|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 10:10:30   
Dida79
Pa etouser posted image Najdraze mi je kad mi moj muzic puzic kaze sta bi mogao jesti pa ja to sa merakom spremim.Samo steta sto su ti dani rijetki.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 14:46:02   
Lejla Ka
Jako volim kuhati, i jako volim jesti. Ali na žalost, takav mi metabolizam, pa mi se to odmah i vidi user posted image .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 15:45:20   
dzeni_nl
Dok nisam morala nisam ni htjela da se ucim, ponekad bi nesto spremila, a sada kad moram nekako dosta toga znam iako to prije nisam radila, sada volim kuhati, ali mi je mrsko smisliti sta da pravim. Kada bi mm svako vece reko sutra nam napravi to i to ja bih to sa apetitom napravila, a ovako kada moram i sama da smislim, malo mi ide na zivce. Ipak volim kuhati.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 17:04:32   
ivana st
Obožavam kuhati, još više volim jesti,kako bi se reklo u Dlmaciji i mm i ja smo pravi bonkulovići user posted image user posted image user posted image . A nekad sam govorila da ću nać muža kuhara jer ja to neću raditi.Počela sam kuhati tek kad sam se udala i ugodno se iznenadila user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 22:47:14   
SdZ
Volim kuhatiuser posted image ali najteze mi je kad u malo vremena moram stici nesto napraviti....a inace volim oko hrane da se motam,da razmjenjujem recepteuser posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 22:48:22   
bebbe RR
Obožavam kuhati, iako nije oduvijek tako;)))) Kod mene ljubav prema kuhanju definitivno nije urodjena, već stečena...
Volim eksperimentisati s raznom hranom, od kolača do čorba, ma baš sve! A volim i jesti, kao i moji ukućani!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 22:49:20   
camm
neuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 22:52:17   
Mirkica
kako kada vecina slucajeva da al mi nekada dojadi inace najvise volim esti kada ja skuham ili moj muz ::)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 22:52:25   
adannn
IZVORNA PORUKA: camm

neuser posted image

Ista samuser posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 22:52:54   
reallove
Volim kuhati,jos sam "pocetnica" ali vec puno toga znam,najvise volim da pravim kolace,to mi najbolje ideuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:03:36   
fatimica09
ma vala da volim-ne volim, ali kuham....i hvale me.....e sad jel reda radi user posted image , mada mm je bas picajzla user posted image pa me to ubjedjuje da nisam losa user posted image
a vala kolace nit znam, nit se trudim....lijepa carsijauser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:05:19   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: fatimica09

ma vala da volim-ne volim, ali kuham....i hvale me.....e sad jel reda radi user posted image , mada mm je bas picajzla user posted image pa me to ubjedjuje da nisam losa user posted image
a vala kolace nit znam, nit se trudim....lijepa carsijauser posted image

hahhahha ej luda si jesi vala hahahhaha


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:25:58   
Anoniman
Hm dok se nisam udala nista, ama bas nista, nisam znala skuhati...Sada, nakon 4,5 godine braka mogu se pohvaliti da znam dosta toga spremiti, a da je ukusnouser posted image user posted image user posted image
Ne volim kuhati kad moram i kad sam u stisci s vremenom.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:29:26   
dana3
Volim da kuham i da eksperimentisem. posebno volim da serviram hranu na sto.iako je to svakodnevi posao, i zahtjeva puno sudja,hranu uvijek posebno serviram.
Volim razlicite boje na tanjiru-recimo meso, pire, umak a obavezno stavim i salatu na tanjir ma divno.
Ne volim da razvijam

< Poruku je uredio dana3 -- 19.1.2010 23:40:44 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:32:43   
Anoniman
E i ja, kao i dana, volim tu svecanost na stolu...Cesto muza pocastim sa nekom romatnicnom vecerom (ruckom). Volim da sve nekako lijepo izgleda...To mi bas pricinjava zadovoljstvo.user posted image

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:38:22   
acudesa
Ja sam skontala da sam slaba sa tijestima, pa ću sad malo intenzivnije da ih isprobavam, odmah uz to ide +5 kg, briga meuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:42:05   
Mya_81 RR
Obožavam kuhati user posted image ali mrzim prati sve poslije toga user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:44:54   
škorpija
volim samo praviti kolače, ostalo nix, ja bih mogla živjeti od smokija i jogurta

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:50:44   
Tidzi
Ja volim kuhati, zato sto jos vise volim jesti. Vise volim slana jela spremati, nego slatka. Ustvari, za kolace nisam bas nadarena.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:50:45   
noaa

IZVORNA PORUKA: acudesa

Ja sam skontala da sam slaba sa tijestima, pa ću sad malo intenzivnije da ih isprobavam, odmah uz to ide +5 kg, briga meuser posted image

e ista sam i krivo mi je zbog toga,svaki pokusaj do sada 0 bodova..kruh mi je bolna tocka da Bog prosti na sve lici osim na kruhuser posted image a za slano i slatko sam tata-matauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: volite li kuhati ?
19.1.2010 23:58:57   
acudesa
Ja sam za hljeb, iole, skontala, mada mi se i sad zna omaknuti loš....eto, jučer pravila kifle (prvi put u životuuser posted image ) i super mi ispale, pogaču strašno volim-0 bodova, probat ću ovdje naći recept (sa RR mi sve ide ko po loju), jufkauser posted image  ja i jufka-ko nebo i zemlja. Koliko sam se znala truditi da razvijem pitu, ali opet ništa, slabo....
Ali, skontala sam gdje sam "tanka" i sad laganini u akciju, možda sutra bude pita za ručakuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: volite li kuhati ?
20.1.2010 0:00:24   
yasmina
Draga Ivana , Moj muž je profesionalni kuhar , ali nikad ništa ne kuha , nekad nedjeljom pastu i to je sve...
Što se tiče kuhanja ja samo skuham da dijete ima šta jesti , kolače nisam skuhala odkako sam se udala (4 god) Slažem se da ima lijepa naša čaršija i za pite  i kolače...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: volite li kuhati ?
20.1.2010 10:38:19   
Anoniman
Kuham zato što moram jest...Joj sad ispade ja ništa ne volim radit ukopaste me sa pitanjima volite li peglat, prat suđe, kuhat? Kad se sjetim šta volim radit otvorit ću i ja temu user posted image
Kolači i torte mi nikako ne idu od ruke svaki put nešto zabrljam zadnji put mi je izgorio kikiriki za snikersuser posted image ...Al možda bude kad od mene nešto trudim se ipak

(odgovor članu yasmina)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: volite li kuhati ?
20.1.2010 10:46:42   
acudesa
Hajde, Breskva, i ja otvoreno priznajem da sam malo polijenauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: volite li kuhati ?
20.1.2010 11:19:49   
ivana st
Yasmina znam da je to obično tako, kažu u postolara najgore cipele user posted image . Ma i razumljivo, nakon cijelog dana kuhanja na poslu ne bi se ni meni dalo to isto raditi i doma.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *