|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dede i nane/bake kvare dijecu!?
14.9.2012 13:22:14   
reallove

IZVORNA PORUKA: bebacha

znam da je mozda pitanje skroz glupo al jeli morate zivjet u zajednicu.postojil mogucnosti da bude podstanari gdje ili nesto slicno.
znam da znas i sama al totalno ce ti dijete pokvarit i bice ti jako tesko odgajat takvo dijete

Pravimo kucu draga,skoro je gotova,pa ce onda biti druga prica sto se djeteta tice

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dede i nane/bake kvare dijecu!?
14.9.2012 13:23:07   
veeseelaa
Jesam li narcis kad su djeca u pitanju user posted image ?


nisi, ja sam narcis user posted image ja dijete ne ostavljam nikom na igranje
i onako malo vremena provodim s njom, gdje ona tu i ja user posted image

a to miješanje, ne usude se baš user posted image
da brinu garant brinu, al ko može misliti da bi ja naudila svom djetetu il ga ružila tek tako?
meni su najodravtnije riječi "neka ga"
npr dere se uz haustor a nana kaže nakon mog upozorenja "neka ga" user posted image user posted image user posted image
rekoh draga moja, ja je pokušavam naučiti da je ružno uznemirati komšije, da mora spustiti ton i nije lijepo da se miješate dok ja i moja kći razgovarete user posted image i kapak, nema više



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dede i nane/bake kvare dijecu!?
14.9.2012 13:29:57   
bebacha
e hvala Bogu da je tako.
onda ce sve biti lakse po vas i ako bog da kad dodje druga bebica bice punooo lakse

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dede i nane/bake kvare dijecu!?
14.9.2012 13:41:50   
veeseelaa
pa jeste, ni moja mama vala a ni svekar i svekrva nisu skloni takvim stvarima
nekad nešto sitno al rijetko šta kažu kad je ja il mm ružimo il učimo nečemu....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
14.9.2012 14:56:20   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Innna

Zasigurno da kvare,sve ono što im roditelji ne dopuštaju dopustit će im deda i nana :D
Definitivno je vrtić bolji za čuvanje djece nego deda i nana ;)

zavisi, kako koji, moja mama je bogami strozija od meneuser posted image

tiki i ja mislim da su svi stroziji od mene , ja nisam toga stava da neko kvari moje djete a akda bih primjetila taj neko bi bio odstarnjen , kod mene je ispalo pod moranje da mi sveki pomogne oko djeteta dok se ne oporavim "CR" eh ona vrlo dobro zna kakva sam ja , i stavrno se ne mjesa kada ja pricam a zna da se mjesa i da mi udara kontru da bih ja radije na glavi dubila nego dozvolila da mi ona pomaze oko starijeg sina , ovako dok je sve pod kontrolom dobro je a jos koji dan pa sam ponovo 100 % sposobna ako BOg da .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
14.9.2012 15:01:35   
Mirkica
hahaha mene svekrva redovno ruzi "nemoj biti takva njezna prema djetetu nevalaj ti to " hajd reko nikom ljubav niej naudila user posted image user posted image user posted image

Reallove to je nesto protiv cega se ne mozes boriti tako ti je kako ti je dok ste skupa , kad se odselic imaces priliku da sredis stanje ne brini.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
15.9.2012 23:36:36   
škorpija
meni smetaju doslovno dvije stvari kod svekrve i moje mame:

svekrva:
1. Učila ga da piški s terase, sad kad odemo u goste hoće ljudim s balkona da piša
2. Uči ga da gazi mrave i sve bube, to mi je grozno, stalno ga za to ružim, ali svojim sam čima vidjela kako mu ona govori, gazi ih, gazi, govoril sam joj za to ali bez efekta

Mama:
1. Pušta ga da je grebe i udara, pa se onda tako počne ponašati i prema nama i svojim drugarima
2. Daje mu da jede puno hljeba, kifli, pita, slatkiša, uglavnom šta god poželi, a nikad ne insistira na nečem zdravom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
15.9.2012 23:49:35   
anidla
Kod mene je *naopako* :)))

Kod svekra i svekrve mi apsolutno nista ne smeta a sto se tice moga djeteta....ovo je 100%!

nikad nisu stali u njegovu odbranu ako ga ruzim, usute se i kazu mu jos da mora slusati mamu....

kod njih se zna red kao i kod mene, zna se za sta valja/ne valja sta se moze/ne moze....

zna se kad se ide spavati,jesti, igrati....



smeta mi odnos moje rodjene mame prema Noi....e tu nastaje haos i pokusam da presutim, ali bezuspjesno.....
kod moje mame sve moze, ulaziti u obuci u kucu kad kod njih dodjemo, moze joj se popeti na glavu (HB pa Noa to ne radi) ali ona ga svasta nesto nagovara....

kod moje mame odemo 2-3 puta godisnje i budemo 10-tak dana, i u pocetku sam to prepisivala tome da joj moje dijete fali....i da, fali ali takva je i sa drugim unukom,tj sinom od mog brata....

pretjeruje u kupovanju, pretjeruje u izmisljanju sta ce jesti, ako Noa napravi facu na ono sto je skuhala,. odmah trci za sporet i pravi novo nesto....haos!

ja joj kazem, pa jesi li meni tako dopustala, kaze ona meni: ti si nesto drugo, Noa je moj unuk user posted image user posted image

a ja se vrlo dobro sjecam kako me je odgajala....bas ovako kako ja Nou odgajam.

i haj budi pametan

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 0:22:36   
reallove
Anidla,ne mozes biti pametanuser posted image

Moji su previse,ali previse umazili dijete i ja tu vise nista ne mogu,oni su krivi..Zao mi da im kazem,nemojte da se petljate ili nesto,znam da cu tako da ih povrijedim,ali ni ovako ne ide...I moj tajo je isti,pusti unuku sve,dok je moja mama drugacija..Mama ne dopusta svasta..



_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 1:09:50   
anidla

IZVORNA PORUKA: reallove

Anidla,ne mozes biti pametanuser posted image

Moji su previse,ali previse umazili dijete i ja tu vise nista ne mogu,oni su krivi..Zao mi da im kazem,nemojte da se petljate ili nesto,znam da cu tako da ih povrijedim,ali ni ovako ne ide...I moj tajo je isti,pusti unuku sve,dok je moja mama drugacija..Mama ne dopusta svasta..





al nikako user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 8:51:15   
Lulu_08
Meni kod sveki smeta jedan jako cest komentar: "previse je (sada ih jer su dvije) vezes za sebe, razmazila si ih, nista to ne valja".

Kod moje mame mi smeta to sto joj jako cesto govorim da previse kupuje mojim curama, i da iako sam do neba zahvalna jer mi na taj nacin evo 5 skoro godina pomaze - smatram da previse nije dobro za njihov razvoj, te da se ja onda borim sa starijom, a bojim se da ce tako biti i sa mladjom, jer joj moram "uklanjati" stvari i stavljati pod uslov njihovu upotrebu kako bih joj dala osjecaj da nesto mora i "zaraditi", a to mi je dupla borba.

Medjutim, koliko to kvari djecu ja mislim da jednako kvari i odrastanje djece bez ikoga. Ja sam rasla bez svojih pa mi je dugo nedostajao taj osjecaj pripadnosti, koji sam dugo trazila u drugaricama i drugarima, a kada bi me isti ostavili na cjedilu bivala bih strasno tuzna i razocarana, dugo.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 13:55:03   
koka i po
100% u mom slucaju.
ne bih rekla kvare nego previse puste,umaze pa na kraju ni oni sami ne mogu s njima da izdrze.
e onda stupa na snagu mamin JNA rezim.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 14:23:38   
Mirkica
LULU kometar od sveki je isti hahaha sa Anildom isti slucaj u vezi mame :))).



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 15:49:02   
reallove

IZVORNA PORUKA: koka i po

100% u mom slucaju.
ne bih rekla kvare nego previse puste,umaze pa na kraju ni oni sami ne mogu s njima da izdrze.
e onda stupa na snagu mamin JNA rezim.

user posted image user posted image



_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 16:06:35   
felix

IZVORNA PORUKA: škorpija

meni smetaju doslovno dvije stvari kod svekrve i moje mame:

svekrva:
1. Učila ga da piški s terase, sad kad odemo u goste hoće ljudim s balkona da piša
2. Uči ga da gazi mrave i sve bube, to mi je grozno, stalno ga za to ružim, ali svojim sam čima vidjela kako mu ona govori, gazi ih, gazi, govoril sam joj za to ali bez efekta

Mama:
1. Pušta ga da je grebe i udara, pa se onda tako počne ponašati i prema nama i svojim drugarima
2. Daje mu da jede puno hljeba, kifli, pita, slatkiša, uglavnom šta god poželi, a nikad ne insistira na nečem zdravom

user posted image user posted image user posted image hahhaha

kod mene je slicno kao kod reallove, recimo kod sveki mi smeta kad A place nešto hoce ja trpit mogu, nejgovo cmizderenje bezzz ako je onda odma, njemu tepa baš tepa ko bebi sto puta sam rekla NE tepati.
Il kad place odma trci vice di je cucauser posted image daj mu cucu kao da mu usta zacepim da ušuti, svašta reko prvo cucu preko dana ne dam, drugo nije beba pa da odma ušuti kad daš cucu

Jednom je dala meni bilo nije on je zafundario za secijuuser posted image od huje.
Svekar me nervira, štoo sve dopušta isto sve ce njemu djed dat kupit, ugodit posle eto ga meni na belaj.

Kod mame kad odem, isto kao kod anidle ma u obuci bi mu dopustila da hoda, bickl da u kucu unese voza ma na glavi bi ga nosala nedo Bog ga ostaviti kod njih same jedno 5 dana nahebala bi ja, posle...

Kad dobije puc po guzi zasluzi, sveki brani A odma dolje ode kaze mama me puckala, ona ga cujem mazi, tepa fol neda ....a kad dole ne slusa zna, rec daj prut kao pucni ga kad ne sluša
Ama reko vama niko ugodit kad stvarno zasluzi dobije , a za to skaknje i vama smetanje pucka ga necu
ja trpit mogu a šta cu kad djete nece da ide na sprat, vec dolje pristane sa djedom nezna se koje gori, od njih dvojice
Djed se nezna igrat snjim sam, znaju skakt jedan po drugome i urlati budalestati


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 16:46:25   
veeseelaa
svekrva:
1. Učila ga da piški s terase


Bože svašta, pa jel ona sva svoja?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 17:06:42   
jasmin
Meni se dosta puta desilo da maleni (on je cudo od djeteta,mislim da nema veceg tersa),po svom obicaju,provodi...recimo hoce da pije mlijeko i ja mu dam,i onda se predomisli i hoce kakao...a ja user posted image ...i naravno tersa da dobije kakao,ja kazem da je trazio mlijeko i da to treba popiti,pa cemo poslije praviti kakao,on i dalje kmezi,i onda sveki ustane:Ma ne da nana,sad ce tebi nana-i ona mu,dusa (zena iskreno gleda samo da im ugodi) ustane i donese kakao,sve pred njim pravi,a on,ko mala maca gleda svaki njen pokret.I kad ona to stavi pred njega,on je ovako pogleda user posted image i kaze mrtvo-`ladno:Necu ja to! I dodje meni,zagrli me.
Inace,organski na podnosim da su mi djeca nekulturna i otresita,ali tad se prosto ne bunim user posted image .Ne znam sto user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 17:10:06   
malena sharena
Stvarno, sta je to s ovom generacijom deda i nana? Ja se ne sjecam svojih da su bili takvi. Doduse, zivjeli su daleko i imali su vise unucadi (moj J je zasad jedino unuce), al svejedno. Bili su bas normalni, znalo se ko se slusa, cija je glavna i zadnja, ako me nisu naruzili kad zasluzim, vala nisu ni branili kad me roditelji ruze. Bas su ovi danasnji posesivni user posted image

< Poruku je uredio malena sharena -- 16.9.2012 17:11:17 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 22:05:33   
madam x

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svekrva:
1. Učila ga da piški s terase


Bože svašta, pa jel ona sva svoja?



user posted image user posted image user posted image

Bože kakve li ćemo mi biti, htjedoh napisati , kad porastemo?user posted image
Možda će i nama slične gluposti a u ime ljubavi padati na pamet.user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 22:06:04   
madam x

IZVORNA PORUKA: jasmin

Meni se dosta puta desilo da maleni (on je cudo od djeteta,mislim da nema veceg tersa),po svom obicaju,provodi...recimo hoce da pije mlijeko i ja mu dam,i onda se predomisli i hoce kakao...a ja user posted image ...i naravno tersa da dobije kakao,ja kazem da je trazio mlijeko i da to treba popiti,pa cemo poslije praviti kakao,on i dalje kmezi,i onda sveki ustane:Ma ne da nana,sad ce tebi nana-i ona mu,dusa (zena iskreno gleda samo da im ugodi) ustane i donese kakao,sve pred njim pravi,a on,ko mala maca gleda svaki njen pokret.I kad ona to stavi pred njega,on je ovako pogleda user posted image i kaze mrtvo-`ladno:Necu ja to! I dodje meni,zagrli me.
Inace,organski na podnosim da su mi djeca nekulturna i otresita,ali tad se prosto ne bunim user posted image .Ne znam sto user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 22:13:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

meni smetaju doslovno dvije stvari kod svekrve i moje mame:

svekrva:
1. Učila ga da piški s terase, sad kad odemo u goste hoće ljudim s balkona da piša
2. Uči ga da gazi mrave i sve bube, to mi je grozno, stalno ga za to ružim, ali svojim sam čima vidjela kako mu ona govori, gazi ih, gazi, govoril sam joj za to ali bez efekta

Mama:
1. Pušta ga da je grebe i udara, pa se onda tako počne ponašati i prema nama i svojim drugarima
2. Daje mu da jede puno hljeba, kifli, pita, slatkiša, uglavnom šta god poželi, a nikad ne insistira na nečem zdravom

user posted image user posted image izvini al morala samuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 22:36:07   
Selminja

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: škorpija

meni smetaju doslovno dvije stvari kod svekrve i moje mame:

svekrva:
1. Učila ga da piški s terase, sad kad odemo u goste hoće ljudim s balkona da piša
2. Uči ga da gazi mrave i sve bube, to mi je grozno, stalno ga za to ružim, ali svojim sam čima vidjela kako mu ona govori, gazi ih, gazi, govoril sam joj za to ali bez efekta

Mama:
1. Pušta ga da je grebe i udara, pa se onda tako počne ponašati i prema nama i svojim drugarima
2. Daje mu da jede puno hljeba, kifli, pita, slatkiša, uglavnom šta god poželi, a nikad ne insistira na nečem zdravom

user posted image user posted image izvini al morala samuser posted image

Ma vjerovatno je to radila u periodu odvikavanja od pelena. Sin moje prijateljice u tom periodu kad treba piškiti govorio "ajmo šarati" i dijete čunom šara po pločicama oko šolje user posted image Došli mi na sijelo i dijete hoće da "šara" user posted image how yes no user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 22:41:03   
Amam
Ja nemam puno proble sa strane svekra i svekrve,oni su stariji ljudi i bolesni,ne mijesaju se ,ponekad znaju biti stroziji,vise od prihvatljivog user posted image ,npr moj svekar zna da ukori dijete sto dira prljave stvari,ne volim ni ja to,ali dijete je,svi smo se prljali.
Jedino sto me smeta je sto daje E novcanik i ovaj napravi inventuru u istom,povadi sve moguce.

A moji roditelji,hmm to je druga prica,mama moju djecu pusta da joj hodaju po mozgu,kupuje im sve sto trebaju i ne trebaju,dozvoljava im da idu u obuci po kuci,da se penju po stolu(ovo dok su manji,) npr ja nedavno dolazim po E on sjedi na stolu,ona ga hrani,ja se grozim nad tim,otvara joj komodu,ormare i vadi stvari,A pusta da skace po krevetu user posted image ,vodi je svud sa sobom,dozvoljava joj da kuha hranu,posebno,nedavno joj je dala da pravi tijesto za hurmasice i da valja to po kuci,a ova naravno toliko sve zamaze da je ni ja koja sam je rodila,ne mogu prepoznati.Svaki puta kad odem do mojih,A hoce da ostane,i svi me pritisnu da ostane da ja na kraju popustim,probala sa raznim izgovorima,nista,mom babi nije mrsko ostaviti sav posao da je doveze ili odveza na samo jedno "djeeedeee,ja hocu kod vas"
Kad se bunim,ona kaze,idi kuci i ostavi mi djecu da u miru odrastaju user posted image user posted image

Joj stvarno su zaista,ovi djedovi i nene user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 23:03:07   
jasmin
Dame,smeta li vama kada djedovi i nane ruze djecu u vasem prisustvu,da ne kazem da ih kazne s puc-puc? Ja se osipam kad bilo ko ruzi dijete,a roditelj je prisutan. O puc-puc da ne govorim,dobicu napad gusenja.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: dede i nane/bake kvare djecu!?
16.9.2012 23:19:29   
draguljče
Jasmin, slažem se u potpunosti s tobom. Ja sam jednom očitala bukvicu zaovi i bratu, a i svekru i svekrvi skrenem pažnju da to ni u ludilu ne treba da rade. Posebno ako sam ja tu. Želudac me odmah zaboli, evo sad od same pomisli.

< Poruku je uredio draguljče -- 16.9.2012 23:20:42 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *