|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 16:06:03   
tikica_69
meni su ove odlicne....

http://www.accuratepregnancytests.com/ovulation_kit.html#details 


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 16:45:01   
dzeni_nl
evo ja maloprije kupila u drogeriji, al pise ovolucij test. dodje ih 5 u kutiji.

sad cekam  da muz dodje kuci pa da mi prevede sta trebam da radim.

nadam se da ce pomoci.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Trakice za ovulaciju
1.12.2009 20:21:10   
magnolija*
pogledala sam ovu str homehelthuk koju je neko javio, i ovo je ekstra povoljno.  evo izracunala sam da 25 O trakica + 25 trakica za trudnocu (normalne osjetljivosti) sa postarinom u nasu zemlju izadje 22KM user posted image
Ne znam koliko su kod nas ove za O al su ove za trudnocu oko 5 KM, e sad mozete misliti koliko ove apoteke uzimaju love jadnim ljudima user posted image
I da znate da se moze kupiti visa elektron karticom koja na poledjini ima CVC kod (pored 15 brojeva kartice imaju jos 3 dodatna broja). Nisam nista kupila ovde (i nadam se da i necu user posted image cekacu da vidim hocu li procuriti), al sam kupovala iz UK neke druge stvari i jako brzo dodju, za 5 dana user posted image
Pa bujrum


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Trakice za ovulaciju
2.12.2009 11:56:42   
dzeni_nl
Sinoc sam sa muzem gledala ove trakice na stranici ebay i bas su povoljne. 10 trakica za O i 10 za trudnocu kosta eur i nesto, eto skoro 2 eura, a postarina 5 eura i nesto, znaci neka je sve ukupno 8 eura sa postarinom isplatnije je nego sto sam ja jucer kupila u drogeriji 10 eura 5 komada.

Kada ove potrosim sto sam kupila, narucit cu preko ebaya.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Trakice za ovulaciju
2.12.2009 12:03:37   
magnolija*
Ja sam sad gledala na homehelthuk 10 trakica za O i 10 za trudnocu sa postarinom izadje 6.01 eura, znaci jos jeftinije od ebaya user posted image

_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Trakice za ovulaciju
2.12.2009 12:14:30   
/MMK/
Dženi, ove s e-baya putuju nekad i po mjesec, a sa ovih ostalih stranica stignu za 7 radnih dana, pa kome je žurba da zna.

_____________________________

09.2010.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Trakice za ovulaciju
2.12.2009 12:26:39   
hodajuci simptom
Evo i ja sam naručila sa http://www.homehealth-uk.com/index.html pa javim kolko me izašlo, kad je stiglo i šta je došlo. a nadam se i da će biti prilike da javimo i da smo uz pomoć njih i zatrudnele, jednom user posted image

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Trakice za ovulaciju
2.12.2009 12:46:11   
magnolija*
ma naravno da ces nam brzo javiti aBd da su trakice bile od pomoci

user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Trakice za ovulaciju
2.12.2009 12:55:22   
hodajuci simptom
sa ovim mojim jednim jajovodom nisam baš najrelevantnija, ali, iz tvojih usta u božje uši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Trakice za ovulaciju
2.12.2009 13:05:41   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: /MMK/

Dženi, ove s e-baya putuju nekad i po mjesec, a sa ovih ostalih stranica stignu za 7 radnih dana, pa kome je žurba da zna.


Zavisi odakle se naruciva. Mi sve sto smo narucivali preko ebaya doslo nam je u roku od sedam dana. Mi smo u Holandiji, pa tako da je blizu i brzo dodje.

ja sam sad kupila, pa mi se i ne zuri. Nisam jos pocela da ih koristim.

Na ovima pise da posto mi je zadnji ciklus poceo 26.11, a trajao je 26 dana da trebam poceti pratiti od 6 decembra.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Trakice za ovulaciju
2.12.2009 13:17:38   
hodajuci simptom
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

Na ovima pise da posto mi je zadnji ciklus poceo 26.11, a trajao je 26 dana da trebam poceti pratiti od 6 decembra.



user posted image user posted image user posted image user posted image

i meni je počeo 26. a prošli trajao 26 dana, ali meni FF broji već od prekosutra!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mogla si da mi javljaš šta ti je rekla trakica koji dan, da se ne mučim user posted image user posted image user posted image




< Poruku je uredio hodajuci simptom -- 2.12.2009 13:18:16 >

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Trakice za ovulaciju
2.12.2009 13:41:00   
dzeni_nl
hehe ma javljat cu ti, samo sto cekam 6 decembar.

ja sam htjela jos sinoc, al mm mi nije dao, kaze ako pise da cekas 6 onda cekaj sta si tu pozurilauser posted image

pa kako tebi broji od prekosutra??

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Trakice za ovulaciju
6.12.2009 16:57:26   
mina minka
kod mene vec tri dana pojavljuju se dvije crtice na lh trakicama. jel kod koga bio takav slucaj i jel to u redu . obje su iste boje mozda malo razlicite 

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Trakice za ovulaciju
6.12.2009 17:17:44   
hodajuci simptom
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

hehe ma javljat cu ti, samo sto cekam 6 decembar.

ja sam htjela jos sinoc, al mm mi nije dao, kaze ako pise da cekas 6 onda cekaj sta si tu pozurilauser posted image

pa kako tebi broji od prekosutra??
otkud znam. ja u akciju danas user posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Trakice za ovulaciju
6.12.2009 17:18:29   
hodajuci simptom
IZVORNA PORUKA: mina minka

kod mene vec tri dana pojavljuju se dvije crtice na lh trakicama. jel kod koga bio takav slucaj i jel to u redu . obje su iste boje mozda malo razlicite 


testna mora biti jača od kontrolne, koliko ja znam, mada još čekam prvi paket user posted image

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Trakice za ovulaciju
6.12.2009 18:31:27   
brzamala
test je pzitivan ukoliko su testna i kontrolna crtica iste boje i debljine ili je testna crtica tamnija od kontrolne. Iako se pojavi testna linija  ali bude svjetlija od kontrolne, lh nije dostigao svoj maksimum i test nije pozitivan. 
Meni je jedan dan testna linija bila iste boje kao kontrolna, sljedeci dan je bila mnogo tamnija od kontrolne i treci dan je vec bila dosta svjetlija od kontrolne. 
Ja racunam da mi je LH hormon dostigao svoj maksimum kad je testna bila tamnija od kontrolne. E od tog trnutka pa u narednih 24-48 sati desice se ovulacija.

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Trakice za ovulaciju
14.12.2009 14:39:12   
magnolija*
Citala sam da je test najbolje raditi izmedju 11h i 16h popodne, kao najbolje se moze prikazati tada. i jos 2 sata prije testa ne treba piti vodu.
ne znam zasto i jel istina. 

_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Trakice za ovulaciju
14.12.2009 14:47:51   
ena0002
Na vodu se misli iz tog razloga jer kad pijes vise vode ides cesce piskiti, a pred test se preporucuje da se ne piski 2-3
sata user posted image

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Trakice za ovulaciju
14.12.2009 14:52:15   
vjestica
IZVORNA PORUKA: ena0002

Na vodu se misli iz tog razloga jer kad pijes vise vode ides cesce piskiti, a pred test se preporucuje da se ne piski 2-3
sata user posted image

to, a takođe i da bude koncentrovaniji urin (voda ga može razblažiti, pa da bude lažno negativan rezultat), a opet jutarnji urin je previše koncentrovan, pa može biti lažno pozitivan rezultat)


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Trakice za ovulaciju
15.12.2009 11:48:53   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: ena0002

Na vodu se misli iz tog razloga jer kad pijes vise vode ides cesce piskiti, a pred test se preporucuje da se ne piski 2-3
sata user posted image

to, a takođe i da bude koncentrovaniji urin (voda ga može razblažiti, pa da bude lažno negativan rezultat), a opet jutarnji urin je previše koncentrovan, pa može biti lažno pozitivan rezultat)



nisam bila sigurna da sam procitala to da ga voda razblazi, al eto, onda je istina. vjerujem da nije samo da se skupi sto vise mokrace


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Trakice za ovulaciju
17.12.2009 18:58:22   
magnolija*
cure vi koje imate iskustva s trakicama, zanima me jedno :

da li trakice pokazu samo jednom kad treba da nastupi ovulacija?
ako se pojavi testna crta gotovo ista kao kontrolna, da li ce se ona pojaviti i sutra ili se ona javi samo jednom?
ja prekjuce piškila, crta se jedva vidjela, juče bila gotovo ista (mm ista, meni je bila za nijansu svjetlija, ne znam ne mogu biti pametna), a danas druge crte nema nikako?
jel to znaci da trakice pokazu samo jednom ovulaciju koja ce nastupiti ili nije u redu test?

help help help


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Trakice za ovulaciju
17.12.2009 21:22:02   
RICI
Iz mog iskustva trakice su bile pun pogodak.Kupila kutiju od 5 kom i u vremenu ovulacije počela koristiti, popodne s posla pravo u  wc 2 dana ništa 3 dan svijetla crta 4 dana tamnija crta i zadnju nisam ni iskoristila.I to je to vjerovali ili ne poslije 6 mj pokušaja ja i mm uspjeli, naravno uz pomoć ovulacijski trakica 2 puta dnevno "mazenja" pola sta nogu u zraku. Sretno s trakicama a meni su zakon......

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Trakice za ovulaciju
17.12.2009 22:12:39   
dzeni_nl
I ja sam ovaj mjesec pokusala sa trakicama i pratila sam ih pa cu da vidim da li ce da upale?

Ako ne  narucila sam jos i stigle su mi, sad imam 10 za O i 10 za T

Ako neuspije ovaj mjesec valjda uspije iduci...


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Trakice za ovulaciju
18.12.2009 13:07:43   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: RICI

Iz mog iskustva trakice su bile pun pogodak.Kupila kutiju od 5 kom i u vremenu ovulacije počela koristiti, popodne s posla pravo u  wc 2 dana ništa 3 dan svijetla crta 4 dana tamnija crta i zadnju nisam ni iskoristila.I to je to vjerovali ili ne poslije 6 mj pokušaja ja i mm uspjeli, naravno uz pomoć ovulacijski trakica 2 puta dnevno "mazenja" pola sta nogu u zraku. Sretno s trakicama a meni su zakon......


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa zasto sam samo ja popiskila opet nakon one druge crte?

jooooooooooooooooooj


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Trakice za ovulaciju
18.12.2009 13:08:22   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

I ja sam ovaj mjesec pokusala sa trakicama i pratila sam ih pa cu da vidim da li ce da upale?

Ako ne  narucila sam jos i stigle su mi, sad imam 10 za O i 10 za T

Ako neuspije ovaj mjesec valjda uspije iduci...



Dzeni sretno  user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *