|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:41:51   
voljena

IZVORNA PORUKA: milenium

evo još 2 meni zanimljiva(nije moje dijete ali je nečijeuser posted image ):

U trgovini majka s četvero djece hoda između polica. Njeno strpljenje je već polako na kraju jer djeca stalno govore: „mama ovo.. mama ono“. Napokon je rekla: „Ne želim čuti riječ mama barem pet minuta!“
Nekoliko trenutaka kasnije, jedno od djece povuče mamu za hlače i tiho će: „Gospođo?“
user posted image user posted image user posted image


Jeste li ikada primijetili kako je glas djeteta oko 200 puta glasniji od glasa odrasle osobe?
Jednog se dana otac vratio s puta i našao svoje dvoje djece kako spavaju u krevetu s mamom. Tu noć spavao je na kauču, a ujutro nakon što su se izljubili rekao je svojoj djeci: „Ako baš želite, spavajte s mamom dok je tata na putu, ali kad znate da će se te noći tata vratiti kući, molim vas spavajte u svojim krevetima.“
Kad se idući put vratio s puta, supruga ga je s djecom dočekala na aerodromu. Dok su čekali prtljagu među gomilom ljudi, jedno od djece reče: „Imamo lijepe novosti. Dok si bio na putu nitko nije spavao s mamom!“
Sve je utihnulo, a jeka te rečenice još se neko vrijeme čula, dok su ljudi pogledima tražili tko je ta mama!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:43:05   
voljena

IZVORNA PORUKA: milenium

meni je ovaj vrh:

Pošto je djecu stavila spavati, mama je odjenula prljavu staru majicu i krenula bojiti kosu. Upravo je završila mackanje kose gustom, tamnom bojom i krenula čistiti umrljano lice, kad je iz dječje sobe začula buku. Uletjela u dječju sobu i potrpala razigranu djecu natrag u krevet uz strogo upozorenje. Nakon što je izišla iz sobe, začula je svoje trogodišnje dijete kako drhtavim glasom pita stariju seku. „Tko je to bio?“
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ovaj je vrh vrhova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:44:36   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Nedi

Evo jedna friška....

Kako i teta što čuva N živi u našoj zgradi oni često siđiu  dole kod nje. Kaže N meni jutros: Jučer je Jela (Mislim da nam je to komšinica) bila kod T i nikad otić


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa dobro nije rekao misliš li ti ić...hoćemo ja nana spavat...user posted image user posted image user posted image user posted image



A isto ovo je ispričao i teti u igraoniciuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:45:13   
Honey3
IZVORNA PORUKA: voljena


IZVORNA PORUKA: milenium

meni je ovaj vrh:

Pošto je djecu stavila spavati, mama je odjenula prljavu staru majicu i krenula bojiti kosu. Upravo je završila mackanje kose gustom, tamnom bojom i krenula čistiti umrljano lice, kad je iz dječje sobe začula buku. Uletjela u dječju sobu i potrpala razigranu djecu natrag u krevet uz strogo upozorenje. Nakon što je izišla iz sobe, začula je svoje trogodišnje dijete kako drhtavim glasom pita stariju seku. „Tko je to bio?“
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ovaj je vrh vrhova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahahaaaa e bas se ismijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:47:28   
frenkoza
bile ja i moja kuma kod jedne prijateljice... i  mi zasjele.... raspricale se....  kad ce ti mali: mama, mama, kad ce ove tete otici, dosuser posted image adne su user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iskrena djeca.... user posted image user posted image user posted image

a od moje tetke prijateljica ima kcerku.... i mala kad hoce nesto uvijek kaze npr. mama a zasto ti ne jedes cevape.. ili mama zasto ti ne ides u park....
i igrala se s mojom tetkom i rekla joj: Daco a sto se ti nikad ne kupas user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:49:49   
frenkoza
moja prijateljica je radila u obdanistu kao odgajateljica.... i igrali su se nekih zanimanja.... i kaze mali neki dosao i kaze njoj teto mogu li vam dati inekciju??? i ona ga pusti i on joj dadne kao inekciju.... kad je zavrsio kaze ona: hvala doktore.... kaze nisam ja doktor, ja sam veterinar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:51:29   
Honey3
IZVORNA PORUKA: frenkoza

moja prijateljica je radila u obdanistu kao odgajateljica.... i igrali su se nekih zanimanja.... i kaze mali neki dosao i kaze njoj teto mogu li vam dati inekciju??? i ona ga pusti i on joj dadne kao inekciju.... kad je zavrsio kaze ona: hvala doktore.... kaze nisam ja doktor, ja sam veterinar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:54:27   
voljena

IZVORNA PORUKA: frenkoza

moja prijateljica je radila u obdanistu kao odgajateljica.... i igrali su se nekih zanimanja.... i kaze mali neki dosao i kaze njoj teto mogu li vam dati inekciju??? i ona ga pusti i on joj dadne kao inekciju.... kad je zavrsio kaze ona: hvala doktore.... kaze nisam ja doktor, ja sam veterinar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:54:57   
voljena

IZVORNA PORUKA: frenkoza

bile ja i moja kuma kod jedne prijateljice... i  mi zasjele.... raspricale se....  kad ce ti mali: mama, mama, kad ce ove tete otici, dosuser posted image adne su user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iskrena djeca.... user posted image user posted image user posted image

a od moje tetke prijateljica ima kcerku.... i mala kad hoce nesto uvijek kaze npr. mama a zasto ti ne jedes cevape.. ili mama zasto ti ne ides u park....
i igrala se s mojom tetkom i rekla joj: Daco a sto se ti nikad ne kupas user posted image user posted image user posted image user posted image


potuka nema dalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:58:22   
milenium

IZVORNA PORUKA: voljena


IZVORNA PORUKA: frenkoza

moja prijateljica je radila u obdanistu kao odgajateljica.... i igrali su se nekih zanimanja.... i kaze mali neki dosao i kaze njoj teto mogu li vam dati inekciju??? i ona ga pusti i on joj dadne kao inekciju.... kad je zavrsio kaze ona: hvala doktore.... kaze nisam ja doktor, ja sam veterinar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 17:08:06   
malena sharena
Nije provala mog djeteta, jer je premalen, vec prijateljicinog trogodisnjaka. Dajem ja njemu bajramluk, a on odmah poce nesto trazit po dzepovima, izrovi marku i daje mom malom. Kaze njegova mama - Vidi ti njega, nisam ni znala da ima para u dzepu. Odkud ti pare? A on ce njoj - Od dzepa! user posted image  Bas djecica imaju zanimljivu logiku sto se tice jezika.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 17:20:39   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: voljena


IZVORNA PORUKA: milenium

meni je ovaj vrh:

Pošto je djecu stavila spavati, mama je odjenula prljavu staru majicu i krenula bojiti kosu. Upravo je završila mackanje kose gustom, tamnom bojom i krenula čistiti umrljano lice, kad je iz dječje sobe začula buku. Uletjela u dječju sobu i potrpala razigranu djecu natrag u krevet uz strogo upozorenje. Nakon što je izišla iz sobe, začula je svoje trogodišnje dijete kako drhtavim glasom pita stariju seku. „Tko je to bio?“
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ovaj je vrh vrhova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahahaaaa e bas se ismijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




HAHAHAHuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 17:21:44   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: voljena

Od moje rodice mala nikad nije čula ime Izabela...
Jednom prilikom upoznala je maminu prijateljicu koja se tako zove i razgovor je tekao ovako: "Zdravo ja sam izabela"
A mala odgovara "Ne kaže se Izabela nego jogobela"user posted image user posted image user posted image user posted image

ovaj je isto dobaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 17:30:01   
Anoniman
Moja kćerka je imala 4 godine kad je mm trebao preuzeti novu funkciju u firmi, ona nije znala šta, ali je kontala da se nešto dešava.
Nazvao moj djever i tražio da priča s njom i pita je šta ima novo?
Kaže ona: moj je tata sada profIsur.
On:Ooooo, super, a čega?
Ona: Od Jajca . user posted image  user posted image  user posted image ( često je putovao u Jajce ).

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 17:34:07   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: zinanina

Moja kćerka je imala 4 godine kad je mm trebao preuzeti novu funkciju u firmi, ona nije znala šta, ali je kontala da se nešto dešava.
Nazvao moj djever i tražio da priča s njom i pita je šta ima novo?
Kaže ona: moj je tata sada profIsur.
On:Ooooo, super, a čega?
Ona: Od Jajca . user posted image  user posted image  user posted image ( često je putovao u Jajce ).


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 17:40:15   
Hannica
Jednom prilikom jedan tata otisao u sumu u drva,poslije par sati neko ga nazvao na fixni tel i javila se njegova trogodisna kcerka.
Ciko:  "Jel ti tata u kuci?"
Ona :"Ne."
Ciko "A znas li gdje je?"
Ona :"Znam,ali ne smijem ti reci da ga nebi sumar uhvatio."
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 18:45:12   
rose
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: milenium

meni je ovaj vrh:

Pošto je djecu stavila spavati, mama je odjenula prljavu staru majicu i krenula bojiti kosu. Upravo je završila mackanje kose gustom, tamnom bojom i krenula čistiti umrljano lice, kad je iz dječje sobe začula buku. Uletjela u dječju sobu i potrpala razigranu djecu natrag u krevet uz strogo upozorenje. Nakon što je izišla iz sobe, začula je svoje trogodišnje dijete kako drhtavim glasom pita stariju seku. „Tko je to bio?“
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mene su bukvalno suze oblile i stomak me zabolio od smijeha...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 20:58:13   
voljena
Jednom prilikom moj dječak je neki zijan napravio i ja i muž smo ga kao fol kaznili da ne može igrati igrice...žali se on vi samo šefujete kakvi ste vi roditelji i sl. ali i dalje kazna ostaje na snazi...
Dolazimo kod moje mame i pita on nano ko je u tvojoj kući šef kaže mama ja sam. Poslije toga pita moj sin mogu li ja nano igrat igrice na kompu, kaže mama možeš, ja se ubacujem i govorim mu ne možeš u kazni si, kaže on meni u naninoj kući je nana šef i ona naređuje.. naravnjo svi se odvale smijat i ja ostanem kratkih rukava...
Daidža je ostao ponosan na njega....

_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 21:20:14   
koka i po
Moj Irfan je bio vrlo radoznalo dijete i jedne prilike pitao babu sta je u cigari.
A moj muz neznajuci kako da mu objasni a da ne komplikuje rece da je trava.

I proslo je od toga dugo da bi moj Irfan na jednoj sjedeljci na kojoj je bilo ,hajmo reci Zavidovicke kreme ,ponosno izjavio da njegov babo najvise voli da  pusi travu user posted image .

Ljudi su se zgledali a ja....zemljo otvori se.user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 22:57:05   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Moj Irfan je bio vrlo radoznalo dijete i jedne prilike pitao babu sta je u cigari.
A moj muz neznajuci kako da mu objasni a da ne komplikuje rece da je trava.

I proslo je od toga dugo da bi moj Irfan na jednoj sjedeljci na kojoj je bilo ,hajmo reci Zavidovicke kreme ,ponosno izjavio da njegov babo najvise voli da  pusi travu user posted image .

Ljudi su se zgledali a ja....zemljo otvori se.user posted image



hahahaha, mariMahuna se pusiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 23:04:12   
reallove

IZVORNA PORUKA: koka i po

Moj Irfan je bio vrlo radoznalo dijete i jedne prilike pitao babu sta je u cigari.
A moj muz neznajuci kako da mu objasni a da ne komplikuje rece da je trava.

I proslo je od toga dugo da bi moj Irfan na jednoj sjedeljci na kojoj je bilo ,hajmo reci Zavidovicke kreme ,ponosno izjavio da njegov babo najvise voli da  pusi travu user posted image .

Ljudi su se zgledali a ja....zemljo otvori se.user posted image
aaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Provale nase djece :)
26.9.2010 20:09:25   
voljena

IZVORNA PORUKA: koka i po

Moj Irfan je bio vrlo radoznalo dijete i jedne prilike pitao babu sta je u cigari.
A moj muz neznajuci kako da mu objasni a da ne komplikuje rece da je trava.

I proslo je od toga dugo da bi moj Irfan na jednoj sjedeljci na kojoj je bilo ,hajmo reci Zavidovicke kreme ,ponosno izjavio da njegov babo najvise voli da  pusi travu user posted image .

Ljudi su se zgledali a ja....zemljo otvori se.user posted image

Irfan rulesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Provale nase djece :)
28.9.2010 22:14:17   
sporty mamaa
Kupikila ja malenoj za rockas slikovnicu "Moja prva knjiga" i tako citam ja njoj jednu stranicu o skoli i ucionici. I sad citam ja : "U ucionici su tabla, kreda, stol, stolice, SPUZVA.... A ona ce "BOB"user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Provale nase djece :)
28.9.2010 22:19:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Kupikila ja malenoj za rockas slikovnicu "Moja prva knjiga" i tako citam ja njoj jednu stranicu o skoli i ucionici. I sad citam ja : "U ucionici su tabla, kreda, stol, stolice, SPUZVA.... A ona ce "BOB"user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Provale nase djece :)
28.9.2010 22:35:23   
anuska08
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: voljena


IZVORNA PORUKA: milenium

meni je ovaj vrh:

Pošto je djecu stavila spavati, mama je odjenula prljavu staru majicu i krenula bojiti kosu. Upravo je završila mackanje kose gustom, tamnom bojom i krenula čistiti umrljano lice, kad je iz dječje sobe začula buku. Uletjela u dječju sobu i potrpala razigranu djecu natrag u krevet uz strogo upozorenje. Nakon što je izišla iz sobe, začula je svoje trogodišnje dijete kako drhtavim glasom pita stariju seku. „Tko je to bio?“
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ovaj je vrh vrhova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahahaaaa e bas se ismijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image stvarno zakon

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Cigare


tema muz nepusac a zena pusac

smeta mu ali pusim (52%)

krijem se od njega (5%)

ili???? (44%)


Broj svih glasova: 64

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *