|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sastavljena kozica na noznim prsticima
7.8.2011 14:56:39   
aldi
Zdravo. Da li je neko od vas imao ovakav slučaj. Primjetila sam da su mi kod bebe na jednoj nozi  dva prstića sastavljena kožicom. Drugi i treći ako brojimo od velikog. Šta da radim? Beba je stara 7 dana

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sastavljena kozica na noznim prsticima
7.8.2011 14:57:43   
koka i po
najbolje bi bilo otici pedici da te uputi gdje dalje.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sastavljena kozica na noznim prsticima
7.8.2011 15:11:41   
jasmin
Slazem se s nasom kokom,obavezno posjetite ljekara.Vjerovatno nije nista strasno,oni ce to brzo rijesiti.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sastavljena kozica na noznim prsticima
7.8.2011 18:22:30   
maja78 RR
To nije uopste rijedak slucaj i nemoj da se brines, ja mislim da se to rjesava manjim hirurskim zahvatom ali kad dijete bude starije. Znam ljudi koji nisu nikad odradili rastavljanje i sve ok.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sastavljena kozica na noznim prsticima
7.8.2011 18:48:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

To nije uopste rijedak slucaj i nemoj da se brines, ja mislim da se to rjesava manjim hirurskim zahvatom ali kad dijete bude starije. Znam ljudi koji nisu nikad odradili rastavljanje i sve ok.


U svakom slucaju se treba obratiti pedijatru .....Moj rodjak je tako rodjen njemu su sastavljeni 3 i 4 prst na nozi...Nikad to nije rastavio i sve je normala ....Mislim normalan je , normalno hoda , nema nikakvih smetnji

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sastavljena kozica na noznim prsticima
7.8.2011 19:47:44   
Anoniman
Ja imam prijatelja koji ima sastavljene noz. palac i onaj do...Zivi s tim evo 32 godine, nije nikad razmisljao o oper. zahvatu, a koliko znam ni njegovi roditelji...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sastavljena kozica na noznim prsticima
7.8.2011 20:24:26   
aldi
hvala vam cure

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *