|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
6.4.2012 19:50:16   
reallove
Ne znam gdje da postavim pitanje,a ne otvara mi se nova tema,pa da ovdje trazim savjet...

Koliko vasa djeca provode vremena vani?

Moj Ameen je danas cijeli dan bio napolju,znaci cijeli dan sam trcala za njim,ne mogu vise,nemam snageuser posted image ..Sad je 9 sati,a ja nemogu ni da gledamuser posted image
Samo sto oci otvori,hoce napolje,uspijem ga presvuci i na brzinu jede,izadje vani i vise nebi ulazio u kucu..Danas sam kao izgubljena hodala za njimuser posted image

Ne pali kod nas sat-dva,setnja,ovo,ono,kod nas je cijeli dan trcanje,ali bas trcanjeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
6.4.2012 20:09:44   
felix
reallove , mila kod nas bude ovako : Ujutro ustane doruckuje , ja rucak napravim malo sta razbacam po kuci i van oko pola 11. budemo do max pola 2 mah 1 je kapak nekad udje milom, a vala vise silomuser posted image unesem ga u kucu place naravno baca se histeriše ja ništa ignorišem kad otpuše sam vice kini mi cajape ocu pajat .Usuti sam legne gleda crtani puše nekoliko minuser posted image ne prica samnom ljuti se vice ne picaj tobom išeuser posted image reko nemoraš ko te šiša ne pricam ni ja stobom ,kaze ne jojim te iše reko ja tebe jojim user posted image

Moraš me slušat , A. kad kazem idemo u kucu idemo pokusavam na lijep nacin dere se odma nisam ni izgovorila NECUUUUU
reko stobom nema price o.k .

Gleda crtani pitam oceš jest nekad kaze moze nekad puše sam se okrene i zaspi user posted image jede i spavanje ustane
Oko 4. ustane , jede dodje do sebe idemo van budemo do pola 7 max il 6 isto na silu udje user posted image
ugl. veselo nam kao i vama a da mi cijeli dan bude van NEDAM nema sanše nedam ni ljeti cak .
Njemu je spavat popodne nema necu MORA.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
6.4.2012 22:44:54   
kaktuscic
Mi smo vani po dva sata prije dnevnog spavanja i dva sata prije nocnog user posted image
Obicno prvo prosetamo da obavim sto treba (kupovina, racuni...) i onda idemo u park gdje se igra, zatim u kucu na spavanje. Oko 18h, 18:30h ponovo izlazimo, ide ponovo krug setnje (kafica ako je ikako moguca u basti) i onda ponovo u park pa u kucu. Nekad ostanemo i duze a nekad i krace, vecinom zavisi od nasih obaveza, a malog uspijemo premuntati da udje u kucu kad nama odgovara, nadam se da cemo ga muntati i ovo ljeto user posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
6.4.2012 22:48:20   
reallove
A sta je to kupovinauser posted image ,kafauser posted image ...dvije sam danas napravila,ohladile se i bacilauser posted image

kupovina,nema sanse,udjem u prodavnicu,ne znam sto sam dosla..



_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
6.4.2012 23:21:17   
kaktuscic
Kad udjem u market dam mu korpu pa ko fol on nosa i kupujemo, ili sjedi u kolicima, a ja sta god novo uzmem dam prvo njemu u ruke da procacka, za sve to vrijeme on i ja neprestano pricamo i izgledam ko budaletina jer se s njim natezem, al sta me briga uspijem kupitiuser posted image Na kasi me obicno provali, kaze nema mama para da plati...jer sam mu ja rekla za nesto sto on hoce da nemam para i tako... A kafa...pa nije bas da sjedim sve vrijeme, ali imam srecu da se boji istrcati na ulicu, to mu je strasno, i onda on hoda okolo, obicno ima jos neko dijete ili cuko pa se malo zaigra, a mi uspijemo srknuti user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
6.4.2012 23:32:23   
reallove
Mi se prvo posvadjamo oko kolicauser posted image .Hoce da uzme najveca kolica i da vozi sam,da stavlja samo ono sto on hoce.Bas jucer smo tako/Uzeo kolica i jedva vozi,hajde,pustim ga,ubacim u kolica det. za sudje,aaaaaa,frka,ne toooooooo..Eh onda je ljut,ostavi kolica,ide tamo gdje su slatkisi,uzme kinder jaje i na kasuuser posted image ..Tako smo pokupovali nesto i kad sam dosla kuci,shvatim da sam zaboravila pola stvariuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 131
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *