|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.10.2009 20:26:02   
Anoniman
da nemate kakav recept da mu skuham ha,ha-ma lahko je vama mene moj safato pa bi da reda mene vise stiduser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.11.2009 20:51:35   
Yuna
MM je mislio da želi više, ali u zadnje vrijeme mu se mišljenje promijenilo.user posted image user posted image
Ja se ne bih bunila da imam punooo djece, a da on zarađuje pare. To je idealno.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.11.2009 20:59:26   
fatimica09
Kazu da je najbolje sredstvo za kontracepciju andol i cvrsto drzati medju koljenima...user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.11.2009 21:15:07   
acudesa
3user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.11.2009 21:19:18   
Yuna
A niš, ti fino koristi zaštitu, a on neka lupa u prazno.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: koliko vasi m zele djece?
12.11.2009 21:39:51   
dzeni_nl
Za razliku od vasih muzeva, mm izgleda ne zeli nijedno. Necega se boji, samo ne znam cega? Finansije nisu u pitanju.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: koliko vasi m zele djece?
14.11.2009 22:39:00   
Yuna
A ti onda suprotnu metodu, kao koristi pilule, a zapravo ne. user posted image


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: koliko vasi m zele djece?
15.11.2009 0:05:27   
Anoniman
mm želi onoliko djece koliko ću mu ja roditi i koliko Bog da.user posted image  

(odgovor članu Yuna)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: koliko vasi m zele djece?
15.11.2009 14:54:30   
Yuna
E s ovim se slažem Shee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: koliko vasi m zele djece?
15.11.2009 18:30:37   
Anoniman
kaze dosta mu ovo jednouser posted image ozbiljno,nismo u planu vise.......

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Koliko djece žele imati vaši muževi?
18.6.2010 20:51:39   
dada23vk
ja sam trece rodila prije 3 mj a muz je prije pricao da bi 4,kao da bude parni broj...i ja bih,al kad krenu u skolu(on je jedinac pa je mozda to razlog.)Nekako mi je veselije u kuci cim je vise djece i nije im dosadno.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Koliko djece žele imati vaši muževi?
18.6.2010 20:57:32   
koka i po
IZVORNA PORUKA: dada23vk

ja sam trece rodila prije 3 mj a muz je prije pricao da bi 4,kao da bude parni broj...i ja bih,al kad krenu u skolu(on je jedinac pa je mozda to razlog.)Nekako mi je veselije u kuci cim je vise djece i nije im dosadno.



Kapu ti skidam ,ženouser posted image

(odgovor članu dada23vk)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: koliko vasi m zele djece?
18.6.2010 21:52:25   
sara.at
2-3-4 djece on to tako lako prica kao da ce on biti trudan user posted image  samo zezno se u jednom ja ovdje odlucujem kad je kapak user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: koliko vasi m zele djece?
18.6.2010 21:54:51   
Medić*
zeli puno, ali bit ce ih onoliko koliko je dragi Bog odredio

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: koliko vasi m zele djece?
18.6.2010 22:43:06   
jasmin
Ja i muzek nismo odredili broj djece i smatramo oboje da je to odredjivanje suvisno u nasem zivotu.Ako je zivot sazdan s ljubavlju...plodove cemo ubirati dok mozemo.Naravno,ne mislim da cu biti poput masine...zbog radjanja carskim rezom moram praviti razmake,ali ono cime ce nas nas Gospodar nagraditi necu sputavati nekim svojim ogranicenjima.Ako budem zdrava i sposobna...bice slatkih plodova nase ljubavi akobogda.Ja sam suvise mala da se suprotstavljam volji Onog koji je Velik :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: koliko vasi m zele djece?
19.6.2010 8:21:38   
Anoniman
Ja i muž smo se složili da bi još jedno (znači 3) nekaaad kasnije.Na nama je da se "čuvamo" a opet koliko ih nam Bog odredi toliko će ih i biti!

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: koliko vasi m zele djece?
19.6.2010 8:27:13   
Mirkica
koliko BOg dragi da ja bih voljela 3-4 a presretna cu biti i ako mi BOg da ovo zivo i zdravo , mm nesto se niej izjasnio koliko bi volio a vala i ne pricam o tome :))))))jer ipak je to u Bozijim rukama i zivot i smrt pa sta da .


< Poruku je uredio Mirkica -- 19.6.2010 8:31:14 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: koliko vasi m zele djece?
19.6.2010 8:52:45   
Hannica
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja i muzek nismo odredili broj djece i smatramo oboje da je to odredjivanje suvisno u nasem zivotu.Ako je zivot sazdan s ljubavlju...plodove cemo ubirati dok mozemo.Naravno,ne mislim da cu biti poput masine...zbog radjanja carskim rezom moram praviti razmake,ali ono cime ce nas nas Gospodar nagraditi necu sputavati nekim svojim ogranicenjima.Ako budem zdrava i sposobna...bice slatkih plodova nase ljubavi akobogda.Ja sam suvise mala da se suprotstavljam volji Onog koji je Velik :).


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    Bas lijepo receno.Svaka cast. Rastuzila si me ovim rijecima,zao mi sto ne mogu potpisati ovo.Nadam se da cu moci jednog dana aBd.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: koliko vasi m zele djece?
19.6.2010 16:39:44   
jasmin
Hvala ti od srca mila.user posted image

Nije to,akobogda,puno tesko.Ako je lijep zivot,sve je drugo lahko i lijepo,pogotovo ta malena mirisna bica.Znam da je dosta dragih zenica koje bi sve dale da ih mogu mirisati i ja zelim da im se to uskoro ostvari.A kad ti se jednom svidi njihov miris,postanes gotovo ovisna.Pogotovo kad znam da je radjanje produzivanje ljudske vrste,jos ako ih uspijem odgojiti da budu dobre licnosti koje ce znati biti zahvalne svome Stvoritelju...to ce mi biti pravi uspjeh.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: koliko vasi m zele djece?
19.6.2010 16:49:03   
Hannica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Divna si jasmin,svaka rijec ti je na mjestu.Stvarno bih voljela razmisljati na taj nacin,ali sejtani me "spopali" i ne daju mi mira.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: koliko vasi m zele djece?
19.6.2010 16:51:56   
jasmin
Nemoj bona Hannice tako...za sve je pitanje vremena,polahko mila.Kod tebe mi se puno svidja ta tvoja zelja za pozitivnim,vjeruj mi,to je jako dobar znak :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: koliko vasi m zele djece?
19.6.2010 17:25:42   
veda
Moj muz iz svog prvog braka ima sada vec dvoje odrasle djece.Nas dvoje i dok se jos nismo vjencali razmisljali smo o djeci-dobro,ne samo razmisljali vec i radili na tomeuser posted image . Sve koje me ovdje znaju upucene su u to koliko ja zelim jako djete,pa uopce nije bitan broj,vec da bude zivo i zdravo.Isto tako i mm razmislja.Oboje se slazemo sa tim -imacemo djece onoliko koliko to bude Bozija volja.Sto se nas tice moze ih biti i nekoliko,samo da su zivi i zdravi kao sto sam napisala.Kako su djeca mm blizanci on bi jako volio da tako bude i samnom,a ja nemoram pisati koliko bih i ja to isto voljela.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 13:04:04   
Yuna
Ako Bog da dobit ćemo još dvije bebe negdje u ne tako bliskoj budućnosti, ali nadam se ni ne predalekoj.

Treću ćemo planirati, a četvrta nek dođe neplanirano. user posted image

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 13:36:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

drage moje odgovori su vam extra,morat cu nesto primjeniti od savjeta.ma ja svom muzu sam rekla da necu viseuser posted image i to davno,pa je dosao na ideju da mi nudi neke velike cifre za nagradu,ali ja ne pristajem na to-i tu noc kao desi se da pukne kondom a to je on namjerno isprovocirao,a ne priznaje(BEZOBRAZLUK PRAVI OD NJ:)sreca je pa je bilo 2,3 dana poslije mjesecnice mislim da nije uspio.smijem ja njemu sve reci,dogovarati se ali on voli u sve moje licne stvari da se mijesa,ja kad sam htjela spiralu,tablete on gleda da odlucuje za mene,ginekologu me obavezno prati vjerovatno se boji necega.u tri godine sam 3 rodila ali on to ne razumije jer sam sve sama stizala pa mi niko nije ni pomagao,on to nije ni osjetio jer nije morao nista oko djece i kucnih poslova,samo se zna da cudi kad vidi prijatelje,rodake kako mijenjaju pempase i uspavljuju djecu,pomognu u kuhinji,za njega je to nenormalno..ja puno volim djecu i sve im ugadam,nekazem da mozda nekad necu imati volju za jos,ali jednostavno sad nemogu da mislim o tome jer imam puno posla i treba mi mira a on mi stvara samo pritisak.znate li neke dobre tablete koje se mogu slobodno kupiti-nisam ih nikad koristila


vidis nije ovo lose

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 13:41:07   
D_K
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

drage moje odgovori su vam extra,morat cu nesto primjeniti od savjeta.ma ja svom muzu sam rekla da necu viseuser posted image i to davno,pa je dosao na ideju da mi nudi neke velike cifre za nagradu,ali ja ne pristajem na to-i tu noc kao desi se da pukne kondom a to je on namjerno isprovocirao,a ne priznaje(BEZOBRAZLUK PRAVI OD NJ:)sreca je pa je bilo 2,3 dana poslije mjesecnice mislim da nije uspio.smijem ja njemu sve reci,dogovarati se ali on voli u sve moje licne stvari da se mijesa,ja kad sam htjela spiralu,tablete on gleda da odlucuje za mene,ginekologu me obavezno prati vjerovatno se boji necega.u tri godine sam 3 rodila ali on to ne razumije jer sam sve sama stizala pa mi niko nije ni pomagao,on to nije ni osjetio jer nije morao nista oko djece i kucnih poslova,samo se zna da cudi kad vidi prijatelje,rodake kako mijenjaju pempase i uspavljuju djecu,pomognu u kuhinji,za njega je to nenormalno..ja puno volim djecu i sve im ugadam,nekazem da mozda nekad necu imati volju za jos,ali jednostavno sad nemogu da mislim o tome jer imam puno posla i treba mi mira a on mi stvara samo pritisak.znate li neke dobre tablete koje se mogu slobodno kupiti-nisam ih nikad koristila


vidis nije ovo lose


anonimna: trazi da ti isplati retroaktivno za ovo troje - dok sakupi love za cetvrto ti si rahat :))


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *