|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
21.12.2010 9:42:36   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: reallove

evo ga...Minino remek-djelo
user posted image


A stari laptop mi je sredila, nije imala ni godinu.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
21.12.2010 10:00:53   
Anoniman
hihihihihihiihi

moj je neki dan, dok sam se ja tusirala, uzeo mrezicu sto stiti od prskanja, onakvu masnu...smrdljivu...koja mu je posluzila kao udaraljka...kauc, pod, stol i njegova glava su bili masni i smrdili na ribu...a imali smo dogovor...pa sam ja uspjela za 45 min. oprati njemu glavu, oprati kauc tj. fotelju, oprati pod i stol...ne pitajte me kako...i obicno mi uardi tako neko sranje kada smo u stisci s vremenom

jucer mi se popisao na tepih

tv je jos davno zaplatio oklagijom...eno ima mrlju tamnu koja se sve vise i vise siri...valjda se rasipaju ovi kristali

vadjenje tipki ko kod realove ...to smo apsorirali...nije mu vise interesantno...onu srednju od misa...ko gumu je izgleda pojeo...nisam je nikad nasla

inace ima senzor da dohvati sve sto ne treba...sataru, lijekove, nozeve, makaze, cd-ove...etc...mami donjela kontrolne radove da ispravlja...on ih se dokopao i "ispravio" ih

Koliko god da pokusavali skloniti stvari koje ne smije da dira...dzaba...nadje uvijek nesto

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
21.12.2010 10:19:15   
Malenaoduvijek
user posted image ja sam mislila da su samo moja djeca takva "nevaspitana".od starijeg odavno ne mozes izaci iz kuce da ne place, dira sve sto ne smije ali sve.na sto u dnevnoj sobi nista ne smijes staviti odmah se lijepe na njga kao dvije muhe.a ja evo ne radim pa me non stop ganja o kuci i kaci se po meni hoce da ga nosim.a manji ga je poceo u svemu kopirati, ludilo.oko laptopa je isto borba, ja ludim vec.nista ne mogu uraditi bez asistencije.
ali malo mi je lakse kad vidim da je kod vecine tako user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
20.1.2012 23:05:37   
ziki
Da podijelim sa vama moj danasnji dan.Sve je pocelo budjenjem br 2 oko 3:30, a onda u nizu 4, 4:30, 5, 6 i kad je konacno zaspao u 6:30 zaspala i ja. U 7:50 budi me sapat mm:" Koliko je sati?" Super, opet kasni po ko zna koji put u ovoj godini, i njegovo bezsumno ustajanje, kupljenje stvari i izlazak iz spavace. Kad je izasao i zakljucao ne znam, ja sam zaspala. Pola sata kasnije budim se ja. Tisina. Pogledam ka krevetcu ne vidim bebu, rukom krenem ka mjestu gdje spava stariji, nema ga. BOZE DJE SU DJECA! Umrla sam te 2 sekunde dok nisam vidjela da je stariji presao kod bebe u krevetac, legao i pokrili se po glavi, nesto se igraju. Nekako smo se rasanili, umili, presvukli i eto ga 10 sati. Plac i vriska kao navijeni. Dorucak nije spreman a poceo je glupi crtani na Hayatu. Pojacam vartu da se bebi prije skuhaju kajsije, pokusam da smirim starijeg, u tom su mi kajsije zagorele. Sa vristecom bebom u  jednoj ruci, mora se i on solidarisat, spremim kasicu od onoga sto sam uspjela spasit, nekako pripremit dorucak i starijim i nekako i to predeverasmo. I bas danas kad je trebao da ih uspavam ranije da se oko 3 probude i odem konacno da predam za licnu beba je rijesila da bojkotuje jutarnje spavanje. I posle uspavljivanja od nekih sat vremena zaspao je, za to vrijeme stariji je devastirao stan. Sitne kockice, citavih 650 komada koje smo mu u ludilu kupili je rasuo po stanu, to je moglo igracaka da povadi, povadio je. Sa knjigama isto. I dok je mali spavao tih 45 min nekako sredismo taj haos, cak se javih na rr i pregledah  novosti na FB. Krece druga runda. Posto je ispalo da od spvanja u 3 nece bit nista jer moram do poste i mora me mm odbacit nadjemo najzanimljiviju igru da zaborave spavanje. Igracemo se manekenauser posted image  Nemriko je bio maneken, povadili smo odjecu koju je dobio od rodbine u velicinama za do skole. Mali je rovio na krevetu, smijao se kako  se Nemirko olaci, ogledje...Dodje 14:30 i pocetak spremanja za izlazak. Krenem ja prva, da se nasminkam, Nemriko mi normalno pomaze i dok ja stavih puder on je nasao moj ruz za specijalne prilike, vrlo skup pa ga nesto cuvam. Normano nasminkao se, pa kad je pohitao da ga ne vidim onako napola zatvoren poklopio i polomio. Kako je ruz skup tako je i postojan i jedva smo skinuli a vrijeme curi. U posti je normalno morao da viri dok sam bila na slikanju, da pita sve tete da li su kod njih stigle njegove "munjevite patike" i znaju li kad ce stic jer ga boli glava od cekanja. Rijesimo da kad smo vec izasli i malo prosetamo, odemo u knjizaru i tu nastaje haos. On hoce jos jednu knjigu o dinosaurima, petu po redu. Mi predlazemo engleski slikovni rjecnik, ma ne on je krenuo ka kasi i vristi da mu platimo, mm se naljutio i izasao, ja se solidarisala i za njim. Onda horor za kraj. Dok sam ja u piljari kupovala povrce on je krenuo da bjezi, sav ljut i placliv, iz pjesacke je uleteo u ulicicu, mm koji je u nosiljci nosio bebu za njim i uhvatio ga je na samom ivicnjaku prometnije ulice. 200 metara dalje fino sam cula kako mm urla, i smirio se. Onda je beba dodala koji akord za kraj, onako  da popravvi raspolozenje mm dok je sav ljut i nervozan pokusavao da isparkira kola u koja smo jedva usli jer su se u medju vremenu parkirali sa obje strane. Dok smo se pentrali na nas cardak beba je zaspala, kda smo usli i rucali i nemriko. Probudili se kao divna poslusna djeca. MM je popio apaurin a ja caj od kamilice da se smirim.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
20.1.2012 23:10:29   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image izvini al moram.znam da nije lahko.ja se smori dok procita a mogu mislit kako je tebi bilo cjeli dan.
najgore je kad nesto tako tempiras


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
20.1.2012 23:12:55   
Hanady RR
Zikiuser posted image user posted image

a šta drugo draga da ti kažem...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
23.1.2012 14:07:43   
emma.L
ziki, drži se, sve će to jednom biti "prije dvije godine" (tako ja sebe tješim user posted image ).
I mi imamo ovakvih dana, ali sam odlučila da se prilagodim njima, dakle ako ne ide, sve planirano odgađam dok ne budu nagodniji, naravno ako se može.
Neku večer bebač odlučio nadoknaditi svu nervozu za protekla tri mjeseca (jer je divna beba koja rijetko plače i tersa) a Ema s temperaturom odlučila kakiti i sama se brisati user posted image . 1000 puta sam objasnila da može sama da se obriše samo kad piški ali da ipak ja moram biti tu da bi oprala rukice i uspješno prosula tutu. I eto koliko je fajde bilo. Njega spustim da plače a nju u kadu i tuširanje jer sam je našla stojeći pored tute i ne znam što se dešavalo trenutak ranije. I milijun sličnih situacija bude. Ali - sve će to jednom biti 'ono prije dvije, tri godine'.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
23.1.2012 14:22:49   
kaktuscic
Oh, Boze sta me jos sve ceka... Sad kad je ovaj mali porastao, dolazi beba i vec zamisljam ove situacije koje opisuju ziki, emma.L...  Fakat kad se sjetim prije dvije godine kako je bilo, sad je lakse, ali uskoro ce repriza... Nasikira se ja!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
23.1.2012 15:21:19   
megi
Zikiuser posted image user posted image  od nas

kaktuscic i mi cekamo bebu i vec se vidim u slicnim situacijama
ali sto kaze emma sve ce se to zvati prije 2-3 godine
ko prezivi pricace user posted image user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
24.1.2012 14:54:47   
emma.L
Ma kako nekad hektično bilo, mislim da nije baš dan bez predaha nikada bio user posted image . Recimo, jutros su imali moji klinci obzira i pustili me da popijem kavu u miru, pa tek onda počeli mrdati. I još je danas super jer je bebač malo duže spavao pa sam Emi uspjela u miru dati kraš i umiti se s njom. Onda njegovo buđenje, presvlačenje, pa Emi doručak, pa njega hranila za stolom da fol zajedno doručkuju. Pa onda je on bio dobar i uskoro zaspao a nama je slijedilo skakanje po krevetima i maškaranje. Ali se toliko oznojila da sam je morala uvaliti na tuširanje i taman kad sam joj kosicu počela prati, on se tako jako rasplakao da se zacenuo u krevetiću. Uspjela sam joj oprati kosu i ostavila da se sama tušira a ja njega digla da ga utješim. Pa je nekako uz kenkanje ostao u krevetiću da nju završim i kenkao je cijelo vrijeme sušenja kose. Onda Ema kuha a ja ga hranim i jedem njene specijalitete dok mu viče pored glave i on se stalno trza i plače user posted image , jedva je nešto dojio. E onda njega malo odoborovoljim igrom i nosanjem i u krevet (voli gledati vrtuljak) a njoj dajem ručak i sirup i organiziramo igračke (postavljala je prepreke od dnevne do svoje sobe kroz dva hodnika user posted image ). Pa smo presvukle Timija i uvalila sam je u krevet, a uskoro zatim i njega. I evo opet vrijeme za moju kavu i pitu od višanja (trebam energiju odmah!) u miru. Dakle, drugi predah danas user posted image .
Kasnije ćemo nas dvije ručati, uklopiti to sa njegovim hranjenjem i presvlačenjem i igranjem, a večeras ćemo opet nas troje npraviti kolač. To se radi tako što jedno u AS stavim na jednu stranu pulta, a drugo ovamo blizu kuhača i plastičnog suđa; sebe i mikser instaliram između i smutim kolač. MM danas ima termin rekreacije i nema drugog načina, a sutra nam dolaze neki majstori pa bih voljela ponuditi ljudima nešto kad budu imali predah user posted image .
Pa opet Emi dati voće, ovog presvući i nahraniti  i poigrati se s njima. Večeras kad MM dođe oko 8 da ih preuzme, malo pospremim, a kad ih povaljamo moramo raščistiti prilaz svim dijelovima stana u kojima će se sutra raditi (kuhinja, spavaća, dječija, dnevna soba i hodnik user posted image ). Dakle, danas ne kuham jer sam jučer pripremila, a sutra u tom kaosu mislim da nećemo ni moći jesti nešto više od pice pa me to spašava.
U stvari mene ubi to što moja Ema ne gleda baš crtane, ne zanima je bojenje, lutke, ništa što bi mogla sama, sve mora biti interakcija i ne želim da je ćuškam nego se trudim da provedem vrijeme koje ona zahtijeva s njom. Čini mi se da bih se umorila i da samo pričam s njom koliko može mljeti.
Ali nije uvijek ovako- inače ujutro uspijem i skuhati kad je ona u vrtiću, danas je vanredno ostala doma. I MM često uvečer skuha nešto. Uglavnom, nije tolika ludnica, ali sam premorena svejedno. I opet se ne bih vratila ni na jedno dijete ni na vrijeme prije djece. Džaba sve user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
24.1.2012 14:55:26   
emma.L
Izvinjavam se, tek sam skontala koliko sam pisala user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
24.1.2012 16:03:51   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: emma.L

Izvinjavam se, tek sam skontala koliko sam pisala user posted image



otprilike isto je i kod mene kad stariji ne ide teti cuvalici ili nekoj od majki. danas evo pijem kafu i cekam da se obojica probude user posted image slicno je i kad on ide teti cuvalici jer kod nje bude oko 4 sata sto ukljucuje i poslijepodnevno spavanje. jos on i voli da "pomaze" u kucanskim poslovima pa me malo usporava ali drago mi je sto ima zelju da pomaze. bit ce lakse njegovoj zeni kad se ozeni user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
24.1.2012 17:04:51   
ena23
user posted image

ja sa svojom djecom imam samo jedan problem: ja bi da me slusaju a  oni bas i ne bi user posted image

salunastranu, ja cu se smatrati najsretnijom zenom svjeta  kada mi se keno pocne buditi do 5 puta tokom noci, a emir   bez moje kose mogne     zaspati.. hej kako ce to biti lijepo...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
24.1.2012 17:16:35   
nanika
Ena mom malenom je dvije godine i kad pomislim sad jos jedno uhhhhhhh, nije ti lako, bas mala razlika. Imas li vremena bar 5 min na dan za sebeuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
24.1.2012 18:52:41   
mamalina_
ja bi tako volila da se ne budim po x puta nocu,da kad mu kazem ne da to i poslusa a ne da se zavodnicki nasmije i po svom..da uhh imam bar 10 min samo za sebe mir tisina..ali...ma volim ja njega najvise na svijetu ali sam ga i razmazila i vezala uz sebe i ko mi je krivuser posted image ....
nemiran je uzas..igracaka svuda po stanu..a ne igra se s njima..samo da mu je laptop,mobitel..al vidim nisam jedina pa mi lakse hehehehuser posted image

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
24.1.2012 19:38:46   
reallove
user posted image user posted image
nisam se dugo zalila..

Ameen je sad pravi nemirko.Ne znam sta bih sa njim,toliko je nemiran,ne stane po cijeli dan,sto je najgore,padne,udari se,a nemogu mu nista..Nedavno je skakao po krevetu i pao na glavu,ali kao da nista nije bilo,nastavio,a meni se noge i ruke odsjekle od straha.Pricam sa njim,sta valja,sta ne,ali ne vrijedi,nece da me slusa.Jucer sam se naljutila i pucnula ga po ruci,a on se meni smije i kaze-udari,udariuser posted image ili ako hocu da ga pucnem kaze udari na pempas,ne na ruku,boli...uzas jedan kakav je postaouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamalina_)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
13.2.2012 13:50:45   
emma.L
ne znam što sam se žalila uopće... sve je dobro dok ne dođe i noć bez predahauser posted image .
Jednom će sve ovo biti jučer.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
15.2.2012 16:43:57   
*Boo*
citala sam koliko sam mogla...user posted image
sve u svemu..ima dosta slicnih situacija i kod mene..Ono sto mene zanima je..da li vasa djeca mnogo vriste i galame po kuci...Ja po 100 puta na dan svojoj L. moram reci da prestane vristati i skicati i galamiti, da se stisa...mislim da se cujemo dva sprata ispod i iznad koliko se ona zanese igrajuci. Ponekad mislim da cu iz koze izletiti..a necu ni spominjati koliko puta je prepala i probudila bebu..user posted image

_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
15.2.2012 21:49:38   
emma.L
Ovaj naš mališa je navikao na Emine glasove koji su uvijek glasni user posted image , blago rečeno.
Nekad mi ga je žao, ali tako mu je kako mu je. Još ga preko dana držim na spavanju u dnevnoj, jer ih ne smijem staviti zajedno u sobu kod Ema ne zaspi. Strah me je da će ga dizati, skidati i slično ako mi nisu na oku. I sada evo on spava u dnevnoj, čekamo uvijek da ona utvrdi i onda ga prenesemo njoj u sobu. Do kada ćemo tako, ne znam.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
16.2.2012 10:22:05   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: *Boo*

citala sam koliko sam mogla...user posted image
sve u svemu..ima dosta slicnih situacija i kod mene..Ono sto mene zanima je..da li vasa djeca mnogo vriste i galame po kuci...Ja po 100 puta na dan svojoj L. moram reci da prestane vristati i skicati i galamiti, da se stisa...mislim da se cujemo dva sprata ispod i iznad koliko se ona zanese igrajuci. Ponekad mislim da cu iz koze izletiti..a necu ni spominjati koliko puta je prepala i probudila bebu..user posted image



isto tako... ovaj moj iz cista mira na sav glas pocne pjevati "Boooob je majtor..." a beba trzne i rukicama i nogicama ako nije cvrsto zaspao. ili stariji od neke srece vrisne i isto tako. nekad mali i ne reaguje na galamu. morat ce se naviknuti a doci ce i vrijeme kad ce mali da vristi pa da budi starijeg. sta cu?

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
18.2.2012 23:52:46   
ziki
IZVORNA PORUKA: *Boo*

citala sam koliko sam mogla...user posted image
sve u svemu..ima dosta slicnih situacija i kod mene..Ono sto mene zanima je..da li vasa djeca mnogo vriste i galame po kuci...Ja po 100 puta na dan svojoj L. moram reci da prestane vristati i skicati i galamiti, da se stisa...mislim da se cujemo dva sprata ispod i iznad koliko se ona zanese igrajuci. Ponekad mislim da cu iz koze izletiti..a necu ni spominjati koliko puta je prepala i probudila bebu..user posted image

Moje starije dijete cu uskoro prozvat vristalina. Cujemo se ispred zgrade a na zadnjem smo spratu, stan orjentisan suprotno ulazuuser posted image  nasa sreca je da hoce da me pslusa i bude tih dok ne uspavam bebu jer sam objasnila da sto prije uspavam bebu prije cemo se igrati nas dvoje. Inace beba zazmuri kad mu se nemirko priblizava, jadan ocekuje nei stisak, jaci zagrljaj ili najveci dokaz ljubavi-cupanje uveta

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
19.2.2012 0:18:04   
mila81
Isto je i kod mene, ništa bolje, čini mi se iz dana u dan sve su gora, zahtjevnija, danas vako, sutra onako, počev od jela do oblačenja, kopiraju se u stalnim lopovlucima, i gledaju kako da mamu smore, al vazda kažem hvala Bogu pa imaju vrtići, pa ono pola sata kad dođem s posla, a oni u vrtiću, popijem kafu sa merakomuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
19.2.2012 0:21:59   
Dida79

IZVORNA PORUKA: *Boo*

citala sam koliko sam mogla...user posted image
sve u svemu..ima dosta slicnih situacija i kod mene..Ono sto mene zanima je..da li vasa djeca mnogo vriste i galame po kuci...Ja po 100 puta na dan svojoj L. moram reci da prestane vristati i skicati i galamiti, da se stisa...mislim da se cujemo dva sprata ispod i iznad koliko se ona zanese igrajuci. Ponekad mislim da cu iz koze izletiti..a necu ni spominjati koliko puta je prepala i probudila bebu..user posted image



Ne prestaje po cijeli dan user posted image jos kad pocne da stanca po kuci trcecim korakom ruta hodnik-dnevna soba i usput jos pocne da pjeva..Meni tacno dodje da poludim
Sve kontam faza procice ali ne prolazi nikako user posted image

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
19.2.2012 0:27:02   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: *Boo*

citala sam koliko sam mogla...user posted image
sve u svemu..ima dosta slicnih situacija i kod mene..Ono sto mene zanima je..da li vasa djeca mnogo vriste i galame po kuci...Ja po 100 puta na dan svojoj L. moram reci da prestane vristati i skicati i galamiti, da se stisa...mislim da se cujemo dva sprata ispod i iznad koliko se ona zanese igrajuci. Ponekad mislim da cu iz koze izletiti..a necu ni spominjati koliko puta je prepala i probudila bebu..user posted image



Ne prestaje po cijeli dan user posted image jos kad pocne da stanca po kuci trcecim korakom ruta hodnik-dnevna soba i usput jos pocne da pjeva..Meni tacno dodje da poludim
Sve kontam faza procice ali ne prolazi nikako user posted image




Moj isto tako,znaci nema mira n sekunde,toliko frije krv u njemu da ne moze biti miran ni malo. Nije nemiran u smislu da zijan pravi ali cijeli dan strafta po stanu, prica, prepricava, imitira, skace i sl. Toliko tezak hod i korak ima kao da odrasli hoda i skace. Od toliko energije svak cas bude mokar koliko se on zada i unese u igru. Fakat je neumorani nekada se zapitam odale mu toliko energije.

< Poruku je uredio medic slatki -- 19.2.2012 0:28:43 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
19.2.2012 0:45:58   
Dida79
Ne ni moj zijan ne pravi hajde sreca je i o tome user posted image
Ali brate glava mi puca od njega..veceras kad sam ga konacno uspjela staviti na spavanac,sjela na trosjed i doslo mi da vristim..HAUS u kuci,gdje god pogledam igracki raznoraznih,kockica,na svom stolicu picaso crtao tempera nema gdje nema pa cak i na ziduuser posted image a na tv uredno se vrti jim jam

Joj neki dan naravno na tv mora biti crtani a on se igra i povremeno baci pogled na tv a taj dan otisao sa amidzom a ja i mm sjedimo i pijemo kafu i naravno ni jednom ne pada na pamet da promjeni kanal.KAze mm haha lijepi strah niko ne smije da dohvati daljinski pa cak i kad malac nije u kuciuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *