|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 11:56:55   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Amrino, pa sve je sada iz Kine


Hheheheh ma znam zeno- ali ja kad kazem ovo "kineske" ne mislim na zemlju porijekla nego vise ono---slabog kvaliteta, lose, jeftine ...ma znas na sta mislim user posted image .
Doduse - kad smo kod ovog "jeftine"...Ona figurica koju smo kupili u One2Play- je kostala 10 KM i kao original je....bukvalno neunistiva...I neki dan negdje...u Bingu ili gdje li one dupljak najgore kostaju oko 14 KM..user posted image Bas nidje veze...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 12:00:34   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Amrino, pa sve je sada iz Kine


jeste ali ben 10 figure koje se kupe u rajlovcu i kineskoj pordavnici strašno se razlikuju od onih kupljenih u TL...
ja sam onoga vatrenog čekala 2 mjeseca i nazvali nas da je došao i kupila sam a vatreni iz binga toliko je smrdio da je bilo strašno za pomislit da nam neko dijete to stavio u rukeuser posted image

U kini jest jeftina radna snaga i svi tamo rade porizvodnju ali sirovine uvoze iz druge zemlje a ne kine. jedino ako hoćete nešto kupiti kod kineza neka bude na njima made in bangladeš neće smrditi i služit će svrsiuser posted image


Bas tako.
Eto one "original" figure su isto made in china ali su bas kvalitetne i neunistive bukvalno...I omnitrix (Benov sat za neupucene  user posted image ) koji smo u TL na snizenju platili oko 15 KM...koji svijetli, svira i sta sve ne..neku noc je odletio u kadu punu vode dok smo kupali Imrana i crko...Ja ga stavila malo na radijator i ujutro - radi ko nov user posted image .
Ono jeftino...od par maraka- pukne za tri sekunde tako da ispada da je to skuplje...od onog skupog user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 12:01:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Amrino, pa sve je sada iz Kine


jeste ali ben 10 figure koje se kupe u rajlovcu i kineskoj pordavnici strašno se razlikuju od onih kupljenih u TL...
ja sam onoga vatrenog čekala 2 mjeseca i nazvali nas da je došao i kupila sam a vatreni iz binga toliko je smrdio da je bilo strašno za pomislit da nam neko dijete to stavio u rukeuser posted image

U kini jest jeftina radna snaga i svi tamo rade porizvodnju ali sirovine uvoze iz druge zemlje a ne kine. jedino ako hoćete nešto kupiti kod kineza neka bude na njima made in bangladeš neće smrditi i služit će svrsiuser posted image
to i jeste najbitnija razlika...je li rade po tudjoj licenci s tudjim materijalima i tudjim dizajn nacrtima...to je ono sto ja mojoj mami pokusavam objasniti a ona nikako da shvati...pa reko da ti ovu igracku sije europejac kostala bi 100 km a ne 20user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 12:03:01   
M kao Mama
Iopet dođosmo na isto, da je 99 % stvari iz Kine

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 12:04:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Iopet dođosmo na isto, da je 99 % stvari iz Kine
daaaaa...ali je bitna marka

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 12:07:15   
Hanady RR
rdi jftine radne snage sve velike firme otvaraju dvoje proizvodenj u Kini.
nedavno sma gledala na nekom od kanala sa područja srvije da beneton otvara proizvodnju negdje u nekon prigradskom naselju Niša. Tamo će raditi 600 srbijanaca jeftine radne snage. Njima je dvenica 7 eura....
materijal su dovukli već...baš sam se smijala velikom kolutu radijusa 100 m punog trake zelene boje na kojoj piše united colors of beneton.

Al beneton traži sa svojim materijalom jefitniju porizvodnju ...ruke su jeftine postale što je tužno al istinito.

nama će nišlija izbacit majicu UNof B al sa beneton pamukom....i koštat će 44 Km ko i sada...
a akd je napravi do nekog svoh pamuka pa joj naljepi slikicu i zelenu trakicu biće cener....

samo tu do cenera iduće sezone staviš u onu kutiju za tarače za brisanje po kući kad krešiš, a ovu benetonovu orginal bogami od srednje škole da po srednjih godina proštetai možešuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 12:09:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Iopet dođosmo na isto, da je 99 % stvari iz Kine


alma draga....
ja sma ušla u šakfu neki dan...
kaput za djete 44 KM...
čoha njiđe veze, smrdi, šavodi na kaputu nikakvi made in kina.....

u TL takav kaput je 100 Km al je uredniji, kvalitetniji i od kavlitetnije čohe...a i na njemu piše made in kina.....

jel razumiješ sad o čemu govorim. U kini je jeftina radna sanga...ali sirovina od koje TL tamo porizvodi nije kineska user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 12:23:48   
Dinkica
Znate li gdje se može kupiti malena tašnica, čupava u liku kravice ili nekog crtanog lika, mi smo dobili jednu u paketiću, marka NIRD i istu bih kupila bratovoj malenoj ali ne znam gdje, ako imate ideja please javite. Voljela bih da bude tašnica a ne ruksačić, jer sam maleni ruksak sa likom Dore vidjela u TL to mi je krajnja varijanta. Moram kupiti danas- sutra, pa ako znate gdje u Sarajevu pogledati javite, Hvalaaaa

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 12:52:37   
martajay
je l to radnja "one2play" u BBi-u, iznad TL?
ja se samo iz lenjosti nikad ne popenjem gore.
odoh danas da kupim papet lutku :))
HVALA na informaciji, dadada.

IZVORNA PORUKA: HanaBana

A krpene lutkice sto se navuku na ruku pa se prica sa  njima za manju djecu ima u svakom soping centru a u konzumu ima citavo pozoriste, scena, platno i lutkice koje se nataknu na prst.


svaki dan kupujem u Konzumu u Importane centru, i nisam obratila paznju.
bas cu pogledati. hvala!!!


< Poruku je uredio martajay -- 18.2.2011 13:05:00 >


_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 13:03:52   
bebacha
koliko kosta taj rusak Dora
ja sam vidala te cupave  torbe u Bingu i u jednoj prodavnici u tz,gdj drze te nird stvari


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 13:05:12   
Hanady RR
Mi imamo iz benetona čupavu torbicu psić dalmatiner....al to je bilo prošle godine oko nove godine pa smo uzeli.
A imamo i pudlu čupavu al to smo dobili iz Njemačke...
nešto nisma siguran da sma kod nas vidjelauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 13:09:55   
Dinkica
E znači NIRD ima u Bingu, bebacha baš ti hvala, rukasačić dora je mali skroz i košta 25 KM user posted image , ja ga videjh na Ildzi prije mjesec u TL, e sad ne znam da li ima još uvijek, obzirom da se oni ono nešto zatvaraju...
Hanady tnx anyway, svratim i u beneton da prošnjuham, mrzim hodanje, mrzim hodanje user posted image   user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 13:33:50   
M kao Mama
Dinkice, torbice cuko i slično imaš u TL u BBI-i ja neki dan gledala, a imaš i u veliko Merkatoru.


(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 13:39:04   
Visnja RR
sjedi u auto i obiđi sve prodavnice...user posted image
asja je neki dan dobila tašnicu s krokodilom... jer je u folu pjesme "JOJO"
a kravicu imamo od prije godinu dana iz Benetona

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Gdje kupiti - igračku?
18.2.2011 15:59:39   
Dinkica
hvala vam, višnja pod ovim hodanje sam i mislila autom ali lijena guza i zato, uđi u auto ...izađi... uđi user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Gdje kupiti - igračku?
19.2.2011 0:46:58   
Visnja RR
napisah pogrešno na drugoj temi :))
torbica krava i torbica janje ima u onj knjizari preko puta gdje se okreće tramvaj 6... mozak mi stao jel to bila knjizara V. Masleša...
cudno mi bilo samo da knjizara nije radila u 15 h user posted image
a imala je divne velike Kitty

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Gdje kupiti - igračku?
19.2.2011 0:58:37   
N_N
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


U kini je jeftina radna sanga...ali sirovina od koje TL tamo porizvodi nije kineska user posted image



Naravno! Ovo se odavno radi, svi koriste jeftinu radnu snagu, sirovina nije fuš, orginalna je, ali budući da se sastavlja u Kini mora pisati made in China.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Gdje kupiti - igračku?
24.2.2011 11:47:16   
mala86
treba mi pomoc

"zaljepila" sam se da malcu kupimo onaj satorcic za igranje,ali ne od najlona(jer je malac mali i lako bi se pokido)

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Gdje kupiti - igračku?
24.2.2011 13:06:23   
martajay
imas u importane centru, pored konzuma, radnju. ima tih satora od oko 20km, i od oko 40km. razlicitog kvaliteta.

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Gdje kupiti - igračku?
24.2.2011 15:39:14   
henna ze
mala jesi gledala u fisu..moja prijateljica kupila svojoj curici..ali baš ne znam kakva je nisam vidjela...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Gdje kupiti - igračku?
24.2.2011 16:02:33   
leona81
zato ja volim TL:) nego jel to vi imate info da ce se zatvoriti? zatvorila se magma home u gradu i u Grand Centru a i Urban republic u ferhadiji a mislim da ce i ovaj u BBi uskoro, nesto je pisalo da zatvaraju radnju...eh znate li ista za TL? ja sam trazila one tute koje imaju naprijed rucke za koje se beba drzi ali ih vec dugo nisu imali, mislim da su one najbolje za curicu od 15 mj? ima li ih negdje drugo?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Gdje kupiti - igračku?
15.3.2011 14:03:01   
miracle
Zna li neko gdje ima kupiti kakva mala harmonikica za igranje?
Sintisajzer veliki već imamo,sad je faza-harmonikauser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Gdje kupiti - igračku?
15.3.2011 14:23:10   
gvendolina
Ja sam nekad pred NG vidjela u onoj novoj Skafi u Halilovicimauser posted image bas te malene za djecu ,a nije ni skupa bil.pogledaj mozda jos imaju

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Gdje kupiti - igračku?
16.3.2011 11:25:26   
la bomba
IZVORNA PORUKA: leona81

zato ja volim TL:) nego jel to vi imate info da ce se zatvoriti? zatvorila se magma home u gradu i u Grand Centru a i Urban republic u ferhadiji a mislim da ce i ovaj u BBi uskoro, nesto je pisalo da zatvaraju radnju...eh znate li ista za TL? ja sam trazila one tute koje imaju naprijed rucke za koje se beba drzi ali ih vec dugo nisu imali, mislim da su one najbolje za curicu od 15 mj? ima li ih negdje drugo?


Ja sa vidjela sa Cam ima takve. Doduše, u katalogu, ali mislim da poručuju. Radnja je u BBI-u.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Gdje kupiti - igračku?
24.3.2011 8:49:05   
esmina i bebina mam
Gdje kupiti onu zuzu igracku i kolika je cijena ?


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *