|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
18.1.2013 23:18:22   
muzika_7


Nova grupa u muzičkoj igraonici je formirana i popunjena. Hvala svima za interes. :) U planu je pokretanje još jedne grupice koja će startati za par tjedana.. Prijave su otvorene... user posted image

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
19.1.2013 20:18:22   
zagy
Ima li neko broj tel. ili vise podataka o jazz dance-u na Grbavici za malu raju? Hvala

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
19.1.2013 20:37:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: zagy

Ima li neko broj tel. ili vise podataka o jazz dance-u na Grbavici za malu raju? Hvala

Javna Ustanova Međunarodni centar za djecu i omladinu Novo Sarajevo
Kemala Kapetanovića 17
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Telefon: +387 (0)33 641 789
Telefon/Fax: +387 (0)33 641 895
E-mail: mladi.sarajevo@bih.net.ba
Web: www.mladi.ba

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
1.4.2013 22:17:26   
zagy
Može li mi neko poslati broj na koji se mogu raspitati za balet u Jelićevoj ulici ?

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
1.4.2013 22:23:47   
R&T@

IZVORNA PORUKA: zagy

Može li mi neko poslati broj na koji se mogu raspitati za balet u Jelićevoj ulici ?


Pokusaj na
033 232-594
033 232-595

user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
15.9.2013 20:32:30   
amra_sa
Kontam da upišem ovu svoju na rimtmičku gimnastiku, 3.7 mj valjda mi nije rano user posted image
Gdje vi vaše cure vodite ? Ima ovdje u Fatima Gunić i na Dobrinji, koliko znam.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
17.9.2013 21:11:34   
Full Moon
Mi veceras isli na prvi cas ritmicke u Yout Housu, pa ima li iko iskustva, vrijedi li voditi dijeteuser posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
18.9.2013 21:54:37   
škorpija
mi smo malca upisala u neku školu proakademija ili tako nešo u petak je prvi termin, pa ću javiti utiske,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
18.9.2013 21:58:22   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo malca upisala u neku školu proakademija ili tako nešo u petak je prvi termin, pa ću javiti utiske,

da nije Aka - demija?


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
18.9.2013 22:00:28   
škorpija
nije, evo ova http://b40.ba/proacademia/ , kupili ponudu na ekuponu pa ćemo probati

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
18.9.2013 22:03:52   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija

nije, evo ova http://b40.ba/proacademia/ , kupili ponudu na ekuponu pa ćemo probati

super..sretno pa javite utiske

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
18.9.2013 23:02:16   
Full Moon
skorpija, je li jos aktivna ponuda na kuponuuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
18.9.2013 23:08:49   
škorpija
nažalost nije, mm kupio ima 10 dana

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
18.9.2013 23:11:13   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: škorpija

nažalost nije, mm kupio ima 10 dana


Grrr, hahaah, cula sam za to pa pitam, mislim za ponuduuser posted image
Ali mi se cini da je akademija vise za djecake, u svakom slucaju pisi utiske, ok?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
19.9.2013 0:26:13   
Adana
Nakon 10ak mjeseci plivanja, Asja je sada krenula na balet. user posted image Sutra joj je drugi čas... vidjećemo dokle će biti zanimljivo. user posted image

A prošle godine je išla mjesec dana u neku školu sporta, i to nam se baš svidjelo, ali nismo nastavili... Mislim da se zvala sportska akademija Score.
Ako je iole slično to na što će tvoj maleni ići Škorpija, milsim da će mu biti zanimljivo. user posted image

< Poruku je uredio Adana -- 19.9.2013 0:31:05 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
21.9.2013 11:13:50   
škorpija
evo da se javimo s utiscima s prvog treniga u proacademiji, nalaze se kod hotel sarajevo, u zgradi firme primus balkan, sala je lijepa i topla, sa mekanim podom, pored sale je kafić gdje mama može piti kafu tih sat vremena treninga, (to je jaaako važnouser posted image ). u našoj grupi u pola 7 bilo je 11 djece, 10 dječaka i jedna djevojčica i dva trenera, jako mlada momka.

ima i svlačiona, i djeca trebaju imati trnerku i obavezno čiste patike, znači ne one u kojima su došli, sala je nedavno okrečena, odmah se osjeti mirisuser posted image . trening je počeo na vrijeme, malo su se zagrijavali trčkaranjem, onda su igrali raznih igara, tipa jedan ganja djecu, kad nekog ihvati tj se zaledi i odledi se tek kad mu neko dijete prođe ispid raširenih nogu, ili trče i koga uhvate taj im se mora priključiti u zmiju itd. malci od 4,5 godine su pravi telići i teško su skontali šta trebaju raditi ali barem smo se mi roditelji napolju valjali od smijeha, ima ogromni stakleni portal i možete gledati trening. onda su vježabli na strunjači, provlačenje ispod prpreka, puzanje, stoj na rukama uz pomoć trenera itd, onda su igrali nogomet, adin je zabio goluser posted image , ali na kraju je rečeno da je nerješeno, a većina malih igrača su krali loptu, uzimali je u ruke i trčali s njom po sali. na kraju su izvodili vježbe, e tu jedino imam malu zamjerku, treneti im pokažu vježbu i očekuju da ovo znaju ponoviti, 2-3 fakat zna, ovi ostali niđe veze, e znači treba trener svakoga od njih postaviti u pravi položaj. e najvažnije od svega ajdin je oduševljen, jedva čeka naredni trening koji je u utorak

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
27.9.2013 22:01:40   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

evo da se javimo s utiscima s prvog treniga u proacademiji, nalaze se kod hotel sarajevo, u zgradi firme primus balkan, sala je lijepa i topla, sa mekanim podom, pored sale je kafić gdje mama može piti kafu tih sat vremena treninga, (to je jaaako važnouser posted image ). u našoj grupi u pola 7 bilo je 11 djece, 10 dječaka i jedna djevojčica i dva trenera, jako mlada momka.

ima i svlačiona, i djeca trebaju imati trnerku i obavezno čiste patike, znači ne one u kojima su došli, sala je nedavno okrečena, odmah se osjeti mirisuser posted image . trening je počeo na vrijeme, malo su se zagrijavali trčkaranjem, onda su igrali raznih igara, tipa jedan ganja djecu, kad nekog ihvati tj se zaledi i odledi se tek kad mu neko dijete prođe ispid raširenih nogu, ili trče i koga uhvate taj im se mora priključiti u zmiju itd. malci od 4,5 godine su pravi telići i teško su skontali šta trebaju raditi ali barem smo se mi roditelji napolju valjali od smijeha, ima ogromni stakleni portal i možete gledati trening. onda su vježabli na strunjači, provlačenje ispod prpreka, puzanje, stoj na rukama uz pomoć trenera itd, onda su igrali nogomet, adin je zabio goluser posted image , ali na kraju je rečeno da je nerješeno, a većina malih igrača su krali loptu, uzimali je u ruke i trčali s njom po sali. na kraju su izvodili vježbe, e tu jedino imam malu zamjerku, treneti im pokažu vježbu i očekuju da ovo znaju ponoviti, 2-3 fakat zna, ovi ostali niđe veze, e znači treba trener svakoga od njih postaviti u pravi položaj. e najvažnije od svega ajdin je oduševljen, jedva čeka naredni trening koji je u utorak

evo večeras bili na 3. treningu i Ajdina oduševljenje ne popušta, ne zna šta bi od sreće na treningu, jedino se bojim kad zahladi kako će biti jer on bude mokar kao čep kad završi, moram mu i gaće ponijeti da presvučemuser posted image , ali o tom-potom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
28.9.2013 18:42:44   
Leena

IZVORNA PORUKA: Adana

Nakon 10ak mjeseci plivanja, Asja je sada krenula na balet. user posted image Sutra joj je drugi čas... vidjećemo dokle će biti zanimljivo. user posted image

A prošle godine je išla mjesec dana u neku školu sporta, i to nam se baš svidjelo, ali nismo nastavili... Mislim da se zvala sportska akademija Score.
Ako je iole slično to na što će tvoj maleni ići Škorpija, milsim da će mu biti zanimljivo. user posted image


I Esma je krenula na balet pocetkom septembra i sva je odusevljena, raduje se svakom casu user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
28.9.2013 20:21:55   
Full Moon
Ako nije tajna, gdje ih vodite na balet, moja ceka da krenu casovi u Yout housu, a nemam pojma ko vodi dolje????

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
29.9.2013 15:13:15   
Adana
Asja ide na časove baleta u Centar za kulturu u ulici Jelića, kod Katedrale. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
29.9.2013 19:35:17   
Leena
I Esma isto user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
29.9.2013 20:42:11   
Full Moon
Hvala na info, to nam je dalekouser posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
29.9.2013 20:50:30   
R&T@
Nama je blizu...

Dajte vise informacija...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
30.9.2013 12:50:38   
canim
Od koliko godina primaju djecu na balet user posted image ima li jos kakva aktivnost za djecu od 3 godine user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gi...
1.10.2013 0:24:49   
Adana
Evo vam broj učiteljice pa je nazovite i sve se raspitajte: Brižita 061 132 129

Imaju grupe po godinama, i naravno različiti termini. :)

Grupe su po godinama: 3-4, 4-5, 5-6, pripremni 6-7, i pripremni 7-12 godina.
Termini su ponedjeljkom i četvrtkom. I utorkom i petkom. U 3 termina od 17:15 do 20h. Čas traje 45 minuta.

Košta 40KM mjesec dana, i plača se do 25. u mjesecu za tekući mjesec.

Kada smo došli prvi put mogli smo ući u salu i vidjeti kako čas izgleda. Uglavnom učiteljica savjetuje da se neobavezno dođe na 2-3 časa, pa ako i tada, i dijete i vi, želite da ide na časove da kupite opremu i uplatite članarinu. :)

Od opreme trebaju štramplice ili helankice, triko/bodi/uža majica, suknjica i one papice-baletankice kao za fizičko. :)
Mislim da sam čula da štramplice trebaju da su bijele. :)
Asja nosi sviiiiijetlo roze štramplice, triko i suknjicu (tzv. tutu skirt)...

< Poruku je uredio Adana -- 1.10.2013 0:29:42 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *