|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:37:14   
Anoniman
ja imam 1 kaktus i to je to...a i on skoro pauser posted image ...svaka ti cast

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:38:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: dadada

mogla si sliku ispraviti...vrat mi se iskriviouser posted image user posted image user posted image user posted image


E  valan baš!


Pa, okrenite komp, što glavu okrećeteuser posted image user posted image


E vidisuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:43:30   
Rina26
kod mene ti je bila puna kuća cvijeća i meni dosadilo i neki dan smećar sve otra
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:44:38   
acudesa
joj, žene drageuser posted image user posted image user posted image user posted image
treba cvijeće željeti, ono sve osjeti, ja svom svaku noć pred spavanje bajku ispričam-eto šta trebate raditi da vam bude lijepo kao mojeuser posted image user posted image
probajte, a za mjesec ćete vidjeti rezultate (Sad me pitajte, šta mi je Milan Tarot)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:47:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

joj, žene drageuser posted image user posted image user posted image user posted image
treba cvijeće željeti, ono sve osjeti, ja svom svaku noć pred spavanje bajku ispričam-eto šta trebate raditi da vam bude lijepo kao mojeuser posted image user posted image
probajte, a za mjesec ćete vidjeti rezultate (Sad me pitajte, šta mi je Milan Tarot)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drzim ga na radijatoru da mu stvorim ugodjajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:48:16   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

joj, žene drageuser posted image user posted image user posted image user posted image
treba cvijeće željeti, ono sve osjeti, ja svom svaku noć pred spavanje bajku ispričam-eto šta trebate raditi da vam bude lijepo kao mojeuser posted image user posted image
probajte, a za mjesec ćete vidjeti rezultate (Sad me pitajte, šta mi je Milan Tarot)

user posted image user posted image user posted image otpjevas li sta,voli cvijece i to...ruzo moja mladost sam ti dala,svojom sam te suzom zaljevala....

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:49:31   
milenium
Nismo normalne!!!moremo li mi ikako ovo izbrisat da niko ne vidi?da nas višnja ne graja!
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:51:17   
reallove
nemores brisat..izbrisat ce nas sve visnja

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:53:04   
Visnja RR
ma ja cistacica je u trecoj smjeni...bolje da mi pise cistacica ispod nicka nego administrator user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:54:09   
reallove

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma ja cistacica je u trecoj smjeni...bolje da mi pise cistacica ispod nicka nego administrator user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:54:58   
milenium
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma ja cistacica je u trecoj smjeni...bolje da mi pise cistacica ispod nicka nego administrator user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image smiluj se

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:55:43   
reallove

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma ja cistacica je u trecoj smjeni...bolje da mi pise cistacica ispod nicka nego administrator user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image smiluj se

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:55:48   
Visnja RR
ni klecanje na kukuruzu vam pomoci ne mogu :P

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:57:32   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ni klecanje na kukuruzu vam pomoci ne mogu :P

uhhhhhhhhhhhhhh
otvorih temu da malo popričam, kad ovo...
juh, Višnjauser posted image user posted image user posted image user posted image
nemoj molim teuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 0:59:06   
Visnja RR
ajd na mahalanje u novembru ...razlaz !!! user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
8.11.2009 19:16:46   
mamine oci
u Laper na Stupu

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
11.11.2009 0:48:41   
maminsin
Ma sta kazes???!!!  Cini mi se da cu zabici OBI po tom pitanju.  Poslala sam zaovu da mi nadje te na pijaci posto zene govore da ima na pijaci.  Ona kaze da se prodaju na metar po 25km.  user posted image   Totalno me je zbunila.  Kako moze nesto da se prodaje na metar ako je u komadu??? 

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
11.11.2009 10:17:36   
Anoniman
U Uniprometu. Nema kakvih nema karniza, a i zavjesa...user posted image

(odgovor članu maminsin)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
11.11.2009 22:49:39   
maminsin
user posted image

Evo skontala sam kako da ubacim sliku user posted image user posted image  pa da vam docaram.  Ovako nesto trazim - znaci sve zajedno upakovano (sipka, ukras na sipku, kukice koje idu na zid...)  Dobila sam broj Tusa pa cu zvati da pitam za cijenu.  Jeste li vidjeli ovo na pijacama?  Koliko kosta?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
11.11.2009 22:56:09   
Hanady RR
E drage moje ove garniše kad kupujete nemojte ni slučajno u Uniprometu jer materijal od kojeg su napravljene nema postojanu bolju. One matiraju i spada ovo tzv''srebreno sa njih. Znam jer je moja seka te kupila...a ja sam na isti fol kupila u Peniju ove garniše iste kao što su u OBIJU samo su moje od inox-a 100% i jeftinije su od Obija za 40%. recimo dužina mojih garniša je 2,5 m i u Peniju koštaju 55 KM. ja imam tri takve. E sad zavjese sam tražila nema gdje nisam i jedino što mi se svidjelo u boji leda sa tankim srebrenim motivima sam kupila na pijaci i to na nagovor moje mame i od marta do sada garant nisam se pokajala a nisu izašle skupo. Po metru su bile 15 KM ja sam 15 metara kupovala za tri prozora žena mi i sašila traku široku na njih i fiksirala i sve za 260 KM.

e sad budem probala uslikat pa da vidite za ove pare tri prozora sredila u dnevnom i trpezariji i baš je super...bar meni a i ko god je vidio.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
11.11.2009 23:00:07   
veeseelaa
ja imam 6 prozora u dnevnom boravku, užaš, treba mi 30 metara zavjesa, znači otprlike za jednu sobu jeftinije store da uzmem treba mi 600,00 KM
Tako da imam samo dvije vrste zavjesauser posted image user posted image user posted image  i sve kontam i treće kupiti, možda na proljeće, sad mi se ne da deverati oko toga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
11.11.2009 23:02:06   
maminsin
IZVORNA PORUKA: Hanady

E drage moje ove garniše kad kupujete nemojte ni slučajno u Uniprometu jer materijal od kojeg su napravljene nema postojanu bolju. One matiraju i spada ovo tzv''srebreno sa njih. Znam jer je moja seka te kupila...a ja sam na isti fol kupila u Peniju ove garniše iste kao što su u OBIJU samo su moje od inox-a 100% i jeftinije su od Obija za 40%. recimo dužina mojih garniša je 2,5 m i u Peniju koštaju 55 KM. ja imam tri takve. E sad zavjese sam tražila nema gdje nisam i jedino što mi se svidjelo u boji leda sa tankim srebrenim motivima sam kupila na pijaci i to na nagovor moje mame i od marta do sada garant nisam se pokajala a nisu izašle skupo. Po metru su bile 15 KM ja sam 15 metara kupovala za tri prozora žena mi i sašila traku široku na njih i fiksirala i sve za 260 KM.

e sad budem probala uslikat pa da vidite za ove pare tri prozora sredila u dnevnom i trpezariji i baš je super...bar meni a i ko god je vidio.



Super info Hanady!user posted image   Nisam znala da ima i takvih pa da spadne boja sa njih.  I meni isto tako treba od 2m pa na vise.  A gdje je Peni? 
Nadam se da ces uspjeti da stavis slike.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
11.11.2009 23:02:55   
Anoniman
Ne znam, Hanady, za tebe, ali ja sam prosle godine kupila u Uniprometu karnizu (2m bilo je oko 18-19KM) sipka sa diskretnim ukrasom na kraju. Evo je ko jucer kupljena. Nije se nigdje "izlizala".

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
11.11.2009 23:04:36   
Hanady RR
peni je u velešićima iza benziske punmpe El tarok, tamo se prodaje sav građevinski materijal al imaju i ponudu garniža kao i ponudu lampi koje su super joj ja sam neki dan kupila lampu perverzija za punih 12 KM.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
11.11.2009 23:05:45   
maminsin
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja imam 6 prozora u dnevnom boravku, užaš, treba mi 30 metara zavjesa, znači otprlike za jednu sobu jeftinije store da uzmem treba mi 600,00 KM
Tako da imam samo dvije vrste zavjesauser posted image user posted image user posted image  i sve kontam i treće kupiti, možda na proljeće, sad mi se ne da deverati oko toga


6 prozora!!!  E svaka ti cast!  Ja eto jedan sa balkonskim vratima i zadeverala se kao da imam 6. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *