|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:30:46   
Medić*
Sve dok je beba mala i ne razmije, nema problema :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:30:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja razumijem da je žena porođena i da hormoni rade i da je osjetljiva i da joj svašta smeta...
Sve ja to kontam. Ali ne kontam šta je problem što se njen muž malo družio sam sa sobom.
Po meni je veći problem bio što ga je ona, ako se dobro sjećam priče, oralno zadovoljavala preko svoje volje.
Oni trebaju malo da popričaju, kad već nisu prije i kad je trebalo, da "stave krate na sto": Ja to volim, to ne volim, to ne želim, to želim, to mi treba , to ne treba... I ona i on...


pa jel vidiš koji je to bezobraznik...
koliko on nju koristi u njenoj situaciji u kojoj je ona osjetljiva jako...
uzmi recimo u obzir da je on nju upoznao mladu, ''odgojio'' za sebe...i reko joj da to tako svaka žena radi...
ona je došla anonimno na forum, ima malo postova, možda je i neka naša članica od prije la napravila novi nick da je ne otkrijemo sad će da nauči o svemu...
treba joj reći...ne protiv svoje volje ne ni slučajno...
mi to nismo radile nikada niti ćemo...

ja ne vidim problem što se njen muž družio sam sa sobom...i 100% tvrdim da ni njoj to nebi i neće biti problem dok zasrije u toj vezi njihovoj, rekoh već za godinu dana će se smijati i sama ga na isto avesti ''milion'' puta...

on je smao trebao biti malo pažljivji muž u datom trenutku u datom momentu u datoj opisanoj situaciji...

i ja vjerujem daće razgovarati i da će i ona sazredti i shavtiti da to nije strašno...ali da on mora paziti i na njene osjećaje i ako mu kaže nemoj u dnevnom boravku nek to poštuje i ide u halu...
kao što će mu sutra sama reći hajde to pored mene ...

sve je noramlno samo da sagledamo postavljeni problem iz perspektive postavljačice teme...a jok naše...
ih sad nakon 10 godina ja bi svom rekla ''ojhaaaaa hoćel to''user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:31:14   
Galicia

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja razumijem da je žena porođena i da hormoni rade i da je osjetljiva i da joj svašta smeta...
Sve ja to kontam. Ali ne kontam šta je problem što se njen muž malo družio sam sa sobom.
Po meni je veći problem bio što ga je ona, ako se dobro sjećam priče, oralno zadovoljavala preko svoje volje.
Oni trebaju malo da popričaju, kad već nisu prije i kad je trebalo, da "stave krate na sto": Ja to volim, to ne volim, to ne želim, to želim, to mi treba , to ne treba... I ona i on...



To smo i savjetovale sve do pocetka.



Naravno.
Samo sam ja kontra konzerva etiketirana kao kurva, al hajd dobro.

Ali bitno je se udati, djecu izroditi, a ne upoznati partnera. Alal vera. user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:31:48   
bebaa

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: bebaa

nije lako onome ko živi u garsonjeri.....

Ma ja, ko živi u garsonjeri i ne treba da se seksa, kad već nije imao za veći stanuser posted image
Bolje da tu energiju usmjeri na rješavanje stambenog pitanjauser posted image


eto vidiš....izvlačiš iz konteksta nešto što ni pomislila nisam...za bocu jednu Božiju sam i sama mogla živjeti u garsonjeri....ali to nije tema......kažem nije lako naći alternativu..

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:32:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ma vesela nemoj meni objašnjavata pa ja tvoje postove čitam godinama...
sve zna šta misliš, štaš napisat i reć...
a znam hB i bajke prepoznat a i basne bogamiuser posted image


znači nema taj orgazam, klitoralniuser posted image



ne znam stavrno...u naSke to sve muž obavi, meTne mi krpicu na lice, legne na mene i sve nepta stenje stenje i ja se oznojim i gotovo user posted image user posted image



Prije braka ili kad ste se vjencali?


a pa naSke su poznali od mog đeda brad u sestre i do njegov amidže dainica u mame ...
i od tada to takouser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:33:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: bebaa

nije lako onome ko živi u garsonjeri.....

Ma ja, ko živi u garsonjeri i ne treba da se seksa, kad već nije imao za veći stanuser posted image
Bolje da tu energiju usmjeri na rješavanje stambenog pitanjauser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:33:33   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja razumijem da je žena porođena i da hormoni rade i da je osjetljiva i da joj svašta smeta...
Sve ja to kontam. Ali ne kontam šta je problem što se njen muž malo družio sam sa sobom.
Po meni je veći problem bio što ga je ona, ako se dobro sjećam priče, oralno zadovoljavala preko svoje volje.
Oni trebaju malo da popričaju, kad već nisu prije i kad je trebalo, da "stave krate na sto": Ja to volim, to ne volim, to ne želim, to želim, to mi treba , to ne treba... I ona i on...



To smo i savjetovale sve do pocetka.



Naravno.
Samo sam ja kontra konzerva etiketirana kao kurva, al hajd dobro.

Ali bitno je se udati, djecu izroditi, a ne upoznati partnera. Alal vera. user posted image


Gali ja nisam vidjela da ti je to neka rekla ? user posted image
Bitno je biti sretan, sa djecom ili bez. Nauciti da uzivas svom zivotu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:33:42   
bebaa

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: bebaa

zato što je beba...zato što je nesvjesna...zato što svjesno možete zloupotrijebiti njeno prisustvo jer vas ni ne registruje....to vam daje za pravo da se tako slobodno ponašate.......user posted image user posted image

gdje bi se ti sexala da spavas u istoj sobi sa bebom?

ja i spavam u istoj sobi sa bebom......ali se u njoj ne sexam niti sam i jednom pred djetetom....niti bi.....
e sad hvala Bogu pa ne moram da se sekiram...imam još prostorija u stanu...
nije lako onome ko živi u garsonjeri.....

mi spavamo u istoj sobi sa sinom(svako u svom krevetu) ..naravno da se sexamo u nasem krevetu kad je u carstvu snova....nista lose ne vidim osim da se njegova majka i otac vole i upraznjuju svoje potrebe i zelje....Naravno sve u granicama...iskreno meni on nije problem..vise se brinem za komsinicu ispod sebe ..ali dobro jeuser posted image





ovo mišljenje je ono o čemu sam danas pisala...ti si sve fino rekla,objasnila i ne vidim da želiš nekome isto nametnuti....svako zna svoje.....poštujem...ali tražim da se i moje poštuje....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:34:07   
Galicia
ih sad nakon 10 godina ja bi svom rekla ''ojhaaaaa hoćel to''


Vidis u tome i jeste razlika izmedju forumasica. Sto bi neke tek nakon 10 godina rekle to svom partneru, a neke od prvog dana, kao sto sam ja. user posted image user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:35:37   
salmy

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: bebaa

zato što je beba...zato što je nesvjesna...zato što svjesno možete zloupotrijebiti njeno prisustvo jer vas ni ne registruje....to vam daje za pravo da se tako slobodno ponašate.......user posted image user posted image

gdje bi se ti sexala da spavas u istoj sobi sa bebom?

ja i spavam u istoj sobi sa bebom......ali se u njoj ne sexam niti sam i jednom pred djetetom....niti bi.....
e sad hvala Bogu pa ne moram da se sekiram...imam još prostorija u stanu...
nije lako onome ko živi u garsonjeri.....

mi spavamo u istoj sobi sa sinom(svako u svom krevetu) ..naravno da se sexamo u nasem krevetu kad je u carstvu snova....nista lose ne vidim osim da se njegova majka i otac vole i upraznjuju svoje potrebe i zelje....Naravno sve u granicama...iskreno meni on nije problem..vise se brinem za komsinicu ispod sebe ..ali dobro jeuser posted image





ovo mišljenje je ono o čemu sam danas pisala...ti si sve fino rekla,objasnila i ne vidim da želiš nekome isto nametnuti....svako zna svoje.....poštujem...ali tražim da se i moje poštuje....

user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:35:45   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: bebaa

nije lako onome ko živi u garsonjeri.....

Ma ja, ko živi u garsonjeri i ne treba da se seksa, kad već nije imao za veći stanuser posted image
Bolje da tu energiju usmjeri na rješavanje stambenog pitanjauser posted image


eto vidiš....izvlačiš iz konteksta nešto što ni pomislila nisam...za bocu jednu Božiju sam i sama mogla živjeti u garsonjeri....ali to nije tema......kažem nije lako naći alternativu..

Bebo, easy, ja se samo zezam. Ti spomenula garsonjeru, mogao je biti bilo čiji post. Ništa protiv tebe i tvog stava...
Ja po svom, ti po svomuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:36:07   
Galicia
Gali ja nisam vidjela da ti je to neka rekla ?
Bitno je biti sretan, sa djecom ili bez. Nauciti da uzivas svom zivotu.


Naravno da nije rekla, ali jeste mislila.
Isto kao sto ni ja nisam nikome rekla da je konzerva.
Al eto.


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:36:18   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja razumijem da je žena porođena i da hormoni rade i da je osjetljiva i da joj svašta smeta...
Sve ja to kontam. Ali ne kontam šta je problem što se njen muž malo družio sam sa sobom.
Po meni je veći problem bio što ga je ona, ako se dobro sjećam priče, oralno zadovoljavala preko svoje volje.
Oni trebaju malo da popričaju, kad već nisu prije i kad je trebalo, da "stave krate na sto": Ja to volim, to ne volim, to ne želim, to želim, to mi treba , to ne treba... I ona i on...



To smo i savjetovale sve do pocetka.



Naravno.
Samo sam ja kontra konzerva etiketirana kao kurva, al hajd dobro.

Ali bitno je se udati, djecu izroditi, a ne upoznati partnera. Alal vera. user posted image

nemoj tako Gali....ja sam ti danas rekla...žao mi je što s tobom uđoh u raspravu...i da ti kažem....ja jesam staromodna po mnogim stvarima...ali sam ja ista s momkom živjela zajedno 8,5 godina...pa eto udala se valjda sam ga upoznala za to vrijeme,jelde...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:37:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

ih sad nakon 10 godina ja bi svom rekla ''ojhaaaaa hoćel to''


Vidis u tome i jeste razlika izmedju forumasica. Sto bi neke tek nakon 10 godina rekle to svom partneru, a neke od prvog dana, kao sto sam ja. user posted image user posted image


pa jarane šta sad ti hoćeš od mene...da sma upiznla sadašnjeg muža i namah mu prvi dan rekla mu ojha dok pepa pored mene...
ja bi ga bogami namah ostavila tada i rekla '' ja budale nake do frajera''user posted image
pa nisam i nisam takva...
nije ni on bio...

pravo da ti kažem ni on nebi sa tobom nikada živio ko ni tvoj što bi mene ikad poželio ...

to je tako i normalno...

nismo svi isti...
i da jesmo ni to nebi dobro bilo...
hebote onda bi svakoa svačijeg želio i obrnuto...ko bi to onda bona pofatouser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:39:40   
Galicia
pa jarane šta sad ti hoćeš od mene..


Necu bona nista. user posted image user posted image
Koju kiflicu dobru. user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:39:50   
bebaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:41:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

pa jarane šta sad ti hoćeš od mene..


Necu bona nista. user posted image user posted image
Koju kiflicu dobru. user posted image user posted image


naćemo...user posted image


dobro si odoh djetetu spremit užinu...user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:42:38   
veeseelaa
bitno je ne dozvoliti da nas niko ne prisiljava na način življenja koji nam ne godi
svima bi savjetovala da na vakat raskrste stvari
jedna stabilna žena nikada ne bi trebala pristati na nešto što ne želi, što se suprostavlja njenom stavu o životu

na kraju krajeva nije bitno šta i kako mi živimo svoj život, njoj njen ne paše, razgovor sa suorugom otvoren je potreban, ima stvari oko kojih se neko ne može dogovorati, one su takve kakve jesu, znači nema kompromisa, za one koje ima dogovarajte se

što reče Mica užasno mi je gadno bilo pročitati i skontati da ona njega oralno zadovoljava a isto očito ne želi, pa zaista zašto to neko sebi radi?

tužno




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:42:55   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Galicia

Gali ja nisam vidjela da ti je to neka rekla ?
Bitno je biti sretan, sa djecom ili bez. Nauciti da uzivas svom zivotu.


Naravno da nije rekla, ali jeste mislila.
Isto kao sto ni ja nisam nikome rekla da je konzerva.
Al eto.




Ma meni ta rijec konzerva nije strasna niti pogrdna, prevodim je kao staromodna user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:45:03   
bebaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bitno je ne dozvoliti da nas niko ne prisiljava na način življenja koji nam ne godi
svima bi savjetovala da na vakat raskrste stvari
jedna stabilna žena nikada ne bi trebala pristati na nešto što ne želi, što se suprostavlja njenom stavu o životu

na kraju krajeva nije bitno šta i kako mi živimo svoj život, njoj njen ne paše, razgovor sa suorugom otvoren je potreban, ima stvari oko kojih se neko ne može dogovorati, one su takve kakve jesu, znači nema kompromisa, za one koje ima dogovarajte se

što reče Mica užasno mi je gadno bilo pročitati i skontati da ona njega oralno zadovoljava a isto očito ne želi, pa zaista zašto to neko sebi radi?

tužno




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:45:50   
bebaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Galicia

Gali ja nisam vidjela da ti je to neka rekla ?
Bitno je biti sretan, sa djecom ili bez. Nauciti da uzivas svom zivotu.


Naravno da nije rekla, ali jeste mislila.
Isto kao sto ni ja nisam nikome rekla da je konzerva.
Al eto.




Ma meni ta rijec konzerva nije strasna niti pogrdna, prevodim je kao staromodna user posted image


ni meni uopšte nije pogrdna...inače ne bi sama sebe kitila takvim atributima.....user posted image user posted image user posted image simpa mi je....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Kako da prihvatim..?
12.10.2014 23:46:31   
Galicia
nemoj tako Gali....ja sam ti danas rekla...žao mi je što s tobom uđoh u raspravu...i da ti kažem....ja jesam staromodna po mnogim stvarima...ali sam ja ista s momkom živjela zajedno 8,5 godina...pa eto udala se valjda sam ga upoznala za to vrijeme,jelde...


Masala. user posted image Sacu i ja tu negdje.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Kako da prihvatim..?
13.10.2014 1:42:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Galicia

ih sad nakon 10 godina ja bi svom rekla ''ojhaaaaa hoćel to''


Vidis u tome i jeste razlika izmedju forumasica. Sto bi neke tek nakon 10 godina rekle to svom partneru, a neke od prvog dana, kao sto sam ja. user posted image user posted image


pa jarane šta sad ti hoćeš od mene...da sma upiznla sadašnjeg muža i namah mu prvi dan rekla mu ojha dok pepa pored mene...
ja bi ga bogami namah ostavila tada i rekla '' ja budale nake do frajera''user posted image
pa nisam i nisam takva...
nije ni on bio...

pravo da ti kažem ni on nebi sa tobom nikada živio ko ni tvoj što bi mene ikad poželio ...

to je tako i normalno...

nismo svi isti...
i da jesmo ni to nebi dobro bilo...
hebote onda bi svakoa svačijeg želio i obrnuto...ko bi to onda bona pofatouser posted image



Valjam ti se od smijeha vecerasuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Kako da prihvatim..?
13.10.2014 7:46:43   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ostanem li još malo ovdje i ja ću se javiti s istim problemomuser posted image

Gali pusti priču, sve se to prči nedje tu pored bebe, osobito dok su male , do 1-1,5 godine



ja jok , niti bih mogla , svasta ensta mogu ali to ide protiv mene , i nije mi opravdanje jednosoban stan ima brate kuhinja prostri stazu u opleti hahahha a imas i kupatilo , balkon sta vec.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Kako da prihvatim..?
13.10.2014 22:32:22   
bebaa
nevjerovatno.......nigdje nikoga......user posted image user posted image sve ste prihvatile dakle.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *