|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
18.9.2009 11:55:30   
adissa_
u Maidinom vrticu su samo ona i jedna mala turkinja muslimani,tako da se bajram ne obiljezava ali prosle godine je turkinja bila donjela u vrtic baklavu,i svima se svidjelo pa Maida zeli da i ona ponese ove godineuser posted image  ne vidim nista lose u tome da se ponesu kolaci,ili neka cestitka..bolje biti jedini koji donese nesto nego jedini koji ne doneseuser posted image

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
18.2.2010 21:45:05   
lejlaze
Ja sam za poklon odnijela set soljica za kafu. tako da poklon nije bio samo za tetu koja cuva Darisa, nego za sve tete koje rade.



_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
26.2.2010 23:05:18   
taurus
Šta poklanjate tetama u vrtiću za 8. mart

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
26.2.2010 23:32:54   
sara.at
ako zelis nesto pokloniti onda napravi kolace za svu djecu I sve tete u vrticu al ne samo za jednu osobu, djeca ce biti zadovoljna a tvoje djete ponosno da mama zna praviti Dobre kolace, a teta (vaspitacica) placena je za svoj posao ni vama vasi klijenti ili sefovi nepoklanjaju poklone ni za bajram ni za 8.mart cestitka to je sve!user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.2.2011 8:37:31 >


_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
27.2.2010 0:31:54   
veeseelaa
ja bi voljela da se jave ove koje primaju poklone da nam napišu šta misle o tome i dal im isti gode i da li ih isti obvezuju na bilo koji način prema djetetu, il je normala da dauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
27.2.2010 0:36:11   
Ilhana RR
Ovde kad se uzima nesto onda se skupljaju pare i svi skupa uzmu, znaci jedan al vrijedan poklon sto bi se reklo... Ja sam kontala doduse napraviti jednu torticu kad bude Lamijina godisnjica u obdanistu i odnijeti da pocastim...

Ako naprimer ima u obdanistu u grupi gdje je vase dijete 30 djece, da svi roditelji dadnu po 2 km to je 60 km znaci sasvim dovoljno za jedan lijep poklon... i tako nijedno dijete nece biti drukcije tretirano ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
28.2.2010 1:40:52   
mamilica
Moram spomenuti da je jedno jutro, na panou nase grupe u vrticu koji pripada JU ''Djeca Sarajeva'' osvanula velika zahvalnica roditeljima koji donose slatkise i voce. Poimenicno su nabrojani roditelji koji su zadovoljili te kriterije. To je djelo nasih vaspitacica ne pravilo vrtica. Covjek vise nije pametan sta da radi i cime da se rukovodi user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
26.3.2010 22:51:08   
anitaMO
moja jo ne ide u vrtić,a kad i podje ne pada mi na pamet da ikome ita nosim.to joj je poso da radi,jo bi joj trebala i kese nositi.i ja radim pa ni meni niko nita ne donosi.na ovakve sam stvariuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 14:50:07   
veeseelaa
a joj niko ne bi poklanja, svi su protiv a svakodnevno gledamo da mame poklanjaju tetama
Pa ko to onda radi????
ja lično ću za 8 mart kupiti poklone svim vaspitačicama u vrtiću
Meni je za moj rodjendan vaspitačica kupila poklon, to je znak pažnje, kakvo podmićivanje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 15:06:03   
ziki
Meni inače 8.mart nije neki praznik al otac rahmetli me naviko na poklone za isti od rođenja pa tako i ja poklanjam. Prošli 8 mart sam nosila cvijeće(saksije) samo tetama al mi na kraju bilo beze što nisam kupila i tuce karanfila i ostalim tetama u vrtiću. Za Bajram odnesem sok i kolače za tete i djecu I poklon ne dajem djetetu da da tetama pred ostalom djecom nego ja u hodniku predam. I ni jedno od ovog ne smatram podmićivanjem, ne pomićuju ni mene kolege na poslu kad me za 8 mart  dočekaju karanfili i ruže na stolu nego eto mali znak pažnje.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 15:28:43   
Lejla Ka
Ja lično ne cijenim 8. mart kao praznik, makar ne u ovom obliku u kojem se slavio u našem okruženju. Ali od škole mi ostala navika, a sad mi je i prilika da nekom sitnicom iskažem izuzetno zadovoljsvo radom osoblja u našem vrtiću. I uvijek poklonim svim ženama koje rade. Nisu to neki skupi ni glomazni pokloni, potrudim se da bude nešto i zanimljivo i korisno, ali ne veliko i zadužujuće. Obavezno napravimo čestitke u kojima se najčešće zahvaljujemo našim tetama na pažnji i trudu koji ulaži i potpiše ih moja kči. Ja to spakujem u jednu kesu, i kod predaje djece poludiskretno tu kesu ostavim u kancelariji. Nikad nisam primjetila da neka djeca imaju ikakvu protekciju u odnosu na drugu zato što njihovi roditelji više ili manje "doniraju" vrtiću (pod donacijama mislim na prevoz djece kad se organizuje izlet, ili "donacije" polovnog papira za crtanje, ili takve stvari za opću dobrobit sve djece). A iskreno, jedva čekam kad dođe jesen da odnesem gajbu voća iz bašte, jer se najslađe pojede sa rajom u vrtiću. Pa to nema nikakve veze sa podmićivanjem, već sa mojom željom da se djeca zdravo hrane. I Boga mi cijenim podršku teta iz vrtića, jer valja to voće oprat, oguliti, pripremit za konzumaciju.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 15:32:48   
Blue rose RR
Dajem poklon svim ljudim za koje osjetim da bih trebala ih usrećiti, nije važno da li je to moja porodica, komšije, prijatelji, kolege ili mala curica koju prvi put vidim u parku.
I zašto ne bih poklonila osobi koja provodi više vremena sa mojim djetetom, daje dio sebe u odgoj i čuvanje nje, negoli nekada i ja sama sa svojim mužem.
Poklon ovisi o tipu osobe, godinama, i njenim zanimanjima u privatnom životu (jer baš i ne mislim ostaviti dijete ženi koju prvo neću i privatno upoznati).

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.2.2011 8:36:37 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 15:42:57   
Visnja RR
možemo mi prema 8. martu imati kakav god hoćete stav ali...
uskratiti djetetu da odnese vaspitačici ili učiteljici poklončić je po meni "grijeh"
više puta sam pisala ovdje da sam bila učiteljica u ratu i da su mi djeca u tim godinama kad niko ništa nije imao uvjek obasula poklončićima...činjenica da su to najčešće bili cvjetići pa ja nikad neću zaboraviti jednu prelsatku romkinju koja mi je poklonila do pola iskorišten karmin... i njene sreće kad sam joj rekla hvala i poljubila je... to su trenutci koje djecici znaci mnogo ...svojoj voljenoj učiteljici ili vaspitačici pokloniti nešto za "njen dan"..
a meni srce ko Globus kad vidim koliko su oni srećni zbog toga...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 16:27:59   
Visnja RR

ko je za daće ko nije neće i čiča miča gotova priča user posted image

za mene će teta iz vrtića biti kao član moje porodice jer mi se brine o djetetu ...
isto mislim i za učiteljicu...
al ovo mislim samo za 8.mart i rođendan...

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.2.2011 8:37:53 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 17:04:20   
leli§

protiv sam bilo kakvih prevelikih i nasilu darivanja smao zato sto ej to "red"... od ovoga mi je muka red je ovo red je ono red je ''vako nako... ja mislim da svako ima pravo da izabere kome ce sta, koliko, kada i u kakvoj prilici pokloniti. 8. mart je praznik zena pa ta jedna ruza nije bogatstvo ni mito a nece zena ni djete sad gledati nesto vise od ostalih ali je znak paznje i neko "hvala" za odgoj  i sl.

ja smatram da se poklanja samo onima koji su nam srcu prirasli a ne reda radi...

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.2.2011 8:46:03 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 17:54:03   
Hanady RR

ja ću da kupim poklon i vaspitačici koja mi bude djete pazila i učiteljici...a samo iz jednog razloga jer će mi dijete dobro apaziti...a ako ne bude neće se vaspitačicom moga djeteta zvati već neka druga. Kupiti cvijeće za 8.mart je savim Ok...ne treba pretjerivati pa kupovati zlatne naušnice i narukvice ali sitnica tipa bombonjere ili cvijeta u znak pažnje meni su OK. Z rođendane ne...ja ne moram d aznam kad je rođendan svakoj vaspitaččici i učiteljici...niti ona vala moj...to mi je posbeno bezveze da mi vaspitačica koja ,meni čini uslugu pazi na moje dijete dobro meni poklon kupujeuser posted image

Uglavnom...
da, treba kupiti skroman poklon kao znak pažnjeuser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.2.2011 8:48:19 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 18:14:35   
Mirkica
da dodam ja sma svojim nastavnicama koje su mi bile drage uvijek za 8 mart kupila cvjet ili nesto ali to je bio znak paznje i odgoja i to je bilo jer sam ja tako zeljla. 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 18:20:12   
juni
Kad sam  prvi put osjetila da trebam uciniti znak paznje za Emilove tete u vrticu koje su divne, pomislila sam sta da im kupim. I zaista sam imala potrebu da im kupim lijepe poklone ali onda se u meni javila misao da ce pomisliti da ja s tim zelim da bolje paze moje dijete od druge djece a to nisam zeljela. Na kraju sam im kupila bombonjeru za sve da se pocaste i to mi je izgledalo kao najprikladniji poklon, mali znak zahvalnosti i paznje sto se tako divno brinu o mom djetetu.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 18:57:14   
Anoniman

bombonjera, torta, cvijetic, puno korpa voca- znak paznje i nacin da  se nekom zahvalis



< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.2.2011 8:51:16 >

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 19:57:46   
Anoniman
ja planiram uskoro  kupiti pokloncic teti u nikolinom vrticu, na zamjeni je do pocetka treceg mjeseca i nece vise raditi, žena mi se jaako svidjela,uvijek je nasmijana,vidim koliko je nikola voli,inace cesto darujem sitnice .

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.2.2011 8:52:12 >

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 21:58:12   
Skvo RR
Poklone ruze i slicno smo nosili uciteljicama u generaciji 87...prvi razred osnovne...dalje..nosila sam i uciteljici baleta....vec od 85..godine...mjesto desavanja Sarajevo

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.2.2011 8:52:38 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 22:41:01   
veeseelaa
Inače ja tetama uzmem 500 grama kafe, 1 kg kocke ili set_ neki + bombonjeru ili u desertu neki slatki smotuljak.... to obično radim za Bajrame, nekad ničim izazvana i naravno sada za 8 mart

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.2.2011 8:53:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 23:01:24   
N_N
Uvijek bilo i ostalo da se učiteljicama, vaspitačicama nosi cvijeće, bombonjera i sl. za 8 mart.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.2.2011 8:54:50 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 23:03:38   
veeseelaa
tete će dobiti po rahatlokum ako se istaknu možda padne i šta skupljeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.2.2011 23:03:41   
N_N
Ma super mi je kad vidim dječicu za 8 mart pred školom i more cvijeća user posted image  Krasno!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *