|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 11:19:09   
Ilhana RR
ja sam od prije trudnoce bila na jednom svedskom forumu za trudilice, trudnice i mame al vise sam se svadjala sa njima nego sto sam dobivala adekvatne savijete jer mi imamo nasu kulturu a oni svoju... to mislim na obicaje i tako to... njima je sve cudno jos koliko god da oni vole strance toliko nas i mrze...

nejse....

uglavnom nadjem ja jedan nas forum i uclanim se na njega... tu upoznam jednu predivnu zenicu a ostale su sve uzas... sta god bih napisala odma bih me napadale i ismijavale kako pisem... pa Boze moj...

i sad ova zenica koju sam upoznala dodala sam na msn pa bih mi pricale tu i tako mi ona jednog dana spomene za ovaj forum... i ja se uclanim... ispocetka nije bilo lahko se uklopiti naravno ali me niko nije napado i niko me nije ismijavao radi moje gramatike... ja sa bila presretna... zenice koje su bile na RR su bile predivne... i dan danas su =)

Uglavnom presretna sam sto me je Camm dovela na forum... da mi nije bilo nje nebih upoznala ove moje lijepe divne hanumice =)


THANKS CAMM! =))))))

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 11:33:11   
Dinkica
Kad sam zatrudnila i imala sam jake mučnine pa sam surfala o tome i naletim na forum, ringeraja, to mi zvučalo kao neka dječija igraonica i kako sam lako zamaptila adresu, posjetim ponovo kasnije,pa se učlanim, pa se odvažim da postavim pitanje i tako je sve krenulo, idana_85 mi je prva odgovorila vezano za mučnine pa sam nju posebno zapamtila, idana veliki pozdrav user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 11:46:26   
taurus
pretraživač mi je više puta za tražene pojmove o djeci i bebama izbacivao ovu stranicu i ja svaki put uđem pročitam šta me zanima i uvijek sam se pitala kako li žene imaju vremena za forum a imaju malu djecu, kuću, muža, posao
i tako ja par puta uđem i "navučem" se, učlanim se i sada mi je savršeno jasno odakle ženama vrijeme za forumuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 12:35:09   
Dida79
Ja sam isto kao i Taurus nasla ovaj forum...svaki put kada bi imala nekih zdravstvenih problema ukucala bi na google ono bi mi izbacilo stranicu RR i sve malo po malo ja se uclanimuser posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 13:01:24   
Latinka
Kao i prethodnice: u pretraživač ukucavala riječi tipa: ovulacija, plodni dani, trudnoća i sl. i svaki put je izbacivao ovu stranicu. E, kad smo MM i ja počeli da radimo na bebi, svaku temu na forumu zatrudnjenje sam iščitala, što se kaže: od A do Ž, tako da sam upoznala i forum i članove foruma (virtualno user posted image ) prije nego sam se učlanila user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 13:07:09   
Hannica
Ja se nesjecam. user posted image  Mislim da sam na fb negdje procitala nesto vezano za rr pa sam se prijavila,ali nisam bas sigurna.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 13:09:36   
salmy
sjecam se na Zabranjenom forumu je bila emisijauser posted image user posted image user posted image  od tada sam virkala....pa postadoh clanicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 13:15:25   
Hanady RR
ja kada sam ostala trudna sa svojom mlađom kećrkicom na internetu sam pretraživala o dojenju...htjela sma ovaj put da budme spremna....i izleti mo dosta tema i tekstova vezanih za RR.
Uglavnom sam se i učlanila da postavim određena pitanja...ali nisma bila domah aktivna, sda mi je malo i žao jer sam najteži dio trudnoće porvela bez nekog pretjeranog razmjevanja okoline oko mene koliko se loše osjeća...od odlaska u bolnicu do odvajanj od starije djevojčice i tsraha i panike od carskog reza....

na trudničkog po rođenju bebača aktivirala sam se...
postavila par pitanja o dojenju, napretku bebe i dobila pordšku u svemu od ''nekih'' meni nepozantih žena...
ja im opet zahvaljujem ...nikada neću zaboraviti kako mi se zaova smijala jer sam odlučila da neću uvesti dohranu bebi jer je tako rekla škorpija sa nekog foruma...
škorpija je bila u pravu i uvijek joj se na tome zahvaljujem.user posted image

i evo me sad nema gdje me nemauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 13:18:43   
henna ze
tražila sam na googlu temu o povišenom prolactinu i izbacio mi forum hr i rr..prijavila sam se i na jedan i na drugi..tamo sam samo u vezi hipofize komentarisala..i ovdje prvi postovi su bili vezani za to..kasnije sam se uključila na neke druge teme..svidja mi se i svaki dan virim da vidim šta ima novo.puno sam saznala stvari koje nisam znala..bila sam super kuharica..al sa ovim idejama još..ekstra (malo da sama se pohvalim user posted image user posted image )
super mi je ova cyber mahala

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 13:34:41   
Radoznalica
Kad sam posumnjala da sam user posted image  ukucavala sam na dobri stari google simptomi trudnoće i najviše mi je pokazivao ovu stranicu. I tako sam malo čitala, virkala i na kraju se učlanila. Prvo sam zavirila u čekaonicu, pa su me one uputile na temu gdje se trebam obratiti s obzirom da samuser posted image user posted image
Još se nisam skroz uklopila, neke postove ne komentarišu, ali ono što mi je bitno saznam i dobijem odgovore, i na tome hvala RR hanumicama. Nadam se još aktivnijem druženjuuser posted image  I da napomenem, da RR stalno reklamiram svojim prijateljicamauser posted image

_____________________________

Nikada nemojte mnogo govoriti o sebi, jer drugi uvijek imaju više za kazati o toj temi


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 13:39:13   
koka i po
Skroz slučajno ...i baš mi je drago što je tako bilo.user posted image

e dal da to nazovem slučajnošću il sudbinom.......ovo drugo garant user posted image

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 13:40:13   
Skvo RR
Dan prije osmog marta...........razmisljajuci o osmom martu, Klari Cetkin, pravu zena, zajednickom rucku na poslu ...zapitah se, postoji li kakvo mjesto na net-u zena,  gdje zene vode glavnu i jedinu rijec?


I nadjoh...RR...
user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 14:59:47   
iv@ncica
ja sam  samo  guglala  problemi  s  dojenjem...i  naravno RR je  bio  dobitna  kombinacija    i  od  tada sam  tuuser posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 15:10:25   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

ja sam  samo  guglala  problemi  s  dojenjem...i  naravno RR je  bio  dobitna  kombinacija    i  od  tada sam  tuuser posted image user posted image


A ja slicno, samo sto sam guglala strah od porodauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 15:20:28   
Lejla Ka
Ja sam davne, čini mi se 2005 pročitala reklamu u časopisu Avazove mame i bebe. I priključila se, ali se i odključila, odnijeli me životni tokovi negdje drugo user posted image Vratila sam se zbog akcije pomoći siročićima iz Goražda, ali mi stara mail adresa u među vremenu deaktivirana pa sam morala napraviti novi nic (nije puno drugačiji, samo jedno slovo user posted image ). I u to se Amrino porodila, a ja se zakačila za vašu podršku dojenju. Eto moje RR priče.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 15:23:21   
jasmin
I ja sam googlala trazeci tekstove o trudnoci.Registrirala se i nisam bila aktivna,najvise sam citala.Uglavnom...trudnoca je bila uzrok da `naletim` na rr.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 15:25:52   
ziki
Kad sam saznala da sam trudna prijateljica mi preporučila tražila nešto za zaovu trudnicu. Trudnički kalendar mi je bio omiljeno štivo, kao i MM, forum nisam pratila. Onda kako se polako trudnoća približavala kraju i krenule pripreme tako sam krenula sa forumom. Dok sam bila na trudničkom, naročito prvih mjeseci bio mi je podrška i savladavanju jakih grčeva, skokova u razvoju... sad zveram sa posla kad ugrabim priliku

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
24.8.2010 15:42:06   
Anoniman
Kao i kod većine...ukucala "temperatura" i dobila RR  user posted image jedno dva mjeseca čitala sve teme redom user posted image i onda se učlanila (valjda sve isčitala)   hehe

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 68
   [Obrisana poruka]
19.10.2010 18:15:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
19.10.2010 18:32:56   
rose 87
sva pitanja koja su me interesovala o trudnoci i user posted image ovdje sam nalazila odgovore,citala sam pomalo kao user posted image a tek kada sam rodila odlucila sam da se uclanim i drago mi je zbog toga jer sam uvijek dobijala divne savjeteuser posted image user posted image user posted image RR

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
19.10.2010 18:35:32   
samedi
ja googlala trudnoca i porod i evo me! prvo citala tekstove,trudnicki kalendar a onda se pocela javljati na temi razgovori u ocekivanju bebe i drugo tromjesecje trudnoce,pa polako i na ostalim temama! user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
19.10.2010 21:40:09   
Medić*
preko nase clanice mila81 user posted image  sretna i vesela bila aBg user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
19.10.2010 21:43:49   
klemzi
IZVORNA PORUKA: koka i po

Skroz slučajno ...i baš mi je drago što je tako bilo.user posted image

e dal da to nazovem slučajnošću il sudbinom.......ovo drugo garant user posted image
Isto!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
19.10.2010 21:45:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

I ja sam googlala trazeci tekstove o trudnoci.Registrirala se i nisam bila aktivna,najvise sam citala.Uglavnom...trudnoca je bila uzrok da `naletim` na rr.:)
isto ovakouser posted image ......

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
19.10.2010 22:16:11   
Honey3
IZVORNA PORUKA: samedi

ja googlala trudnoca i porod i evo me! prvo citala tekstove,trudnicki kalendar a onda se pocela javljati na temi razgovori u ocekivanju bebe i drugo tromjesecje trudnoce,pa polako i na ostalim temama! user posted image
isto ovakouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *