|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:54:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hanady, skvo, niobe, mirkicauser posted image

ja sam očekivala da ćete reći da nema veze samnom, ja zadovoljnauser posted image
mogu se ja još čupat, sutra novi dokaziuser posted image user posted image user posted image


Blagoš tebe imaš čime da se čupaš ja se sad baš brinem čiju sam dijecu kući donijela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:54:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Niobe

vesela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
(podilazim) user posted image user posted image user posted image



evo i tebi jedam "smajli koji podilazi" user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:55:27   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hanady, skvo, niobe, mirkicauser posted image

ja sam očekivala da ćete reći da nema veze samnom, ja zadovoljnauser posted image
mogu se ja još čupat, sutra novi dokaziuser posted image user posted image user posted image


Blagoš tebe imaš čime da se čupaš ja se sad baš brinem čiju sam dijecu kući donijela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:55:55   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady

Blagoš tebe imaš čime da se čupaš ja se sad baš brinem čiju sam dijecu kući donijela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eh, sto se ismijah!
Nego Hanady, brzo na popravni!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:55:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hanady, skvo, niobe, mirkicauser posted image

ja sam očekivala da ćete reći da nema veze samnom, ja zadovoljnauser posted image
mogu se ja još čupat, sutra novi dokaziuser posted image user posted image user posted image


Blagoš tebe imaš čime da se čupaš ja se sad baš brinem čiju sam dijecu kući donijela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hahahhaha a jel fakat ne liče ni na tebe ni na supruga ti?
djeca se mijenjaju, iz dana u dan, ajde znadni kakvi će biti kad porastuuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:56:11   
noaa
Jeste bezobrazne veseeela postavila temu zato sto je bila 100% sigurna da Akica lici na nju a vi takouser posted image user posted image user posted image user posted image veeeseela ista je ti,samo dob na slikama nije pogodjenauser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:57:39   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noaa

Jeste bezobrazne veseeela postavila temu zato sto je bila 100% sigurna da Akica lici na nju a vi takouser posted image user posted image user posted image user posted image veeeseela ista je ti,samo dob na slikama nije pogodjenauser posted image user posted image


Ma nije Noaaaa, vesela je postavila temu, jer smo se Niobe i ja na drugoj temi hvalisale da imamo kopije sebe u malom, pa da nas provjeri!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:58:08   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image hvala noaa al mene su svekar i svekrva ubijedili da je malena ista mm
oni na mene imaju uticaj da Bog sačuvauser posted image user posted image
ja sam se fakat "pribojavala" da će reakcije biti ma daj mala veze s tobom nema, uhar je išta da ima na meneuser posted image user posted image   vidiš kakva je situacija kod Hanadyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:58:45   
Hanady RR
ama hajd što ne liče ni na mene ni na njega nego jadne ne liče ni jedna na drugu.
ma treća sreća ima ja da rodim sebi treće komplet moje da bude user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:59:08   
noaa

IZVORNA PORUKA: skvo

IZVORNA PORUKA: noaa

Jeste bezobrazne veseeela postavila temu zato sto je bila 100% sigurna da Akica lici na nju a vi takouser posted image user posted image user posted image user posted image veeeseela ista je ti,samo dob na slikama nije pogodjenauser posted image user posted image


Ma nije Noaaaa, vesela je postavila temu, jer smo se Niobe i ja na drugoj temi hvalisale da imamo kopije sebe u malom, pa da nas provjeri!!!!!!user posted image user posted image user posted image


Skvo ti si se klonirala nisi rodilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 0:59:35   
Mirkica
na onoj slici sa kapicom kao u casne sestre ista vesela sam et sto je na tatu  svijetlog tena .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:00:44   
noaa
Moja je ista MM nema nista moje,ama bas nistauser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:02:16   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady

ama hajd što ne liče ni na mene ni na njega nego jadne ne liče ni jedna na drugu.
ma treća sreća ima ja da rodim sebi treće komplet moje da bude user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hanady ja i moj brat ko da se nismo ni na putu sreli nidze veze ni narav ni lik :) tako to valjda bude


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:03:14   
Mirkica
nema nam vesele da niej otisla da budi svekrvu i svekra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da im prilozi dokaze 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:03:45   
Hanady RR
user posted image
gledaj njih...ova starija smeđa smeđe oči, a ova mala žuta ko albinče oči plave...odmah da naglasim ja i mm imamo oči smeđe a plavooooooooo....najbliže kod komšije Ahmeda.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:04:53   
Mirkica
slatke su obije ko lutke a stavrno ni nalik .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:05:19   
Hanady RR
Ma nema veze bitno da ja njih imam a i mm ih voli koda su njegove user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:05:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady

Ma nema veze bitno da ja njih imam a i mm ih voli koda su njegove user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobra si


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:06:43   
Skvo RR

Pa meni Hanady imaju nesto zajednicko,,,,,,,,,hm,,,,,,,,,,,,,,cekaj,,,,znam,,,,,,,,,,pidzamice!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma salim se ja malo, slatke su masallah!!!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:06:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hanady

Ma nema veze bitno da ja njih imam a i mm ih voli koda su njegove user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj kad bi sad virno iz ovog spavajućeg stava šta pišem bi mi odmah treće sastavio da i mi raji dokazujemo user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S meni dijeca ozdravila pa ja poludila totalno od dragosti valjda


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:08:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: skvo


Pa meni Hanady imaju nesto zajednicko,,,,,,,,,hm,,,,,,,,,,,,,,cekaj,,,,znam,,,,,,,,,,pidzamice!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma salim se ja malo, slatke su masallah!!!



Ženo to sam im maksuz kupila iste da imaju nešto zajedničko, sve me mm zeza nek si ti njima istu gardarobu počela kupovat da ja još ormara dokupljujem.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:13:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

nema nam vesele da niej otisla da budi svekrvu i svekra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da im prilozi dokaze 


tu sam ja, tu sam
od muke počeh da pijemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:16:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noaa

Moja je ista MM nema nista moje,ama bas nistauser posted image


i zato tražimo dokaz, nemoj ti sama da donosiš odluke a mi se ovdje sjatile da ocjenjujemouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:19:42   
milenium
evo stavila bih ali oklen mi slika mene na računaru kad sam bila mala,jedino da uslikam sliku pa stavim na komp,oće li to uspituser posted image imam samo sliku di smo sada ja velika a on malenuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
3.12.2009 1:21:54   
Adana
Nazalost nemam ni jednu fotku dragog kada je bio mali. user posted image

user posted image

user posted image





_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *