|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:17:41   
milenium
On misli da njemu nije možda uvijek do spavanja,nego on bi nekad i onako,on možda želi da mu ti to radiš,očito je.evo sad i ja skontala da je to baš takouser posted image

(odgovor članu Iskrica2)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:20:26   
milenium
i slaže se s elkinom malom kad je rekla da ćeš se načekat,preuzmi ti  incijativu,a ne ležat u sobi i čekat da ti dođe,pa nisi časna sestrauser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:22:53   
Mirkica
ma nek covjek uziva sve dotle dok tebi ne fali sex i dok ti ga pruza dovoljno uredu je,  polako ga odvikavaj od toga  ako ti smeta  sta ja znam ugodi mu na neki drugi nacin cudna je njihova masta :)

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:30:10   
Anoniman
anoniman 3
da ne mislite da je jedan te isti
ovako-
zamaras se oko gluposti ,iskreno da ti kazem.
odgovaram ti anonimno jer mi je to previse osobno z mog mm i nisam ga pitala dali smojem objaviti ovakvu info.
da ti iskreno kazem
mi imamo divan sex!Ali ja se cesto samozadovoljavam a i on...zasto?
nema razloga.jednostavno mi se i to svidja.
svidja mi se da uzivam u sebi kao i u njemu.
a da ga ostavis radi toga je meni zaista presmjesno!
ne vidim problem...sorry,ali stvarno ga ne vidim

(odgovor članu Iskrica2)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:37:05   
veeseelaa
ja mislim da je tvoj muz budala, neki manijak, opterećen sexom, sklon prevari, u kratko fali mu neka daska u glavi
Ja bi ga ostavila
Ok da on to ponekad radi al na osnovu tvog posta zaključila sam da je to često, da krije, misli na druge žene........ mislim da on ima problem veliki i da bi se trebao javiti psihijatru ako naravno želi da prevaziđe često masturbiranje
Negdje kvaka postoji, kako sex vam ok a on stalno masturbira? neki k.... mu jest, il nije normalan ili nije zadovoljen


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:41:29   
MELLI
IZVORNA PORUKA: milenium

Melli pročitaj rečenicu do kraja!
...odnos jer je trudna....Pa možda zato neće baš uvijek.

Hajd sad ti pročitaj sve ispočetka,nije žena trudna,seksaju se a on hoće jošuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:44:52   
daca/maca
ma on je neki LOLA....užas živi....ne znam ša bih da me OVO strefi....

p.s.
priznacu da sam se malo smijala čitajući ove postove.......

Ko priznaje pola mu se prašta

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:46:53   
milenium
Pa znam da nije trudna rekla je kasnije da nije.ali je na početku govorila da je žena,prijateljica i buduća majka pa sam pretpostavljala da je trudna.Al ima još do toga očito.Ja se slažem s veselom,nešto mi kod tog tipa ne štima!
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:49:35   
veeseelaa
ma nije sav svoj, vrijeme će pokazati pa će to shvatiti i Iskrica2
Iskice meni je žao zbog takve situacije al ne krivi sebe, čovjek u životu ne rijetko naleti na budale u ovom slučaju manijakalne ljude
Ako možeš da razgovaraš s njim i da ga ubjediš da posjeti psihijatrija ok a ako ne, ne kužim šta će ti takav život
Ko zna šta se njemu sve mota po glavi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:50:13   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: daca/maca

ma on je neki LOLA....užas živi....ne znam ša bih da me OVO strefi....

p.s.
priznacu da sam se malo smijala čitajući ove postove.......

Ko priznaje pola mu se prašta


Bogami si upravu i ja sada razmisljam sta bih kad bih svog uhvatila aman kako sam ja ljuta mislim kad bi mi vidjeo facu nebi mu vise naumpalo :) prisjelo bi mu :)
AJ bih prvo pomislila da mu nije dobro samnom i pokusala sve uraditi da poboljsam nase odnose znaci da proradim na greskama , ako nebih pomoglo e onda neznam


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:54:28   
Amelaa RR
Mislim da je ovdje svaki post lijepo napisan i svaki s nekom porukom i podrskom nasoj dragoj forumasici.
Mjesta za smijeh i ostalo nema, jer svi su postovi s porukom velike podrske i razumjevanja.
Sve u svemu od srca zelim da to sto prije rijesite...al eto koliko sam mogla procitati tek ste na startu braka,pokusajte to rijesiti...
Saljem ti veliki poljubaccc


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:58:26   
Anoniman
E evo da ti i ja nesto napisem ja se volim samozadovoljavati bar tri puta mjesecno i nekada zamisljam druge muskarce a ipak volim svog muza najvise na svijetu. Isto tako sam cula svog muza da to radi on je mislio da ja spavam. Mi nekada razgovaramo na tu temu i kaze on da svi muskarci to vole i rade pa to ima je prva ljubav tako su i prepoznali svoj prvi vrhunac. E sada kod nas nije bas tako cesto kao kod tebe. Meni je to normalno ali kada je u granicama normale. Ja bi lijepo s njim popricala i otvoreno mu rekla ako ti to toliko smeta.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 22:58:54   
veeseelaa
ma nema se tu šta rješavati kako ja vidim, njemu je to normala, čuj na maicama i pantolama mu često nalazi tragove sperme?????
ajde sebe da zamislimo u toj situaciji, kako bi reagirale?
dajte molim vas, čovjeku nešto fali u glavi, sa svim drugim se možeš dogovoriti i izaći na kraj al s poremećenim osobama to ide teško
Ko je spreman da se bori s vjetrenjačama, ja ne bi
Da se mm tako ponaša meni bi postao gadan i odvratan, ne bi ga mogla zamisliti pored sebe a na njegov dodir bi povraćala
Anoniman ok par puta mjesečno ali ovo kod njih je bas problem

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 24.9.2009 23:08:58 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 23:16:17   
leli§
prekomjerno mastrubiranje odnosno nagon za sexulanim zadovoljstvom ne mora biti samo psihicke nego i fizicke prirode...ja znam za slican slucaj...samo se ovaj nije skidao sa zene,a i mastrubirao kad stigne... kada su otisli doktoru, ustanovljeno je da covjek ima tumor (dobrocudni srecom) na prostati koji je vrsio pritisak na prostatu i sluzio malte ne kao vid stimulacije...

ja mislim da ako on ne zeli da razgovara o tome sa tobom ili nekim strucim da bi se ti trebala obratiti psihologu ili sl. da ti pomogne naci nacin da dopres do njega, i da zajedno rijesite taj "problem"...

ja mislim da rijesenje nije da ga ti "patis" ne preuzimajuci incijativu, jer on ima drugi nacin upraznjavanja... samo ces sama sebi naskoditi... i smatram sve dok imate dobar sexualni odnos (izuzimajuci njegov "problem") da niste skrenuli s puta...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako da prihvatim..?
24.9.2009 23:18:57   
MELLI
a gdje mi nesta porukauser posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako da prihvatim..?
25.9.2009 0:07:51   
NUR
user posted image

< Poruku je uredio NUR -- 25.9.2009 0:09:04 >

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako da prihvatim..?
25.9.2009 0:10:04   
Anoniman
Iskrice, kakav je on prema tebi tokom sexa, mislim, da li se uvijek trudi da tebe prvo dovede do vrhunca? Ukoliko da, onda mu možda jednostavno dođe, a neće puno da se zahmeti oko tebe. Recimo, moj mm gotovo uvijek "trpi" kako bi ja prva stigla do O, i vjerujem da mu je nekada jednostavnije masturbirati nego se zahmetiti oko mene :).
A osim toga, možda vam je stvarno monotono, pa trebate uvesti neke novine u sam čin. Ovo su sve moguća opravdanja za njega. Međutim, ukoliko se ti trudiš oko njega tokom seksa i ako uključuješ oralno (što oni vole iznad svega), onda za njega nema opravdanja. I zapamti, kada je u pitanju  seks, ne smiješ imati niti trunku stida pred njim. Znaš kako stari kažu... "muški hoće domaćicu u kući, damu u društvu i kurvu u krevetu".

(odgovor članu NUR)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako da prihvatim..?
25.9.2009 0:18:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman
Znaš kako stari kažu... "muški hoće domaćicu u kući, damu u društvu i kurvu u krevetu".




bas tako ija se slazem

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako da prihvatim..?
25.9.2009 0:35:04   
adannn
Uhhh,ovdje svi anonimniuser posted image user posted image Ja sam za to da svako ima svoju privatnost,ja i muž nemamo ništa protiv toga,ali ako je u prekomjernoj granici ne znam šta bih uradilauser posted image zaista ne znam...Sad da kažem da čovjek ide psihijatru,ljudi ne možete vi nekoga na takav način i ne poznajete ga,vi bi ga direktno psihijatru...Iskrica najbolje zna šta joj je činiti,ali ja mislim da ne treba se brinuti previše..Jer sex im je dobar,kako kaže,sve štima a to što čovjek hoće da malo i sam uživa,šta fali??!!


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako da prihvatim..?
25.9.2009 2:11:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iskrica2

Mnogo vam hvala na odgovorima...
Voljela bih kada bi se javio i neki suprug.
Vjerojatno je problem u mojoj glavi. Mozda ga toliko volim da ga ne zelim dijeliti cak ni sa njim samim :) A mozda sam samo luda i posesivna.
Svakako, vrlo sam nesretna, jer sam ga obozavala, a neko ko razvlaci svoj polni organ i balavi nad silikonskim kurvama (u njegovom slucaju bez ikakvog razloga), nije bas figura koju mogu obozavati.
Voljela bih kada bih mogla promijeniti sebe.



Nije bas problem kompletan  samo u tvojoj glavi, problem je  kod njega, ja kad b svog vidjela da ga razvlaci pred kompjuterom, prvo bi ga mlatnula tastaturom po tintari pa bi mu cunu odcaparila....Po mom misljenju je veoma bezobrazan ako to radi u tvom prisustvu, znaci ima frajer problema zescih...I ja sam strogoodgojena ali sex u braku nije sramota treba ga upraznjavati sto  vise, nije frka pogledati i neki filmcic vodoravne akcije u dvoje ili pokusati nesto sasvim novo, da se odrzi vatra i strast izmedju dvoje ljudi....Znaci i ti moras malo aktivnija biti, malo maste malo krpica koja zajebana sms porukica, pokusaj mu skrenuti misli na sebe...Pokusajte otvoreno pricati sta zelite jedno od drugoga u sexu....Ja i moj momak takodje razgovaramo cesto puta mada nemamo niti smo imali problema u sexu, ali ni ja ni on ne citamo jedno drugome misli....Prema tome pokusaj ako ne ide onda ti savjetujem strucnu pomoc seksologa

A sto se tice samozadovoljavanja, ne vidim  nista lose u tome, jer tijelo ima svoje potrebe i to je neki nacin upoznavanje sopstvenog tijela....
zelim ti svu srecu pokusaj razgovarati sa svojim muzicem procitaj koju knjigu o tim stvarima da se malo opustis

(odgovor članu Iskrica2)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako da prihvatim..?
25.9.2009 5:48:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mislim da je tvoj muz budala, neki manijak, opterećen sexom, sklon prevari, u kratko fali mu neka daska u glavi
Ja bi ga ostavila



Ja mislim da je ovo jako ružno i neozbiljno reći za osobu koju ni ne poznajete.   Mnogi nisu svjesni da svojim komentarima mogu nesvjesno napraviti ozbiljne proleme drugim ljudima. Pokušajte biti malo taktičnije. Mislim da je jako netaktično reći nekome da se razvede zbog ovakve stvari, bez pokušaja da se pomogne.

Moje mišljenje je da je glavni problem u vašoj neiskrenosi jednog prema drugom. Već je rečeno ali i ja ću ponoviti - RAZGOOR ČINI ČUDA.  Razgovarajte otvoreno.  Svi mi imamo neke seksualne fantazije, bilo bi smješno to negirati.   I sve je OK dok je prihvatljivo za obje strane.  Dakle pitaj otvoreno svog muža šta ga privlači, šta ga uzbuđuje, i nemoj se ljutiti ili pogrešno reagovati.  Naravno da ne kažem da pristaneš na svaku njegovu maštariju, ali nađite neki kompromis.  Naravno da bi on trebao uzvratiti istom mjerom, dakle ispuniti i neku tvoju maštariju koja mu se čini privlačnom.
Ja naprimjer ponekad zajedno s njim pogledam nešto na onim "zabranjenim" kanalima.  Komentarišemo zajedno šta nam se sviđa ili ne, a najčešće u roku od 5 minuta završimo u sobi.user posted image    Isto tako razgovaramo otvoreno šta nam se sviđa, ispunjavamo jedno drugom želje ( u granicama normalnog ).  U svakom slučaju, sve što se sviđa i meni i njemu je dobro.




(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako da prihvatim..?
25.9.2009 9:01:46   
Anushka
koliko sam shvatila nije problem u seksualnosti nego u tome kako se ti osjecas zbog njegovog ponašanja, onako kako se vecina zaljubljenih zena osjeca, nesigurno, razocarano, uplaseno. Strah da nismo dovoljno lijepe, privlacne, jednostavno dovoljne svojim muzevima, da ne ispunjavamo njihova ocekivanja, itd. Mnogo muskaraca je takvo ponasanje praktikovalo dok su bili momci, neki su prestali neki nisu. Njima je to potpuno bezazleno, i ne gledaju to kao mi da tako kazem, i za njega to uopste ne znaci da te manje voli, stavise, mozda u njegovoj glavi zena koju voli zasluzuje njeznost vodjenja ljubavi a malo "prljavije" opcije koje su mu godinama bile svakodnevnica ostavlja za fantaziranje, upravo jer te voli i idealizira. Ja sam sa svojim mmom to rijesila dok smo se zabavljali. Za mene je isto tako to bio vid prevare, makar i u mislima, i kao takvo nedopustivo, i kad nije shvatao sta mu govorim, pokazala sam mu primjerom, tj ocigledno sam blejala na misicave polugole muskarce na TVu pa je skontao vrlo brzo. A svakako nije htio da me povredjuje jer je vidio koliko mi je tesko palo (doduse, nisam ga "ulovila" nego sam vidjela koje je stranice svjeze otvarao). E sad, razgovor je svakako osnovno sredstvo rjesavanja problema. Reci mu jasno kako se osjecas i sta zelis. Reci mu koliko si povrijedjenja i uplasena, isl. Sa druge strane, spavaca soba nije jedino mjesto za sex, niti je odnos jedini nacin, pa mu lako mozes iznenada pruziti oralni dok sjedi za kompom i najmanje se nada tome od tebe, itd. Dakle, samo otvoreno i iskreno, ne zaboravite da se volite i nadam se da cete to rijesiti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako da prihvatim..?
25.9.2009 9:10:44   
veeseelaa
Anonimna iskrica je tražila naše mišljenje, šta sad treba da foliram šta mislim o njenom problemu?
Meni je takav način foliranja bezveze, po meni se iskrenost treba cijeniti, onaj ko postavi temu treba da bude spreman na različita mišljenja, iskrena i ne iskrena, isfolirana ili ne, a niko nije lud da na osnovu posta jedne forumašice donese konačan sud i bezbeli se razvede.
Ono što je meni ludost nekom je normala, ono što je nekom smiješno meni je tužno, stoga ne vidim problem u mom postu....
Treba da foliram u smislu: "eto draga iskrice to je sve normalno, ti se eto njemu izvini....."
što je jako ne iskreno, ja tako ne komuniciram s ljudima pa ni putem interneta
Iz Iskricinih ranijih postova i pojašnjavanja situacije, ona je lijepa i atraktivna a on takav kakav je, i sad treba njoj da život prođe u zezanju s njim i u razmišljanju jel do nje ili nije, ja sve kužim brak je brak al kad te nešto tako boli kao nju problem njenog muža a rješenje se izgleda ne nalazi onda......
to je moje mišljenje
I zašto  na kraju krajeva mi žene stalno moramo letati oko naših muževa, vazda s njima nešto u redu nije a nama je eto kao sve potaman
Ma goni ih

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.9.2009 9:15:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako da prihvatim..?
25.9.2009 9:57:34   
Anoniman
Ma ja ne razumijem zasto bi covjek bio manijak!! Ja sam Anoniman 1 user posted image user posted image
Ovako ja gledam na to, poslije svog iskustva.Mi zene cemo traziti u nicemu problem, u sitnici razlog za RAZVOD???? Haloooo Nijedna nikad nece sebi postaviti situaciju hm da je mene muz vidio kako se samozadovoljavam, i trazio od mene RAZVOD svaka bi rekla, pa zasto, nije normalan, zar ne?
Lako je samo njima predbacivat da su manijaci ludjaci i bidale za psihologa.Ne zelim te Iskrice uvrijediti, ne znam kako je kod tebe, ja cu ovo rec sto mislim globalno. Zene se cesto ne upitaju a sta meni fali? Da nije u meni problem? Mozda samo LEZIM u krevetu i CEKAM da on dodje sav horan i uvijek s novim akrobacijam? Mozda sam posvecena hiljadu drugih stvari, da totalno na njega i zaboravljam? Mozda NISTA ne poduzimam novo u krevetu, nego lezim ko daska?
Mozda bi ON zelio nesto NOVO; ja ga naravno ne pitam? Ma nije do mene, on je MANIJAK
razvest cu se!!! Ma dajte molim vas, jel toliko malo potrebno za razvod?
Nisam htjela nikog uvrijedit, ne poznajem te, ali iskreno iz tvojih postova nesto mi govori da inace nemas puno samopouzdanja i da si zatvorena i puna sumnje. Nemoj se naljutiti ali promijeni to na sebi, budi vesela i pozitivna, uzivaj u zivotu, i da ti je muz neznam ti kakav uvijek ce pogledati neki bezobrazluk, al nista za to! Uzmi sta ti pripada on nek gleda sta hoce! Budi malo otvorenija spram nekih stvari, ovako si i u njegovim ocima najvjerovatnije nezanimljiva!
Zelim ti puno srece , razgovaraj s njim, to ce ti pomoc, al vjeruj mi vise ce ti pomoc neke suptilne stvari, mami ga pa odbij, izazovi ga i zavedi ga, tu se otkoci! nece ti poslje bit bitno za drugo

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako da prihvatim..?
25.9.2009 11:15:00   
Anoniman
user posted image ja sam najnoviji Anoniman
ono sto je meni zasmetalo Iskrice2 u tvojim postovima sto imam osjecaj da ti neku vrstu "krivnje" prebacujes na sebe kao mozda ja nisam normalna, mozda ja trebam ici kod psihologa...a on nek ostane isti user posted image zasto bi ti mijenjala sebe a ne svidaju ti se njegovi postupci? Isto tako mislim da lezanjem u krevetu i cekajuci njega da dode kod tebe ne mozes nista promijeniti, nije on vidovit da zna sta ti radis i mislis, zeno kreni u akciju nijedan muskarac se nece pozaliti ako ti dodes do njega i zavedes ga, sto raznovrsnije to bolje i sto zesce user posted image i sto vise sexa da nema snage da pomisli na njega kad je sam..u svakom slucaju razgovarajte..zelim ti sve najbolje i vjeruj mi ne opterecavaj se previse nije ni to tako starsno bolje da je sam sa sobom nego ne do Bog sa drugom

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *