|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Perut???
29.4.2010 22:57:31   
Hanady RR
evo frenki post smo pisale u isto vrijeme i imamo isto iskustvo...znači moj savjet bi ti trebao pomoći. Kraste od šampona koji je nmjenjen portiv peruti su meni su gore od same peruti.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Perut???
29.4.2010 22:57:35   
acudesa
ma garant, sad ću ja to lijepo da izignorišem...i gledam film sa dragimuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Perut???
29.4.2010 22:57:48   
frenkoza
salmy isla sam u apoteku na pregled kose... isla i moja mama... i mm ... u razlicitim terminima... za potpuno razlicite stvari i dijagnozu nam je dala potpuno isti proizvod da kupimo koji kosta oko 65 km.... a par prijateljica ih je isto koristilo i nidje veze.... ja mislim da je mama cak i kupila tu pjenu i to, ali da nije koristila, pa cu bas uzeti od nje da probam..... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Perut???
29.4.2010 23:02:13   
Hanady RR
neće ti pomoći frenki...opet ćeš imati ranice...svi šanponi koji su za uklanjanje peruti meni izazivaju ranice. <češće pranje kose, masiraj glavu kad pereš, nemoj se često fenirati ili peglati jer time iušuješ vlasište i mjenjaj šampon, ja sam kosritim šaumu, pa nakon nje nivein, pa onda palmolive i tako dalje kontaš. Al kosu perem svaki 4 dan nekada čak i 3 umjesto sedmično kako sam oprije kod frizera radila.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Perut???
29.4.2010 23:11:00   
frenkoza
pokusacu... moram nesto uraditi.... jer ovo je zaista ludilo.... ma nije meni zao dati pare za nesto sto valja i sto ce mi pomoci... davala sam za Vichy tolike pare dok mi je pomagao... nekad je kostao 19.5, nekad 21... sad 23... al hajd... samo mi se cini da cim se neki proizvod pocne koristiti i procuje se za njega, odmah mu skoci cijena, a opadne kvalitet....
sjecam se kad sam otisla u apoteku i popricala sa zenom ona mi dala nekoliko onih testera - kaze nemoj bacati pare ako ti ne odgovaraju.... i meni je skoro nestala perut od samih tih testera....
ali ovo sad je uzas zivi....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Perut???
29.4.2010 23:12:41   
marny
oronazol šampon sam ja koristila i meni je pomogao.
Prhut ti se javlja kada gljivice ovladajuuser posted image  stoga je poželjno liječiti jer zna gadno svrbiti, a da ne kažem kako ružno izgleda na crnoj odjeći, one ljuskiceuser posted image , al opet zavisi od inteziteta.
Jednom je jedan lik stajao u redu ispred mene, meni došlo lošeuser posted image
meni se to javilo kada sam nešto bila pod stresom na poslu, neznam jel to povezivouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Perut???
29.4.2010 23:18:07   
frenkoza
ja bih zaista volila naci nesto sto LIJECI perut... znaci LIJEK.... jer svi ovi samponi su samo privremeno sredstvo za uklanjanje peruti koja se stalno vraca....

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Perut???
29.4.2010 23:29:09   
Hanady RR
e da ja sam pila od natural velta vitamine za kosu i nokte... i zaista djelotvorno. To sad ne uzimam jer dojim malenu pa još koristim prenatal ali kako ćemo ubrzo prestati dojiti to ću opet da kupim. ja sam inače to kupila po preporuci doktora prije udaje jer su mi otpale trepaviceuser posted image ...i nakon toga su narasle ali kad sam zatrdnila opet sam bez njih ostala...sad ponovo moram na tretman dok bebi prestane dojiti. ovi vitamini menis u pojačali kvalitet kose, opadanje je preestalo uz sve navedeno štop radim perut nisam imala i zaista su djelotvorni.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Perut???
29.4.2010 23:34:23   
frenkoza
a draga cuj otpale ti trepavice... nikad to nisam cula da se nekome dogodilo... i da su ponovo narasle... a tobejaRabbi.... svasta.... ne mogu sebi da dodjem... pa sta ti je dok rekao... koji je razlog???

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Perut???
29.4.2010 23:39:50   
Hanady RR
samo gornje...to mis e desilo prvi put kada sam spermala maturu...ja inače nosim dioptriju i imam očni pirtisak i diptrija mi je na jednom oku - na drugom + pa zbog toga kad sam pod opterešenjme dođe do opadanja trepavica. nekako se to vezuje za pad imuniteta...neko dobije herpes meni otpadnu trepavice. šminkom to korigujem, niko i ne zna dok mu na kežaem ali iapk moje oke su puno ljepše sa trepuškama. e sad ja sam sa svojim fakultetom i svojim poslom u stalnom opterećenju korištenja očiju a vitamine koje unosim beba uzima i tako...
sreća samo da su mi narasle za vjenčanje...joj crkla bih da sam na vjenčanje otišla bez trepavica...i da narastu potpuno site kao nekada...ali čim ne pazim one otpadnu i evo sada počnu da rastu ali ujutro pun jastuk trepuškiuser posted image user posted image user posted image nemogu ostati jer je ta upala od opterećenja konstantna aja sam u stalnom zamoru očiju. samo natural velt mi je pomogao i ricinusovo ulje koje mažem navečer perd spavanje. ne jedno ili drugo nego obe terapije zajedno.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Perut???
29.4.2010 23:50:36   
frenkoza
e probacu i ja te naturalove tablete za kosu i nokte... inace su mi njihovi proizvodi OK.... samo se nadam da mi se od vitamina nece otvoriti apetit  user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Perut???
30.4.2010 3:16:56   
nasa princezica
Ja isto neznam sta da radim, jer prije trudnoce nisam imala problema s peruti ,ali posle poroda nemogu nikako da se rijesim pa ni trenutno...ma katastrofa.Probala sam sve vase navedene sampone i nista se nije desilo ni na kratko vrijeme.Jedino sto nisam probala je nivein sampon protiv peruti....to sam se upravo sjetila.Probacu s njim cula sam da je dobar pa cu vidjeti hocel biti rezultata....izludih vise....jos malo pa cu kao kajmak sto se otvara skidati perut kao kapu..user posted image user posted image ...uh fuj nedaj Boze.

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Perut???
30.4.2010 15:28:12   
koka i po
Oronazol šampon i peruti više nema.Imaš ga kupiti u apoteci i košta oko 30 km.Provjereno.

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Perut???
30.4.2010 15:34:41   
vjestica
oronazol i rekonazol su antimikotici i oni mogu pomoći samo ako je perut zbog gljivica

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Perut???
30.4.2010 15:36:23   
koka i po
Hajd ga znaj radi čega je .Meni lično je pomogao

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Perut???
30.4.2010 15:38:34   
Leva
Kako znati da li su u pitanju gljivice?
MM ima perut oduvjek. To je ona velika, suha i izgleda kao da mu komadi glave otpadaju. Probali smo sve moguce vrste sampona ukljucujuci i baby sampone od kojih je perut prerasla u onu sicusnu koje nema gdje nema.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Perut???
30.4.2010 15:40:02   
vjestica
pa zato je najbolje posavjetovati se sa dermatologom
ja nisam htjela na svoju ruku da eksperimentišem sa antimikoticima
meni je vichi zakon, a isprobala sve šampone protiv peruti



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Perut???
30.4.2010 15:43:33   
koka i po
Meni se doktorica smijala kada sam svoju perut definisala kao "velike suhe hljope".Nešto slično kao tjemenjača  i strašno svrbi.Poslije pranja kose ostajale su male ranice.Eto ako ti to izgleda poznato onda bi u ovaj šampon sigurno pomogao.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Perut???
11.5.2010 18:05:03   
vila_7
Samo da vam javim da otkako koristim Balein šampon ali NEUTRALNI ph 5,5 , peruti uopce nemam a svrab je također prošlost. Znaci nema sta nisam koristila od skupih sampona do prirodnih pripravaka, i nikad nista! A imala sam nekad tu perut kao ljuspice pa ih mozes fino skinuti prstima, a nekad skroz onu masnu sto ostaje ispod nokta FUJ! Uglavnom...sad nemam nijednu! Pa eto meni je uspjelo sa tim šamponom...nadam se da ce i vama

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Perut???
11.5.2010 18:10:15   
Ben 10
Na svim šamponima piše ph neutralan 5,5,daj kakve je boji i ostalo...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Perut???
11.5.2010 18:25:15   
vila_7
Bijeli je, i ima svjietlo plave boje user posted image ako mozes skontati, i ima perušku naslikanu. Pokusat ću naći na internetu sliku, ali ako ne mognem nadam se da ce i ovo pomoci! Ah da, mislim i da stampanim slovima piše MED.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Perut???
11.5.2010 18:31:15   
vila_7
http://www.beauty-mania.rs/censura/images/product/56/600/61c04a79.jpg

evo ti slika


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Perut???
11.5.2010 19:39:23   
acudesa
kako sam ja godinama imala problem sa peruti, skontala sam da sam alergična na amonijak u bojama za kosu, koristim boje bez amonijaka i to je to-problem riješen (plus head & sholders)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Perut???
11.5.2010 19:45:07   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

kako sam ja godinama imala problem sa peruti, skontala sam da sam alergična na amonijak u bojama za kosu, koristim boje bez amonijaka i to je to-problem riješen (plus head & sholders)


Acudesa ista stvar kod mene samo sto ja nekoristim head and shoulders jer sadrzi neki sastojak koji se stavlja u asfalt koji je stetan za kozu osjetljivu....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Perut???
11.5.2010 19:47:45   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


sadrzi neki sastojak koji se stavlja u asfalt koji je stetan za kozu osjetljivu....

šta kažešuser posted image user posted image user posted image  majko mila

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *