|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kapice
15.10.2009 20:13:41   
*Seve*
Neki hoces i kapicu koju da ponesem??user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kapice
15.10.2009 21:12:41   
*Seve*
Nekiiiii????

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kapice
15.10.2009 21:17:09   
Okarica
IZVORNA PORUKA: bebbe

Uh... Ja kao luda kupujem kapice u H&Mu, ali moj problem od samog početka je to da naša beba neće kapice. Nije ih htjela kada je bila sasvim mala, cijelo ovo ljeto nikada nam nije uspjelo održati šeširiće i kačketiće na glavi, a evo, ovih dana, kao imam ambiciju da joj stavim kapicu jer je hladno, a ona nema puno kose, pa mi opet ne uspjeva. Ponekad je nekako zavaram kapuljačom, ali kapa - no way! Ima li iko savjet kako naučiti bebose da nose kape ili je to, kao i ovo pitanje, naučna fantastika?


Isti slučaj je i kod nas. Ne znam kako ćemo to riješiti. I nama bi dobro došao neki savjet.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kapice
15.10.2009 22:02:27   
suncan_dan
ja uzimam na zimu kapice samo sa onim da zastiti usi, i naravno da nije pretanka. fB pa hoce da nosi kapu, a i nektjela kad preko cijele godine ima nesto na glavi user posted image ili je zbog sunca, vijetra ili zbog zime user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kapice
15.10.2009 22:34:36   
bebano
IZVORNA PORUKA: Maida RR

Oviese, ja danas kupila kapicu i sal, super je, ima i u orkestri ali ipak preskupo


Maida molim te koliko su kapice u Orchestri? I meni je palo na pamet da sam tamo mogla pogledati, jer stvarno imaju medene stvari, ali sam pretpostavila da su kapice skupe.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kapice
15.10.2009 22:36:42   
bebano
IZVORNA PORUKA: sarayka

Plizz postavite kape iz oviesse.... user posted image


Sarayka ova moja je za decka, a s obzirom da ti imas curicu mislim da ti nece odgovarati user posted image . Ali moram ti reci da imaju ljepsi izbor za curice. Zaista.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kapice
15.10.2009 22:38:14   
sarayka
Hvala bebano no problem, mislila sam da prodjem lako jer nemam vremena da odem...Hvala i pusaaauser posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kapice
15.10.2009 22:50:40   
mojbebac
ja sam danas bila u orchestri, i svasta smo kupile ali kapicu ne i nikako nam se ne da da nadjemo neku koja nam odgovara pa vas molim ako je neko skoro negdje vidio neku lijepu za cure  da mi javi .... pozdrav!!!

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kapice
17.10.2009 0:55:57   
suncan_dan
meni oni imaju slatki kapica user posted image

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kapice
17.10.2009 18:53:52   
new mama
Ja sam danas kupila Ajni kapicu i sal u Oviesse u BBI centru imaju super izbor tako da znateuser posted image ,a ima kapica i salova i u Zari na Dobrinji tek stiglo,eto da vam javimuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kapice
17.10.2009 19:11:07   
new mama
user posted image
evo kapice i sala
user posted image
a evo curiceuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kapice
4.11.2009 2:03:04   
Visnja RR
moram u potragu sa kapicom i rukavicama... gdje naci rukaviceuser posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kapice
4.11.2009 6:51:01   
Anushka
bebbe, okarice, isti problem imamo, i ja stavljam kapuljacu i nju navlaci preko glave, pokusava je skinuti ali eto, to i nekako opstane, kape nikako, kako je ja stavim tako on skineuser posted image  

a rukavice sam mu nasla kod nas u Ze u robnoj kuci, sa 5 prstica i sa 1 prstom, bilo je izbora..

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kapice
4.11.2009 7:48:34   
merima_s
Accessorize u BBI-u ima super kapica, salova i rukavica za djevojcice i sve je po 20 KM.





_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kapice
4.11.2009 9:53:26   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moram u potragu sa kapicom i rukavicama... gdje naci rukaviceuser posted image



I nama je ovo bio problem .. gdje naci.  Na kraju smo kupile na stolovima na bascarsiji divne - ima i sa samo jednim prstom a i sa pet. Bas su min ekako slatke i kostale 3 km. One ranije moja nije htjel ani da vidi ove su joj nesto bas drage :) Nadam se da ce tako i ostati :)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kapice
4.11.2009 12:15:16   
Suzana
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moram u potragu sa kapicom i rukavicama... gdje naci rukaviceuser posted image



I nama je ovo bio problem .. gdje naci.  Na kraju smo kupile na stolovima na bascarsiji divne - ima i sa samo jednim prstom a i sa pet. Bas su min ekako slatke i kostale 3 km. One ranije moja nije htjel ani da vidi ove su joj nesto bas drage :) Nadam se da ce tako i ostati :)




Uh, i nama trebaju male rukavice (nano, nano, kako se nisi sjetila da nam rukavice doneseš iz AmerikU heheh). Mamina principessa, thanks za info!


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kapice
4.11.2009 13:22:17   
Adana
Mi smo u DMu kupili slatku kapu i rukavice. Za bebe iznad godine dana. user posted image  Premedeno. Ima crvene i bijele boje, koliko sam vidjela. Rukavice su sa jednim prstom. A rukavice sam vidjela i na pijaci na Otoci, djeluju mi dovoljno male. user posted image A kao sto je gore spomenuto ima rukavica i kapa po Carsiji kod ulicnih prodavaca.

< Poruku je uredio Adana -- 4.11.2009 13:32:40 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kapice
4.11.2009 13:31:42   
Adana
Ovo smo kupili u DMu, 13,5KM. Meni je premedeno, i koliko se sjecam ima jos u crvenoj boji.

user posted image

A ovu kapicu je dobila Asja kada je imala nekih 6 mjeseci, i kupljena je u blizini Begove dzamije, kod nekog cike na stolu, vani sto prodaje. miiiiislim da je bila 5KM. Tada joj je bila malkice velika, ali upotrebljiva, a sada joj je taman. user posted image

user posted image

Srecom nemam problema sa Asjom stos e tice kapa, sesira, snalica, traka i sl. user posted image  Mada u zadnje vrijeme skida rukavice, nesto joj merak. Znaci ne buni se da joj stavim, pruza ruku i sve, ali onda se malo igra i svuce ih sva sretna. user posted image

< Poruku je uredio Adana -- 4.11.2009 13:34:04 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *