|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
19.9.2016 13:19:16   
pocahontas
molim te edituj post i ukinula si u mom postu cijenjeno ime Dax-a user posted image

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 326
19.9.2016 13:20:57   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: almondray

IZVORNA PORUKA: aidana

Moram ti odgovoriti pojedinačno ,predugo pišem i onda mi poruka na ode.
Staklo je famozno! !! Znači sve preporuke .
Kod mene je bijelo (i kuhinja je) lako se briše.
Vide se kapljice al ne iz aviona ,prebrises krpom ako se napari, ako prsne ulje onda prebrises sa tecnoscu za staklo.
Najbolje od svega je što sad te neka lajsna (prije je nisam imala) tako dobro prione za staklo a zašarafi se u radnu ploču da nema teorije da kap vode prođe iza tj.na pod kuhinjski.
Znači truljenja kuhinje od vode nema ako se sve dobro zadihtuje.
Ne znam bi li tako dobro ta lajsna prionula na pločice.

Almondrayuser posted image bas si mi pomogla. Ne bi mi palo na pamet da lajsna mozda bolje prianja uz staklo, bas cu sutra pitati to. A inace i ja volim skroz bijele kuhinje ali meni govore da ne stavljam i staklo/plocice bijele jer ce biti previse sterilno. A eto meni nikad dovoljno bijeleuser posted image Ako nadjes vremena i volje uslikaj nam svoju kuhinju

user posted image pa ti ko i ja
Kod mene je sve bijelo , jedino sam vrata od kuhinje stavila u boji drveta jer ih nije zahvalno održavati .
Bijela je dobra boja ali ako nije farbana jer s vremenom pozuti, na žalost iz iskustva govorim.
Evo kuhinje ,meni se ne sviđa radna ploča al majstor me nije slušao dobro sam ikako dobila kuhinju kako je krenulo.

http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=fbimg14742.jpg

hej, kuhinja ti je slatka, samo nisam te skontala od kojeg materijala je kraju radjeno? iveral? mdf?

Bilježim se sa štovanjem

Neposredna veza do poruke: 327
20.9.2016 14:29:23   
aidana
ne mogu otvoriti sliku user posted image a pokusala i sa mobitela i sa laptopa
Pitala sam da li lajsna bolje dihtuje na staklu, kaze teoretski da ali posto se i dodatno gumira ne bi trebalo biti problema ni sa plocicama.
Odluka je pala na bijelu mat kuhinju od iverala sa radnom plocom u boji nekog svjetlog drveta (zaboravila koje) i nekom ukrasnom policom iste boje. Plocice bi trebale biti bijele sa reljefom. Samo jos da njih kupim i tehniku pa da se preselim na temu djecija soba user posted image user posted image

Pocahontas i kod mene je narucena bijela stolarija....znaci da odmah uz vrata kupim i daxuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 328
21.9.2016 10:37:59   
pocahontas
da, dax obavezno za sve, ja i bijeli okvir prozora s tim očistim, ma znaš kako bijelo bljesne
sretno sa novom kuhinjom, vjerujem da će biti lijepa..

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 329
21.9.2016 20:25:39   
almondray

IZVORNA PORUKA: pocahontas

molim te edituj post i ukinula si u mom postu cijenjeno ime Dax-a user posted image

user posted image eh kasno je saduser posted image

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

Neposredna veza do poruke: 330
21.9.2016 20:27:15   
almondray

IZVORNA PORUKA: pocahontas

Moram ti odgovoriti pojedinačno ,predugo pišem i onda mi poruka na ode.
Staklo je famozno! !! Znači sve preporuke .
Kod mene je bijelo (i kuhinja je) lako se briše.
Vide se kapljice al ne iz aviona ,prebrises krpom ako se napari, ako prsne ulje onda prebrises sa tecnoscu za staklo.
Najbolje od svega je što sad te neka lajsna (prije je nisam imala) tako dobro prione za staklo a zašarafi se u radnu ploču da nema teorije da kap vode prođe iza tj.na pod kuhinjski.
Znači truljenja kuhinje od vode nema ako se sve dobro zadihtuje.
Ne znam bi li tako dobro ta lajsna prionula na pločice.

Almondrayuser posted image bas si mi pomogla. Ne bi mi palo na pamet da lajsna mozda bolje prianja uz staklo, bas cu sutra pitati to. A inace i ja volim skroz bijele kuhinje ali meni govore da ne stavljam i staklo/plocice bijele jer ce biti previse sterilno. A eto meni nikad dovoljno bijeleuser posted image Ako nadjes vremena i volje uslikaj nam svoju kuhinju

user posted image pa ti ko i ja
Kod mene je sve bijelo , jedino sam vrata od kuhinje stavila u boji drveta jer ih nije zahvalno održavati .
Bijela je dobra boja ali ako nije farbana jer s vremenom pozuti, na žalost iz iskustva govorim.
Evo kuhinje ,meni se ne sviđa radna ploča al majstor me nije slušao dobro sam ikako dobila kuhinju kako je krenulo.

http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=fbimg14742.jpg

hej, kuhinja ti je slatka, samo nisam te skontala od kojeg materijala je kraju radjeno? iveral? mdf?

Farbani mardijapan, 60% sjaja

Neposredna veza do poruke: 331
21.9.2016 20:29:33   
almondray

ne mogu otvoriti sliku user posted image a pokusala i sa mobitela i sa laptopa
Pitala sam da li lajsna bolje dihtuje na staklu, kaze teoretski da ali posto se i dodatno gumira ne bi trebalo biti problema ni sa plocicama.
Odluka je pala na bijelu mat kuhinju od iverala sa radnom plocom u boji nekog svjetlog drveta (zaboravila koje) i nekom ukrasnom policom iste boje. Plocice bi trebale biti bijele sa reljefom. Samo jos da njih kupim i tehniku pa da se preselim na temu djecija soba user posted image user posted image

Pocahontas i kod mene je narucena bijela stolarija....znaci da odmah uz vrata kupim i daxuser posted image

http://www.oldschool-samp.com/slike/images/fbimg14742.jpg

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 332
22.9.2016 11:58:35   
aidana
nije mi sudjeno da je vidim, ne mogu uopste otvoriti tu stranicu. Ovako izgleda user posted image

Neposredna veza do poruke: 333
13.12.2016 13:32:42   
Nedodirljiva
Moze li meni preporuka za sporet sa ravnom platom?Imam beko nije mi rerna nesto.Naravno da servis ima kod nas.Takodje preporuka za mikrovalnu

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 334
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:

image
Cakan
Pharmalife je odličan!
Preporučujem svima, mi smo redovni kupci, jer nama Pharmalife pomaže skoro 5 godina. Probali smo dvije vrste sirupa, mast i sprej i sa svim imamo dobro iskustvo..dječak je prezadovoljan ukusima sirupa. Zadovoljno dijete-zadovoljna mama.  Više >>
image

Anketa

Za bolju buducnost
adissa_

Izbori se blize,za koga glasati za bolju buducnost?

SBB (38%)

SDP (16%)

SDA (38%)

SBIH (8%)

Broj svih glasova: 193

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *