|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sanke
15.12.2010 13:58:11   
muby
IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Mi smo svoje kupili u Peni plus, kombinacija drvo-zeljezo, cijena od 32 do 42 km. Dosta su stabilne , mozemo se obje zajedno sankati. 


Samo ti reklamiraj :)

I mi bi trebali nabaviti neke cisto da se ima. Jeste li vi testirali te vase?



Nismo još, nemamo skafandera, sad za vikend bi se trebale provozati pa javim utiske



E super, javi kako je proslo.
I mi planiramo kupovati ali poskupe su mi one u obiju, a ne znam koliko ce se iskoristiti.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sanke
20.12.2010 16:10:55   
Anoniman
Jučer nas je djed obradovao sankama jer smo išli u vikendicu i max. smo ih iskoristili, ali danas se snijeg već topiuser posted image ...tako da su sanke u stanu i A ih vozi po tepihu i parketuuser posted image
user posted image

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sanke
20.12.2010 16:21:27   
Dinkica
Breskva, mashalla, sladak je skroz, nisam nikad vidjela sanke sa volanom, baš su super, ma neka voza po kući i moja malena vozi biciklo redovno, sve mi po zidovima crne ćize kako zakači ručkom...

naše sanke su na isti fazon ovo želejzo i drvene letvice, samo nema naslona ni volana, proizvođač iz Tuzle user posted image




_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sanke
20.12.2010 16:27:22   
muby
Breskva super sanke, djecak sigurno uziva.

Dinkice kolike su te vase, moze li dvoje sjesti?
I jesi li ti to istestirala?

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sanke
20.12.2010 16:34:26   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: muby

Breskva super sanke, djecak sigurno uziva.

Dinkice kolike su te vase, moze li dvoje sjesti?
I jesi li ti to istestirala?


ovako odakativno duže su nego breskvine, može dvoje sjesti komotno a i troje user posted image , eto sjedio MM od 110 kg + Adna 14 kg i furaju ko lude user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sanke
20.12.2010 17:24:09   
Anoniman
Dinkice ja mislim da je isti proizvođač u pitanjuuser posted image , ove sa volanom su bile skuplje za čitavih 5KMuser posted image a ne mogu vam opisati koliko je njemu drago što ima volan... Kod nas može 2  mršavijih sjesti user posted image
user posted image

(odgovor članu Dinkica)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sanke
20.12.2010 23:05:20   
new mama
IZVORNA PORUKA: Breskva

Jučer nas je djed obradovao sankama jer smo išli u vikendicu i max. smo ih iskoristili, ali danas se snijeg već topiuser posted image ...tako da su sanke u stanu i A ih vozi po tepihu i parketuuser posted image
user posted image


Ljubim ga medenoguser posted image ,a koliko ste platili ove sanke?


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sanke
20.12.2010 23:09:33   
Anoniman
nismo mi platili, djedovi su slabi na unuka user posted image
Bile su 35KM, a 30KM su bez volana

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sanke
23.12.2011 0:26:30   
nadirovamama
I ja bih ove sa volanom user posted image Ove godine sam gledala u Robotu i cijene drvenih su 38KM manje i 44KM veće. Kvalitet je upitan, posebno onaj dole metalni dio koji je ustvari glavni za sankanje, djeluje mi tako fušerski sklepan i na pojedinim dijelovima se odvaja od drveta user posted image . Ima li negdje za kupiti onih sa držačem naprijed i platnom za ispod guze?user posted image Meni su te brate uvijek bile najkomotnije i djelovale najčvršće. Istina da nisu bile tako brze ali djetetu od dvije godine i njegovoj majki ne treba neka brzina. user posted image

_____________________________

Divno je biti nekome nesto...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sanke
23.12.2011 0:34:24   
bambi7
Kako ne treba brzina,aaaa. Nista mi draze nego ostaviti mm-sa u snijegu uza nas. Od svih sneznih igrica samo sankane postujem!
Kad odemo na planinu samo se a sankam sa malom, mo cojo to nesto sve mic po mic, nesto ga ko fol strah!
I nama je vakat za jos jedne sanke, inace cu na najlon da picim!
Ove u robotu su srtasno klimave i u startu su otpale.Drvo samo sklepano, pa eto kad su pukle ko da su od kartona.
jel vidio neko u Sa gdje imaju ove malo jace, najbolje da su skroz zeljezne, one su dosta poteske al furaju ko ludeuser posted image


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu nadirovamama)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sanke
23.12.2011 8:55:37   
chuci
IZVORNA PORUKA: nadirovamama

I ja bih ove sa volanom user posted image Ove godine sam gledala u Robotu i cijene drvenih su 38KM manje i 44KM veće. Kvalitet je upitan, posebno onaj dole metalni dio koji je ustvari glavni za sankanje, djeluje mi tako fušerski sklepan i na pojedinim dijelovima se odvaja od drveta user posted image . Ima li negdje za kupiti onih sa držačem naprijed i platnom za ispod guze?user posted image Meni su te brate uvijek bile najkomotnije i djelovale najčvršće. Istina da nisu bile tako brze ali djetetu od dvije godine i njegovoj majki ne treba neka brzina. user posted image


imaš te sanke volan i platno upleteno kao sjedište u radnju preko puta elektroprivrede, piše veliki natpis sve za dječake, djevojčice i bebe. Stajale su im ispred radnje poredane, imaju manje i veće.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu nadirovamama)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sanke
23.12.2011 9:42:58   
teacher75
mi smo odlucili da ovve godine uzmemo plasticne jer nam se cini da je jos mala za spustanja niz padinu, mm se ne smije usuditi, boji se da ne padnu, a ni ja user posted image , pa cemo dogodine uzeti drvene. gdje nam je najbolje uzeti ove plasticne?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sanke
23.12.2011 9:45:01   
Emica_sa
tiki vidila sam u konzumu pa pogledajuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sanke
23.12.2011 9:48:03   
salmy
Nama ne trebaju sankice, nemam pojma gdje bi ih vozio?? na planinu odemo ponekad.Iznajmino za petaka i vozikamo se cjeli dan.Sad kontam samo mi sanke faleuser posted image user posted image user posted image pa de se hitnem kroz prozor
Nego ja razmisljam da momka ucim klizati,ili je jos mali??

< Poruku je uredio salmy -- 23.12.2011 9:49:04 >

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sanke
23.12.2011 9:48:29   
chuci
teacher ima i u merkatoru velikom, ja jučer vidjela ali nisam gledala cijene.
a što je lana mala za spuštanje. mi smo se s ajšom i prošle godine spuštali na velikom polju niz onu veliku padinu gdje se svi sankaju, i na bjelašnici isto. ajša uživala iako se inače ne voli voziti na sankama ako ne sjedi mama s njom. šta ja mogu ako dijete tako želi, pa babi onda voza nas obje po ravnici user posted image
ma ja ću se i ove godine spuštati aBd, šta fali što sam trudna. pa malo kočimo da ne idemo previše brzo i eto.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sanke
23.12.2011 9:49:27   
chuci
IZVORNA PORUKA: salmy

Nama ne trebaju sankice, nemam pojma gdje bi ih vozio?? na planinu odemo ponekad.Iznajmino za petaka i vozikamo se cjeli dan.Sad kontam samo mi sanke faleuser posted image user posted image user posted image pa de hitnem kroz prozor


salmy imaš kupiti i one sklopive sanke ako je prostor problem. vidjela sam u OBI-ju


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sanke
23.12.2011 9:51:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Nama ne trebaju sankice, nemam pojma gdje bi ih vozio?? na planinu odemo ponekad.Iznajmino za petaka i vozikamo se cjeli dan.Sad kontam samo mi sanke faleuser posted image user posted image user posted image pa de se hitnem kroz prozor
Nego ja razmisljam da momka ucim klizati,ili je jos mali??

mi hocemo u ned. na planinu, a ove plasticne se fino vuku i po ravnom pa umjesto kolica, kad joj dosadi da hoda da je u tome vucemo, lakse su od onih drvenih

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sanke
23.12.2011 9:53:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

teacher ima i u merkatoru velikom, ja jučer vidjela ali nisam gledala cijene.
a što je lana mala za spuštanje. mi smo se s ajšom i prošle godine spuštali na velikom polju niz onu veliku padinu gdje se svi sankaju, i na bjelašnici isto. ajša uživala iako se inače ne voli voziti na sankama ako ne sjedi mama s njom. šta ja mogu ako dijete tako želi, pa babi onda voza nas obje po ravnici user posted image
ma ja ću se i ove godine spuštati aBd, šta fali što sam trudna. pa malo kočimo da ne idemo previše brzo i eto.


ja bogami ne smijem trudna na sanke, a mm je pazljiv i strah ga da se ne prevrne s njom pa necu da ga forsiram, znas kako na bjelasnici ludo furaju, nedajboze da ih neko potkaci pa da ja budem kriva sto sam ga tjeralauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sanke
23.12.2011 9:56:24   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: salmy

Nama ne trebaju sankice, nemam pojma gdje bi ih vozio?? na planinu odemo ponekad.Iznajmino za petaka i vozikamo se cjeli dan.Sad kontam samo mi sanke faleuser posted image user posted image user posted image pa de se hitnem kroz prozor
Nego ja razmisljam da momka ucim klizati,ili je jos mali??

mi hocemo u ned. na planinu, a ove plasticne se fino vuku i po ravnom pa umjesto kolica, kad joj dosadi da hoda da je u tome vucemo, lakse su od onih drvenih
I mi smo planirali u subotu,ali nama se ide na Jahorinu.Prosli vikend bili na Bjelasnici samo blatouser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sanke
23.12.2011 9:58:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nadirovamama

I ja bih ove sa volanom user posted image Ove godine sam gledala u Robotu i cijene drvenih su 38KM manje i 44KM veće. Kvalitet je upitan, posebno onaj dole metalni dio koji je ustvari glavni za sankanje, djeluje mi tako fušerski sklepan i na pojedinim dijelovima se odvaja od drveta user posted image . Ima li negdje za kupiti onih sa držačem naprijed i platnom za ispod guze?user posted image Meni su te brate uvijek bile najkomotnije i djelovale najčvršće. Istina da nisu bile tako brze ali djetetu od dvije godine i njegovoj majki ne treba neka brzina. user posted image
de malo jos razmisli...mislim na volan...ja nisam nesto ekstremno strasljiva ALI ne bih se usudila kupiti djetetu sanke sa volanom...barem ne dok nije svjestan da mora pruzati otpor...jer jedan trzaj je dovoljan da glavom spuca u volan...da polomi zube...nos...ne znam...meni je to malouser posted image ...bolje mi je da leti u snijeg ...nego da ima nesto tvrdo...ovo je moje razmisljanjeuser posted image
A platnenih sanki tj. sa platnom imas u obi-u, djecija radnja na socijalnom, radnja sa biciklima na cvili

(odgovor članu nadirovamama)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sanke
23.12.2011 9:59:11   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: salmy

Nama ne trebaju sankice, nemam pojma gdje bi ih vozio?? na planinu odemo ponekad.Iznajmino za petaka i vozikamo se cjeli dan.Sad kontam samo mi sanke faleuser posted image user posted image user posted image pa de se hitnem kroz prozor
Nego ja razmisljam da momka ucim klizati,ili je jos mali??

mi hocemo u ned. na planinu, a ove plasticne se fino vuku i po ravnom pa umjesto kolica, kad joj dosadi da hoda da je u tome vucemo, lakse su od onih drvenih
I mi smo planirali u subotu,ali nama se ide na Jahorinu.Prosli vikend bili na Bjelasnici samo blatouser posted image

pa sad je snijeg napadao, mada mislim da cemo mi ipak na igman, nekako mi je zgodnije zbog lane

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sanke
23.12.2011 10:01:53   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Breskva

Jučer nas je djed obradovao sankama jer smo išli u vikendicu i max. smo ih iskoristili, ali danas se snijeg već topiuser posted image ...tako da su sanke u stanu i A ih vozi po tepihu i parketuuser posted image
user posted image



Iste su kod nas od prosle zime, samo sa ruckama umjesto volana user posted image , super su!

Uh vidjela sam u Bingu neke iz Njemacke valjda dosle, mogu i za bebice, imaju kao sjediste gore sa kaisicima, i ne "vuku" se vec imaju kao sipke poput kolica pozadi da se guraju, ali kostaju preko 100km, ludost. Ali su eeeeeeeeextra!!!


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sanke
23.12.2011 11:03:57   
chuci
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: nadirovamama

I ja bih ove sa volanom user posted image Ove godine sam gledala u Robotu i cijene drvenih su 38KM manje i 44KM veće. Kvalitet je upitan, posebno onaj dole metalni dio koji je ustvari glavni za sankanje, djeluje mi tako fušerski sklepan i na pojedinim dijelovima se odvaja od drveta user posted image . Ima li negdje za kupiti onih sa držačem naprijed i platnom za ispod guze?user posted image Meni su te brate uvijek bile najkomotnije i djelovale najčvršće. Istina da nisu bile tako brze ali djetetu od dvije godine i njegovoj majki ne treba neka brzina. user posted image


imaš te sanke volan i platno upleteno kao sjedište u radnju preko puta elektroprivrede, piše veliki natpis sve za dječake, djevojčice i bebe. Stajale su im ispred radnje poredane, imaju manje i veće.



ja sad gledam ove slike sanki sa volanom pa da razjasnim. ovo što sam ja vidjela su one starinske sanke što imaju drveni držač naprijed malo izdignut u odnosu na ravan sanki, nije volan kao na slikama


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Sanke
24.12.2011 11:01:09   
miracle
Gdje bi se mogle nabaiti sanke sa onom kao ogradicom...vidim ovdje imaju sa onom stolicom kao malom?Kad vozim sina da mi ne leta tamo vamo user posted image user posted image

Gledala sam konzum,mercator,interex..jedino nisam bila u Obi-ju...Robot zaobilazim


< Poruku je uredio miracle -- 24.12.2011 11:03:15 >

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sanke
25.12.2011 16:11:43   
chuci
IZVORNA PORUKA: miracle

Gdje bi se mogle nabaiti sanke sa onom kao ogradicom...vidim ovdje imaju sa onom stolicom kao malom?Kad vozim sina da mi ne leta tamo vamo user posted image user posted image

Gledala sam konzum,mercator,interex..jedino nisam bila u Obi-ju...Robot zaobilazim


imaš u obi-ju kupiti smu ogradicu pa je namontiraš na sanke, ako ih već imaš


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *