|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trakice za ovulaciju
30.11.2009 11:19:46   
vila_7
Ako neka bude naručivala trakice preko neta ...nek planira i mene pa možemo popoloviti troškove! 

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trakice za ovulaciju
30.11.2009 15:41:06   
/MMK/
Ja sam naručivala 2x sa saveontests, 20 LH + 5 Za trudnoću manje od 15 KM sa poštarinom. Ima i stranica homehelth za koju znam da stigne brzo i da je sigurno, mislim da su tamo veća pakovanja, od 50 još i jeftinija, ali ja sam po inerciji s iste str.naručila.
Mislim da je u apoteci oko 5 KM jedna.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 0:04:59   
hodajuci simptom
IZVORNA PORUKA: /MMK/

Ja sam naručivala 2x sa saveontests, 20 LH + 5 Za trudnoću manje od 15 KM sa poštarinom. Ima i stranica homehelth za koju znam da stigne brzo i da je sigurno, mislim da su tamo veća pakovanja, od 50 još i jeftinija, ali ja sam po inerciji s iste str.naručila.
Mislim da je u apoteci oko 5 KM jedna.



jao, super! mozes li mi stranicu prebaciti, odmah cu naruciti. kako si zadovoljna njima, jer se ja, opet kazem, ama uopste ne razumem u to.

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 0:29:27   
bucko
MMK, pls stavi koja je to stranica s koje naručiš trakice. Jel' plaćaš karticom ili? Moj ciklus pobudalio, hormoni OK, al on počeo da šara. Pa rekoh da malo probam testirati kada je ovulacije. Jer se nadam da ćemo uskoro krenuti "u potragu za bebom":-) (Nekako mislim da ćemo je naći, aBd.)

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 10:24:23   
vila_7
Simptomka u kojem si ti gradu? Ako si u BiH hajd molim te i meni naruči pa ćemo popola sve platiti a svakako je ako više naručiš, jeftinije!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 11:37:18   
/MMK/
http://www.homehealth-uk.com/
http://www.saveontests.com/, nadam se da sam dobro stavila linkove, ako ne ukucajte u google, plaćala sam sa VISA elektron karticom i nisam imala nikakvih problema.
Neka budu dobitne.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 11:41:46   
hodajuci simptom
hvala puno, i na info i na zeljama.
helena, poslala sam ti pp.

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 13:00:13   
dzeni_nl
ja sam odlucila ovaj mjesec da kupim trakice i probam sa njima, pa da vidim sta ce da bude.

uopste nemam sluzi, jer ja to bas pratim i nikako nisam primjetila da je ima.

ali sam jucer primjetila posto trenutno imam menstruaciju da imam bas puno sluzi, e sad me interesuje da li to moze da znaci da su kod mene bas u tim danima i plodni dani?

da li se to ikome jos dogadja i zna li sta to moze da znaci?


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 13:17:35   
hodajuci simptom
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

ja sam odlucila ovaj mjesec da kupim trakice i probam sa njima, pa da vidim sta ce da bude.

uopste nemam sluzi, jer ja to bas pratim i nikako nisam primjetila da je ima.

ali sam jucer primjetila posto trenutno imam menstruaciju da imam bas puno sluzi, e sad me interesuje da li to moze da znaci da su kod mene bas u tim danima i plodni dani?


da li se to ikome jos dogadja i zna li sta to moze da znaci?

događa

< Poruku je uredio hodajuci simptom -- 1.12.2009 13:18:03 >

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 13:24:53   
vila_7
dzeni i kod mene je slično (mislim blentavo), ovaj sam mjesec (al da izvineš morala sam staviti prst) na sredini ciklusa vidjela da imam onu rastezljivu sluz, i od polovice ciklusa mi počne malo jače pranje čak nekad i vodenasto.
a znalo mi se dešavati i kad imam m. da vidim da i pored m. imam i sluzi. Tako da je valjda to sve normalno!

simptomka, imaš i ti PP user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 14:47:54   
hodajuci simptom
helena, koja prva zakači, šalje višak onoj drugoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:07:18   
vila_7
ma da Bog da ih mi morale baciti i nikom ne trebale!!! user posted image
Nego, što te nema u čekaonici nikako?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:13:07   
hodajuci simptom
ma ima me, nego nemam sta pametno da kazem, cekam jbn ovulaciju i buljim u onaj nastajući dijagram na FF i od silne dosade sam zakazala pregled sutra, da uradim papa, nisam milion godina. i daj link cekaonice, ja je mahinalno otvorila ovde, pa je negde preselili :)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:15:43   
vila_7
http://www.ringeraja.ba/forum/m_454432/mpage_14/key_/tm.htm#455237

Provjeravaš li sluz, i temp.?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:34:17   
hodajuci simptom
IZVORNA PORUKA: helena_7

http://www.ringeraja.ba/forum/m_454432/mpage_14/key_/tm.htm#455237

Provjeravaš li sluz, i temp.?


redovno. trenutno sam "lepljiva". kako je kod tebe?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:36:54   
vila_7
meni je dan D u nedjelju....nikakvih simptoma ...čak me ni grudi i dalje ne bole (iako me bole odmah nakon polovine ciklusa pa sve dok ne dobijem). Sve kontam da mi je možda O izostala pa nema simptoma ni za šta user posted image Jer i kad sam trudna bila isto su me grudi boljele-standardno.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:40:29   
aicha
helena, kada sam ja ovaj 2.put ostala trudna imala sam neke razlicite simptome nego u prvoj trudnoci i moja ginica mi je rekla da je greska da zene uporedjuju jednu trudnocu sa drugom,simptome i to i da to nema nikakve veze jer je svaka trudnoca razlicita
tako aBd da si trudna

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:42:23   
vila_7
ih aicha....da bar! Al znaš i sama kako je....lakše je vjerovati da nisam nego se ponadati pa opet tresnuti od dno!
Pogotovo što sam ovaj mejsec "štrajkala" od brojanja plodnih dana i sl.stvari! Dodji nam malo i u čekaonicu....oraspoložit ćeš se!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:42:58   
hodajuci simptom
IZVORNA PORUKA: helena_7

meni je dan D u nedjelju....nikakvih simptoma ...čak me ni grudi i dalje ne bole (iako me bole odmah nakon polovine ciklusa pa sve dok ne dobijem). Sve kontam da mi je možda O izostala pa nema simptoma ni za šta user posted image Jer i kad sam trudna bila isto su me grudi boljele-standardno.

a čekaj, je l jedan mesec ovulira jedan jajnik, drugi - drugi, ili kako? jer ja nemam jajovod, a bežala sam od svega toga do sada, da se ne bih previše kidala, pa nisam htela ništa da znam.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:44:30   
aicha
suti ne smijem...prestacu se prerano cuvati ako vam se prikljucim kad me ponese euforija sa vama hahahahauser posted image


_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:46:10   
aicha
IZVORNA PORUKA: hodajuci simptom

IZVORNA PORUKA: helena_7

meni je dan D u nedjelju....nikakvih simptoma ...čak me ni grudi i dalje ne bole (iako me bole odmah nakon polovine ciklusa pa sve dok ne dobijem). Sve kontam da mi je možda O izostala pa nema simptoma ni za šta user posted image Jer i kad sam trudna bila isto su me grudi boljele-standardno.

a čekaj, je l jedan mesec ovulira jedan jajnik, drugi - drugi, ili kako? jer ja nemam jajovod, a bežala sam od svega toga do sada, da se ne bih previše kidala, pa nisam htela ništa da znam.



jeste koliko sam ja skontala a tek sam i ja s tim problemima (posto su meni odstranili desni jajovod)...tako da cemo mi moci tek svaki drugi ostatiuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:46:53   
vila_7
user posted image user posted image user posted image user posted image    koliko se još trebaš čuvati aicha ?
Simptomka ja ti o tom nemam pojma...pogotovo što ja poslije spontanog znam osjetiti samo lijevi , a desni nikad. A prije prve trudnoće....iskreno nisam nijedan!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:51:06   
aicha
helena ma ti imas oba jajovoda pa mozes svaki mj racunati na user posted image  a mi ove vanmatericne mozemo samo svaka 2mj
ja sam poslije spontanog osjetila lijevi a rijetko desni a na kraju desno belaj...vidi da te to ne boljucka od upala..user posted image ja se tako brinem
ma ne znam koliko se trebam cuvatiuser posted image ...neko mi u bolnici rece 6mj a evo ovim drugim zenama govorili 3mj....a tek prolazi 1mjuser posted image  vidjecu kad isla dr
a imam neke mucnine...vidjeces kad ja zaplatim ovaj mjesecuser posted image ...joj suti,tako me strah,samo da bude kako treba iduci put insh.

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 15:53:54   
vila_7
Ma nije upala mislim...radila ljetos Papa test i i pregledao me vaginalno i pritiskao i gledao, i kaže nije mi ništa potpuno sam zdrava samo da se opustim i uzivam u ljubavi s muzem! user posted image Bas tako mi rekao! I tek onda sam skontala da jajnik i osjetim negdje oko sredine ciklusa!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 16:00:43   
hodajuci simptom
aicha, je l' to uvek mora levi, pa desni, pa levi, pa desni, ili od organizma do organizma? nema veze, valjda, što začatavamo temu, pričamo o ovulaciji, nismo daleko od zadate.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *