|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:35:52   
teta berta
IZVORNA PORUKA: noaa

MMi ja smo niskotlakasi i njega cesto boli glava mene rijetko al kad zaboli user posted image user posted image .neki dan smo nasli na jednom forumu neke tablete guarana svi ih hvale a ja se kanim da ih kupim.


gdje imaju kupit i za sta su???


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:39:59   
noaa
ima ih kupiti valjda u svim ljekarnama,ja sam ih nasla u centru 2,kako sam skuzila malo te "podignu" jer znas kako se od niskog tlaka spava i umorna si a u biti nisi nista radila.na biljnoj su bazi pa mislim da ne mogu skoditi.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:41:22   
vjestica
i ja imam nizak pritisak i navikla sam na to
kad mi baš smeta pijem tečnost, kafu, supu, sok
bolji je nizak pritisak nego visok, jer nije opasan
ljudi sa  niskim pritiskom duže žive, ali nekvalitetnije
i imaju veću šansu da posenile u starosti


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:42:03   
Nellica
Meni obično pomogne sljedeća otopina , na 1 dl vode stavim kašiku šećera i kašiku soli, to dvoje otopim i popijem odjednom, je da je ukus bljutav i nikakav ali mi pomaže.

Mada sam ja znala doći na posao sa pritiskom koji često aparati po apotekama nisu mogli izmjeriti, pa kada popijem ovu otopinu dodjem sebi.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:42:47   
noaa
znaci vjestice kod nas ce biti "ne znam jesam li dosla ili posla"user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:44:54   
vjestica
IZVORNA PORUKA: noaa

znaci vjestice kod nas ce biti "ne znam jesam li dosla ili posla"user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
slabija je moždana cirkulacija, zato se to dešava
i glavobolje, pa zato pomogne masaža vrata, jer poboljša cirkulaciju i kafa sa limunom


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:46:47   
teta berta
Evo upravo izmjeren 89/60... Jos dobila... A tad mi se vise manta. Odo ja smutit tu otopinu pa sta budeuser posted image user posted image Kad mogu piti sol i vodu mogu i to, samo sam ja cula da se prvo popije secer i voda, a onda so i voda, kao to je cista infuzija, ringer nema sta...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:49:02   
Nellica
Ja sam do trudnoće kada se tlak HB smirio , vrlo često hodala ulicom kao u delirijumu, pojma nemam kako me zbog tlaka do sad ništa nije zgazilo na cestiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:49:45   
Nellica
Teta Berta nadam se da će ti ovaj mix podići tlak.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:52:41   
noaa
znaci MM je zaboravan od niskog tlaka? moze se ovo dvoje povezatiuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:52:49   
teta berta
ista sam ti takva, pijana a nista popilauser posted image user posted image user posted image user posted image a u trudnoci mi sve bilo super, nit me mantalo zejezo mi bilo 25 a sad jedva jadnih 6... isto kazu da vaja popit casicu zeste, recimo stoka, i stvarno zna pomoci... mene jucer tako zamantalo i ja ti sebi natocim casu stoka, mm me zeza akoholicarko... i vidim ja meni jos gore... dobro je da sam se sjetila da pijem klavocin jer imam upalu uha, ja zaboravila pa po zestiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:55:54   
noaa
teta berta da ti ne budes kao jedna zena koju ja znam,imala problem sa ledjima i kao pomagala joj casa vina pred spavanje pa sad ima cirozu jetreuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 15:59:44   
teta berta
a ne vjerujem ja da je to od vina vino je bona druga krv...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 16:01:03   
noaa
jast kad popijes casicu al kad pijes litrimauser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 16:02:46   
Visnja RR
ako ce vam biti neka utjeha ko ima nizak pritisak duze izgleda mlad user posted image
meni to govore od 20-e godine jer mi je uvjek bio ispod 100/60
jedino u trudnoci je bio 120/80 djete me unormalilo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nizak pritisak
12.11.2009 16:06:40   
noaa
Visnja zamisli kombinaciju izgledas mlado a senilna user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Nizak pritisak
14.11.2009 9:33:56   
Anoniman
hhahahah baš ste me nasmijele.

Ja sad svako jutro pijem lozu u kojoj je 40 dana stajao peršun i kunica (zbog steriliteta) i mogu Vam reći da se počeo "dizati" pomalo,koda mi je lakše,dali je ot tog neznam.
A što se tiče senilnosti i ja sam to čula,ali dobro je ovo MLAD a SENILAN hahahhha
Svi će reći vidi kako mlada poludi onako,sve živo zaboravlja i ničeg se ne sjeća hahhah

< Poruku je uredio acudesa RR -- 20.2.2010 22:46:08 >

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Nizak pritisak
23.2.2010 10:28:51   
dzeny_2103
E da se i ja prijavim na ovu temu, naime nisam nikada toliko razmišljala o tom ptitisku jer mi je i u većini slućajeva dobar a ponekad i nizak.S obzirom da mi je jako nisko bilo željezo do skoro ( od2do3) sve sam mislila da sam pospana i malaksala zbog željeza, međutim vidim da je sada malo i do pritiskajer mi je željezo sada oko 20.
Naime moj problem je sto bi 24h mogla prespavati,spavam dok se vozim, dok gledam TV, ma u svim situcijama  mi je idealno vrijeme za spavanje, posebno kada oko podne jedem e onda nemam snage da se suzdržim od sna.Naime nemam nekih drugih problema sem te stalne pospanosti, sinoc me je glava bolila ali i to rijetko a kada sam izmjerila pritisak bio je neki 96 sa 55 što i nije tako nisko.Ali san me smoriuser posted image , dodje mi da ne jedem nikako, a inace unosim dosta tećnosti-vode, i pijem kafeali ništa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Nizak pritisak
23.2.2010 14:38:07   
mamina princeza
Menije pritisak uvijek ispod 100/60-70 a zna pasti jos i vise i onda osjetim smetnje....
Inace funkcionisem s takvim pritiskom koliko toliko s tim da mi se vise spava i 7 sati sna mi nije dovoljno a odkako sam postala mama 8 evo sad ce 20 mjeseci) nisam toliko sastavila ni sa prekidima u toku jednog dana.Tako da sam malo nervoznija i zamisljenija nego normalno al eto......


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Nizak pritisak
12.3.2010 15:26:48   
cimy
ne znam da li sam na pravoj temi, ali imam jedno pitanje, pa ako imate kakav savjet javite! Naime, moj otac je do nedavno imao visok tlak i trošio je terapiju za to, međutim, sad u posljednje vrijeme tlak mu je jako nizak, i to bez terapije, znači prestao je piti lijekove protiv visokog tlaka, a on je i dalje nizak! user posted image user posted image user posted image Hvala unaprijed na svakom komentaru!

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Nizak pritisak
8.2.2011 13:49:12   
M kao Mama
Može li mi neko pomoći, imam strahovitu glavobolju, kolegica miizmjeri pritisak i 130/80, to je za moj pojam povišen, budući da je meni 100/60 ili čak 90/60 pritisak sa kojim 20 godina živim. Možda je ovaj 130/80 i normala, ali meni je loše. Šta da radim, da pijem tečnost ili nešto drugo.

(odgovor članu cimy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Nizak pritisak
8.2.2011 13:55:21   
hanabanana
Ja imam grozne glavobolje zadnjih par dana. Mislim da je do vremena.

Pritisak koji si rekla je u granici normale 130/80 je ok.
Vodu ni u kom slučaju nemoj piti, jer unošenjem tečnosti se povećava pritisak. user posted image
Pojedi bananu, ili sok od borovnice.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Nizak pritisak
8.2.2011 14:00:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Može li mi neko pomoći, imam strahovitu glavobolju, kolegica miizmjeri pritisak i 130/80, to je za moj pojam povišen, budući da je meni 100/60 ili čak 90/60 pritisak sa kojim 20 godina živim. Možda je ovaj 130/80 i normala, ali meni je loše. Šta da radim, da pijem tečnost ili nešto drugo.

evo se i ja vec 4 dana borim s glavoboljom...svaki boziji dan...prvo sam mislila da je razlog zato sto imam user posted image ...no...medjutim...nemoguce vise da je od toga...probaj s jogurtom sniziti...bijeli luk...i tako to

< Poruku je uredio dadada -- 8.2.2011 14:02:08 >

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Nizak pritisak
8.2.2011 14:04:59   
Nedi
Ne mogu ti pomoći ali suosjećam s tobom jer je i moj normalni pritisak 90/60 ili 100/70user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Nizak pritisak
8.2.2011 14:22:35   
ziki
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Može li mi neko pomoći, imam strahovitu glavobolju, kolegica miizmjeri pritisak i 130/80, to je za moj pojam povišen, budući da je meni 100/60 ili čak 90/60 pritisak sa kojim 20 godina živim. Možda je ovaj 130/80 i normala, ali meni je loše. Šta da radim, da pijem tečnost ili nešto drugo.

Znam o čemu pričaš, moj pritisak normalni je 90/60 a 130/80 mi je vrlo visok čak sam pila teblete za snižavanje pritiska. (Prepisao neurolog jer dr opšte prakse nije mogla da vjeruje da me od tolikog pritiska boli glava i povraća mi se) probaj sa narodnom medicinom- čehno bijelog luka u šolju jogurta. To snižava pritisak, ako ne popusti pravac dr.(Mada bih ja odmah kod dr)


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *