|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
31.10.2010 21:31:34   
Medić*
Dok mi je mama rahmetli bila ziva znala sam je za svaki bajram obradovati necim lijepim, posebno lijepim cipelama i bluzama jer je to najvise volela. Sada svoju nanu obradujem lijepom maramom,  trenutno mi je najdraze obradovati djecicu od brata pa bude svega od slatkisa do igrackica a najcesce parama. Za muza sam vidjela lijepu kosulju a malom piletu sve od kape do carape za bajram aBg. S obzirom da mi je danas rodjendan iako to ne obiljezavamo na poseban nacin osim poljubca user posted image  dobila sam finu maramu i sivo crni dzemper pa je to i bajramski poklon ako me necim jos ne iznenadi user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
31.10.2010 22:43:18   
mama75
Ja sam prije par godina uvela obicaj da za Bajram djeci (mojoj, sestrinoj i zaovinoj) napravim Bajramski paketic. Kupim i one prigodne kese i onda ih napunim slatkisima, nekom sitnicom za koju znam da ce dijete obradovati i sl. Ostalima ne kupujem neke posebne poklone: djeci bajramluk, odraslima bombonjera (Desert uglavnom), kafa, sok... Ali se potrudim da svu rodbinu obidjem za Bajram. Eto i to je neki poklon - da se vidimo i progovorimo.
A mi sebi (mm, ja, djeca) prije Bajrama kupimo nesto novo od odjece. E poslije Bajrama moja Princeza ide da trosi bajramluk. I onda naredna 4 mjeseca kad god nesto kupujemo, ona kaze: imam ja svoje pare, ja cu da platim user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
1.11.2010 13:07:50   
bananica
ja bih da vas pitam, naravno ako se slazete, da pisemo i o kolacima koje cemo praviti za Bajram, i da se takodjer stavljaju recepti,a ako ima takva tema uputite me, ne mogu je naci

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
1.11.2010 13:18:04   
Anoniman
bananice ja mislim da postoji takva tema,
evo nala sam je
http://www.ringeraja.ba/forum/Kuhanje_za_Bajram/m_124791/tm.htm

< Poruku je uredio Breskva -- 1.11.2010 13:20:35 >

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
1.11.2010 13:23:41   
koka i po
Ja mislim da nije bitno sta pokloniti...bitno je biti sa najblizima i sjetiti se onih kojih nema.
Svrha Bajrama je biti zajedno i podijeliti radost sa komsijama i prijateljima.
Poklonu se ne gleda u zube.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
1.11.2010 13:24:48   
bananica
IZVORNA PORUKA: Breskva

bananice ja mislim da postoji takva tema,
evo nala sam je
http://www.ringeraja.ba/forum/Kuhanje_za_Bajram/m_124791/tm.htm


hvala

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
1.11.2010 15:01:41   
veeseelaa
malenoj od brata sam kupila lijepu maicu i naravno mm ce dati bajramluk a ostalim e neznam majke mi, mozda samo kupim mami a ostalima user posted image  (ovo mi najvise lici na sipak) user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.11.2010 15:04:06 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
1.11.2010 15:07:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Ja mislim da nije bitno sta pokloniti...bitno je biti sa najblizima i sjetiti se onih kojih nema.
Svrha Bajrama je biti zajedno i podijeliti radost sa komsijama i prijateljima.
Poklonu se ne gleda u zube.


upravo tako, ovo se sve komercijaliziralo user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
1.11.2010 16:19:30   
Anoniman
Ma mi ni jedne godine ne pretjerujemo s tim poklonima...svekrvi ponesem kafu,sok,kolač,standardno,tako i bratu i snahi,malom od jetrve obavezno kupim nešto od odjeće,a za ostalu dječicu od prijatelja,rođaka pripremimo malo bajramluka i to je to.
Ma ko bi svima nakupovao user posted image pa ode sva plata na poklone šta nas je


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
1.11.2010 16:34:15   
salmy
Ma standradno kafa rahat lokum,sokovi i malo kesauser posted image user posted image user posted image za mamu
Opste se ne zamaram sa tim!
oduvjek se za Bajram kupovalo kafa sokici rahat lokumi,i djecici bajramluk.A sad samo izmisljaju i zaprdujuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ps.desi se da i ja dobijem bajramluk,kad djelimo kurbaneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
1.11.2010 16:41:01   
mama75
Ja se sjecam Bajrama kad sam bila dijete. Tada se nije nista kupovalo za Bajram. Zapravo, kupovali smo novu odjecu ili obucu, ali nije bilo nekih bas poklona kao ovo sto se sada radi. I gosti koji nam dodju nisu nista donosili, koliko se ja sjecam. Samo djeci bajramluk. Znam i sada kada odem kod nekog starijeg na Bajram, pa ponesem, kao sto sam gore vec napisala, bombonjeru, kafu i sl., kazu mi: Za Bajram se nista ne donosi! Inace, mozda je OT, ali meni su Bajrami prije bili nekako puno ljepsi nego ovi sada user posted image Zato se jako trudim da mojoj djeci Bajram bude kao sto je meni nekada.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.11.2010 14:34:21   
Anoniman
Evo ja završila sa poklonima za roditelje, kupila albume, popunila ih slikama njihovog unuka od rođenja pa sve do sada, birala sam slike gdje su zajedno, njihove aktivnosti, u igri, smješne slike, a takođe i sa ostalim članovima rodbine i prijatelja...umotala i gotovo nema im boljeg poklona.

user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.11.2010 14:41:37   
w.pooh
Breskva super user posted image user posted image
Ja možda napravim otiske ruke i noge na glinamolu user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.11.2010 14:41:57   
R&T@
Svaka ti cast i za ideju i za realizaciju user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.11.2010 14:44:42   
Anoniman
extra breKskvauser posted image user posted image user posted image

ja odlucila mami i tati za novu kalendar napraviti... sa slikama unukauser posted image

evo vam link...ako hoce neko sad za Bajramuser posted image

http://www.hp.com/hho/hp_create/calendars-standard_monthly.html


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.11.2010 18:34:19   
Anoniman
dadada super ti je ovaj link, baš sam se zaigrala... Koliko košta da ti odštampaju ovaj kalendar???

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.11.2010 18:55:05   
Anoniman
koliko te prevare u stamparijiuser posted image user posted image ...kaze mm oko 10 km...vjerovatno zavisi od uveza...ako uzmes onu obicnu plasticnu spiralu, sigurno je jeftinije....za razliku od recimo metalne...a ako imas dobar printer, printaj kuciuser posted image ...a gleda sad ovaj link....ja se razbolila....ne znam sta bih prije...e haosuser posted image user posted image

http://www.smilebox.com/

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.11.2010 19:16:42   
leli§
breskvic super ovi poklonciciuser posted image user posted image user posted image a posebno mi se svidja sto su oba albuma jednaka... ma ti si prava dusa od zene...vala mogla bi i ti biti pahuljica2 user posted image

ja veze nemam sta da poklonim mm... vala nisam ni raspolozena nesto za kupovinu...pocastim ga vecerom vani user posted image


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
28.8.2011 21:10:49   
Hanady RR
Mi smo spremili i dobar dio poklonauser posted image user posted image

još sutra d apokupim sahan za svoju majku mili najmoliju na baščaršiji...a sve ostalo uredno sma spakrala...

najviše sam poklona postačima uzela...
a ovi koji ne poste njima kafe i šećera a njihovoj djeci poklonauser posted image

uglavnom zadovoljsna sam učinjenim poslomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
28.8.2011 21:14:12   
Ilhana RR
Bravo breskva =) To se ja kanim odavno vec al nikako da se zadam.

Ja sam isto skoro sve poklone pokupovala, jos samo da uzmem maloj Umi al djeci najlakse uzeti ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
28.8.2011 21:35:37   
damma
mami sam kupila peglu, pošto joj je ona već pri kraju koju ima, babi košulju, bratu majicu, snahe još nemam...mada jedva čekam jer nemam sestru.
zaovi sam kupila taperverovu posudu, mužu i njenoj djeci neke sitnice i paraaa. svekra i svekrve nemam, poslat ću im bar po jednu fatihu.
dječici svojoj miloj još ništa nisam, sutra moram prošvrljat pa ću im nešto nać.
mm sam kupila košulju. sebe nisam ničim obradovala, haman nisam došla na red. bit će nešto od mame i babe i mm, valjda.
uh mislim da je dosta do kurban bajrama.


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
28.8.2011 22:39:02   
emma.L
Svekrva je bila fina pa rekla šta joj treba za vikendicu i riješila nas muka nagađanja, još će joj Ema donijeti bombonjeru na sami Bajram da ne idemo praznih ruku (ovo smo već predali, a nekako kupujemo jedan poklon za njihovu kuću). Emi ću kupiti torbicu da mi bude prava curica, a MM-u planiram potražiti isto torbicu sportsku.
Njegovim tetkama koje obilazimo po stolnjak, kava i bombonjera.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 122
   [Obrisana poruka]
28.8.2011 22:43:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
28.8.2011 23:33:19   
Hannan
Ja ove godine nisam nista puno kopovala,standardno kahva, sok, keks. Melenom od zaove hlacice, sekinom i svom po majicu, slatkise, malo parica i dosta.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
29.8.2011 0:12:28   
veeseelaa
ja aBd sutra odoh u kupovinu, ne stigoh ranije.....
moram nešto mami, bratu, snahi i dječici uzeti
Naravno Ajšici neku garderobicu....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *