|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
11.4.2008 13:44:58   
Kesten
Ja sam imala dugu vezu 4 godine smo se zabavljali ali u usporedbi sa ovom vezom tj.mojim brakom, nije vrijedno spomena........

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
11.4.2008 14:02:57   
Blue rose RR
A moj doživljaj tih veza?

Ostala sam dužan amelaa, da odgovorim.

Hmm...

Ne doživljavam te bivše veze, kao nešto loše.
Naprotiv zahvalna sam ljudima koji su bili i prošli kroz moj život, jer su mi pomogli da ispravim sve one greške, koje sam ponavljala, i da se izgradim u jednu drugu osobu.

Od mirne djevojčice, koja se nije znala boriti za svoje osjećanje i status u društvu, izrasla sam u osobu kojom se ponosim.

Bilo je teških trenutaka u tim vezama, koje su me emotivno slamale, koje su izazivale bijes, nemoćnost, povučenost...ali u jednom trenutku kada sam srela svoga mužeka...odlučila sam da okrenem list.

Odlučila sam da svu negativnost okrenem u svoju korist.
Odlučila sam da učim na svojim greškama, i da ih pozitivno iskoristim.
I to je rezultiralo onim što sada imam: prelijep brak sa predivnim čovjekom, živom i zdravom djevojčicom....i smirenost svoga srca i uma.

Ali i daljom borbom, jer će se moja historija ponavljati...i ne samo moja...nego i historija svake majke koja kraj sebe ima malo čedo, malu princezu.
Potrebno je njih "naučiti" kako savladati život.


P.S:" Glup je čovjek koji ponavlja svoje greške. Zašto nikada ne napravi svoju - izvornu grešku?"

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
11.4.2008 14:37:50   
makana
nisam
ali što se tiče prošlih veza, mojih i muževih, a takva sam bila i u vezama prije braka, nema priče o prošlim vezama, to mi je tako ubistveno za sve buduće minute sa tom osobom pričati o prošlim stvarima
gledam po sebi, u tim prošlim vezama bila sam neka druga osoba, u drugačijim situacijama, sa drugačijim shvatanjima
ne bih nikad dozvolila da priča o prošlim i prošlom osobu sa kojom sam trenutno ograde od toga da me upozna onakvu kakva jesam i doživi me na svoj način
a mužu sam rekla - ne zanima me s kim si bio, s koliko njih i kada, mogao si da hodaš sa nekom mojom rodicom ili se ispostavi da je moja poznanica ili sl pa da te počnem da gledam kroz mišljenje o njima i ne dozvolim sebi da TEBE upoznam, sve što je bilo je prošlo i nisi isti kao tada, kao ni ja
i kapak
naravski da smo jedno drugom pričali neke situacije, ali ko, šta gdje kad to mi je tako bez veze pričati da ne dolazi u obzir
što se tiče ljudi koji su prošli kroz moj život - hvala im na svim životnim lekcijama
i kapak

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
11.4.2008 15:10:59   
M kao Mama
u potpunosti se slažem sa maryam aminom i mojom dragom makanom,

a dugu vezu nisam imala, uostalom da su valjale ne bih sada bila gospođa Đozo, nego neka druga gospođa. Ne volim se sječati tih veza, a kako reče maryam amina učila sam na svojim greškama i danas sam bogu hvala sretna supruga i majka

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *