|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:15:08   
sheri
pa ne mozes ti biti zvijezda veceri, slavljenica morauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:19:01   
Hanady RR
ma pusti kakva vesela i oblačenje u balone...kad se ona ''stisne'' u haljinu pa nam slike stavi ovdje da u trans popadamo. nema govora da ne bude jaka konkurencija akici kad je bila kuma obukla plavu haljinu samo takvog kroja ja mislim mladoj se plakalo kad je vidjela kumu kako izgleda. Kuma sve aplauze pobrala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:19:36   
veeseelaa
iskreno, mislim da će samo dvoje djece biti na rodjendanu
Samo uža familija
Imamo jako puno prijatelja a obzirom da nismo u mogućnosti sve zvati odlučili smo se samo pozvati njegove i moje najbliže, tako da nam niko ne zamjeri ili će svi da nam zamjereuser posted image user posted image
Ajša je premala da bi imala svoju raju pa možda sljedeće godine nešto drugačije i sa više djece

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.11.2009 0:27:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:23:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sheri

pa ne mozes ti biti zvijezda veceri, slavljenica morauser posted image user posted image user posted image user posted image


ebi ga ja sve okrenem u svoju koristuser posted image user posted image user posted image
veli mi mm lako ćemo mi za Ajšu i njenu odoru al šta ćemo ženo s tobomuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:26:38   
veeseelaa
ima ja da otvorim još par tema do rodjendana, balone smo haman apsolvirali a ostale teme će tek da budu otvorene, najave radi

1. Gdje kupiti preskrasnu haljinu za slavljenicuuser posted image user posted image user posted image
2. Gdje kupiti prekrasnu haljinu za majku slavljeniceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:26:58   
Niobe
Ja jedva cekam slike s rođendanauser posted image
moja vesela, ako budes puhala hiljadu balona, nes se nasmijat do prvog aprila user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:28:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Niobe

Ja jedva cekam slike s rođendanauser posted image
moja vesela, ako budes puhala hiljadu balona, nes se nasmijat do prvog aprila user posted image



neću ja da pušem, ima da muž plati trubače pardon puhačeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:28:48   
sheri
ipak moras pronaci nesto udobnije, jer u ovoj odori ne bi mogla sjesti nikako, morala bi svekrvi spremati cijelu noc sta ce kuciuser posted image user posted image user posted image ponijeti

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:29:42   
veeseelaa
kad objavim slike ono samo po balon meni i Ajši u ruci a torte nidje, svijeća stoji na tufahijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:32:05   
dinciii
Carica si vesela...cuj tufahija user posted image user posted image user posted image user posted image

Nemogu sad da nadjem sliku da ti pokazem sa balonima na mojoj svadbi..Sutra cu pogledat ako ne zaboravim user posted image ja sam neki dan kupila haljinu cipelice i masnicu i jedva se odlucila za to....


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:34:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sheri

ipak moras pronaci nesto udobnije, jer u ovoj odori ne bi mogla sjesti nikako, morala bi svekrvi spremati cijelu noc sta ce kuciuser posted image user posted image user posted image ponijeti


pa balone, nek se spusti s trećeg kata ko Brena birvaktile iz helikoptera drito u stadionuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:36:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dinciii

Carica si vesela...cuj tufahija user posted image user posted image user posted image user posted image

Nemogu sad da nadjem sliku da ti pokazem sa balonima na mojoj svadbi..Sutra cu pogledat ako ne zaboravim user posted image ja sam neki dan kupila haljinu cipelice i masnicu i jedva se odlucila za to....



gdje si našla? jel svečana? zadovoljna? koja boja?
ova moja ćelava, ja ču joj metnut balone na glavuuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:37:37   
sheri
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image stvarno si loooooda

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 0:38:50   
veeseelaa
e i ja se baš ismijah, baš sam blentava, suze mi na oči
Eki sveki ko Brenauser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 1:45:34   
leli§
vesela ja ti oko balona ne mogu bas pomoci...mogu samo reci sretno sa tim putesestvijama...i gledaj da ne nadjes one sto pucaju, nego one sto izduvavaju...zeno skakacete ko skakavci po kuci kako koji pukneuser posted image

to sve fino dokumentuj pa nam predoci da oci parimo:):):)

i ljubim te djetetu obuci pamucnu ili svilenu haljinicu (vala nek bude ekstra svecana ali neka ne bude od poliestera pa da ne izgleda kao "lose ukrasena torta") nema mi nista gore kada djete spendjaju u taj cirkus,ne moze ni da dahne... ovo samo da te naopomenem, znam ja da ti imas ukus i po, ali vidim da si se zaokupirala balonima, pa reko da "Breni" iz helikoptera slucajno ne naumpadne neka ovakva glupost

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 2:08:27   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 7:40:40   
Ex Yu
vesela ima onih cika po bascarsiji il negdje pobjegnu sto prave svasta od balona onih manjih mislim da bi ti oi uradili super dekoraciju po tvojoj zelji sa likovima il bilo cim za puno manje para ... sjecam se da su one cukice od 4-5 balona bili 5 KM al vjerovatno da im narucis neki veci lik da bi naplatili jefitinije ... samo prijedlog ...pa mora ih neko poznavati gdje budu i kako doci do njih 

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 21:52:03   
veeseelaa
evo sam našla jednu firmu iz Sarajeva
Balon dekor BH
S.Šikala 124
tel:
+387 33 459 878

mob:
+387 61 220 634

mail
Info@balondekor.ba
ahmo.dekor@hotmail.com
balondekorbh@gmail.com

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 21:58:06   
Mik Mik
i još web da dodam: :)

www.balondekor.ba

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 21:58:36   
veeseelaa
znal neko gdje inače ima kupiti balona (ne napuhanihuser posted image ) a da je izbor raznovrstan?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 22:01:42   
Mik Mik
Ja sam kupila u Kiseljaku balone u jednoj trgovini, ne znam kako se zove, blizu je Tradelli. Ima svih boja, kvaliteta. Meni su trebali bijeli i mislim da sam kupila 200 kom za 3 KM a kvalitet je super.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 22:02:32   
veeseelaa
radnja je prije ili poslije Tradelija?
šta inače prodaje?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 22:06:06   
shejla
ja mislim da ti je najbolje da sacekas one stolove na Ferhadiji sto prodaju dzidze za Novu Godinu...tu bude balona (a i jos ces naci nekih ukrasa sigurno). U shoping centrima (Merkator, Konzum...) su vec stigle te novogodisnje dzidze.

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 22:07:21   
Mik Mik
Mislim da se zove DEKOR tako nešto. Odmah je pored ceste a prodaju igračke za djecu i imaju svašta nešto uz igračke, uglavnom večinom su igračke u radnji. Dođe i pumpica čak uz balone ali nije nešto

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Baloni :-)
21.11.2009 22:07:23   
veeseelaa
ima ti i ta mjesta Shejla

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *