|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 22:50:52   
leona81
i kod nas je isto, s tim da nasa vristi i dok je presvlacimo sve dok je ne obucemo, ja poludim, jadna jeca katastrofa

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 22:52:31   
reallove
mi nismo imali problema sa kupanjem hB,Emin voli da se kupa,smije se samouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 22:52:55   
teacher75
eh, blago onim roditeljima cija djeca uzivaju u kupanju, ni ne slute koliko su sretni:((

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 22:55:01   
Apotekarka
Moj se voli kupati kao skroz mali nije volio,plakao je kad ga na ledja okrenes a na stomak nije...sad place kad ga oblacim...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 22:56:51   
reallove
pa dobro Lana je mala jos mozda se i navikne na pupanje,zabavljajte ju,igrajte se i zavoljet ce kupanje...sretno

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 22:57:27   
teacher75
mm je ne zna drzati okrenutu potrbuske, strah ga da mu ne ispadne nekako, a ja ni ne pokusavam. mozda bi bila mirnija u tom polozaju, al sta cu kad ne smijemo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 22:58:54   
teacher75
reallove, havla na zeljama, nadam se da hoce, ovo je stvarno veliko opterecenj, bas nam je zao kad se onako muci i vristi ko da je deremo!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:00:02   
Apotekarka
Moj je zavolio kupanje s vremenom ja ga sama kupam...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:01:24   
Nunichi
teacher75, i mi smo trenutno u toj fazi vriske. A nama nista nije jasno, jer je do sad bas uzivala u kupanju. A sad sve traje 3,5 sekunde, toliko vristi da ne cujes svoje misli. user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:02:50   
Anoniman
probaj je ti uzeti s obje ruke i polako po vodi kao da pliva ledjno i nesto joj tepaj...to je mog Andreja smirilo a sada obozava da se kupa

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:03:55   
Apotekarka
Koliko vi često kupate bebe ja sam prije svog svaku vecer,pa prekovecer...a sad kako malo zahladilo i on porastao 2 put u sedmici...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:05:02   
reallove
i jos nesto nemoj da se bojite,Emin kad je imao 2 mjeseca ja sam ga sama kupala,spustim ga u kadicu,u lezecem polozaju,cuvam mu glavicu i kupam polako..kad zavrsim uzmem ga iznad kadice,i jos jednom isperem vodom,pazi da je voda odgovarajuca,a mi imamo i lezaljku sto se stavi kadicu,tako je lakse kupati bebu pa ako mozes to naci mozda pomogne

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:11:17   
dafri
Ma proći će i ta faza,ni moja nije bila oduševljena do nekih 3 mjeseca a sad uživa,udara nogicama,mokra mama,mokar tata,mokar parketuser posted image
Apotekarka  odkad je zahladnilo  i kod nas je kupanjac  dva puta sedmično.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:13:14   
teacher75
nama na kadi imaju kao neke pregrade gdje se moze staviti beba u polusjedeci polozaj, preko stavimo peskiric da se ne oklizne,ipak je mala. strah me da je sama kupam jer joj moram paziti na vrati i glavu a ona se baca i vristi, jedva je i mm cuva. ja bih se sva izgubila da moram sama sve da radim, i ovako se uspanicimo oboje.nadam se samo da ce s vremenom prihvatiti kupanje. kupamo je uglavnom svaku 3. noc bas iz tog razloga sto nam je muka kad to moramo, a da je sretna prilikom kupanja vjerovatno bismo to radili cesce. naravno prilikom svakog presvlacenja perem guzu toplom vodom a povremeno i lice, kad se izbljucka, a nekad onako pelenom umocenom u vrucu vodu prebrisem kosicu ako se izbljucka, posto stalno bljucka

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:15:47   
Ljoki80

IZVORNA PORUKA: reallove

a mi imamo i lezaljku sto se stavi kadicu,tako je lakse kupati bebu pa ako mozes to naci mozda pomogne



...a gdje ste vi kupili tu ležaljku? ja bih je rado kupila, jer moja Farah je sada teška i jedva je držim u rukama uz pomoć mm dok je kupamo, jer još nikad je nisam sama okupala niti bih mogla, a sto leželjkom bi mogla sigurno :)



_____________________________

MamaTata&naš mali Slatkiš

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:15:55   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Koliko vi često kupate bebe ja sam prije svog svaku vecer,pa prekovecer...a sad kako malo zahladilo i on porastao 2 put u sedmici...


Ja 2-3 puta sedmicno. Ako vidim da se taj dan preznojila od svog srkleta (to joj je na taju user posted image ) onda i neplanirano ide kupanje. Nisam nikad pretjerivala s kupanjem.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:16:36   
teacher75
hahhaa, sto me nasmija sa ovim srkletom:)))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:17:23   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Ljoki80


IZVORNA PORUKA: reallove

a mi imamo i lezaljku sto se stavi kadicu,tako je lakse kupati bebu pa ako mozes to naci mozda pomogne



...a gdje ste vi kupili tu ležaljku? ja bih je rado kupila, jer moja Farah je sada teška i jedva je držim u rukama uz pomoć mm dok je kupamo, jer još nikad je nisam sama okupala niti bih mogla, a sto leželjkom bi mogla sigurno :)




Imas u TL, ali mislim da je do 13 kg. Ne znam kolika je tvoja beba, ali imas i neke kao sjedalice, ako je veca beba. Ja bih tu sjedalicu trebala nabaviti, jer lezaljka joj izglada vise ne godi.

(odgovor članu Ljoki80)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:17:39   
teacher75
vidjela sam lezajku u skenderiji u baby shopu, a mislim da ima i u turbo limacu. uglavnom sve radnje sa baby opremom to imaju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:19:18   
Nunichi
user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:20:15   
Nunichi
user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kupanje bebe
1.12.2009 23:24:29   
Ljoki80
e hvala vam, potražit ću ležaljku u TL jer beba je još mala ima 4 mjeseca i 10 dana, tako da je još mala za tu sjedalicu...
a vjerujte do sada sam bila sto puta u tl i nije mi palo na pamet da pitam za ležaljku...šta bismo mi bez naše rr i dragih forumašica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MamaTata&naš mali Slatkiš

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kupanje bebe
2.12.2009 9:28:38   
lilith
ja imam frotirnu lezaljku...izgleda kao peskir i sa 6 dstrana ima zakacke koje se zakace za plasticnu kadicu...user posted image kupam u tome sama od rodjenja,a sada joj je 6 mjeseci...ona se fino izvali u to i lezi a meni ruke slobodne...ja am je dobila iz turske,ali pogledaj ima je kupiti i ovdje...sveki kaze a je skoro vidjela slicnu u nekom hiper marketu

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu Ljoki80)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kupanje bebe
2.12.2009 10:33:41   
zagy
Frotirna ležaljka, mislim da se zove kupko ili nešto tako, košta oko 8 KM i ima u Hipemarketu na Mojmilu i u radnji u Skenderiji i iza Katedrale, mada mislim da sada to sve beby radnje nabavljaju. Na toj ležaljci moja se bebica kupa od rođenja (sada nam je 7 mjeseci), i sama je kupam, bez dodatnih peškira i bojazni da će pasti, udariti se i sl.

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kupanje bebe
3.12.2009 13:42:49   
malena sharena
Moj je Jusuf vristao iz petnih zila kad ga je muz drzao a kad ga je kupala moja mama dijete svo sretno. I mi smo ga upravo iz tog razloga rijetko kupali, ali vidim ja da to ne moze vise tako.

Onda sam skuzila kako ga ona drzi pa je muz preuzeo posipanje vodom a ja cuvam i trljam bebu i maleni sad uziva u kupanju. Danas sam ga prvi put kupala sama jer se ukakio do pazuha a sami smo u kuci. Bilo me malo strah al je super proslo. Eh, al zato oplace svako oblacenje poslije kupanja samo sto se ja ne uzbudjujem previse jer vidim da je to samo zato sto mu je krivo sto vise nije u vodi.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *