|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trakice za ovulaciju
12.6.2013 9:53:03   
kokouli
Ja sam davno prosla taj klomifenski izazov plus ciljani odnosi ,rezultat kod mene je bio 0 ,jer se desi da folikuli budu prazni ,pa sam ja tako imala po 3 ,4 folikula ,dobijem pregnil i nista .Al ja sam tezi slucaj .Tebi zelim da ste naciljali pravo.

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Trakice za ovulaciju
12.6.2013 10:02:30   
marinčii
cure a kad je najbolje uraditi te trakice,ujutro ili popodne,nekad sam čitala da je bolje to popodne raditi

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Trakice za ovulaciju
12.6.2013 10:12:05   
Ma_Ja
kokouli draga, ma i kod mene sigurno postoji neki problem jer vala za 4 godine zakacilo bi se kako tako, al eto nije. Jest da mi je dr. otkrila inzulinsku rezistenciju i blago povisen testosteron, pa sam vec neko vrijeme i na Sioforu, a od proslog mjeseca smo krenuli sa Klomifenom.
Ne znam, neka bude onako kako je Bog odredio da bude, mi Ga molimo da nas obraduje, a On je najmilosniji pa ce se i nama smilovati, akoBogda!I nama i svima koji ceznu za tim!


marinčii, ja sam ih radila i popodne i ujutru, ali ne sa prvim urinom vec tamo nekad tek iza 10 sati, i sa tim jutarnjim sam imala zadnji brzi pozitivni rezultat.




_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Trakice za ovulaciju
12.6.2013 10:16:39   
marinčii
ma ja hval ti na odgovoru ,radit ću ja nekad iza podne pa budemo bidjeli kako će to funkcioniratiuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Trakice za ovulaciju
12.6.2013 10:28:51   
Ma_Ja

IZVORNA PORUKA: marinčii

ma ja hval ti na odgovoru ,radit ću ja nekad iza podne pa budemo bidjeli kako će to funkcioniratiuser posted image



Ma hajd briga te, samo ih piskaj, jeftini su. Meni je mojih bilo zao kad sam 5 kupila za 18KM. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Trakice za ovulaciju
12.6.2013 13:51:02   
kokouli
MA Ja ja i kazem da sam u postupcima MPO jako dugo ,a vala i ove sto nemaju nikakav problem naizgled vidim jednako se muce da zabebe .

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Trakice za ovulaciju
12.6.2013 13:52:55   
kokouli
Nek svako doceka sto najiskrenije zeli ,da se sve obradujemo i ugledamo svoje user posted image .

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Trakice za ovulaciju
12.6.2013 13:58:31   
Ma_Ja

IZVORNA PORUKA: kokouli

Nek svako doceka sto najiskrenije zeli ,da se sve obradujemo i ugledamo svoje user posted image .



AMIN!
AkoBogda hocemo!

_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Trakice za ovulaciju
3.7.2013 0:28:37   
selmica79
Cao zene , moze li mi iko rec gdje u Zenici mogu da se nabave te trakice , sve apoteke koje sam do sada obisla prodaju samo jedan test po cijeni 5,5 KM i vise ?

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Trakice za ovulaciju
3.7.2013 14:33:41   
Lellaa
Cao draga, i ja sam iz Ze i kupovala sam u DM-u trakice za O tako nekako kostaju 5-6 KM pa za pocetak ces morati kupiti najmanje 2-3 da upratis kad je O, a vjeruj da sam i ja tarzila u nasim apotekama nije bilo user posted image Moj ti je savjet da narucis preko e-Baya zenice tako najjeftinije i najbrze dodju do istih user posted image mnogo srece i da ubrzo ugledas user posted image user posted image

(odgovor članu selmica79)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Trakice za ovulaciju
21.7.2013 20:11:08   
selmica79

IZVORNA PORUKA: Lellaa

Cao draga, i ja sam iz Ze i kupovala sam u DM-u trakice za O tako nekako kostaju 5-6 KM pa za pocetak ces morati kupiti najmanje 2-3 da upratis kad je O, a vjeruj da sam i ja tarzila u nasim apotekama nije bilo user posted image Moj ti je savjet da narucis preko e-Baya zenice tako najjeftinije i najbrze dodju do istih user posted image mnogo srece i da ubrzo ugledas user posted image user posted image



Hvala ti , ja sam u medjuvremenu pronasla u DM -u te testove (1 kom 5-6) , ali sam pronasla takodjer u dezurnoj apoteci Ovugnost trakice 5 kom - 19 KM , tako da mi je to bolje i jeftinije , pa i tebi preporucujem i abd da i ti brzo vidis svoje user posted image

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Trakice za ovulaciju
21.8.2013 20:24:15   
Dzenana_G
Zadnju menstruaciju dobila sam 3.augusta. prema kalendaru ovulacije ovulacija bi mi trebala biti od 18. Do 24. Medjutim ja koristim trakice vec 3 dana, ali testovi su negativni. Jel moguce da o kasni ili sta bi moglo da se desava?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu selmica79)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Trakice za ovulaciju
21.8.2013 20:42:18   
vila_7
nastavi koristiti, mozda ti ovulacija nije sredinom ciklusa.....ako imas malo trakica, a sad ti bas nema nimalo druge crte, probaj svaka 2 dana koristiti, jer kad krene, bit ce postepeno ... bar je tako meni

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Trakice za ovulaciju
22.8.2013 10:08:18   
malaaaa
Ija sam imala 3 augusta zadnju menst. Po kalendaru mi stoji sredina augusta a sve mi se cini da je ovulacija bila odma nekako posle

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Trakice za ovulaciju
22.8.2013 10:43:02   
LILLO
Trakice su odlicna stvar, ja sam koristila one i dm sto su 4,5 km jedno pakovanje, ali sam onda nasla u apoteci na ilidži neku njemacku marku dođe 5 komada 23,5 km, i puno su bolji jer imaju tackice koje se popunjavaju svaki dan po jedna dok ne dođe do ovulacije...najbitnija stvar kod ovulacije jeste odrediti tacano trajanje ciklusa...od 25 do 28 dana ovulacija nastupa 14 dan sve preko odnosno 29-31 dodajes na 14 jos 3 dana pa to ispada 17 dan ciklusa..i zaista je tako..bar meni bilo...ja sam jednom to uradila samo da probam, i pratila bt napravila sebi grafikon, i vidjela sam da svaki dan raste za dodatna 2 stepena, kad je doslo na 36,9 to je to tu noc se desilo, i eto nakon 25 dana test user posted image ...zato toplo preporucujem ove trakice...i naravno pracenje bt...

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Trakice za ovulaciju
22.8.2013 11:01:48   
Rafaello
Lillo,
U kojoj tacno apoteci na Ilidzi si kupila te trakice? Je li u privatnoj ili drzavnoj,posto ih na toj lokaciji ima vise?

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Trakice za ovulaciju
22.8.2013 11:47:29   
LILLO
apoteka sarajevo preko puta mupa na ilidži..nadam se da sam pomogla...marka je SUNLIFE I pise na kutiji OVULATIONSTESTS imaju plavi i ljubicasti. ako nadem sliku postavit cu...user posted image



(odgovor članu Rafaello)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Trakice za ovulaciju
22.8.2013 11:53:38   
LILLO
http://farmis.ba/wp-content/uploads/2012/11/ovulationstest-103383-123x300.jpg

pokusala sam da postavim sliku ali nesto nece, pa sam samo ostavila link, uglavnom to je to sto sam ja uzela..



< Poruku je uredio LILLO -- 22.8.2013 11:57:12 >

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Trakice za ovulaciju
22.8.2013 11:56:28   
mamina princeza
ako ste zainteresovane za nabavku ovulacijskih trakica mozete mi sejaviti - cijene povoljnije nego u apoteci. Moja prijateljica je radila sa prodajom istih i sada ce vjerovatno opet poceti... nesto ima i trenutno da je dostupno. ) ove jeftinije varijnete mislim )
ima raznih obilka one samo kao trakica kartona a i one malo kvalitetnije

evo otrpilike su ovakve kao na slikama
http://imageshack.us/a/img842/8196/3t7i.jpg

http://imageshack.us/a/img20/6944/am55.jpg



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Rafaello)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Trakice za ovulaciju
22.8.2013 12:03:21   
Rafaello

IZVORNA PORUKA: LILLO

http://farmis.ba/wp-content/uploads/2012/11/ovulationstest-103383-123x300.jpg

pokusala sam da postavim sliku ali nesto nece, pa sam samo ostavila link, uglavnom to je to sto sam ja uzela..




Hvala ti Lillo puno,srce si user posted image
Cestitam na trudnoci i zelim ti ugodnih user posted image mjeseci, zdravu i veselu bebicu.

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Trakice za ovulaciju
22.8.2013 12:06:08   
LILLO
Hvala puno na lijepim zeljamauser posted image ,Nema na čemu draga, da i tebi pomogne kao i meni...i da i ti ubrzo vidisuser posted image i da sve bude u naboljem redu abd...

< Poruku je uredio LILLO -- 22.8.2013 12:07:27 >

(odgovor članu Rafaello)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Trakice za ovulaciju
23.8.2013 20:17:52   
Dzenana_G
Dva dana se pojavila jako blijeda druga crtica, jedva vidljiva. Juce nisam pokusavala, a danas samo jedna crtica.sta se desava?




_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Trakice za ovulaciju
23.8.2013 21:00:32   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Dva dana se pojavila jako blijeda druga crtica, jedva vidljiva. Juce nisam pokusavala, a danas samo jedna crtica.sta se desava?




Zavisi koji test radiš??Mislim kog proizvođača...Ja sam u dm-u kupovala testove i uvijek mi testna bude vidljivo tamnija od kontrolne i znam da O nastupa u roku od 24-36 sati...Ove sa neta mi pokazu istu boju kontrolne i testne i ja znam da ce O nastupiti za dan-dva a tako i bude jer osjetim ovulaciju...Nakon toga test mi pokaze blijeđu crtu i na kraju je nema nikako...Ako je blijeđa ili je O prošla ili treba da dođe...To mozes upratiti samo ako redovno radis testove tj. ako je bila tamnija pa svijetlija za 2-3 dana znaci da ti je O bila odnosno ta tamnija linija ti je pokazala da O nastupa u roku od 24-36 sati...Nadam se da si razumjela...user posted image Zakomplikovah ga user posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Trakice za ovulaciju
26.8.2013 20:12:16   
LILLO
Dzenana..koji ti je dan o?znaci meni je islo ovako..prvi dan blijedo jedva vidljivo, drugi dan malo tamnije ..treci dan istabboja kao i kontrolna i tako 4 i 5 dan..sex je bio kad je bila najtamnija linija i kako spermici zive 72 sata dovoljno je jednom....ali ako je bila apstiinencija 7 dana prije da se sperma nakupi inace sex sva 3 dana kad imas tamne linije...ja sam mjerila i bt..nikako o testove nemoj rano ujutro da radis vec od 10 do 17 sati tada je najbolje...ne mozes jedan uraditi i preskociti dane..ne ide to bas tako..user posted image prvo utvrdi tacnu duzinu ciklusa ako je 28 onda ti je o 14 dan..sve preko na 14 dodaj + 3 dana...i tek onda kreni sa pracenjem o...ili jednostavnije prati bt...user posted image sretno

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Trakice za ovulaciju
28.8.2013 14:59:02   
Dzenana_G
Ovaj mjesec trakice nisu uopste pokazale Ovulaciju...
Je li moguce da je uopste nije bilo? U cemu moze biti problem?


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *