|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
28.4.2008 18:56:13   
Aminad
ja bih očito trebala uzeti neku knjigu o tome kako uspješno postaviti sliku na forum RR

izvinjavam se svima

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
28.4.2008 19:02:03   
Anoniman
ma nema frke bona... pa mi smo tu.. ne brigaj.. tarzila sam sliku i od Marsela al nasla samo na ceskom.. koji je vec.. ne znam user posted image pa ako hoces mogu tu staviti

(odgovor članu Aminad)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
28.4.2008 19:10:49   
Aminad
ma srce si dina stavi ja sam to totalno zabrljala još jednom sorry

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
28.4.2008 19:16:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Aminad

knjiga koju je pomalo teško čitati isto meni draga je

Put k Swanu- Marsel Prust



user posted image

jel ova knjiga u pitnju??


(odgovor članu Aminad)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
30.4.2008 9:44:26   
Aminad
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
30.4.2008 11:43:52   
sarah
Ja preporucujem ovu knjigu:

user posted image
TAJNE O MUŠKARCIMA KOJE SVAKA ŽENA TREBA DA ZNA
Barbara de Andelis
Kategorija: Popularna psihologija


Da li ste ikada poželeli da uz muškarca dobijete i uputstvo za upotrebu? Evo knjige koju je trebalo da procitate pre svog prvog ljubavnog sastanka u životu. Koliko stvarno znate o muškarcima i seksu? Uradite testove iz knjige kako biste to otkrili. Na raspolaganju vam se nalaze vežbe, testovi i dokazano uspešna sredstva i tehnike koji vas mogu pretvoriti u mocniju ženu i apsolutno transformisati vaše odnose sa muškarcima.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
8.5.2008 10:21:48   
liebevoll
Ja od srca preporucujem sve nastavke Kupoholicarke, koja me je odusevila, a ipak malu prednost dajem prvom i drugom nastavku, mada su u pitanju nijanse. Vjerujte mi, necete se pokajati, ja sam se glasno smijala, procitam jednu za dva dana, i onda mi zao sto sam je procitala. zatim od Sofi Kinsele imaju jos dvije-Bogomdana domacica i Umes li da cuvas tajnu? I te su super, posebno ova druga, ali serijal o Kupoholicarki je nenadmasan!!!!user posted image user posted image user posted image
Dalje, Nora Roberts je super, posljednja knjiga koju sam procitala-Javne tajne, dobra pravo, kao i Nebo nad Montanom, drze paznju cijelo vrijeme. user posted image
Djevojka sa bisernom nausnicom je takode ok. Ma luda sam za knjigama!!!!user posted image

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
8.9.2008 8:02:58   
mamy Sabina
Tvrđavu ,mada čisto sumnjam da ima insan koji je nije pročitao.Čitam je često,bar određene dijelove.Zadnje sto pročitah,za vrijeme boravka u bolnici je Parfem od Patrika Ziskinda odlicna knjiga za one sa malo jacim želudcem.Da ne zaboravim i moje omiljeno štivo zadnjih par mjesesci knjiga se zove Bog malih stvari autor Arundati Roj.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
8.9.2008 11:53:02   
Skvo RR
Evo frisko procitane, kupila na ljetnom sajmu knjige....i odlicne!!!!!!!!

Lovac na Zmajeve - Haled Hoseini
Hiljadu cudesnih sunaca- Haled Hoseini


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
8.9.2008 12:00:54   
maslačak82
Pošto sam ja sva u tom fazonu i trenutno čitam takvo štivo, moj prijedlog trudilicama je knjiga:
Povećajte svoju plodnost, Dr.Marilyn Glenville

(Prirodnim putem do začeća i očuvanja trudnoće)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
15.9.2008 14:35:46   
jasmina_mm
Ja obozavam knjige Agathe Christie i ne znam ni sama koliko sam ih procitala, a od svih mi je najdraza "Usnulo umorstvo". Inace procitala sam u zadnje vrijeme i tri knjige Den Brown-a (Da Vincijev kod, Andjeli i demoni i Velika obmana) i fenomenalne su.
Takodje preporucujem Gricku vjesticu (jest da je malo duga) od Marije Juric Zagorke - necete se pokajati

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
15.9.2008 20:44:14   
mamyca
Knjige koje morate procitati su Gnjev andjela i Savrseni planovi od Sidney Sheldon ima dosta knjiga i svaka mu je super,jednostavno ih ne mozete ostaviti.A i od Erike Jong su super.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
15.9.2008 20:58:01   
mamy Sabina
meni su odmor za dusu knjige Efraima Kišona.Smjeh do
bola.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
15.9.2008 21:02:30   
mamy Sabina
Sramota ,zaboravih spomenuti moju najdražu knjigu.Nepodnošljiva lakoća postojanja od Milana Kundere.Pročitah je dosad xxxx puta

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
15.9.2008 21:22:26   
Romali
Nekad sam pravo voljela čitati klasike, debele romane, utonula bih i uživala.
I sad volim kriminalističke romane, Agatha Cristie mi je super, jer me svaki put iznenadi.  Super mi je i Paulo Coelho.
Ipak mi je zakon Selimovićeva 'Tvrđava' user posted image user posted image , jaaaako puno poruka ima u njoj.
Trenutno ne čitam ništa ovog tipa. Otkad sam zatrudnila i nakon poroda, čitam samo knjige tipa 'The New Contended Little Baby Book'. Vrijeme je da počnem s nečim što će mi pokrenuti moždane vijuge...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
15.9.2008 22:25:19   
mamyca
Tvrdava i dervis i smrt su daleko najbolje knjige,i dan danas uzmem pa citam,mislim da sam ih desetak puta procitala.Bas su za odrzavanje mozdanih vijuga.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
15.9.2008 23:13:14   
neki
Miljenko Jergovic je suuuuuuuuuper!Ja sam kao djevojcica citala knjigu iz 5 dijelova(jedna knjiga oko 400 stranica)nekog francuskog pisca,nikako ne mogu da se sjetim punog imena i prezimena.Knjiga se zvala KATARINA 1,2,3,4,5,nesto nevjerovatno kad vam kazem,fantasticna knjiga;ako ikad naletim na nju ponovo,procitacu je s takvim uzitkom da nemate pojma.Izvinite sto sam bila dosadna,pozz

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
15.9.2008 23:32:00   
medavi
Ovo je super knjiga ja odavno nisam citala nista boljeuser posted image ima jos nastavaka nisam sigurna koliko
malo je potresna prica ali jako dobro docaran zivot arapskih zena iz vise klase!
Super je procitajte!user posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
15.9.2008 23:36:35   
aazra
IZVORNA PORUKA: neki

Miljenko Jergovic je suuuuuuuuuper!



Hej jesi li citala "Mama Leone"? Knjiga koju bih ja definitivno preporucila svakoj buducoj mami za opustanje.
A pocinje ovako: "Kad sam se rodio na vratima porodilista zalajao je pas"...
 
Naravno on se toga ne moze sjecati ali sve je to u njegovom stiluuser posted image

Uglavnom dozivljaji iz djetinjstva jednog djecaka..
A ima legendarnih recenica tipa: "mama je odlucila da me odgaja po knjizi vi i vase dijete"...
Ili kada pita djeda zasto ljudi umiru, a on mu kaze "Zato da bi dosli neki bolji ljudi..."
Naravno da sam u trudnoci citala razlicitu literaturu uglavnom casopise o bebama, knjigu o trudnoci, ali ovo je za opustanje suuuper i prava literatura za mame, posebno one koje cekaju djecakauser posted image


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
16.9.2008 10:09:17   
neki
Nisam jos citala mama leone,ali jedva cekam da je pocnem citati,dobra mi je i ona Insallah,Madonna,Insallah(M.J.),svaka prica je radjena na osnovu neke sevdalinke,ma mrak!I meni je drago da njega jos neko voli.Pusa za aazru

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
17.9.2008 7:51:28   
mamy Sabina
Volim i ja Jergovićaaaa!Žene,
trenutno čitam,,Porodicu"-Mario Puzo.
Još ona,pa da zaokružim opus od Puza.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
17.9.2008 10:12:56   
mamyca
Medavi i ja sam citala tu knigu,exstra je,procitala sam prva dva dijela,a treci ne mogu naci.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
17.9.2008 11:07:24   
jasmina_mm
IZVORNA PORUKA: mamyca

Knjige koje morate procitati su Gnjev andjela i Savrseni planovi od Sidney Sheldon ima dosta knjiga i svaka mu je super,jednostavno ih ne mozete ostaviti.A i od Erike Jong su super.user posted image


citala sam Sheldona i knjige su mu fantasticne pogotovo ova Gnjev anđela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
6.10.2008 14:56:06   
haidy
Ja sam juce zavrsila sa citanjem knjige "Hiljade sjajnih sunaca" Khaled Hosseini i to je jedna od najboljih knjiga koje sam procitala u zadnje vrijeme, ali sam plakala od prve do zadnje stranice. Prica o zivotu jedne zene u Afganistanu. Pored nje su mi jos fenomenalne knjige "Citati Lolitu u Teheranu" Azar Nafisi o "Rabija" Halide Edib Adivar.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: KNJIGA ZA CITATI -PREPORUCITE
6.10.2008 15:04:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

Nisam jos citala mama leone,ali jedva cekam da je pocnem citati,dobra mi je i ona Insallah,Madonna,Insallah(M.J.),svaka prica je radjena na osnovu neke sevdalinke,ma mrak!I meni je drago da njega jos neko voli.Pusa za aazru

Sve sam od miljenka pročitala i zaista volim njegov stil... i inače ove pisce novije generacije:andrej nikolaidis, karim zaimović... itd.
Mamu leone sam završila u 7.mj.trudnoće i baš je onako laganica, dok mi je madonna no.1!!

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *