|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: skola plivanja za male
26.9.2011 21:32:15   
bambi7
Nasla sam na netu na njihovoj str.cini mi se 4-5 god. od 13.10 da krece, sad me zanima postupak prijave i kakvi su treneri uglavnom opcenito misljenje

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: skola plivanja za male
26.9.2011 23:02:26   
M kao Mama
Na Olimpijsko bazenu Otoko mislim da u ovom trenutku radi 2o plivačkih i 5 vaterpolo klubove, te jedan ili dva ronilačka, ja znam da nikada ne bih upisala dijete u klub što dre ovi sa Otoke, ja tu djecu gledam evo četri puna mjeseca, uzrasta moje Laje ništa nisu naučili sem da se drže za ruke i skaću po vodi. Moja Lajla prliva, već nakon skoro dva mjeseca se sama pustila i proplivala, ja sam prezadovoljna ovim klubom, zaista treneri iz L kluba su jedini koji ulaze u vodu i rade sa djecom dok drugi djeci bacaju kanafe i tretiraju ih kao cuke, oni kruže oko bazena. Ja uvijek kažem veliko hvala članici našeg portala taurus koja me je uputila u ovaj klub u kojem smo mi.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: skola plivanja za male
26.9.2011 23:18:48   
bambi7
Mozes li mi plizzz poslati konkretno kod koga vi vodite malu a kod koga da ne vodim, da ne lutam bezze. Lejla ima 4,5 god i koliko sam skontala ide u taj prvi stadij ili kako se vec zove taj stepen...A vala ako ce samo skakutati u vodi tako je mogu i ja nauciti.

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: skola plivanja za male
19.1.2012 22:10:58   
R&T@
Taurus i mama alma, mogu li na ovoj temi konkretni podaci, molim vas...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: skola plivanja za male
19.1.2012 22:21:10   
M kao Mama
Draga šta te zanima, piši na PP, a ja ti odgovorim, ipak da ne reklamiramo

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: skola plivanja za male
19.1.2012 22:30:36   
taurus
ne znam šta te najviše interesuje...vidim da si na drugoj temi pisala da se bojiš bazena
i sama sam bila takva, bojala sam se da ne dobije neku kožnu bolest, da se ne prehladi itd

prošle godine u januaru je išao mjesec dana u školu plivanja na olimpijskom bazenu
prethodno sam se dobro informisala...na oglasnoj ploči bazena ima nalaz vode izdat od zavoda za javno zdravstvo, gdje je naveden hemijski i mikrobiološki sasatav vode, koji je uredan...takve analize se rade svaki mjesec
temperatura vode je 25 stepeni, temperatura zraka mislim 28 (nemoj me držati za riječ, slabo pamtim brojke)
djeca se prije ulaska u bazen obavezno tuširaju, a nakon treninga takođe se tuširaju...ima tople vode u izobilju i stvarno je toplo unutra..znam da je sve čisto jer sam silazila u svlačionice i sve provjerilauser posted image , non-stop ima nekoliko čistačica zaduženih za održavanje higijene

nakon treninga dobro osušimo kosu, stavimo kapu i kapuljaču i pravac u auto

opet smo počeli sa treninzima od oktobra prole godine i hvala Bogu nikada nije bio bolestan
evo večeras smo bili...a išli smo i kada je vanjsak temperatura bila -7...još kada vidim koliko djece dolazi ne razmišljam o prehladama

što se tiče klubova...imaš ih dosta...mi smo se odlučili za ovaj jer nam odgovaraju termini
ima klubova kod kojih su treninzi od 17 sat, pa nam to nije odgovaralo...mi idemo nekada od 18 a nekada od 19 i 30
kod nas su termini 4 puta sedmično i plačamo 60 km mjesečno

ako te još nešto interesuje samo pitajuser posted image

< Poruku je uredio taurus -- 19.1.2012 22:31:00 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: skola plivanja za male
19.1.2012 22:38:44   
R&T@
Hvala vam, objema...user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: skola plivanja za male
19.1.2012 22:41:08   
taurus
tajra sad nešto razmišljam...tebi je olimpijski bazen daleko, ali imaš i na DIF-u bazen pa se raspitaj

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: skola plivanja za male
19.1.2012 22:47:44   
R&T@
Zar je on opet "javan"user posted image
Raspitat cu se...

Tamo sam ja svojevremenouser posted image  krila od ucitelja da znam plivati jer nisam htjela u veliki bazenuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: skola plivanja za male
21.5.2012 22:38:01   
mamma mumi
Drage moje, interesuje me da li neka od vas vodi djete u skolu plivanja?Ja cu svog malca u nedelju voditi na otoku, pa me interesuje gdje mogu nabaviti opremu za plivanje i kakva su vasa iskustva?

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: skola plivanja za male
22.5.2013 20:52:16   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Drage moje, interesuje me da li neka od vas vodi djete u skolu plivanja?Ja cu svog malca u nedelju voditi na otoku, pa me interesuje gdje mogu nabaviti opremu za plivanje i kakva su vasa iskustva?


Evi isto pitanjer bih i ja postavila. I da vas još pitam koji kupaći da kupim za malu jednodijelni ili dvodijelni ? Meni nekako ljepši jednodijelni za školu plivanja, samo gdje god sam ušla u radnju, sve se dvodijelni prodaju. I kapu za plivanje, za djevojčicu ?
Kakva je voda u bazenu, da ne fasuje kakvu infekciju toga se isto plašim. Ja ne volim bazene, upravo zbog toga što sam jedne prilike fasovala jaku infekciju, trebalo mi mjesec i po dana da je izliječim.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: skola plivanja za male
22.5.2013 20:55:56   
MicoTico
Amra, u svim sportskim radnjama imaš opremu za plivanje za djecu. Kapice su najbolje silikinske, da je ne čupaju i dođu oko 9-10 KM. Naočale za pl. im u početku ne trebaju, tek kasnije kad uče stilove plivanja. Jednodijelni kostim je najbolji za plivanje.


E da, da dodam, nama je trebao i bade-mantil, veliki peškir i gumene papuče (one kao za plažu)

Kod nas je bazen OK, novo, čisto i uredno. Djeca od moje kume idu već godinama i nisu nikakvu infekciju pokupile.

< Poruku je uredio MicoTico -- 22.5.2013 21:03:10 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: skola plivanja za male
22.5.2013 21:04:31   
amra_sa
Te silikonske kaše i nisu skupe, pogledaću. Danas sam naletila od toliko radnji na jedan jednodijelni, ali malo joj je mali tako da moram dalje tražiti.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: skola plivanja za male
22.5.2013 22:24:50   
jasminah
Imate li neki kontakt za tu skolu plivanja i od koliko godina se djecamogu upisati

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: skola plivanja za male
23.5.2013 10:01:45   
škorpija
imaš na termalnoj rivijeri na Ilidži škola Dami rade cura i momak, ja sam ih gledala super su sa djecom, od 4 godine mogu djeca

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: skola plivanja za male
29.5.2013 21:34:40   
amra_sa
Gledala večeras i nigdje na Skenderiji nisam mogla naći jednodijelni kupaći za djevojčice 3.5 god otprilike. Našla jedan na sniženju ali velik, nisu imali njenu veličinu. user posted image
Pišite ako znate gdje ima lijepih i ne baš tako skupih jednodijelnih kostima za curice.




_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: skola plivanja za male
1.6.2013 10:49:18   
škorpija
amra_sa imaš na fb stranici jednoj (mogu ti poslati na pp link, a žena živi u pejtonu na ilidži) jednodjelni štrumfeta 10 ili 12 KM KM veličina od 104 pa nadalje

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: skola plivanja za male
27.8.2013 16:51:45   
mamina princeza
jel mi neko moze preporuciti plivacki klub ...naime od kraja septmebra imamo namjeru ici na plivanje - kcerka 5 godina....imamo preporuke za klub koji je super al termin je 17 sati a mnei bi vise odgovarlo kasnije jer muz radi to vrijeme i moral abih je ja uvijek voditi a ne znam gdje cu onda s drugim djetetom.... znaci molim vas vidim da ste pisali o nekim drugim klubovima pa da me uputite na pp bar koji su to da su provjereni da bas rade s djecom id a su sigurni .

hvala.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: skola plivanja za male
28.8.2013 9:34:31   
M kao Mama
ja zaista znam da su u Adriatic klubu odlični treneri, moja je l. pretprošle godine proplivala, a ove godine da ne pričam, išla je sa mnom svaki dan dva puta do plovaka, i baš pita nas u vodi jedan čovjek da li trenira prlivanje, reko ne ali je trenira, kaže vidi se kako dijete pliva po držanju tijela i ostalom da je neko učio, zaisza vrijedi, nauče ih pravilno da plivaju, oslobode ih straha,

pogledaj Mamina princezo još Shark ili Stari GRad

jednodjelnih kostima ima na svakoj pijaci, po 15 km, su, obevezno kapicu malo kavlitetniju uzeti, one po dvije km u bingu ništa ne valaju, naočale sam joj odmah kupila, arenine, ali više ih nema, jedne je zijanila prošle, a drugeove godine, bade mantil i neke papuče to je to što treba za bazena

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: skola plivanja za male
28.8.2013 13:51:53   
mamina princeza
hvala ... mislim da cu se za pocetka odluciti za Skolu plivanja bas u organiziaciji Olimpijsko bazena pa kasnije ako bude htejla da se baviprofesionalno plivanjem onda. uglavnom mi svi termini ovih klubova koje sam kontakitrala ne odgovaraju. a meni je za sada da s emalo opusti. mislimd a ce je u pocetku bizti sigurno i strah a rekli su mi da u ovoj skolici idu u mali bazen pa ce jo jbiti lakse za prvi mjesec. kasnije cemo vidjeti :) hvala u svakom slucaju

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: skola plivanja za male
17.9.2013 17:15:36   
bananica
Nama je veceras prvi dan, upisala sam je na Olimpijski bazen, termin je od 18h, ide li jos neko???

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: skola plivanja za male
17.9.2013 17:23:02   
amra_sa
Idemo mi povremeno ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: skola plivanja za male
17.9.2013 17:25:05   
bananica

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Idemo mi povremeno ...



kad su vam termini? jeste li zadovoljni? zasto povrenemo? user posted image user posted image da ja sve ispitam

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: skola plivanja za male
17.9.2013 17:29:21   
amra_sa
Išla je mjesec dana u tu školu ljetos, a onda poslije povremeno smo je vodili. Muž više, ja samo 2x otišla s njima.



_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: skola plivanja za male
17.9.2013 17:30:10   
amra_sa
Termin nam bio oko 5 poslije podne, ili 6, nešto se i ne sjećam. user posted image
Zadovoljni smo.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *