|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
29.8.2011 0:14:21   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: damma

mami sam kupila peglu
, pošto joj je ona već pri kraju koju ima, babi košulju, bratu majicu, snahe još nemam...mada jedva čekam jer nemam sestru.
zaovi sam kupila taperverovu posudu, mužu i njenoj djeci neke sitnice i paraaa. svekra i svekrve nemam, poslat ću im bar po jednu fatihu.
dječici svojoj miloj još ništa nisam, sutra moram prošvrljat pa ću im nešto nać.
mm sam kupila košulju. sebe nisam ničim obradovala, haman nisam došla na red. bit će nešto od mame i babe i mm, valjda.
uh mislim da je dosta do kurban bajrama.



Dala si mi ideju sta mami jos da kupim jer je njena neki dan crkla... koristi onu jednu "prijeratnu" haha tako da cu sutra kupiti joj peglu na paru...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
29.8.2011 8:30:07   
Lulu_08
Ne odradih za vrijeme vikenda Bajramsku kupovinu, tako da ću aBd danas poslje posla to da odradim.

Ono što planiram kupiti je:

sveki - komplet za ručavanje (escajg), svekar - dezodorans+čarape, djever - dezodorans+čarape, mm tetka - pegla, mm djeca - pare, Luna - nešto od odjeće.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 13:38:08   
R&T@
Imate li kakvih ideja?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 14:07:21   
animagical
mami cu kupiti one malo dublje desertne tanjire, kao za kolace s agdom, npr za tufahije i sl, jer su joj unuci polupali dvije iz kompleta i dali mi idejuuser posted image i ono standardno kao i za sveki, kafu, bombonjeru i sl

za sveki stvarno ne znamuser posted image kontam jel glupo da joj kupim neki fin fen, znam da joj je pregorio njen skoro?

muzu kosulju, jer mu ionako uvijek treba dosta za posla, ja peglam jednom u 10 dana po kamaru...

djetetu nesto da obuce i igracku

sestri neki poklon set, tipa gel za tusiranje, piling, saso mange

zetu isto to, samo musko i bez pilinga

sestricu igracku i pare

mom ocu i svekru vjerovatno po jednu od onih polo majica, koje obojica vole i stalno nose...

nisu neki specijalno aman jarabi pokloni,ali mogu a bajram, i jeste fol da se poklanja toliko bliskim ljudima da mozes da im poneses neke sasvim licne sitnice

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 14:16:11   
veeseelaa
ja se sada fokusira na hedije bratu i snahu za babine
očekujemo prinovu svaki dan, na Bajramske poklone nekako nisam ni mislila
al biiće i toga, naravno

mm će djeci bratovoj dati bajramluk, koliko vi novca djeci bližnjih dajete za bajramluk? mi po 50 KM
ja kao tetka kupim neke odjevne predmete


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 14:17:51   
sabinos
de bona fen je super poklon,pogotovo ako znas da joj treba...mi cemo sebi ove godine za Bajram pokloniti ulaganje u popravku auta.stvarno moramo.za poklone ako ostane pare dobro ce biti user posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 14:22:51   
Precious
Blago vama user posted image
ja svojima necu ni otici, daleko su a ja ne smijem putovat. Da idem, kupila bih nesto tradicionalno, kako vec neko rece, kafa, kocka, keks, i sl. A mami onda nesto za obuc a tati neki alat, voli to. Seki bi parfem a burazu igracku, jer je mladji od mene 20 godina :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 14:25:51   
veeseelaa
ako im ne možeš otići obraduj ih sa nekom upalticom i reci da je to za njih od tebe za Bajram user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 14:31:39   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se sada fokusira na hedije bratu i snahu za babine
očekujemo prinovu svaki dan, na Bajramske poklone nekako nisam ni mislila
al biiće i toga, naravno

mm će djeci bratovoj dati bajramluk, koliko vi novca djeci bližnjih dajete za bajramluk? mi po 50 KM
ja kao tetka kupim neke odjevne predmete


kakva hedija bratu,nece on radjati? isto tako dajemo bajramluke djeci...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 14:32:48   
animagical

IZVORNA PORUKA: sabinos

de bona fen je super poklon,pogotovo ako znas da joj treba...mi cemo sebi ove godine za Bajram pokloniti ulaganje u popravku auta.stvarno moramo.za poklone ako ostane pare dobro ce biti user posted image

hajde,nek se zena fenira ondauser posted image joj i mm i ja imamo te prakticne poklone jedno drugome, neke stvari koje ionako moramo kupiti...nije neka romantika,ali ni bajram nije romanticni praznik,pa hajd moze...

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 14:36:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se sada fokusira na hedije bratu i snahu za babine
očekujemo prinovu svaki dan, na Bajramske poklone nekako nisam ni mislila
al biiće i toga, naravno

mm će djeci bratovoj dati bajramluk, koliko vi novca djeci bližnjih dajete za bajramluk? mi po 50 KM
ja kao tetka kupim neke odjevne predmete


kakva hedija bratu,nece on radjati? isto tako dajemo bajramluke djeci...


nisam te shvatila?
ja pored novca kojeg dajem djetetu kad se rodi kupim svim ukućanima poklone + nešto za kuću, deke, posteljinu, neki servis i sl

kad sam se ja porodila moja porodica je donosila poklone meni, mm, djetetu + novac a mnogi su kupovali hediju i mom svekrvu i svekrvi user posted image malo jeste šega al kao u smislu dobili ste unuče pa eto neki poklončić i za vasuser posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 14:37:37   
Precious

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako im ne možeš otići obraduj ih sa nekom upalticom i reci da je to za njih od tebe za Bajram user posted image


Mozda ih obradujem novorodjenim unukom za Bajram user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 14:38:30   
veeseelaa
e onda nek oni tebi pošalju user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Šta pokloniti za Bajram?
10.8.2012 19:18:47   
DM
kad sam se ja porodila moja porodica je donosila poklone meni, mm, djetetu + novac a mnogi su kupovali hediju i mom svekrvu i svekrvi user posted image malo jeste šega al kao u smislu dobili ste unuče pa eto neki poklončić i za vasuser posted image

Da te jednom i ja potpišem

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *