|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš medeni mjesec..
7.3.2011 15:10:44   
jenny_z
Radi medenog mjeseca vjencali smo se utorak user posted image Poslije porodicnog rucka svratili do stana po kofere i pravac aerodrom... let za Istanbul bio u 19:00. Dinamican dan!

_____________________________

01.01.2011. I gave her life, she gave me a reason to live. ♥

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vaš medeni mjesec..
7.3.2011 15:19:38   
many
ja i moj dragi ustvari nismo ni vjencani,tako da nismo imali ni medeni....

(odgovor članu jenny_z)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vaš medeni mjesec..
8.3.2011 14:28:53   
emma.L
Spavali u laguni u Poreču, a obilazili Istru 6 dana user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vaš medeni mjesec..
22.2.2013 12:51:32   
rainman
Bila sam u šestom mjesecu trudnoće tako da smo samo otišli na dva dana u Mostar kod kume, a i morali sam se vratiti na posao,ma meni je svaki dan medeni kad smo zajedno


__________________
RS Gold|Diablo 3 Gold|GW2 gold|WoW Gold

(odgovor članu malena83)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 11:03:34   
ringeminge
u egiptu definitivno!!! i to u hotelu sa sto zvezdica

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 11:19:52   
Bebica11
Za jedno sedam dana poslije vjencanja otisli na Umru u Mekku I Medinu na bracnouser posted image ...prelijepo je bilo I divno iskustvouser posted image sa osmihehom na licu se sjetim tih danauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ringeminge)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 11:28:15   
Visnja RR
zašto se zove medeni mjesec kad svi obicno budu samo 7 ili 10 dana user posted image

meni to bilo nepotrebno jer smo se vjenčali 6 mjeseci nakon što smo već živjeli zajedno...

odlučili smo se za medeni život user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 11:34:10   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ringeminge

u egiptu definitivno!!! i to u hotelu sa sto zvezdica

e draga moja malo si ga pretjerala....morat ćeš debelo da se načekaš na jedan takav hotel prije svega a ako nisi vjenčana jer ne znam iz posta o tome ćete morati zajednički odlučiti jer želje su jedno a stvarnost su drugo....
i ja sam imala želja i želja ali u datom trenutku novac je bilo mnoooogo pametnije uložiti u drugu stvar a putovati se moglo i kasnije.....mi smo recimo tih prvih dana obišli čitavu našu lijepu krajinu....preko brda i dolina i nikad se nisam pokajala ni ja ni mm i imamo prelijepih uspomena s tih jurcanja....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ringeminge)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 11:35:21   
veeseelaa
odlučili smo se za medeni život user posted image


baš tako
mi nismo nigdje otputovali ako je to uopće nekome neki fazon hahahah
prosto ej bilo bitno samo da smo zajedno
vidim sd je ponovo ušlo u modu to "medeni mjesec" pa se raja uvali u kredit do grla hahahah
a kad dodje s istog nema za kifle
ne znam hmmm sve je to lijepo ko može a i želi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 11:40:19   
bebaa
ja kad čujem da se dižu krediti za medeni ili za goidišnji meni zlo....user posted image user posted image
a što reče višnja i mi smo prije braka živjeli zajedno 8,5 godina pa ne vidim baš neku čar u tome ali nama je medeno i danas a naročito kako smo dobili bebče....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 11:44:06   
veeseelaa
ja kad čujem da se dižu krediti za medeni ili za goidišnji meni zlo....user posted image user posted image


okolo mene većina to radi, hama sve kolege na poslu
a skoro se od mm oženio rodjak i digao kredot za medeni mjesec, to je kao normalno
ne znam, nisam za takvo što

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 11:44:10   
Medić*
I nama je medeno :)

Mi bili u Istanbulu nekoliko dana, pa odatle par dana na ostrvo AVSA u Turskoj, uglavnom rado se sjecam tih nasih prvih zajednickih bracnih dana.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 11:51:23   
Marija13
Za parove koji prvi put imaju odnos nakon vjencanja medeni mjesec je jedini nacin da se osame i uzivaju jedno u drugom bez gostiju user posted image
Ni mi nismo isli na medeni, jer smo se vjencali cisto papira radi poslije vise godina zajednickog zivljenja, a medeni zivot smo poceli zivjeti nakon sto smo se odvojili iz zajednice, svaki dan nam je ko na medenom user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 12:14:05   
Hanady RR
Mi bili u Opatiji 5 dana...aBd smao zdravlja za 10 godina braka idemo u opatiju sami ...
već smo nabavili smještaj ...kuća za iznajmiti...tada smo bili u hotelu...a sada ćemo to i malo više dana aBd ako sve po planu budeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 12:23:08   
melin
mi bili u Turskoj(bez kredita) Antalya-Belek u hotelu s 5 zvezdica nikad necu zaboraviti tih 10 dana,poslije smo isli opet al ni blizu kao prvi put nam nije bilo lijepo...nekaze se daba medeni mjesec!!!

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 13:12:39   
canim
2 dana Istanbul, 4 dana Cairo i 4 dana Sharm el sheikh user posted image ...bilo bas medeno user posted image

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 13:17:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: melin

mi bili u Turskoj(bez kredita) Antalya-Belek u hotelu s 5 zvezdica nikad necu zaboraviti tih 10 dana,poslije smo isli opet al ni blizu kao prvi put nam nije bilo lijepo...nekaze se daba medeni mjesec!!!


e dobro siuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 13:29:27   
CombatKitten
Turska-Kemer-all inclusive...nikakve znamenitosti ni izleti nas nisu zanimali, samo soba-plaza-more.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 13:37:32   
elmaL
Meni je tako žao što nismo išli na medeniuser posted image vjenčali smo se krajem novembra, kupili stan dva mjeseca prije, imali previše finansijskih obaveza pa smo odustali. Prvo putovanje nakon toga bilo je 10 mjeseci poslije, išli smo u Crnu Goru, obišli cijelu obalu, svugdje pomalo bili, i mm je govorio da nam je to medeni, cak nam je izradio photobook sa tog putovanja.

Naravno, i imalo je posebnu čar jer sam bila user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 13:47:02   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: melin

mi bili u Turskoj(bez kredita) Antalya-Belek u hotelu s 5 zvezdica nikad necu zaboraviti tih 10 dana,poslije smo isli opet al ni blizu kao prvi put nam nije bilo lijepo...nekaze se daba medeni mjesec!!!


e dobro siuser posted image



I mi bez kredita...dobili na poklon putovanje od roditelja....a zasluzili smo vala kad smo se serijatski zabavljali...pa je bilo bas medenouser posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 13:50:26   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: canim

2 dana Istanbul, 4 dana Cairo i 4 dana Sharm el sheikh user posted image ...bilo bas medeno user posted image

Niceuser posted image

Kod nas je bila dilema dal baciti djir Austrija-Svicarska itd (bio februar) ili Saudija onda smo se odlucili za Saudiju...bilo je prelijepo...ugodno, ne prevruce a dozivljaj I iskustva su bila fantasticnauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 13:50:57   
aida.
Isli u Podace na bracno, bitno mi je bilo samo da je mirno mjesto, pa gdje god da smo samo da smo sami... user posted image
a to dizanje kredita da bi se islo "negdje" mi je bezveze.. Kihat rate godinu dana najmanje radi par dana... bezveze... Ko sebi zna napraviti lijepo mu je i medju cetiri zida user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 15:16:58   
Neca xxx
Mi smo bili u Egiptu 12 dana. user posted image Hurgada, krstarenje Nilom, Kairo, Alexandrija. user posted image Bilo nam fenomenalno.



_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 15:29:52   
canim

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi smo bili u Egiptu 12 dana. user posted image Hurgada, krstarenje Nilom, Kairo, Alexandrija. user posted image Bilo nam fenomenalno.



Ah da Alexandrija,isli smo i tamo jedan dan u obilazak, isli vozom iz Caira user posted image zanimljiv grad user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Vaš medeni mjesec..
21.6.2013 15:30:03   
EEDITH
kod nas je sad medeni mjesec user posted image
a dogovorili smo se još jednom vjenčati ,kada napunimo bar 20-25 god braka i onda na medeno putovanje,
ali ne samo 7-10 dana,malo duže user posted image aBd

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *