|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 20:30:38   
acudesa
Seve, zavjese su ti za 10user posted image user posted image user posted image
Ja volim zavjese ali tuđeuser posted image , nešto sam se navikla ovako, nema šanse da bi ih stavila, ali iskreno mi se sviđaju u stanovima koje ih uljepšavaju,...
Kod mene su prozori tako komplikovani u dnevnom, idu nešto pod uglom, različitih dužina, da mislim da bi sa zavjesama to tako pretjarano nabacano izgledalo,  a to ne volim (čak i one nejjednostavnije zavjese bi na njima izgladale kompl, tako da sam na Vi sa zavjesama u mom stanuuser posted image )

< Poruku je uredio acudesa -- 7.11.2009 20:31:00 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:25:59   
milenium
acudesa kod tebe ono extra izgledauser posted image a oni otvori,jesu drveni ili smeđi aluminij ili pvc?

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:29:46   
Visnja RR
U robotu na socijalnom pa na trecem spratu ima radnja sa zanimljivim zavjesama...
u mom stanu ih nema a moja mama nekad bila dr.za zavjese u cardei user posted image mada su tada metar zavjesa bile oko 120 km...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:31:12   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

u mom stanu ih nema


Ni ja ne drzim zavjese!!!!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:31:46   
milenium
IZVORNA PORUKA: maminsin

Trenutno nisam u SA ali cu biti za nekoliko dana.  Interesuje me gdje mogu da kupim modernije garnisne?  Kad kazem "modernije" mislim na one sto izgledaju kao kovano gvozdje ili kao mesing, a ne na one tipicne drvene sa kuglama na krajevima.  Nadam se da me razumijete. user posted image   Isto tako me interesuje gdje mogu nabaviti zavjese po mjeri? 

Hvala puno!

PS Ako ste skoro kupovali nesto slicno, molim vas da stavite cijene.  user posted image


u obi-ju ti ima sigurno!ali su vrtoglavo skupe.skuplji onaj ukras na kraju(ona kovrdža,list ili šta li već koji oblik želiš)nego ona duga lajsna.25-30km samo onaj 1završetak,naime to se kupuje posebno jer ti biraš koji oblik želiš:list,špic,nešto kao val,cvijet itd.zatim one tiple koje se postavljaju na zid koji treba izbušiti.mislim da sve dođe oko 150-200km ta kovana ,mesing garniša!
a i moda se uvijek mijenja,tako da te sada i prolaze,osobno uvijek uzimam drvo,to je uvijek in!user posted image

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:32:51   
Ilhana RR
U Uniprometu su ljetos bile extra! =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:33:03   
Anoniman
Lako vama koji imate dobru stolariju...a ko je mora sakriti zavjesa RULSuser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:34:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

U robotu na socijalnom pa na trecem spratu ima radnja sa zanimljivim zavjesama...
u mom stanu ih nema a moja mama nekad bila dr.za zavjese u cardei user posted image mada su tada metar zavjesa bile oko 120 km...user posted image


jel' ona na carsiji?

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:35:24   
milenium
ja sam nedavno dječje zavjese plaćala po 8km metar.a jučer prijateljica u mostaru u vrapčićima kupila zavjese ima super zavjesa za kuhinja i dnevnog cijena 3km/metar.pa eto tko je blizu.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:37:37   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

U robotu na socijalnom pa na trecem spratu ima radnja sa zanimljivim zavjesama...
u mom stanu ih nema a moja mama nekad bila dr.za zavjese u cardei user posted image mada su tada metar zavjesa bile oko 120 km...user posted image


jel' ona na carsiji?

jeste draga ...i ja sam tu radila al vise ne postoji ...na zalost user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:37:47   
liliputanka
Gdje u vrapčićima, na pijaci?

_____________________________

Lorena, 22.10.2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:39:21   
milenium
valjda.e sad bi je nazvala i pitala al ne mogu odboleka-kasno.a kad odem i uslikat ću ih.predivne su,baš sam i ja misla otić.

(odgovor članu liliputanka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:39:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

U robotu na socijalnom pa na trecem spratu ima radnja sa zanimljivim zavjesama...
u mom stanu ih nema a moja mama nekad bila dr.za zavjese u cardei user posted image mada su tada metar zavjesa bile oko 120 km...user posted image


jel' ona na carsiji?

jeste draga ...i ja sam tu radila al vise ne postoji ...na zalost user posted image




onda znass mog rodjaka Cibuuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:42:25   
liliputanka
Javi kad saznaš, ja sam svaki dan gore pa bih svratila, taman mi treba za dnevni malo osvježenja.user posted image

_____________________________

Lorena, 22.10.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:49:49   
anidla
IZVORNA PORUKA: triplemama

IZVORNA PORUKA: anidla

prosle sam sedmice kupila divne zavjese 105 cm sirine, duge 2 m i komad sam placala 19.90 KM, ali im je dizajn, boje sve na mjestu (po mom ukusu)...imas ih u MAGMA HOME, naravno imas ih i skupljih po 49 KM...


Šta sve ima u to Magma Home na Ilidži ?

Nisam ni znala da ima a sad gledam njihov katalog i ima finih stvari. Interesuju me tepisi, posteljine i ove džidže razne.



ja sam odusevljena sa Magma Home, cini mi se da bih sve pare tamo potrosila....imas i na Ilidzi a imas i u Titovoj (prijasnji TL).....posteljine su preeeedivneeee, samo meni dimenzije ne odgovaraju jer je moj jorgan 200 sa 200 cm q kod njih malo manje (steta!!!!)
sto se tice za kucu ukrasi, zatim sve za kuhinju....fakat se na snizenjima moze naci divnih stvari kako za sebe tako i za poklon...ja sam neki dan uzela stolnjak bio 34 km ja ga platila 12 km user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ili npr. za djecje sobe bude super stvari i namjestaja....sve za kupatilo od prostirki, peskira ma svega...ali kazem samo snizenja ganjati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 23:51:15   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

U robotu na socijalnom pa na trecem spratu ima radnja sa zanimljivim zavjesama...
u mom stanu ih nema a moja mama nekad bila dr.za zavjese u cardei user posted image mada su tada metar zavjesa bile oko 120 km...user posted image


jel' ona na carsiji?

jeste draga ...i ja sam tu radila al vise ne postoji ...na zalost user posted image




onda znass mog rodjaka Cibuuser posted image



kako bona ne znam... ja mu bila sekretarica user posted image super lik user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:06:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

U robotu na socijalnom pa na trecem spratu ima radnja sa zanimljivim zavjesama...
u mom stanu ih nema a moja mama nekad bila dr.za zavjese u cardei user posted image mada su tada metar zavjesa bile oko 120 km...user posted image


jel' ona na carsiji?

jeste draga ...i ja sam tu radila al vise ne postoji ...na zalost user posted image




onda znass mog rodjaka Cibuuser posted image



kako bona ne znam... ja mu bila sekretarica user posted image super lik user posted image


sarajevo=selouser posted image user posted image user posted image ....vazda se povezes nekako

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:29:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

acudesa kod tebe ono extra izgledauser posted image a oni otvori,jesu drveni ili smeđi aluminij ili pvc?

drvo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:31:35   
milenium

user posted image dobro se drži!a joj kolko ti je ovo cviće u sredini,čime ga zalivaš!kod mene iste veličine ima 3 godine.user posted image

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:31:41   
acudesa
sastavi dvije nane Bosanke, za 10 min skontaju kako su familijauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:33:02   
Anoniman
mogla si sliku ispraviti...vrat mi se iskriviouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:34:12   
milenium
IZVORNA PORUKA: dadada

mogla si sliku ispraviti...vrat mi se iskriviouser posted image user posted image user posted image user posted image


E  valan baš!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:35:18   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium


user posted image dobro se drži!a joj kolko ti je ovo cviće u sredini,čime ga zalivaš!kod mene iste veličine ima 3 godine.user posted image

OT, al hajde, o kući jeuser posted image
u podmetač za saksiju sipam vodu, sad kako je grijanje skoro svaki dan, i dam mu povremenu dohranu...
Ne znam vidiš li, ali u anthuriumu (cvijeću) imam dva ogromna živa bambusa koji mu pojačavaju stabljiku, ono zabola ih u zemlju kad sam ih dobila u buketu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:36:05   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

mogla si sliku ispraviti...vrat mi se iskriviouser posted image user posted image user posted image user posted image

izvoli ti...je to ne znam uraditiuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:36:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: dadada

mogla si sliku ispraviti...vrat mi se iskriviouser posted image user posted image user posted image user posted image


E  valan baš!


Pa, okrenite komp, što glavu okrećeteuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *