruksake koji koštajo oko 50 KM ali su njemu preveliki i izgleda baš nekako komično kada ga stavi na leđa...dok ima nekih ruksaka sa enormnim cijenama a nisu ništa posebno.
Za prve dvije tri godine, mislim da ćemo proći sa ovim a onda mu planiram naručiti Eastpack pa da ga nosa do fakulteta ( a i poslije) user posted image .
Može li mi iko reći čega to najviše treba za prvi razred...drvene bojice, grafitne olovke....kad budem kupovala da poduplam? user posted image

Prvo draga da poželim Hamzi sretan polazak u školu. Knjige besplatne dobijaju svi prvačići na području kantona Sarajevo, a za ostale ne znam. Nemoj sveske kupovati dok Vam učiteljica ne kaže koje. Najviše će im trebati bojice drvene, flomasteri i plastelin. Ali i toga nemoj previše uzimati, nema potrebe.
Višnja, ja koliko znam te sveske nisu dozvoljenje za školu, a i lično mislim da to nije za njih bar ne u prva dva tri razreda osnovne škole. Zar će i Asja u školu ove godine?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 17:46:55   
Amrino
Hvala ti Elamaaaa user posted image .
Ma pitam samo iz razloga da kad budem kupovala pribor (kad dobijemo spisak u pon.) da recimo, ako naletim na neku akciju ili sl., kupim umjesto jednog pakovanja dva ili tri- čisto da se poštedim stresa jer sam zaboravna. Pa kad mi dijete da pred školu kaže da mu nešto treba da imam u rezervi user posted image .
A koji plastelin je najbolji, ti imaš vala iskustva user posted image . Bojice pretpostavljam Stadler?

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 17:52:50   
ElmaB
Bojice sam kupovala Stadler, a plastelin je svejedno, puno će ga koristiti pa uzimaj onaj jeftiniji imaš po tržnim centrima pakovanje jedno košta 2-3 KM. I flomastere ne moraš ekstra kvalitetne. Gumice i obične olovke sam također kupovala Štadlerove.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 18:07:50   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB


IZVORNA PORUKA: Amrino

Žene drage, ja sam čula da prvačići dobijaju besplatne udžbenike ali može li mi neko reći kako to ide...preko škole ili...? I kada se ti udžbenici dobiju?

Mi smo, za sada, kupili kuksak i pernicu a za ostalo ćemo pričekati prvi dan škole i spisak potrebnih stvari, da ne kupujemo na pamet.

Za one koji budu kupovali jedini savjet je da prohodaju i obiđu sve. Primjera radi- mi smo kuksak zapikali u Interexu (gdje je, izgleda, najveći izbor svega), kupili takav isti u knjižari Svjetlost za 49 KM (kod njih je zaista mnogo manjji izbor) dok sam juče u Merkatoru vidjela da takav identičan košta 68 KM! user posted image Mislim....to je jbt 20 KM razlike!
On je, srećom, sam izabrao nešto što se i nama fakat sviđa (mislim- nije težak, ima airbag, i fin je ušušan i crne je boje...Batman) a rasponi cijena su nevjerovatni. Vidjela sam u Svjetlosti Targetove ruksake koji koštajo oko 50 KM ali su njemu preveliki i izgleda baš nekako komično kada ga stavi na leđa...dok ima nekih ruksaka sa enormnim cijenama a nisu ništa posebno.
Za prve dvije tri godine, mislim da ćemo proći sa ovim a onda mu planiram naručiti Eastpack pa da ga nosa do fakulteta ( a i poslije) user posted image .
Može li mi iko reći čega to najviše treba za prvi razred...drvene bojice, grafitne olovke....kad budem kupovala da poduplam? user posted image

Prvo draga da poželim Hamzi sretan polazak u školu. Knjige besplatne dobijaju svi prvačići na području kantona Sarajevo, a za ostale ne znam. Nemoj sveske kupovati dok Vam učiteljica ne kaže koje. Najviše će im trebati bojice drvene, flomasteri i plastelin. Ali i toga nemoj previše uzimati, nema potrebe.
Višnja, ja koliko znam te sveske nisu dozvoljenje za školu, a i lično mislim da to nije za njih bar ne u prva dva tri razreda osnovne škole. Zar će i Asja u školu ove godine?


ma nece ..pa znas da je u 3 dana s tvojim blizancima...nego ja mahina majka vec ispitujem user posted image
i nisam uopste razmisljla o toj nesigurnosti zbog žiče... (smijem li napisati da ih imamo bar 10 ) user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 18:31:10   
ElmaB
Hahahaha pa znam ali ja kontam da je nećeš ranije dati hahahahaha I zaboravi na te sveske to je za srednje škole, hahahaaha

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 19:08:28   
Blue rose RR
Amrino samo da poželim sretan polazak u školu i da bude što "bezbolnije" :)user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 20:19:51   
Amrino

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Amrino samo da poželim sretan polazak u školu i da bude što "bezbolnije" :)user posted image


Hvala dušoooo user posted image !
I ti, kao već iskusna mama, slobodno udijeli koji savjet ako imaš user posted image .
"Bezbolno" siguno neće biti nego frka- trka, cirkus kao u ostalom i sve do sada ali nadam se da ćemo se svi skupa snaći u ovoj novoj životnoj etapi user posted image .
Tvoja princeza nije išla u produženi, koliko sam skontala?
Meni je najveća frka zbog organizacije- ja radim u smjenama, MM- u se i ne ne zna kada i kako radi, I. u vrtić, H. u školu....ma biće nam veselooooo user posted image user posted image user posted image .
Kada ste vi radile s djecom? Odmah kada dođu iz škole, pred spavanje, svaki dan...vikendima...?!

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
26.8.2013 20:44:28   
dambolina
sve zavisi od skole do skole i od uiteljice do uciteljice. Mi smo od prvog dana imali posebnu svesku za svaki predmet, dok recimo sin od moje sestre ima samo jednu svesku za sve predmete cijelo prvo polugodiste. Obicno uciteljice traze da se kupe male sveske sa tankim koricama zbog tezine, one su jel'' lakse od drugih. Sto se svesaka tice, koliko god ih kupite nece biti visak. Mi smo sveske non stop kupovali jer oni to brzo potrose. Olovke, gumice i bojice sam kupovala tokom cijele godine, jer on je to nemilice siljio user posted image ne moze se tupim spicem nikako pisati user posted image najbolje su nam bile grafitne olovke 2 hb i to Mapedove, i njihove bojice. bez puno pritiskanja ostavljaju trag. Mislim da je jako bitno kupiti kvalitetene sveske jer ove jeftine imaju tanke listove pa se na petom listu vidi sta se prethodno pisalo user posted image mi smo kupovali targetove, educa i elisa sveske.

radili smo i radimo svaki dan kad mi dodjemo s posla, jer one ide u produzeni. Koliko mi je poznato, djeca obicno zavrsavaju obaveze u produzenom boravku.

< Poruku je uredio dambolina -- 26.8.2013 20:46:51 >


_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:03:27   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Amrino


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Amrino samo da poželim sretan polazak u školu i da bude što "bezbolnije" :)user posted image


Hvala dušoooo user posted image !
I ti, kao već iskusna mama, slobodno udijeli koji savjet ako imaš user posted image .
"Bezbolno" siguno neće biti nego frka- trka, cirkus kao u ostalom i sve do sada ali nadam se da ćemo se svi skupa snaći u ovoj novoj životnoj etapi user posted image .
Tvoja princeza nije išla u produženi, koliko sam skontala?


niej hvala Bogu mi imamo majku koja je mlađahna :) Neka je Bog poživi još puno godina u zdravlju i sreći :)

IZVORNA PORUKA: Amrino
Meni je najveća frka zbog organizacije- ja radim u smjenama, MM- u se i ne ne zna kada i kako radi, I. u vrtić, H. u školu....ma biće nam veselooooo user posted image user posted image user posted image .
Kada ste vi radile s djecom? Odmah kada dođu iz škole, pred spavanje, svaki dan...vikendima...?!


Žao mi je što nemate nekoga da vam čuva momke, ali eto valjda tako mora biti. Ma mnogo roditelji su imali takve nedoumice, pa su ih rješavalil. Samo polahko.

S obzirom da je kika bila prva smjena, majka je sa njom radila zadaću i učenje poslije škole. Odnosno nakon što bi odspavala i ručala, imala je vrijeme za zadaću. Tako da je meni ostajalo samo da prekontrolišem i uradim ono što one možda taj dan nisu mogle stići.
vikendom je vrijeme za odmor, i tada nismo ništa radili, ali smo gledali da kroz razgovor u svakodnevnim igrama, događajima, šetnjama, kupovini, ponavljamo ono što su učili, a provlačilo nam se kroz gore pobrojano.
Tebi će učenje i zadaća biti regulisani u produženom boravku, jer će tete sa njima raditi.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:14:25   
M kao Mama
sretno svim đacima prvacim, a i nama, valja nam se opet školovati, nije da je lako, ja sam kupila dosta toga, odnosno ostale su još samo knjige, svekse sam uzela Targetove, pribor FAber Caster i Štadler, ruksak ipernice TArget, i to je to, curka ide u produženi akobogda i već me pomalo hvata trema, živa ne znam kako to igleda kada imate prvačića u kući.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:21:02   
koka i po

IZVORNA PORUKA: mama_alma

sretno svim đacima prvacim, a i nama, valja nam se opet školovati, nije da je lako, ja sam kupila dosta toga, odnosno ostale su još samo knjige, svekse sam uzela Targetove, pribor FAber Caster i Štadler, ruksak ipernice TArget, i to je to, curka ide u produženi akobogda i već me pomalo hvata trema, živa ne znam kako to igleda kada imate prvačića u kući.



prvi dan skole ces malo da otplaces jer ce se u tebi pomijesati osjecanja sjete,ponosa i ljubavi.onda ces se ponasati zastitnicki( mada bih ti preporucila da to ne radis) dok ti tvoja mala princeza jasno neda do znanja da je ona vec velika cura.potom ces se iznenaditi kako dok se okrenes bebe postanu odrasli ljudi.
uzivaj u svakom trenutku i stavi srecu i zadovoljstvo djeteta na prvo mjesto.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:21:17   
Blue rose RR
Alma nećeš kupovati knjige jer prvačići dobijaju besplatne udžbenike.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:23:18   
M kao Mama
ma znam da neću, ali me zbunišđe neku noć na dnevniku, kao knjge besplatne,a radne sveske se kupuju

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:24:19   
Amrino
Iskreno, meni nane i ne bi bile opcija i da mogu tj. da ne rade. Hvala Bogu sto postoje pa mogu nekada uletiti da ih pricuvaju, odu u vrtic po njih i sl. ali nisam za to da budu cijelo vrijeme s njima. Dosta nam se razlikuju vizije toga kako bi sta trebalo da se radi i sl. Vise volim da su sa djecom i da imaju neku vrstu kolektivne "discipline" i reda...ovako, mislim da bi se sve svodilo na ispunjavanje njihovih zelja i prohtjeva pa se ne bi znalo ni sta ni kako nego bi se igrale i grice i gledao TV vecinu dana a ja se jezim na to. Neka su one nama zive i zdrave ali- lijepi vrtic i produzeni boravak. Ja se, iskreno, nadam da ce u produzenom raditi s nima zadacu i da ce kroz neko vrijeme nauciti i steci naviku da sam odradi te svoje obaveze ugl. u isto vrijeme a ja cu se, naravno, potruditi da odradim svoje nakon sto dođem s posla.
Vjerujem da su rutina i navika pola posla- mozda jer ja te "fine" navike nikada nisam imala i sve sam radila kampanjski pa mi je bilo mnogo teze.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:28:47   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mama_alma

ma znam da neću, ali me zbunišđe neku noć na dnevniku, kao knjge besplatne,a radne sveske se kupuju

Ovisno o učiteljici radne sveske trebaju. Nama naša nije tražila, kaže da su bespotrebne. Pisala sam direktorici mail, da objavi ne web stranici škole spisak knjiga da ne mislim i ne obilazim školu ko pekaru svakki dan.
I danas su objavili, s tim da nije bilo radnih sveski. Čula sam se sa učiteljicom i ona kaže da ni ove godine ih neće tražiti, ali ako hoćemo da u njima vježba kika možemo uzeti radi sebe.

Amrino i ja sam bila kampanjac, i znam o čemu pričaš :)
Ja imam sreću pa mi je majka kopija mene, odnosno obratno. Imamo iste vizije, i ona je stroga žena koja kiku odgaja kao i mene. Tako da mi je ona velika potpora.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *