|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 21:58:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: makana

pozdrav drage
moje bračno nije bilo ni na kakvom egzotičnom mjestu
ali ću ga pamtiti po tome što sam sa svojim mužem pužem pet jutara doručkovala u pidžami na terasi uz obalu Jadranskog u Neumu
zamislite  29. januar, a temperatura 17 stepeni C u 10 ujutro
a ovako mi , a ovako more  hehhehe
pozdrav svima


isto ovako, samo je bio mart i malo više tempuser posted image user posted image
šetnje uz more, sami u hotelu, cijelom-pazili nas ko malo vode na dlanuuser posted image
lijepo mi je bilo, "nije ljubav kiseli paradajz" da smo ne znam ti gdje bili, bilo bi nam super kako smo se žarko voljeliuser posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 5.12.2009 22:06:03 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 22:07:11   
Anoniman
sta je ovo, svi skoro u turskoj...mogli smo kolektivno bracno napravitiuser posted image user posted image user posted image i mi smo bili u turkey 10 dana antalya, all inclusive...udebljali smo se 10 kguser posted image user posted image user posted image sto se antalye tice...sarajevo na moruuser posted image user posted image user posted image ...planirali smo london medjutim ovaj moj nije izganjao vizu na vrijemeuser posted image ...ali hB i londru smo na kraju nadoknadiliuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 22:11:17   
acudesa
lako mi je za tebeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 22:16:17   
bebbe RR
Ma, vazan je medeni zivot:)

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 22:16:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

lako mi je za tebeuser posted image user posted image user posted image



Sooouser posted image ...neeeeee kontam
ma meni je nekako draze dati pare za putovanje nego za ...ne znam ni ja...jednostavno guzuser posted image mora vidjeti putauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 22:27:17   
SdZ
Moja dusa i ja imamo zelju otici u Maroko,ali posto necemo biti s novcem onda ce najvjerovatnije u nas Mostar jer nam je oboma to predivan graduser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio SelmydZanky -- 5.12.2009 22:32:48 >


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 22:39:11   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa

lako mi je za tebeuser posted image user posted image user posted image



Sooouser posted image ...neeeeee kontam
ma meni je nekako draze dati pare za putovanje nego za ...ne znam ni ja...jednostavno guzuser posted image mora vidjeti putauser posted image user posted image user posted image


ma ti se to nešto organizuješ, ja se na mogu natjerati do Merkatora, lijenuser posted image
čestitke u svakom slučaju..ja imam školsku drugaricu u Londonu, nismo u kontaktu, ne mogu doći do nje, a znaš kako bih voljela...jedna Sanja user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 22:54:40   
Ilhana RR
Mi smo dobili putovanje za Tunis od Adisovi roditelja. Bila sam odusevljena, sedmica dana ja i on sami... mada smo otisli na putovanje 5 dana nakon vjencanja al smo zato tih pet dana proveli u hotelu Terme... izlazili na Terminalnu Revijeru, ma prelijepo nam bilo i trajalo haman mjesec dana =)

Ako Bog da planiramo ponovo ono sto amerikanci zovu second honeymoon :D

Sto se tice hrane u Tunisu katastrofa je, pa ni pizza nije bila pizza al je zato pomfrit i meso bilo extra =)

Ljudi nisu mogli bolji biti, bar ovi u hotelu sa kojima smo se sprijateljili i vidjeli neke dijelove Tunisa sto inace nikad nebi sami, cak nas je ovaj jedan od animatora vodio u susjedni grad gdje su bogatasi gdje je prelijepo nam bilo...

Jedino sto je malo po dosadno to je cijenkanje... doduse meni nije bilo dosadno nego Adisu hehehe...

Bilo nam je sve super! Uzivali smo mada vi uvijek uzivamo gdje god da smo samo neka smo skupa =)

Nesto sto je po mom misljenju bilo extra je da NIKADA do tada ja sa mojim imenom i prezimenom nisam se osjecala tako dobro dosla kao sto sam tu... Kad su nam vidili imena odma su "Brother and sister muslims" =)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 23:02:19   
shejla
haha...jeste Tunizani tako sve...
"ooooo brother muslim...special price for you..." i onda lupi 3 puta vecu cijenu user posted image
prevaranti pravi, ko i Turci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 23:04:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa

lako mi je za tebeuser posted image user posted image user posted image



Sooouser posted image ...neeeeee kontam
ma meni je nekako draze dati pare za putovanje nego za ...ne znam ni ja...jednostavno guzuser posted image mora vidjeti putauser posted image user posted image user posted image


ma ti se to nešto organizuješ, ja se na mogu natjerati do Merkatora, lijenuser posted image
čestitke u svakom slučaju..ja imam školsku drugaricu u Londonu, nismo u kontaktu, ne mogu doći do nje, a znaš kako bih voljela...jedna Sanja user posted image


jesi li probala na fb da je nadjes...ja sam tako upravo nasla mog najboljeg druga koji zivi u londonu...a sigurna sam da ima i ona kaucuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 23:08:45   
acudesa
nisam ja na FB, ali sam pretraživala sa rodicom kad je bila kod mene...i, nemaauser posted image user posted image ...a, probat ću još, znaš kako je se rado sjetim...
znaš koja je legenda bila, carica, da ti čisto bude drago što znaš takvu osobu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.12.2009 23:30:50   
leli§
vodice...bilo je medeno za dusu a medeno i za tijelouser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vaš medeni mjesec..
22.12.2009 15:20:23   
aya
Mene poljubilo 200 ljudi, prvo dobila ja gripu, pa suprug, temp. 39 koja se nikako nije mogla skinuti, malaksalost, svaka kost me bolila, suprug i povracao, i put u pariz by byuser posted image , ostali u Sa da cuvamo krevet, nekad ako Bog da, ali sad na medeni sa nasim user posted image Ako je prosle godine bilo ove gripe A (svinjske) onda smo je prebolovali...

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vaš medeni mjesec..
22.12.2009 15:31:02   
mamica87
Kod mene je medeni krenuo katastrofalno: krenuli smo bili za crnu goru i nakon 8h voznje stigli u Budvu,vec je bilo kasno pa smo u prvi hotel odmah otisli.Ja sva sretna hotel sa 4 zvjezdice jedva cekam u wc da odem i da se istusiram,na recepciji ce nam crnogorac reci posto ste vi iz bosne vama posebna cijena posto nemate para-a niko mu nije nista rekao ni za pare a ni kolika je cijenauser posted image user posted image user posted image .Haman misli ako si iz bosne onda moras da nemas para pogotov za hoteluser posted image .Dobijemo mi kljuc od sobe i krenemo kaze nama covjek na recepciji imate i dorucak ukljucen u cijenu.Kad smo stigli u sobu imala sam sta vidjeti soba metar s metar,ajde to manje vise jedva sam cekala da krenem u wc ja tamo preko wc solje ima higjenska traka kao cista solja-kad sam otvorila imala sam sta i vidjeti sva je solja bila u guser posted image !!!Kad sam ja onda pocela plakati i galamiti na muza jadnik ni kriv ni duzanuser posted image .Ja sva u suzama legnem i kazem mu sutra odma nazad za hrvatsku a on ce ti meni hocemo li doruckovati ovdjeuser posted image Ja ga bljedo pogledala i kazem mu vidis bolan kakva je soba a zamisli tek kakav je dorucakuser posted image .Sutradan smo krenuli nazad za hrvatsku bili u cavtatu-prelijepo je ostatak medenog biouser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vaš medeni mjesec..
23.3.2010 22:54:43   
teacher75
to putovanje cu pamtiti citav zivot, najljepse putovanje u mom zivotuuser posted image buduci da nismo imali svadbu, vec samo vjencanje u opcini i rucak sa roditeljima i kumovima, odlucili smo da odemo na neko egzoticno putovanje. bilo je tesko naci aranzman van evrope i uklopiti u termin, pa smo se odlucili za jednu od najzanimljivijih i najljepsih drzava u evropi- spaniju, tacnije andaluziju i madrid. prvo smo isli avionom do madrida. sve smo unaprijed rezervisali sami putem interneta. u madridu na aerodrumu nas je cekao rezervisan rent-a-car, pa smo se odmah uputili u andaluziju. voznja do prve destinacije trajala je nekoliko sati, ali je voznja autoputom bila predobra, autoput tamo se ne placa (putarina), ceste su odlicne a krajolik fantastican (polja, vjetrenjace, maslinjaci). prvi grad u kojem smo bili je bio cordoba. hotel je bio fantastican, malo van grada ali predivan, lijepo uredjen i puno zelenila okolo.nazalost stigli smo navecer, pa nismo nigdje to vece izasli, tako da smo imali samo sutradan da sve obidjemo. posebno mi se svidio stari dio grada, gdje ima nekadasnja dzamija iz perioda maora koja je sada crkva, predivne uske bijele stare ulicice, balkoncici sa cvijecem i restorani-kafane na otvorenom. novi dio grada je pun modernih prodavnica, pa smo malo obavili shopping. popodne smo se uputili za malagu, koja je lijep grad na moru, prepun turista.vidjeli smo kucu gdje je picasso rodjen i jos neke atrakcije. zatim smo 2 dana bili u sevilli koja je najveca od gradova u andaluziji, i jedan od najljepsih. ima mnostvo velicanstvenih gradjevina, real alcazar, katedrala, spanski trg, ne zna se sta je ljepse..poslije seville isli smo u granadu i tamo obisli cuvenu alhambru. hotel nam je greskom bio sa 5 zvjezdica (imali smo srece). nakon granade uputili smo se u madrid, takodjer putovali nekoliko sati.tamo smo ostali 5 dana. madrid me je odusevio, za mene najljepsa evropska metropola u kojoj sam bila, prepun predivnih trgova, parkova, gradjevina, muzeja, kafana, ne zna se sta je ljepse. madrid je grad koji zivi 24 sata, u po noci sve je otvoreno i vrvi turistima i lokalnim stanovnistvom, svi restorani rade, kafici, klubovi.shopping je fantastican. bili smo u jeftinom hostelu u samom centru grada, tako da smo svugdje mogli ici pjeske. najvise mi se svidio park retiro.u muzeju smo gledali picassove i dalijeve slike. jednu noc smo vecerali u kubanskom restoranu gdje su uzivo pjevali kubanske pjesme a gosti su plesali salsu. otisli smo i u otkaceni dio chuecca gdje izlazi alt_ernativna mladez, transvestiti, homosexualci. bilo je zanimljivo vidjeti svakakve cudne ljudeuser posted image . ne mogu reci sta mi se najvise svidjelo u madridu, mozda ta atmosfera, puls grada koji zivi 24 sata, sad bih preselila tamo da mogu! jedan dan smo otisli na izlet u srednjovjekovni viteski gradic toledo, koji je kao iz viteskih filmova. nakon 12 dana naseg medenog mjeseca doslo je vrijeme da se vratimo kuciuser posted image povratak je opet bio avionom iz madrida. vratili smo se prepuni utisaka, sa bolnim nogama, upalom misica od hodanja i nadom da cemo se opet nekada vratiti i napraviti turneju po spaniji...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Vaš medeni mjesec..
23.3.2010 23:14:35   
Hanady RR
Opatija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moja želja ispunjena...5 noći...ljepota...

nema tu šta puno da se priča user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Vaš medeni mjesec..
23.3.2010 23:15:53   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady

Opatija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Da nismo skupa bili...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Vaš medeni mjesec..
23.3.2010 23:17:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady

Opatija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Da nismo skupa bili...user posted image user posted image user posted image user posted image


ne znam kad se ti udade ja sam tamo bila od 18.9.05 ( 17.9 svadba bila)


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Vaš medeni mjesec..
23.3.2010 23:20:00   
Skvo RR
Mi smo bili od 3. 08-16.08.05

Ih, zamalo!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Vaš medeni mjesec..
23.3.2010 23:21:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Mi smo bili od 3. 08-16.08.05

Ih, zamalo!user posted image user posted image user posted image user posted image


svašta....iste smo se godine udale...u mjesec dana...tačno zamalouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Vaš medeni mjesec..
23.3.2010 23:24:19   
taurus
Mi smo nakon vejnčanja otputovali u Dubrovnik da se malo odmorimo od priprema za vjenčanje, ali nije nas vrijeme služilo i ja se još isprehlađivala, pa nazad kući sa temperaturom. Ali zato smo iza toga na ljeto išli u Egipat, a slijedeće godine u Tunis i bilo nam je kao u bajci. Ma prelijepo. Takva putovanja se pamte cijeli život i bolje se odreći nečega drugog ali otići na jedno takvo putovanje.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Vaš medeni mjesec..
23.3.2010 23:25:21   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Mi smo bili od 3. 08-16.08.05

Ih, zamalo!user posted image user posted image user posted image user posted image


svašta....iste smo se godine udale...u mjesec dana...tačno zamalouser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  Znala sam ja da smo jedna drugoj alt_er ego....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.4.2010 17:44:19   
sporty mamaa
Mi nigdjeuser posted image user posted image user posted image A sad kad se vratim unazad mogli smo otici bar do Hrvatske, al eto vjencanje, beba sve se nekako brzo desilo... Ali nadoknadit cemo mi to, cim se skupi malo love, put pod nogeuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.4.2010 18:28:30   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady

Opatija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Da nismo skupa bili...user posted image user posted image user posted image user posted image


ne znam kad se ti udade ja sam tamo bila od 18.9.05 ( 17.9 svadba bila)



Hanady vasa godišnjica na moj rodjendanuser posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Vaš medeni mjesec..
5.4.2010 20:56:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sarayka

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady

Opatija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Da nismo skupa bili...user posted image user posted image user posted image user posted image


ne znam kad se ti udade ja sam tamo bila od 18.9.05 ( 17.9 svadba bila)



Hanady vasa godišnjica na moj rodjendanuser posted image


e onda nema šanse da ti rođkas zaboravim čestitat user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *