|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam sretna jer... :)
14.11.2009 14:55:10   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: skvo

IZVORNA PORUKA: Ilhana

... sam napokon uspijela poslati Umcetu njenu narucenu robicu... jipppiii... bicu jos sretnija kad vidim kako joj to stoji =)


A, ja jos sretnija.......user posted image user posted image user posted image


Danas sam sretna, jer se Umco modira citav dan u novim stvarima,,,,,,user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Danas sam sretna jer... :)
14.11.2009 16:20:31   
maja78 RR
Danas sam jako sretna jer su kumovi postali po drugi put roditelji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Danas sam sretna jer... :)
15.11.2009 8:27:33   
Anoniman
Jer je mm i meni danas 115 mjeseci kako smo skupa user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Danas sam sretna jer... :)
15.11.2009 9:16:41   
mojbebac
..... jer je meni i mmdanas prva godisnjica braka .....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Danas sam sretna jer... :)
17.11.2009 13:30:08   
lara 33
Ja zatrudnila 10-ta sedmica, a dragi mi dobio posao. Jest na odredjeno al sad u ovim vremenima je sve na odredjeno.
Ja sam sretna sto se kaze kao Nova godina...

user posted image

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Danas sam sretna jer... :)
17.11.2009 14:30:20   
Niobe
Cestitam, jako je lijepo ovakvo nesto procitati user posted image user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu lara 33)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Danas sam sretna jer... :)
18.11.2009 11:55:33   
remzy
...mi je 9-ta godisnjica braka!!!user posted image user posted image
MM kaze svaki put kaze zeno svaka naredna je najteza!!user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Danas sam sretna jer... :)
18.11.2009 19:11:21   
mama_debeljuca
Očistila kamin!! Baš mi je lijep, divna li je vatrica, romantika.....user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Danas sam sretna jer... :)
18.11.2009 21:56:44   
acudesa
IZVORNA PORUKA: remzy

...mi je 9-ta godisnjica braka!!!user posted image user posted image
MM kaze svaki put kaze zeno svaka naredna je najteza!!user posted image user posted image


pa sretna vam bila, ova i još mnoge u još većoj srećiuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Danas sam sretna jer... :)
19.11.2009 8:09:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: remzy

...mi je 9-ta godisnjica braka!!!user posted image user posted image
MM kaze svaki put kaze zeno svaka naredna je najteza!!user posted image user posted image
 
 

Pa nek je hairli i sa srećom,da ih još puno,puno dočekati u zdravlju i veselju



(odgovor članu remzy)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Danas sam sretna jer... :)
19.11.2009 8:31:12   
sanjica
Danas sam sretna jer sam saznala da su brat i sestirca iz doma za napuštenu djecu "Egipat" usvojena i da ih je usvojila jedna krasna obitelj u Hercegovini. Inače, oni su moji dalji rođaci, koje je majka napustila i udala se, a otac im je umro nestretnim slučajem. Posjećivala sam ih, razgovarala s njima, ponekada odnijela nešto odjeće i drugih sitnica da im bar malo pružim svoje ljubavi, da znaju da netko misli na njih. Drago mi je da će napokon osjetiti toplinu doma i obitelji, te se nadam da će im nova obitelj znati pružiti dovoljno ljubavi i usmjeriti ih na pravi put. Dragi moji pilići želim vam svu sreću ovoga svijeta, puno ljubavi i zdravlja i da ih dragi Bog čuva od svakoga zla na ovom svijetu, jer dovoljno su propatili.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Danas sam sretna jer... :)
19.11.2009 8:45:48   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: sanjica

Danas sam sretna jer sam saznala da su brat i sestirca iz doma za napuštenu djecu "Egipat" usvojena i da ih je usvojila jedna krasna obitelj u Hercegovini. Inače, oni su moji dalji rođaci, koje je majka napustila i udala se, a otac im je umro nestretnim slučajem. Posjećivala sam ih, razgovarala s njima, ponekada odnijela nešto odjeće i drugih sitnica da im bar malo pružim svoje ljubavi, da znaju da netko misli na njih. Drago mi je da će napokon osjetiti toplinu doma i obitelji, te se nadam da će im nova obitelj znati pružiti dovoljno ljubavi i usmjeriti ih na pravi put. Dragi moji pilići želim vam svu sreću ovoga svijeta, puno ljubavi i zdravlja i da ih dragi Bog čuva od svakoga zla na ovom svijetu, jer dovoljno su propatili.


user posted image user posted image user posted image user posted image Bas mi je drago.

(odgovor članu sanjica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Danas sam sretna jer... :)
21.11.2009 16:11:20   
mama_debeljuca
Došla mi mama, iznenada, a nisam je vidjela od 1. avgusta! Tako sam sreeetna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Danas mi je divan dan user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Danas sam sretna jer... :)
21.11.2009 16:33:58   
adannn
IZVORNA PORUKA: remzy
r
...mi je 9-ta godisnjica braka!!!user posted image user posted image
MM kaze svaki put kaze zeno svaka naredna je najteza!!user posted image user posted image


Draga ženo,pa nisam ni znalauser posted image
Evo sa malim zakašnjenjem,čestitam na godišnjici:-)Da ih doživiš sa svojim dragim još puuuno,uz svoje pačiće i puuuno zdravlja,sreće i ljubavi želi ti Selma:-)))Ljubi djecu


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Danas sam sretna jer... :)
21.11.2009 16:41:48   
Anoniman
...sam saznala da je s bebom sve redu, da je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
...mi dolaze moja Farah, roditelji i bratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
...je danas 8.godina kako smo dragi i ja zajedno

(odgovor članu adannn)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Danas sam sretna jer... :)
21.11.2009 17:56:33   
ledy blue
user posted image user posted image user posted image Phuljice čestitam ..na svimu  lijepom sto ti se desava...Uživaj u svoj sreci ! 

< Poruku je uredio ledy blue -- 21.11.2009 17:57:03 >


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Danas sam sretna jer... :)
21.11.2009 18:05:36   
almai
mi je muz iznenada dosao.... samo je se pojavio na vratima i bas nas je iznenadio ...vidjeli se nismo 3mj. i dugihhhh 1800km je presao sa nama samo da bi bio 1dan.Nama je ovaj Bajram malo uranio nego inace i bas smo sretniii

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Danas sam sretna jer... :)
21.11.2009 19:04:21   
Dida79
Danas sam sretna jer mi je 10-ta godisnjica braka.Dragi mi je kupio prelijep buket cvijeca i kaze da ima jos jedan poklon za mene ali cu to dobiti samo da dijeca zaspuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Danas sam sretna jer... :)
21.11.2009 21:37:17   
mojbebac

.....jer sam provela divan dan sa svoje dvije najvece srece .....


_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Danas sam sretna jer... :)
21.11.2009 22:07:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ledy blue

user posted image user posted image user posted image Phuljice čestitam ..na svimu  lijepom sto ti se desava...Uživaj u svoj sreci ! 



Hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Danas sam sretna jer... :)
22.11.2009 0:38:31   
remzy
IZVORNA PORUKA: almai

mi je muz iznenada dosao.... samo je se pojavio na vratima i bas nas je iznenadio ...vidjeli se nismo 3mj. i dugihhhh 1800km je presao sa nama samo da bi bio 1dan.Nama je ovaj Bajram malo uranio nego inace i bas smo sretniii



user posted image user posted image user posted image user posted image za muza a i za vas!!!
vjeruj mi da sam sad i ja sretna!!user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Danas sam sretna jer... :)
22.11.2009 0:41:41   
remzy
IZVORNA PORUKA: adannn

IZVORNA PORUKA: remzy
r
...mi je 9-ta godisnjica braka!!!user posted image user posted image
MM kaze svaki put kaze zeno svaka naredna je najteza!!user posted image user posted image


Draga ženo,pa nisam ni znalauser posted image
Evo sa malim zakašnjenjem,čestitam na godišnjici:-)Da ih doživiš sa svojim dragim još puuuno,uz svoje pačiće i puuuno zdravlja,sreće i ljubavi želi ti Selma:-)))Ljubi djecu




hvala mila!!!
ti si stvarno user posted image i prvom prilikom kad budem isla kroz,za ...Tuzlu  moram da te upoznam!!!user posted image
pusa tebi i Nejri!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Danas sam sretna jer... :)
22.11.2009 12:58:20   
Niobe
Ne znam!!
al prosto bih zagrlila cijeli svijet user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Danas sam sretna jer... :)
22.11.2009 13:01:41   
almai
IZVORNA PORUKA: remzy

IZVORNA PORUKA: almai

mi je muz iznenada dosao.... samo je se pojavio na vratima i bas nas je iznenadio ...vidjeli se nismo 3mj. i dugihhhh 1800km je presao sa nama samo da bi bio 1dan.Nama je ovaj Bajram malo uranio nego inace i bas smo sretniii



user posted image user posted image user posted image user posted image za muza a i za vas!!!
vjeruj mi da sam sad i ja sretna!!user posted image



hvala remzy


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Danas sam sretna jer... :)
24.11.2009 14:39:18   
SdZ
Sretna sam jer sam se probudila zdrava(prilicno)user posted image i.................kupila sam majicu koju vec dugo hocuuser posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *