|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 17:15:40   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: sahara

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

user posted image user posted image user posted image user posted image Men se cini ako je veci to je bolji user posted image user posted image , naravno i skuplji pretisuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a ako si gurman onda veci definitivnouser posted image



Ma kad mi treba ono nabrzaka to mi je najbolje rjesenje..sto je veci brze ce bit gotovo...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 17:16:42   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: sahara

Provjerim ti danas pa ti javim, i cijemu i sve, okuser posted image


Haj pa cu ti kupiti cokoladu...user posted image user posted image ..veeeeelikuu. Saljem puno poljubacaaa


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 17:18:40   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: mamaajna

ova je tema trebala tamo medzu filmove ali horor.Svakom pretisu ako se zacepi diznica puci ce,helem njega treba odrzavati i dobro cistiti diznu da se nezacepi masnocom.mnoge zene ne pridaju vaznosti tome,pogotovo nase mame.ako se sjecate stari pretis lonci su imali izbacenu diznu sa kapicom koja je sistala,noviji pretisi kao ovaj na slici dizna je unutra i treba extra fino pranje toplom ,sto topliom vodom da se ocisti da nebi poklopac iskocio.kada se skloni s ringle pretis se otvara kada para sva para izadze na diznu i smanji se pritisak u loncu.mislim ako se pravilno rukuje nemoze doci do povrede.ja na poslu imam aparat koji radi na bazi pretisa,pa evo ziva i danas


Mamaajna puno ti hvala na ovim info...ovo je info zlata vrijedna..Jer bit ce da je to jedini razlog sto se desavaju nesrece s pretisima. Ova prijateljica sto je kupila ovaj skupi Silit kaze da nema sanse da se zacepi i eto ..vecem garancija 10 godina na sve...ne znam da li se isplati platiti pretis 400KM**???


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 17:23:55   
mamaajna
mozda mu je materijal extra,on sigurno vrijedi samo je stvar ciscenja.ako sta masno kuhas dobro ga operes u toploj vodi ,nije to nista komplikovano.ja bi dala tolike pare za pretis,pogotovo ko radi ,rucak za 1h bude gotov.

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 17:31:43   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: mamaajna

mozda mu je materijal extra,on sigurno vrijedi samo je stvar ciscenja.ako sta masno kuhas dobro ga operes u toploj vodi ,nije to nista komplikovano.ja bi dala tolike pare za pretis,pogotovo ko radi ,rucak za 1h bude gotov.


user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 17:36:04   
Dida79
Joj zene sto se ismijah vama i vasim pretisimauser posted image
Ja imam pretis marke solingen od 7l vec nekih 5god i nikada nisam imala problema sa njim.Redovno pod mlazom vruce vode operem mu diznu i unutra ga arfom i to je touser posted image Gotovo sve kuham u njemu pa cak i sarmu koja bude gotova za nekih pola satauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 17:36:37   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: sahara

Jesi cula za one prodavnice kad ides u Zenicu preko Vjetrenica (Preocica ili tako nesto)  tamo ih imas, vjerovala ili neuser posted image , a mislim da ima i u Merkatoruuser posted image


jel mislis na Poculicu? posto ne vjerujem da u Preocici to ima, ja sam tamo sa tog kraja pa znam da je sigurno na Poculici, a radnji ima vise, pa onda udjes u svaku dok ne pronadjes pretis lonac Stil ili Tifa, mislim da bi u te dvije trebao biti...


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 17:40:06   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

Joj zene sto se ismijah vama i vasim pretisimauser posted image
Ja imam pretis marke solingen od 7l vec nekih 5god i nikada nisam imala problema sa njim.Redovno pod mlazom vruce vode operem mu diznu i unutra ga arfom i to je touser posted image Gotovo sve kuham u njemu pa cak i sarmu koja bude gotova za nekih pola satauser posted image user posted image user posted image user posted image



Eh ovo ja hocu...bez da se ne natezem s njim jedno 15min dok ga zaklopim ...hocu biti plaha mlada(ja mlade 7-ma godina u brakuuser posted image ) kad se ponovim s pretisom..bit ce svega na hastalu a na brzinu... Hastal da blista baby..user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 7.1.2010 17:46:38 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 17:50:48   
Amrino
Ja imam onaj stari pretis marke "Pretis" user posted image ali odavno se kanim da ga zamijenim. Po svemu sto sam ja osacovala- najbolje je kupiti Tefalov i to neki manji. Ne znam za koliko ljudi inace kuhas ali kod mene je ovaj moj ogroman i sva se preznojim dok ga podignem...ili operem. Inace sam prezadovoljna sa Tefal posudjem a i ono zena koje imaju njihov pretis bas ga hvale. Cijena je malo veca ali nista nebulozno kao 500 ili 800 KM user posted image

P.S Ja fakat ne znam kako bih prezivjela bez pretisa?! Pa kako skuhate grah ili koljenicu ili...blo sta tog tipa bez pretisa?! user posted image Ja sam kao student bila bez njega i jednom sam govedji gulas kuhala bukvalno tri sata a grah 4...ovako sve je gotovo za 15 minuta user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 17:53:58   
juni
Dok sam ja napravila rucak vi se pravo ispricaste o pretisima. Amela, cini mi se da si pitala za cijenu. Moj od 5 l je kostao 340 km s tim da sam nedavno htjela sestri kupiti isti i iznenadila se pravo kad sam vidila da su ga poskupili za 40 km, znaci 380 km. On je srednje velicine, ni mal ni velik. I ima neke sigurnosne dijelove, tako da ukoliko nesto nije u redu pisti da ga moras cuti u drugoj prostoriji, barem tako pise.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 18:07:11   
nadam se73
drage moje da vam se pridruzim,ja sam odrasla uz pretis lonac i to onaj sto je se donosio iz madarske to je prava stvar za svaku kucu.ja sam prije dvije godine dobila na poklon dva lonca a jedan poklopac ma covjece to ti je haos doro.i neznam sto vas je strah on nemoze eksplodirat ako mu namjestis temperaturu znaci kada pode da sisti smanjis i to je to,a ne da on sisiti i sisti pa i mi bi pukle da smo na tric satuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drage moje znaci nista se nebojte samo pratite upustvo.a sad ima raznih marka dase covjeku zanesvjesti moji su silitovi i pravi su

_____________________________

Znaj da pomoć dolazi nakon strpljenja, a izlaz nakon nedaće i uvijek reci:"Zadovoljan sam s onim sto mi je Gospodar moj propisao!"

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 18:21:05   
Amrino
Zaboravih napisati najvazniju stvar!!!
Nedavno sam i ja imala "nezgodu" poslije koje sam morala kreciti user posted image i pravo sam se prepala...a desilo se to da se onaj filter gore zacepio (pa je umjesto pare u po frke pocela na one rupice izlaziti od graha crvena vrela voda i spricati okolo kao fontana)...jer mi niko nije rekao da se on s vremena na vrijeme treba dooobo procistiti cackalicom ili sl. Ja pretis pa tako i taj filter perem u masini ali to ocigledno nije dovoljno. Vjerujem da ovi skuplji imaju sigurnost protiv takvih stvari ali eto ko ima ove obicne- cistite to tako vam svega user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu nadam se73)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 20:45:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

IZVORNA PORUKA: sahara

Provjerim ti danas pa ti javim, i cijemu i sve, okuser posted image


Haj pa cu ti kupiti cokoladu...user posted image user posted image ..veeeeelikuu. Saljem puno poljubacaaa



E, Amelice, provjerila sam, kaze izvoruser posted image da su kostali oko 110-120 KM u toj Poculici ili kako vec, a u Merkatoru bili malo masivniji oko 150 KM, to je bilo ljetos, a garant ima i sad, blize ti je Merkator, eto draga pa kad skuhas hagra zoviuser posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 20:50:41   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Onaj pretis vogosca sto je radila...e ti su najbolji...al hajd ga sad nadji evo ti sve. I ja sam kontala Zepter..pa ne znam, nisam cula puno iskustava pa nekako ne smijem.

Jedno vrijeme je tih pretisa bilo na Otoci na otvorenoj pijaci, vjerovali ili ne i kostali 50 KM, ali ne znam da li ih sad ima. Ja jedino u njega vjerujem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 21:01:01   
Dida79


IZVORNA PORUKA: Dida79

Joj zene sto se ismijah vama i vasim pretisimauser posted image
Ja imam pretis marke solingen od 7l vec nekih 5god i nikada nisam imala problema sa njim.Redovno pod mlazom vruce vode operem mu diznu i unutra ga arfom i to je touser posted image Gotovo sve kuham u njemu pa cak i sarmu koja bude gotova za nekih pola satauser posted image user posted image user posted image user posted image



Eh ovo ja hocu...bez da se ne natezem s njim jedno 15min dok ga zaklopim ...hocu biti plaha mlada(ja mlade 7-ma godina u brakuuser posted image ) kad se ponovim s pretisom..bit ce svega na hastalu a na brzinu... Hastal da blista baby..user posted image user posted image user posted image


Samo ti kupi loncekuser posted image i uzivaj u vremenu koje si do sada trosila na spremanje hrane...
Uh da mi nije pretisa kako bi stigla rucak napraviti virnuti na rr i na fbuser posted image user posted image user posted image user posted image ovako sve ekspresnouser posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 22:06:12   
Amelaa RR
Saharaaa sunceee moje dragooooooo ama ti si super zena..imas sve u malom prstu...Sjutra namah zovem Poculicu da divim imal otih user posted image a ako ne onda mi ne veli druge nego via Merakatorjeuser posted image ...
Dida79 kraljica si ...vala bas pa majke mi neki dan stavila krompir corbu s mesom da se kuha u serpu ...kuhalo se
2 sata i opet mi meso nije bilo mehko pa kad se nisam roknula...A nako da imam pretis kako Bog zapovijeda to bi sigurno vec druga prica bila..Ovako hem sam potrosila vrijeme, hem se nije uredilo... Becouse of that aj vaaaant a gud pretis...(ko kaze da je ovaj engleski tezak)user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 22:07:10   
Amelaa RR
Ena cula sam da je tih pretisa bilo po pijacama valjda neka stara zaliha ili sto je...al mislim da se to izabralo... 

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 22:17:57   
Anoniman
Amelaa, evo Amrino hoce da kupi novi...fino uzmi njezin...ja mislim da su pretisovi pretisi najbolji pretisi na svijetuuser posted image user posted image ...ipak je moj dida radio tamouser posted image ...morala sam mu prosle godine traziti nove gume

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 22:59:26   
Amelaa RR
Ooo mladaa pa kamo tvoje misljenje o ovome...koji ti koristis...??? 

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 23:06:30   
Skvo RR
Ja imam nije sale 2user posted image user posted image user posted image user posted image

Heheheh, ovaj birvaktile, je veci i njega koristim za kuhanje mesa, posebno njami koljenice,,,,a ovaj manji je "nekakav" iz Robota (prestige lonce od 56 KM) i njega koristim za variva!!!!! Sve u svemu namirena sam!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 23:07:08   
Anoniman
A mi imamo njaki žlj...pojma nemam koji...moja mamitica kupila '96...mislim da ga je cak kupila na rateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 23:09:04   
Anoniman
samo da kazem...ona sve kupuje na rate...sve sto moze...pa i meduser posted image user posted image user posted image user posted image















radi zena u skoli...sta da vam kazemuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 23:11:46   
shejla
IZVORNA PORUKA: ena0002

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Onaj pretis vogosca sto je radila...e ti su najbolji...al hajd ga sad nadji evo ti sve. I ja sam kontala Zepter..pa ne znam, nisam cula puno iskustava pa nekako ne smijem.

Jedno vrijeme je tih pretisa bilo na Otoci na otvorenoj pijaci, vjerovali ili ne i kostali 50 KM, ali ne znam da li ih sad ima. Ja jedino u njega vjerujem user posted image user posted image user posted image


ima ih sada na pijaci Markale... na prvom standu uz ogradu (prvi kad idete od Vjecne vatre), ima i samo onih dihtunga, rucki, poklopaca... Ako ne bude, pitaje covjeka na standu, on vam moze donijeti po dogovoru. Bio je od 5 litara, cini mi se 70 KM, a 7 litara - 90KM. A moze se i cjenkat user posted image  
Ja sam ipak kupila neki drugi, nekako mi ona rucka plasticna izgleda hafifno. Ovaj moj je extra - nemam pojma koja je marka, znam da je Turski - 40 KM u DP-u.

< Poruku je uredio shejla -- 7.1.2010 23:12:14 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 23:22:59   
Anoniman
Vi ste meni legendauser posted image user posted image user posted image O pretis loncu zacas ispisase 2 stranice user posted image user posted image user posted image user posted image
Nego da i ja svoj "tuspasim".
Dobila sam ga kad smo se vjencali i znam da nije bio skup. Marka je neka Apex(mislim da je turski). Koristim ga za sve sto je corbali. Grah bude ko dusa za 45min. Od 5 l.

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pretis lonac
7.1.2010 23:43:31   
Anoniman
Zivio pretisuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *