|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smeđi iscjedak
13.9.2011 17:48:45   
Anoniman
oooooooooooooo saharooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Smeđi iscjedak
13.9.2011 17:56:50   
Anoniman
Ej, j,,,te seuser posted image , evo sad mi i A ustala nista od mog odmora, a ti dadada jesi to skroz odlucila da budes fina domacica i vrijedna pa se ne javljasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Smeđi iscjedak
13.9.2011 18:00:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Ej, j,,,te seuser posted image , evo sad mi i A ustala nista od mog odmora, a ti dadada jesi to skroz odlucila da budes fina domacica i vrijedna pa se ne javljasuser posted image
ahaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image
bila sam ti danas pod pendzeromuser posted image ...nagovarala Andreja da se dere teta A.........aaaaaaaaaaa...on nije htiouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Smeđi iscjedak
14.9.2011 18:51:15   
Anoniman
Samo da prijavim da sam dobilauser posted image , eto user posted image , iako mi je ciklus bljakhhhhuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Smeđi iscjedak
20.10.2011 19:41:49   
melisa2
Mozel mi neko pomoc rijec je o smedjem iscjedku. Eh ovako par dana mi se pojavio smedji iscjedak bio je 4 dana a onda sam pila 2 dana macinu travu i pocela mi je krv ici to je trajalo 5 dana i nakon toga opet mi se pojavio smedji iscjedak traje vec danima...pa mozetel mi objasnit

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Smeđi iscjedak
20.10.2011 19:47:35   
melisa2
Mozel mi neko pomoc rijec je o smedjem iscjedku. Eh ovako par dana mi se pojavio smedji iscjedak bio je 4 dana a onda sam pila 2 dana macinu travu i pocela mi je krv ici to je trajalo 5 dana i nakon toga opet mi se pojavio smedji iscjedak traje vec danima...pa mozetel mi objasnit

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Smeđi iscjedak
20.10.2011 20:03:26   
Anoniman
Mozetel mi pomoc rijec je o smedjem iscjedku. Eh ovako par dana mi se pojavio smedji iscjedak bio je 4 dana a onda sam pila 2 dana macinu travu i pocela mi je krv ici to je trajalo 5 dana i nakon toga opet mi se pojavio smedji iscjedak traje vec danima...pa mozetel mi objasnituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ale1981)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Smeđi iscjedak
20.10.2011 20:06:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mozetel mi pomoc rijec je o smedjem iscjedku. Eh ovako par dana mi se pojavio smedji iscjedak bio je 4 dana a onda sam pila 2 dana macinu travu i pocela mi je krv ici to je trajalo 5 dana i nakon toga opet mi se pojavio smedji iscjedak traje vec danima...pa mozetel mi objasnituser posted image user posted image user posted image
ides li redovno kod ginekologa?
moze biti hormonalno...a moze biti i simptom neceg s cim se ne treba igrati
ako ides redovno...najvjerovatnije nije nista...neg hormoni...a ako ne ides...e vrijeme je da odesuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Smeđi iscjedak
20.10.2011 20:25:11   
melisa2
Nisam imala redovno menstruacije a imala sam i probleme sa cistama i trosila sam primolut nor tablete za regulisanje menstruacije sad umjesto tableta pijem macinu travu i imam redovno menstruacije al ovo mi se dosad nije desavalo inace idem redovno ginekologu.. Kad sam zadnji put bila kod ginekologa nije bilo cisti... Da li to moze biti rana trudnoca jer sam negdje procitala...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Smeđi iscjedak
20.10.2011 20:37:47   
Anoniman
sumnjam, jer si imala krvarenje 5 dana prije smedjeg iscjedka

kad se javi u trudnoci taj iscjedak...nema krvarenja prije toga

mada ja nisam ginekolog
...posto ides redovno znaci da ti je papa radjen...da je sve ok
ti onda da si mirna...uradi test...on ce ti pokazati
mada po tvom opisu mislim da su hormoni u pitanju

(odgovor članu melisa2)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Smeđi iscjedak
21.10.2011 19:33:41   
melisa2
Da jesu hormoni poremecaj,, hvala ti na savjetu bila sam kod doktora user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Smeđi iscjedak
3.12.2012 0:42:48   
Anoniman
Pozdrav zene. user posted image Mene zanima da li je smeđi iscjedak simptom trudnoce? Imala sam ga sredinom ciklusa, tj u vrijeme ovulacije, ali je trajao 7-8 dana...i evo user posted image mi kasni, 28.11. je trebala doci, a ja apsolutno nikakvih simptoma nemam.user posted image
I da napomenem ovo mi se desilo prije 4-5mj, ali bez iscjetka. Tad mi je user posted image kasnila 2 sedmice, bila kod doktora, kaze sve super, endometrij zadebljan, user posted image ces dobiti ubrzo. I od tad je bila redovna, u bocu, i sad ponovo nesto user posted image . Kod doktora cu tek za 10-tak dana, ne zelim ranije jer mi se desavalo da je prerano, pa ne moze nista 100% reci..

(odgovor članu melisa2)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Smeđi iscjedak
3.12.2012 22:43:58   
Derya

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav zene. user posted image Mene zanima da li je smeđi iscjedak simptom trudnoce? Imala sam ga sredinom ciklusa, tj u vrijeme ovulacije, ali je trajao 7-8 dana...i evo user posted image mi kasni, 28.11. je trebala doci, a ja apsolutno nikakvih simptoma nemam.user posted image
I da napomenem ovo mi se desilo prije 4-5mj, ali bez iscjetka. Tad mi je user posted image kasnila 2 sedmice, bila kod doktora, kaze sve super, endometrij zadebljan, user posted image ces dobiti ubrzo. I od tad je bila redovna, u bocu, i sad ponovo nesto user posted image . Kod doktora cu tek za 10-tak dana, ne zelim ranije jer mi se desavalo da je prerano, pa ne moze nista 100% reci..
[/quote
Zaboravila sam napisati da mi se pojavio vaginalni iscjedak, bez mirisa, nekad proziran ,a nekad bijel..user posted image od user posted image jos uvijek nista.. ima li vas slicnih??????

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Smeđi iscjedak
22.2.2013 12:10:28   
kokouli
Koncno nađoh ovu temu ,imam od 23 dana ciklusa neko smeđe brljanje ,samo na papiru ,ne nosim uložak jer to ne otiče ,taj dan kad sam skužila i stomak me čudno bolio ,ja pomislim uranila user posted image ,kad to je vrlo oskudno varira od tamno smeđe do danas svijetlo smeđe boje .Trebam dobiti 24.2.ciklusi su mi uredni na 28dana ,test nisam radila ,ima li neko slično iskustvo .

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Smeđi iscjedak
22.2.2013 12:15:46   
Lejla Ka
Predpostavljam da ne uzimaš neke hormonalne preparate. Ta se tzv. probojna krvarenja dešavaju često kod nekih hormonalnih poremećaja. Koja naravno ne moraju značiti bolest već samo neki poremećaj u tom ciklusu.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Smeđi iscjedak
22.2.2013 13:06:45   
kokouli
Ne uzimam nista od hormona vec 2 ciklusa ,i uredni su mi 28dana ,a ovo se ne bi moglo nazvati probojnim krvarenjem ,vise mrljanje neko .Pretpostavljam da cu ipak dobiti na vrijeme ,pa cu onda vaditi hormone .Hvala na odgovoru.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Smeđi iscjedak
22.2.2013 14:24:33   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: kokouli

Ne uzimam nista od hormona vec 2 ciklusa ,i uredni su mi 28dana ,a ovo se ne bi moglo nazvati probojnim krvarenjem ,vise mrljanje neko .Pretpostavljam da cu ipak dobiti na vrijeme ,pa cu onda vaditi hormone .Hvala na odgovoru.


I ako proizvođači hormonalnih preparata tvrde da se odmah nakon prestanka uzimanja sve vraća na staro, jako je puno slučajeva kad to nije tako. Možda tvom organizmu jednostavno treba vremena da preuzme ponovo svoje normalne procese.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Smeđi iscjedak
23.2.2013 12:10:52   
kokouli
U pravu si ,sinoc mi je stiglauser posted image ,znaci 26dc.ipak to nije strasnno.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Smeđi iscjedak
3.4.2013 20:58:37   
Derya
Ja sam imala problema s tim smeđim iscjetkom i pokazalo se da je zbog cista, kao imam policisticne jajnike.. Uglavnom nije nista strasno, 3 mj moram piti kontracepcijske pilule i onda cemo vidjeti sta dalje.. :)

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Smeđi iscjedak
3.5.2013 8:07:55   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: wolfica21

Hej..Nova sam ovdje..Ispričavam se ako je pitanje već ovdje na blogu komentirano..Zadnju mengu imala sam 20.3...ponekad mi zna kasniti tri-četiri dana..Prije pet dana primjetila sam crvenkasto smeđi iscjedak..Mislila sam da ću dobiti mengu,ali ništa..Savjet bilo kakav..user posted image



IZVORNA PORUKA: Alma_27

znaci, malo iscjetka pa je i to prestalo? a trebala dobiti prije skoro 2 sedmice? mozda i nije to to ali uradi ti test na trudnocu user posted image


IZVORNA PORUKA: emma7

meni je tako znalo biti ali nista od trudnoce......




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Smeđi iscjedak
6.5.2013 11:37:57   
Black Rose
Da i ja iznesem svoj " DOZIVLJAJ " . Prvi put mi se desilo . Inace su mi menge redovne 25i ili 26i dan . Nekad kasni po 3- 4 dana . Znaci , ako jedan mjesec kasni narednih nekoliko na vrijeme . Eh sad , ovaj mjesec sam trebala dobiti 22. 04. ali nista. 24. 04 . na papiru sam primjetila nesto izmedju blago rozog i smedjeg iscjedka , ne mogu definisat boju ali jako malo , i naredna dva dana opet nista da bih 26og dobila i trajalo je svega 3 dana , bilo obilno i naglo prestalo . Da napomenem jos da me muci svrab i peckanje , tj . vaginalna kandidia evo vec mjesec i pol ( mm ceme ostaviti user posted image ) i namjeravam sutra ginekologu al se i predomisljam jer znam da mi vaginalete " ne ginu " a nema mi nista gore .

Da li jeneko imao slicno iskustvo i sta bi na kraju , ima li sanse da je neka skrivena trudnoca u pitanju ili se uzalud nadam ? lijep pozdrav svima

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Smeđi iscjedak
8.5.2013 7:25:56   
ena0002
Meni se sad kad sam ostala trudna tako u vrijeme ocekivane user posted image pojavio svijetlo smedj iscjedak...ja sam mislila da sam dobila....to je bilo samo jedan dan i nakon toga nista.....nakon 3-4 dana od toga sam uradila test user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Black Rose)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Smeđi iscjedak
8.5.2013 11:53:32   
Black Rose
Nazalost ja nisam trudna , jucer sam bila kod ginekologa i kaze da imam jaku upalu , a sto se tice kasnjenja kaze " to je normalno " . Htjela sam je spucat necim kad mi je to rekla . Zaboga ovim ginekolozima sve normalmo .


A tebi ena0002 cestitam i zelim laku i uspjesnu trudnocu i hvala na odgovoru .

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Smeđi iscjedak
31.1.2014 12:17:44   
ella_ina
da malo aktueliziramo ovu temu...
ja vise stvarno nezz sta da radim, evo vec po ko zna koji put na 18-19 dan ciklusa mi krene ono ruzno brljanje...smedje, nema toga puno, ali dovoljno da mi uprlja donji veš :( nemojte mi reći da idem doktoru , nema kojeg nisam obisla u ovo nasem gradu I svi su mi rekli to je ok I to je normalno....ali mene to godinama ubi psihicki...inace ja sam 2010.g. ima spontani u 6 sedmici I od tada ne mogu ostati trudna...sve smo nalaze radili I suprug I ja, radili I 2 inseminacije, ali nista...I nista mi od toga ne pada tesko ko ovaj glupi smedji iscjedak...eto malo sam vam se pozalila, ali mozda neko ima I neko rjesenje za moj problem???

(odgovor članu Black Rose)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Smeđi iscjedak
31.1.2014 12:30:15   
maza85
ja sam nedavno imala taj smedji iscjedak i bolove u predjelu jajnika,obisla sam razne doktore kazu sve uredu normalno,odem kod pasicke koja mi je jedina vidjela cistu koja je narasla cak 4 cm uz to se i nahladila,eto kako na otoci vide toliko narasla a kod njih sve normalno i nema nista samo da im ispadnemo iz saka
user posted image

(odgovor članu ella_ina)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *